Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

mishi
9. čer 2010

cau holky,

tak hlasim dobrou zpravu. vse je zatim v poradku, pry normalni tehotenstvi. malej prcek ma 2,17cm a jsem 8tt + 6, takze zitra zacinam desaty tyden. jeste 30tt 😀 uz vypada jako malicky clovicek, dokonce me hulvert upozornikll at zaregustruju pohyb "rucickou".to bylo moc hezky
vzali mi krev a moc i stery na cytologii. zitra leti hulvert do usa, dalsi kontrola 2.7. proto jsem uz dnes dostala prukajdu. vubec mi to nedochazi, myslim, ze se to zmeni, az se za par mesicu zacne hybat a kopat.
tak musim na nt screening mezi 5-9.7., , doporucil me k brestakovi do pronatalu, pry je vybornej. uz jsem psala mail, cekam na termin objednani.

mishi
9. čer 2010

vcera jsem mela magnesium v poledne, navecer a jeste v noci, dost neprijemny krece to byly

jinak hulvert je doooost komercni 🙂 nabizi tehu balicky s 3D utz pri kazde kontrole, nahrava na flashku, za prvni 1/2 tehu 2500 a za dalsi 1/2 dalsich 2500. ukazoval mi, co ten utz vse umi a co dokaze ukazat, spocitat a rozlisit. vypada to moc hezky, ale tu cenu nehci nejak akceptovat, takze do toho asi nejdu a budu mit jen klasicke fotky

biris s tim testovanim je mi to lito

sonka.77
9. čer 2010

Ahoj Mishi, tak to je super, že je vše OK, brouček krásně povyrostl. 🙂 Tak si užívej ještě těch 30 týdnů v pohodě. 🙂

Biris, ten testík mě mrzí, kdy máš jet na krev?

My jdeme na genetiku teď v pondělí.

sonka.77
9. čer 2010

Akti, tak malý žroutek? A má být po kom? 🙂 To je dobře, že tak pěkně papá a roste. 🙂

madlinka
9. čer 2010

Mishi mám radost že je vše v pořádku, super, jen tak dál 😀

mishi
9. čer 2010

holky diky. kdyz mi hrabne, tak vam nafotim ty utz a pridam je sem

biris - ptala ses na sex po ivf - byt tebou, jeste pockam, jestli budou // nebo ne a pak na to "skocte". ja jsem od IVF sex nemela:(( ale nejak me to netrapi, ted na to chut fakt nemam, mozna casem. a manzel ma obavy, aby mimcu neublizilo jeho sperma, kdyz se mi tvori ty protilatky. snad ho to taky casem prejde🙂))

biris
9. čer 2010

soni na krev jedu v pátek tak to bude už jasný,přítel mně zas začal uklidńovat že mu řekli v lékárně že ten test není 100% tak že nemám šílet a že prej mi ty testy nemněl kupovat!S tím sexem, já na to taky nemám ani pomyšlení,protože jsem pořád na nervy,ale myslela jsem kvůli příteli to je chudák!!!

baraf
10. čer 2010

hezký den,

venku krásně, tak tady nikdo není,co? my jsme taky venku do večera, napustila jsem Lukymu bazén, tak se rochní a je spokojenej.

Mishi, jak je, dobrý?

Biris-tak uvidíš, co krev.... každopádně stále držím palce

Soni-tak pak dej vědět,co vám pověděli

mishi
10. čer 2010

baraf - ty co muzopu, tak se rochni 😎 lukymu uprimne zaviodim, konecne si uziva leto
a u me dobry, krece prestaly, budu ted brat preventivne to magnesium. pri kontrole mi hulvert odebiral vzorek z delozniho cipku, kde mi pred par lety vypalovali vridek, tak snad to bude ok.
jinak jsem psala mail brestakovi kvuli screeningu a odepsali mi, ze v tom tydnu, kdy hulvert potrebuje maji dovoelnou a volny termin az od 15.7.!!! a kdyz jsem jsem jim napsala stari plodu a posledni MS,tak mi nasli jeste termin a vecpali me na 12.7.. ..takze ten tyden bude doste tehotensky 😎 v patek 9. musim do iscare na posledni kontrolu, v pondeli na scvreening a ve ctvrtek 15.7. se potrebuju registrovat do precpaneho podoli, kdy my vychazi 14tt+ 0, jiny den nemam sanci. uz jsem dala echo manzelovi, ze vstavame velmi brzy a ze tam chci byt nejpozdeji v pul sesty 🙂
a manzel je pro, abychom zaplatili ty 3D kontroly 2x2500 czk, ze jsme pry cekali dlouho a at mame kontrolu, ze se bude vyvijet tak, jak ma. jinak je zasadne proti zbytecnymu utraceni 🙂 🙂

mishi
10. čer 2010

biris - na krev zitra....a co MS, je nebo neni?:????

madlinka
10. čer 2010

Hele tenhle Břešťák dělá utz i u Apolináře???? Mě ho tam dělal, ten ve 20 tt a je to fakt šikovnej doktor a milej........

biris
10. čer 2010

mischi-už špinim od rána a mněla jsem strašnou migrénu kterou jsem rozháněla mraženým kapesníkem,když nechci brát ještě do zítřka žádnej prášek.Normálně pocit jako u ms.Volala jsem do iscare jestli tam musím,tak mi sestřička řekla že musím jak říkala Bára na krev aby vše vyloučili.Začala mně sice uklidńovat že některý ženský krvácí až do 4 měsíce ale já vím že už to mám prohraný!!!Tak mi řekla že to na podruhý určitě víjde,když sem si teď vybrala smůlu.

biris
10. čer 2010

Ale vám všem těhulkám přeji hodně štěstíčka a moc vám to přeju.

madlinka
10. čer 2010

Biris nevzdávej to , já taky špinila od 9 dne po transferu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mishi
11. čer 2010

madli, nevim, kde vsude dela brestak screeningy, ale je urcite mozny, ze i u apolinare. na naetu vypada jako pohodovej a velmi sympaticky doktor. kamoska, co chodi k jine GYN byla taky u nej a rikala, ze se vsem maminkam velmi venuje a proto tam cekali pres 2 hodiny po objednanem terminu

biris - spineni vubec nic neznamena!!!! jestli gte to uklidni, taky jsem byla uplne hotova ze vsech zmen, co jsem na sobe pozorovala a zacala prosit o rady tady holky. dokud se ti nerozjede klasicka MS, cervena krev a silnejsi krvaceni, tak nic nezahazuj!!! drzim ti pesti, at dnes dopadnes tak, jak si sama prejes 😎 😎

baraf
11. čer 2010

Biris-tak jak jsi dopadla?

biris
12. čer 2010

Báro:bohužel to nevyšlo! ☹ Mněla jsem obavy už tu neděli po sobotním transféru co mně v 5 hod ráno vzbudili ty bolesti břicha a bylo mi na zvracení,to jsem si myslela že se děje něco co nemá! Tak těď budu čekat až odezní ms a mám se objednat znovu k lékaři že budou psát žádost na pojišťovnu.Tak jsem zvědavá jestli to podruhý výjde,budu začínat zas od začátku když nemám žádný embrijka,tak doufám že jich tentokrát vyprodukuju víc!!!

baraf
12. čer 2010

Biris-tak hodně sil a štěstí!!!

madlinka
12. čer 2010

Birisko to mě mrzí ☹ ☹ ☹ , ☹ ale neboj, druhý pokus určitě vyjde !!!!!!

danda78
12. čer 2010

ahoj holky,
tak jsem zpátky od našich...
zvládli jsme to jak s prckem tak i s pesanem ok,ale ty vedra byly teda děsný...
koukám,že jste toho moc nenakecaly,tak nemám ani co dočítat...
biris, je mi to moooc líto,ale máme to tady za sebou skoro všechny, pobreč si, zanadávej a až najdete novou sílu do dalšího boje, vrhněte se na to...
můj přítel loni taky chtěl jít už na podzim na další pokus,ale já se na to nějak necítila a říkala jsem mu,že až po novém roce, a koukej... vyšlo tol.. dej i na své pocity..
madli, gratuluju k úspěšné kontrole, jsi šikulka a prďolka taky, pěkně rostete...
já dnes musím ještě do práce,ale zítra tam udělám jen papíry dopolko a pak navečer tady budu,tak pište,a´t mám co číst..
madli, jsem ráda,že jste stále celí,jen tak dál....
pěkný večer všem..

biris
12. čer 2010

ahoj dandi:už ani nějak nemám sílu brečet ikdyž bych řvala jako tele.Ale nechci hlavně taky kvůli příteli on to taky špatně nese ikdyž to na sobě nedá znát!Teď mi vchudák volal,dělal v novém domečku díru na digestoř kvůli odvětrání a jak šel s kladivem přes obývák tak mu vylítlo a prorazil plovoučku!
Já to zas tak moc dlouho oddalovat nemůžu,nejsem už nejmladší tak bych neměla otálet říkala mi to i sestřička.Já jsem rozhodnutá do toho jít hned co nejdřív to půjde ikdyž malej oraz bych potřebovala přece jenom to byl záhul i na psichiku!!!A hlavně ještě je!!!
madli:děkuju moc jsi hodná!!! 🙂

baraf
13. čer 2010

Biris-jen do toho jdi co nejdřív, když to tak cítíš.... záhul na psychiku to je, to je jasný, ale to je pokaždý... mooooc držím palce!

biris
13. čer 2010

báro:díky! 😉 Tak uvidím kdy mně obědnají v iscare až tam budu volat až bude po ms!A hlavně jsem zvědavá co mi řeknou proč se mi udělali jen 2 vajucha?Doufám že to nebylo třeba tím ovitrelem jak jsem si píchala 2 dny před odběrem!V návodu psali,že se má píchnout a pak natáhnout a když tam bude krev tak vyhodit ale já ji nenatahovala,byla jsem ráda že jsem je píchla mněla jsem ke všemu 2.

danda78
13. čer 2010

ahoj holky.
dnes jsem¨ráno doma prala, trošku uklízela, pak jela do práce, tam udělala týdenní papíry, holkám výplaty, odvezla bordel...teď sjem teprve po obědě a pak půjdu s pesanem na procházku...
biris a kolik ti je?? já vím,že nemá cenu to oddalovat, ale trošku orazit si hlavně po fyzické stránce by tělo asi mělo... a psychika?? ta bude pracovat už pořád...
jinak přeji pěkný zbytek neděle..
nakouknu večer.
d.

madlinka
13. čer 2010

Slyšela jsem ale taky názory, že je dobrý jít do dalšího hned že je tělo "reprodukčně" nabuzené a šance se zvyšuje, ale co na tom je pravdy nevím........

siki26
13. čer 2010

Mishi, jsem ráda, že je všechno v pořádku. Prďolka je určitě hodně silný a oba to dotáhnete až do konce. Držíme palečky 😉

Biris, moc mě mrží, že to nevyšlo ☹ A pokud se cítíš na to, aby jsi další IVF podstoupila hned, tak hurá do toho. Opravdu si myslím, že důležitý je hlavně tvůj pocit. Já jsem při prvním IVF z toho neměla moc dobrý pocit a taky to nevyšlo. Při druhém jsem si říkala, že "to" je ono a mám dvě krásný děti 😉 Tak hodně štěstíčka a ono to určitě vyjde, jen to nevzdávej.

ajscha
14. čer 2010

Ahoj holky,
biris, mně řekli po neúspěšném KETu, že můžeme jít do dalšího hned, takže je to opravdu na tobě - někdo si raději odpočine, někdo do toho jde raději hned znovu, aby měl pocit, že pro to něco dělá.
Soni, dej vědět, co bylo na genetice, držím palce.
Madli, super, zase týden v kapse 😉

sonka.77
14. čer 2010

Ahoj holky, tak dneska jsme byli na genetice a výsledky budou za dva měsíce. No já čekala tak za měsíc, no ale přes prázdniny jsou dovolené, tak to asi pak trvá dýl.

Biris, jak píšou holky, pokud se ti chce do dalšího pokusu, tak jdi co nejdřív, říkají tak za tři měsíce. Já po prvním pokusu dlouho nechtěla, šli jsme až za 10 měsíců. Budu držet palce.

Mishi, mám radost, že je vše OK. 🙂

Holky maminky, těším se na fotky vašich mimísků. 🙂 Šup sem s nima. 🙂

baraf
14. čer 2010

Soni-tak hlavně, aby přišli na to proč....myslím,že je lepší vědět příčinu a tu řešit, než nevědět co je v nepořádku. ale držím palce, ať to nejni nic hroznýho.

biris
14. čer 2010

dando je mi 37,tak je to možná taky tím ikdyž jsem tady taky narazila na 38 letou už nastávající maminku!