Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

danda78
14. bře 2011

ahoj hlásím se po delší době..
u nás vše ok, zítra jdeme na 3měsíční kontrolu tak pak napíšu míry a co říkala doktorka..
malý je hodňoučký.. spinká krásně v noci, budí se většinou 1x za noc, kolem 4-5 ráno a pak ještě usne tak do 7-8
přes den spinká jen v kočárku nebo doma,ale to jen 2x20min.za den.. takže chodíme ven na dlouhé procházky a to pak vydrží i 2-3hodiny spinkat v kočárku...
už se na nás krásně směje, hlavičku pěkně drží a udrží a když mu trošku pomůžu,tak se už z boku překulí na bříško,ale jen na jednu stranu..
všímá si všeho, kolotoče nad postýlkou, hraček, hrazdičky...
musím sem dát nějaké akuální foto malého..
@dvojcata2 - vypadá to dobře, přeji ať zítřejší kontrola je ok a o víkendu máš co nejvíce foliklů a z nich embryjek...
my jsme měli včera takové malé výročí, byl to přesně rok, co nám zavedli našeho broučka ke mně do bříška a od té doby se mě drží a nepustí...
a jak se máte vy ostatní??
co @mishi, @aktaka, @pajinka28????

danda78
14. bře 2011
danda78
14. bře 2011

a naše nejnovější zábava - žmoulání si své ručičky - ale jen levé a kousání, jako by mu už rostly zoubky...

dvojcata2
15. bře 2011

Tak hlásím folíci rostou v pátek nástup na odběry.Nechám si udělat PICSI Tak snad to bude stát za to.

baraf
16. bře 2011

@dvojcata2 držím palce!

baraf
16. bře 2011

@danda78 pěkný fotky!

dvojcata2
18. bře 2011

Tak mám 12 vajuch.Zítra ráno budu volat doufám že to budu v dobrém pokračovat.

baraf
18. bře 2011

@dvojcata2 no tak super!!!! držím palce, dej vědět

dvojcata2
19. bře 2011

Tak z 12 se oplodnilo 5 tak snad vydrží ,určitě jsou to bojovníci po mně 😀

pajinkaa28
19. bře 2011

Ahojky,taky se hlásím.Byla jsem nemocná a když mi konečně dorazila Alfička,tak zabrala ze dne na den,síla bylinek 😉
Koukala jsem na stránky Iscaru a primařem je Hulvert,Mrázek tam zůstal? Nevíte?
Protože když budu chtít zas jezdit,tak budu chtít buď Hulverta nebo Mrázka 😉Snad mi vyhoví.A ještě jsem si všimla,že mají změněný ceník a teď už by nás Nativ nevyšel tak draho.Vidím to tak na podzim,nebo začátkem příštího roku 😉
@dvojcata2 To je super,moc držíme pěsti,ať vydrží a kdy to vypadá na ET?
@danda78 Je krásný,roste jak z vody.

dvojcata2
19. bře 2011

@pajinkaa28 ET od pondělí do středy,Mrázek tam je dělal mi odběry a zrovna jse tam představoval nový dr ale už si nepamatuju jak se jmenuje usínala jsem 🙂

baraf
19. bře 2011

@dvojcata2 tak ať bojujou!

dvojcata2
20. bře 2011

ahojky chci se zeptat je normální že mně 3 den po odběru bolí tak moc břicho?Je to jiné než u předešlích pokusů.Ted mně to bolí hodně v podbřišku nemůžu zakašlat sednout si je to jak kdybych tam měla kámen.Snažím se hodně pít jak mi řekli 3-4 litry deně.Dnes ráno v 6 jsem si musela vzít brufen.Neumím si představit že bych mněla jít třeba zítra na zavedení

baraf
20. bře 2011

@dvojcata2 tý jo, abys neměla hyperstimulák, asi bys měla jít k dr..... držím palce!

dvojcata2
20. bře 2011

taky se toho bojím vzala jsem si brufen a je mi hned líp.Uvidím zítra

dvojcata2
20. bře 2011

A jan
k poznám že je to na dr ?Bojím se že ho mám nejhorší je to když se najím.Stále piju pak chodím na malou to je dobře né??

baraf
20. bře 2011

@dvojcata2 víš co, já netuším, neměla jsem díky bohu tu čest... pokud by ti bylo zle, jela bych asi na pohotovost a nebo to zítra určitě konzultovala s dr.

dvojcata2
20. bře 2011

zatím to jde zítra ráno až si budu volat kdy bude ET zeptám se díky

siki26
20. bře 2011

Ahoj holky, už jsem tu pěkně dlouho nebyla ☹ Prostě a jednoduše mě děti zaměstnávají natolik, že nemám čas ještě pročítat tolik příspěvků, natož pak se zdržovat ještě psaním. Teď se děti naštěstí naučili krásně večer usínat a začínají spát skoro celou noc, tak snad bude víc času.
Baruš, moc gratuluju, Filípek se vám teda povedl 😉
Akty, mně Natálka taky jen lezla a pak najednou šup a stála 🙂 Je to opravdu z minuty na minutu. Teď už oba chodí, zatím jen když se něčeho nejlépe někoho drží za ručičku, ale dávám tomu tak měsíc a pošupajdí sami. Je to ale makačka, jsme pořád nějaká modřina, ale jsou to zlatíčka snaživí. Začínají dost chápat, co po nich člověk chce, takže už i svým způsobem s námi komunikují 🙂 Musím přidat nějaké nové fotky...

siki26
20. bře 2011

Tak jsem přihodila nějaké fotky, pokud máte zájem mrkněte na ty naše zlatíčka 😉

pajinkaa28
20. bře 2011

@dvojcata2 Ahojky,když jsem jezdila v červnu do Iscaru a dělal mi odběry Mrázek,tak jsem taky měla bolesti i v den ET,ale ne tak silné a prý to je normální,určitě to prober z dr.

pajinkaa28
20. bře 2011

@siki26 Ahojky,jdu skouknout fotečky

baraf
20. bře 2011

@siki26 ahooooj, zrovna jsem na vás nedávno myslela,že broučkům už byl rok.

Filípka už máme doma, je to zlatíčko. fotky zkouknu zítra.

baraf
21. bře 2011

@siki26 Fotky jsou super, děti jsou kouzelný!!! no a teda s nočníkem jsou šikulové. já když si vzpomenu na Lukyho,co předváděl, jen tam měl V KLIDU sedět... Jsou to fakt slaďouškové

dvojcata2
21. bře 2011

Ahojky tak je mi líp v noci klid dnes trochu záda občas šíleně dloubne.ET je dnes ve 12 tak snad vše bude ok doufám že se ve mně nebudou moc štourat mám docela bolavý břicho navenek natož vevnitř

baraf
21. bře 2011

@dvojcata2 já bych to radši probrala s dr. před ET

aktaka
21. bře 2011

ahoj ve spolek 🙂

@danda78 Šíma fešák!! 🙂

@dvojcata2 jeď k dr! já měla hyperstimulák a fakt si s tím není radno zahrávat. v nejhorším ti řekne, že to nic není. a i při slabém ti můžou embrya zavést, je pak dokonce větší šance, že se uchytí 😉 držím moc pěsti!

@siki26 no nazdááár, že se taky ukážeš 🙂 musíš se tedy pěkně otáčet, mně stačí to jedno 😅
jinak špuntové krásní, moc dobře vám je vyrobili 🙂
s tím plazounem naším, já počítám, že už bude rovnou chodit

siki26
21. bře 2011

No jo, uznávám, zanedbávala jsem vás 😅

Děkuji všem, co pochválili dětičky, jsou to naše zlatíčka. Ale ti vaši jsou samozřejmě taky 😉

@aktaka Natálka se dlouho jen plazila, zatímco Matěj už dávno lezl, ale nakonec se nenechala zahambit a leze taky. Tvůj brouček na to taky přijde 😵
@baraf na nočník je posazuju už skoro od 6měsíců a málokdy se stane, že se jim nic nepodaří. I když Matěj to v poslední době nějak zapomněl 🙂

pajinkaa28
21. bře 2011

@siki26 Ahojky,jsem Ti napsala pochvaly přímo u fotek.Už trénujete od 6 měsíců? To jste šikulky,ale prý se takto brzy nemá,kvuli páteři,dokud dítko samo nesedí,ale to je každého věc.My začli pořádně chodit na nočník až teď před 2 rokem,už je doma bez plenek a občas mu to uteče do tepláčků,ještě že nemám koberec 😀
@dvojcata2 Je to rychlovka,ale určo budeš mít dobré zprávičky,těšíme se na ně.
Mějte se všichni moc hezky,jdeme užít sluníčka.Pa pa pa 😉

dvojcata2
21. bře 2011

Ahojky tak jsme doma i s dětma 🙂 Zítra budu volat jestli zbydou nějaký sourozenci k zmrazení i když doufám že je potřebovat nebudem.Tak ted odpočívat a pít břicho už je lepší občas bolí žaludek ale jinak ok.