Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

pavlinka83
2. dub 2012

@evitaa Tak já jsem tam vyzkoušela pouze dva doktory, takže oproti tobě nic moc. Byla jsem u Dr.Turkové a Jaržembovské. A právě Jaržembovská mi sedla skvěle, takže pokud to šlo tak jsem šla k ní a vlastně celý proces IVF jsem prošla s ní. 🙂

puckal
3. dub 2012

Ahojky, já vyzkoušela jen Dr. Mrázka, ale ten tam už není a Dr. Jaržembovskou, a byla jsem s ní na 110% spokojená, vždy jsem se objednala k ní, nebo k Dr. Mrázkovi 😉

pajinkaa28
4. dub 2012

Ahojky holky,
jak je to s IUI,prý se nic neplatí? Vím že v ceníku měli nějakých 1000,-

pavlinka83
4. dub 2012

@pajinkaa28 Ne nic se neplatí, jenom 30,-

pajinkaa28
4. dub 2012

@pavlinka83 Moc děkuji,tak to změnily.Přemýšlíme o něm,snad se manžovy zlepšil po vitamínkách spermiogram.Tento měsíc jdu na preventivku,tak si řeknu dr o žádanku na spermiogram.

pavlinka83
4. dub 2012

@pajinkaa28 Tak držím palečky.

mishi
4. dub 2012

@evitaa ahoj, ja jsem se privatne dostala k hulvertovi do soukr ordinace - to bylo 7/2009, poslal me na imunologii do imumed, kvuli nemu jsem jela i do mlade boleslavi (nebo y)? - delal mi tam diagnistickou laparoskopii a hysteroskopii, behem toho jsem navstivila iscare - 2x IUI bez hormonu a 1x s clostybegytem. pak jsem rekla dost, jdeme do ivf, hulvert mni to jen potvrdil - a to bylo hned v dubnu 2010. zrovna probihala klinicka studie na 2 leky a tehdejsi primar mrazek me prijal. behem cyklu jsem se tam jeste setkala s turkovou a prianichnikovou. kdyz to shrnu - Nr. 1 je pro me hulvert, pak mrazek a pak dlooouuuho nic......turkova byla velmi neprijmena, takova jako vulgarni, vysetreni od ni bolelo, atd....ty nove mudr, co tam ted jsou, neznam....
vyzadala jsem si i prenos embrya pouze od hulverta - a vyslo to hned napoprve!!!!!
"jarda" je naprosto uzasnej - velmi citlivy a lidsky, bavime se spolu i o soukr vecech, co jeho deti, co muj manzel, atd....chodila jsem k nemu i cele tehu, zaplatila jsem si nadstandard - 3D utz behem celeho tehu a zaznamy na flashku, jen u porodu nebyl.

ted v lete nebo podzim bych sla na dalsi ivf, radi bychom sestricku nebo brasku pro bebe🙂)

mishi
4. dub 2012

@pajinkaa28 a co vy, kolik jsi toho prosla od 1/2011 - vim, ze sjte se chystali na dalsi IUI nebo IVF ci KET?

??? znate nekoho, kdo ma mimco z KET? ??? diky za odpovedi

my mame 1 snehulaka a nevim, zda ho tam nechat nebo to zkusit s "cerstvym"

mishi
4. dub 2012

@danda78 ahoooj, teprve ted ctu po x mesicich stranky a vidim vzkaz ze zari🙂))

jo byli jsme na srazu v harfe, desny vedro, ale uz si nezvpomenu, kdo byl v garazich.no asi jsme to byli my. mela jsem vlasy cerne na mikado, xlandera carbon (to byla vyjimka, jezdim jen s chariotem). skoda, ze ses mi nepripomnela, mohly jsme tam pokecat

pajinkaa28
5. dub 2012

@mishi Ahojky,my zatím nic,necháváme to na přírodě,teď pujdu po menzes na preventivku,tak si řeknu o žádanku na spermiogram a uvidíme co dál.Chci aby mi dr řekla jestli tam po císaři srůsty a popř.laproskopii,budu hold náročná 😉
A pak se asi rozjedem do Iscaru,ještě uvidíme.

jika10
9. dub 2012

@mishi Tak na KETika bych snad mela jit pristi mesic. Meli jsme jit uz ted, ale moje telo stavkuje, nebyla naostla delozni sliznice 😒 Tak kdyz podstoupime KETik, tak pak budes znat i vysledek 😀

ringle
20. dub 2012

@mishi Ahojky, já byla dvakrát na IVF a několika KET a Jeník se nám povedl z mrazáčku 🙂 máme tam ještě další takže brášku si taky rozmrazíme 🙂 mrazáčcic jsou prý odolnější 😀 takže hoooodně štěstíčka 🙂

dvojcata2
20. dub 2012

ahojky všem jsem tu po dlouhé době jsem z Liberce ale Iscare mod vděčím máme po posledním pokusu miláčka mýho Kubatýho všem at se zadaří 😉 😉 😉

bugee
23. dub 2012

Ahoj holky, pro povzbuzení všech tady radostně oznamuju, že se nám po 10letech pokusů, nezdarů a různých operací 16.4.2012 narodil syn Jonáš.
Transfer byl 4.8.2011 (hatchující blastocysta po PICSI) a dnes má ten zázrak 3kg a usmívá se na mě z postýlky 🙂 Pokud se vám hned nezadaří, nepanikařte a zkoušejte dál, ono se to jednou určitě povede! 😉

pavlinka83
23. dub 2012

@bugee Moc gratuluji, já už chci mít miminko taky u sebe.

pajinkaa28
24. dub 2012

@bugee Krásná zprávička.Moc gratuluji a přeji moc a moc zdravíčka 😉

danda78
25. dub 2012

ahoj
hlásím se taky po dlouhé době..
vidím,že jsou tady nové těhule a to je moc dobře.
taky radím nevzdávat to, zkoušet, ono až se unavíte a budete to nejmí'n čekat,tak se to zrovna povede......
jako u nás, po x IVI, 3x IVF, asi 4x KET a povedl se poslední pokus IVF hrazený pojišťovnou..
a ještě máme 17 mrazáčků...
ale ráda bych otěhotněla přirozeně,třeba se zadaří, a pokud ne,tak si půjdeme příští rok pro brášku nebo ségru...
@mishi- tak to je škoda..... nebyla jsem si jistá a nechtěla jsem vypadat za idiota, taky jsme tam šli na poslední chvíli ,přítel nervózní... malý v autě....tak ta garáž zrovna nebyla ideální místo na komunikaci....a pak už jsem tě tam nikde neviděla.
jinak já mám zkušenost jen s Mrázkem, a můžu vřele doporučit, po všech doktorech co jsem měla byl on ten jediný u kterého jsem si byla jistá,že pokud se to má někdy povést,tak leda s ním..a prostě mě tam nechal jezdit tak dlouho, zkoušeli jsme vše možné od IVI bez stimulace, se stimulací... každý měsíc něco..až mi to přišlo jako jakákoliv jiná návštěva a byla jsem tak oblblá,že když jsem šla na své poslední 3.IVF + ICSI tak už mi to bylo vcelku jedno a dopadlo to.......
neztrácejte naději,určitě se to někdy povede...
jen vydržet s nervama, penězma, přítelem a celkově okolím......

pajinkaa28
26. dub 2012

Ahojky holky
v pondělí jsem byla na preventivce a chtěla jsem po dr,aby mi dala žádanku na spermio a popř.mě poslala na laparku,protože jsem po císaři a můžu tam mít srůsty,které brání těhu a ani v jednom mi nevyhověla 😠
Čekala jsem trochu pomoci od svého dr,přemýšlím o změně.

@danda78 To utiká,Šimonek už je velký chlap 😉

pavlinka83
27. dub 2012

@pajinkaa28 Hmm tak to je blbý, ale do ISCARu myslím můžete jít na spermio bez doporučení, když tam jsi registrovaná.

kuliskav
25. čer 2012

Ahojky, taky se snažíme už 12let o mimi, už máme za sebou 4 IVF ISCI a zatím se nedaří, ale už jsem se nějak psychicky vzpamatovala a chci se do toho zase pustit. Ale už to nemáme hrazené pojišťovnou tak jsem zvědavá na kolik nás to pak celé přijde, ale co by jsme pro mimi neudělali..... Nevíte jací jsou tam teď doktoři? Před třemi roky se to tam pořád strašně střídalo, jestli už je to lepší a dr. Mrázek má teď více času, když nedělá šéfa, nevíte?

danda78
26. čer 2012

@kuliskav -tak to přeji opravdu hooodně sil a štěstíčka..
my se snažili " jen " 6 let a úplně mi to stačilo..
ale přijde mi,že člověk až se s tím opravdu tak nějak vnitřně smíří,vyrovná,že to prostě tak je, netlačí potom už tolik a jakoby rezignuje,tak je ten správný čas a povede se to..
já chodila k Mrázkovi před těma 2 rokama,ale měl hodně plno..to dělal ještě primáře,tak te´d si myslím,že by to mohlo být lepší,pokud tam teda stále ještě je...
přeji štěstí tak jako jsme ho nalezli my v ISCARE

kuliskav
26. čer 2012

@danda78 moc děkuji, taky jste si teda užili........nevim jak se s tim úplně smířit, teď mi připadá, že jsem už v klidu, ale zase si pak uvědomím, že už mi bude 39........
Taky bych chtěla k Mrázkovi, jestli tam bude.....uvidíme, předtím jsem chodila k Hulvertovi a taky nebyl špatný, ale někdomi říkal, že tam jsou zase jiné doktorky.....
Máš krásného klučíka 🙂)

jika10
26. čer 2012

@kuliskav tak ja vdecim prim. Hulvertovi za bublinku v brisku 😉 Mela jsem ho pri KETu. Drzim palce, aby jsi uz nemusela dlouho cekat

kuliskav
26. čer 2012

@jika10 díky moc, od zítřka začínám s kyselinou listovou a do vánoc chci jít do Iscare na konzultaci...
držím moc pěstičky ať je vše ok

pavlinka83
27. čer 2012

@kuliskav Z dr. tam je Mrázek, Hulvert (primář), Turková a Jaržembovská ( s ní jsem prošla celý IVF cyklus a jsem těhu, byla jsem s ní spokojená) a pak tam je plno externích dr. kterří ordinují třeba jednou týdně. Ale když si tam voláš na objednávku a řekneš ke komu chceš tak se ti snaží vyhovět.

kuliskav
27. čer 2012

@pavlinka83 tak to moooc gratuluji, dík za info o doktorech, už jsem o dr. Jaržembovské také slyšela chválu, tak doufám, že tam ještě bude za půl roku 🙂)

pavlinka83
27. čer 2012

@kuliskav Děkuju Jaržembovská je mladá a komunikativní, vše řekne a vysvětlí. Držím palečky ať už je to Váš poslední pokus.

evitaa
28. čer 2012

My chodíme k dr. Hulvertovi. Já jsem s ním spokojená, jedna věc mi ovšem hodně vadí - přestože se člověk objednává na určitou hodinu a minutu, tak je vždy min. hodinu ve skluzu. A vlastně ještě jedna věc. Z předchozího CARu jsem byla zvyklá, že jsem chodila k jednomu dr., ale tady jsem na kontroly při stimulaci byla pokaždé u jiného.

pajinkaa28
28. čer 2012

Ahojky holky,
prý je nový zákon o IUI a když se stimuluje injekcemi,tak je to prý bráno jako IVF ☹ Se mi to vůbec nelíbí.Jinak všem moc držím pěsti.
@kuliskav Se tam možná budeme potkávat,taky tak nějak plánujeme navštívit Iscare 😉

kuliskav
28. čer 2012

@evitaa naposledy jsem taky chodila k Hulvertovi, ale nevim jestli ma teď čas úplně prohlížet veškerou dokumentaci...... To mi taky dost vadilo, že se doktoři střídají, pak nestačí reagovat, ale co zmůžeme, asi nic.