Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

elana
4. čer 2009

Tohle si neříkej, to je hrozný záhul na psychiku🙂...prostě se to povede...máš "jen" ucpaný vejcovody, není jiný důvod, proč by ne.

sonka.77
4. čer 2009

Eli, já fakt věřím, že se to povede, ale nechci usnout na vavřínech, když jsem ještě neudělala hop a tak si vždycky radši hodím zpátečku. Prostě se musí brát v úvahu, že to není na 100%. A přítel v tom má taky jasno - budeš těhotná a hotovo. 🙂

elana
4. čer 2009

Ale jejda, však já dobře vím %...ale spíš jen, že je určitě velká pravděpodobnost, když jsi vlastně mechanicky neplodná, než když má někdo třeba chromozomální vadu, nebo vadu dělohy a tak...jsem ta poslední, co by Ti chtěla dávat planý naděje.

Hodně napoví už samotná stimulace, jak budeš reagovat a tak a to už je za rohem🙂

sonka.77
4. čer 2009

Jo jo, já vím jak to myslíš, doufám, že to tak bude. Prostě na misku, potulit a hotovo. 😀

elana
4. čer 2009

Přesně. Hotovo. Pak chvilku zapejkat, pak zavést a zas hotovo. Na 9 měsíců. A pak začne tanec 😝

sonka.77
4. čer 2009

Jo to ale bude krásnej tanec. 🙂 Ono se i v neplodnosti dají najít výhody. Člověk je o to víc natěšenej na rodičovství a navíc, když pak malý drobek trochu "zlobí", tak si můžu říct, to je jedno, hlavně že ho mám, to je štěstí. 🙂

elana
4. čer 2009

To je pravda. Ačkoli, nechci se teda rouhat, ale jsem zvědavá, jak dlouho nám tahle berlička bude stačit...snad s miminem ještě jo, ale až se na člověka bude šklebit potetovanej puboš nebo zmalovaná třináctka...nevím nevím😀

sonka.77
4. čer 2009

No to bude! Já teda měla pubertu poklidnou, tak doufám, že se mi to na dětech projeví. 🙂 Ale co občas slyším od známých, tak to je na zabití. Teda je fakt, že kamarádky syn - 16 let, píše holkám básničky. Já myslela, že to už vymřelo. 😀

elana
4. čer 2009

Já to taky přežila ani nevím jak🙂...tak třeba se to dědí😀

Jé, to je ale krásný. To jsem taky myslela, že takoví už se nerodí🙂

sonka.77
4. čer 2009

Mě můj přítel psal básničky, když jsme spolu začínali. Poslední snad byla ještě po dvou letech vztahu. No už nejsou. ☹ Ale já je mám schovaný.

elana
4. čer 2009

No to je nááádhera 😵 tak to mě nikdy nepotkalo. Jeden, co mě chtěl, mi vymýšlel pohádky, to bylo taky hezký...ale já tou dobou už byla s manželem (teda tehdy ještě nebyl manžel) a nepodlehla jsem 😝

sonka.77
4. čer 2009

Jo byli krásný, občas si je přečtu. 🙂 Jinak jsem ještě jednou dostala od někoho jinýho milostný dopis, ale jinak nic. No možná to i stačí ne? 🙂
A o čem byla ta pohádka?

elana
4. čer 2009

To já zas nedostala nikdy dopis ☹ 😅

Víš že už nevím? Pohádek bylo víc...🙂 ale stejně jsem nakonec ráda, že mám toho svýho praktika, tamto byl zlatej kluk, ale moc snílek, nic pro život.

sonka.77
4. čer 2009

Já dokonce jednou jednomu klukovi napsala báseň! 🙂 Ale on mě nechtěl, nechápu! 😀

aktaka
5. čer 2009

čau kočky
tady se kecalo včera a já nic sakra 😒

Siki, moooooc držím pěsit!! budu netrpělivě čekat na výsledek

jinak ještě navážu na vaše téma básniček - můj ex mi napsal srdce rvoucí dopis na začátku vztahu. jiné by to asi nadchlo, já nejsem moc romantik, takže jsem si to přečetla, dobrý, založila. trochu nechápala, o co mu jako šlo 😅 považovala jsem tím událost za vyřízenou. problém nastal, když po mě chtěl, abych mu taky něco tak úžasného sesmolila. po měsíci dohad a vysvětlování, že nechápu smysl, jsem se nechala ukecat a hodila cosi na papír. a výsledek? se mi vysmál, že co to mělo být... 😠 vůbec jsem si nepřipadala jak debil 🙄

siki26
5. čer 2009

Ahoj holky!
Akty, s tím dopisem to je mazec. Holt jsme každej na něco jiného. I když většinou jsou kluci ti, co nedokáží dát city najevo. Já jsem si dlouho dopisovala s mým prvním (byl to vztah na dálku, ale už bych do něčeho takového nešla) a byly to krásné dopisy. Sem tam si je přečtu a zavzpomínám si 🙂

Jinak v Iscare nic moc. ŠŽ sice průběh neovlivnila, ale v so nepíchám Gonal, protože sliznice je pořád moc vysoká 6mm a měla by být pod 4mm ☹ Prostě mě tělo přeci jen zradilo. V pondělí jdu na kontrolu, zda se snížila. Jo a nejspíš jdu k té rusce 🙂 Na recepci říkala něco jako Popovičová, tak nevím... 😅

aktaka
5. čer 2009

jéžíš, ty si to chudáku taky vybíráš, když nevadí šž, tak je něco jiného 😒
ale nic, hlavu vzhůru, v pondělí tam naběhneš, sliznice bude krásně klesná, sviňa jedna koukej zalehnout!!, a bude všechno v pohodě a budeš míchat. msuíš věřit! 😉

jj, to je ta ruska. je nějak P....ičová.. ičková... tak nějak 🙂

siki26
5. čer 2009

Tak uvidíme, jak na mě bude hodná a něžná 🙂

nevíš, co to snížení sliznice ovlivňuje? Doufám, že v pondělí už bude tak, jak má být... 😠

aktaka
5. čer 2009

no upřímně, slyším to prvně, že je podstatné i to, jak po ms klesne. ale tak laicky odhaduji, že by to mohlo být důležité pro to, že ta nová, co naroste, je "výživnější" a kvůli tehle staré neslehnuté by nemusela být tak dobrá... no ale to plácám fakt 😀

aktaka
5. čer 2009

zkus zagooglit, já jsem jen tak zběžně koukla, ale všechno to bylo jen o tom, když je nízká a neroste ☹

siki26
5. čer 2009

🙂 taky tomu moc nerozumím. Tak já si s ní budu povídat a zkusím ji přemluvit 😀

aktaka
5. čer 2009

😀 😀 zkusit to můžeš hele, za to nic nedáš 😀

siki26
5. čer 2009

Jsem zvědavá, jestli se umoudří 😀

Jinak mi přišly už ty tankiny, co jsem si objednávala do Itálie. ještě jsem je neviděla, vyzvedla mi je mamča. Tak doufám, že je využiju, protože jestli to takhle půjde dál, tak Itálii nestihnu 😒 No jo, svět se nezboří. Tohle chci víc než nějakou Itálii...

Co budeš dělat o víkendu? My měli v sobotu naplánovaný výlet za známejma, ale jelikož mě včera přítel opět vytočil, tak nejspíš nikam nepojedeme 😠 Tento týden je opravdu na pytel 😠
V neděli jdu s mamčou kupovat koupačku na zahradu k dědovi k narozeninám. Tak aspoň vypadnu z baráku 🙂

aktaka
5. čer 2009

tak budeš mít tankiny do čech, když nevyjde itálie 🙂

koukám, že tvůj přítel tě pravidelně ve čtvrty vytáčí 😀

co je koupačka na zahradu 😅 to jako bazén

my jedemek manželovo rodičům, maminka slaví šedesátku, takže mě čeká další oslava. a taky 300km tam a zpátky 🙄

siki26
5. čer 2009

😅 to měla být houpačka 🙂

Koukám, že jseš samá oslava. Ale tahle bude asi příjemnější než ta minulá ne? 300km, to skoro Brno ne?

aktaka
5. čer 2009

já jsem si říkala, že to asi nebude koupačka 🙂

no příjemnější bych ani neřekla.. ale nevadí mi tolik jako ta minulá. není tam nikdo, kdo by mi tak pil krev jak má drahá teta 😅
brno ne, v luhačovicích

siki26
5. čer 2009

Tak si to užijte. Já upaluju domů, dneska jsem tu moc času nestrávila 😉

aktaka
5. čer 2009

já už to taky pomalu balím, musím ještě pokoupit a vyrážíme

tak krásný víkend!
papa 🙂

elana
5. čer 2009

Ahoj, tak mizíte🙂

Siki, to je k vzteku...no, sliznice musí být nízká, protože Synarel stříkáš kvůlivá tomu, aby se utlumila hypofýza a přestaly pracovat vaječníky, který uvolňujou hormony, působící mj. na růst sliznice. Takže pokud je vyšší, je jasný, že ještě nejsou dost uspaný. Oni potřebujou, aby hypofýza byla na nule a mohli Ti tak zahájit stimulku-tohle je princip dlouhého protokolu🙂

Jinak chudák ta Ruska... Pi...čová nebo Pi...čková😀😀 takhle to zní fakt děsivě🙂

Tak krásný víkend Vám, co se tu už neukážete😀

kapr
5. čer 2009

Ahoj holky 🙂 Taky chodím do Iscare. Ale už ne k rusce p..... 🙂
Chudák vy jí dáváte 😵 😵 hihihi