Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

salenas
1. říj 2016

@lussinka88 hojda, jak jsi na tom ? 🙂

salenas
1. říj 2016

@monrougemerise dodatečně všechno nej ! a závist, takový dárky, to neznám 🙂

lussinka88
1. říj 2016

@salenas jsem na chate a netestuju 😁 nechavam to az na pondeli.... ale nejak citim ze to nevyslo, ale nadeji jeste mam 🙂)

monrougemerise
2. říj 2016

@lussinka88 Jasně že nemám, vím, koho jsem si vybrala! 😵 😀
A kolikátý den na test ti doporučovali v centru? A když to náhodou nevyjde, kdy se bude dělat KET? Dává se nějaká pauza nebo nemusí vůbec?
@salenas Díky moc! 😵 Jak to, že to neznáš! To si zasloužíš! 😀

lussinka88
2. říj 2016

@monrougemerise doporucovali 14. Den ale dr rikala ze muzu zkusit uz 10 😁... zkusim to zitra ale moc tomu neverim... jinak KET by byl asi hned ten dalsi cyklus. Podle me KET je jedno kdy na ten se nemusis pripravovat a je prej uspesnejsi pac do sebe nehazis tolik hormonu...

monrougemerise
2. říj 2016

@lussinka88 Tak zkus zitra hned ranni moc. Tak to by bylo fajn, ze kdyz tak nemusis cekat. A jestli je jeste uspesnejsi o to mas ten lepsi vyhlidky. Drzim palecky! 😍

monrougemerise
3. říj 2016

@lussinka88 Tak co? 😲 Jsem napjatá jak ponožky 😀

salenas
3. říj 2016

@monrougemerise to jsme dvě :D

lussinka88
3. říj 2016

@salenas
@monrougemerise 9. Den po ET a od rana spinim rozjizdi se mi MS. Test negativni takze asi tak....

lussinka88
3. říj 2016

Od rana me zlobi konikova aplikace... jinak bych napsala driv... tak nevim jestli mam volat do CARu, vysadit leky nebo co....

monrougemerise
3. říj 2016

@lussinka88 Aha, já vůbec netuším, jaký je postup a kdy je brzo a kdy ne. 😒 Ale nebuď smutná, jo. Když to teď nevyjde, tak KET už určitě. Sama si říkala, že je větší šance. 🙂

lussinka88
3. říj 2016

@monrougemerise covece zatim me to nesebralo ale urcite az se uplne ta mrcha rozjede tak to obrecim. Rika se ze KET je uspesnejsi, nevim jestli to neni jen chlacholeni... kazdopadne pritel psal ze si pockame na dvojcatka 🙂) tak se zacinam tesit 🙂 dvojcatka bych chtela!

lussinka88
3. říj 2016

@salenas
@monrougemerise volala jsem doktorce na mobil - dala mi svoje soukromi cislo s tim ze mam zavolat kdyz neco budu potrebovat. Tak jsem ji rano volala ale nebrala to. Myslite ze to neni blby? Ja si to uvedomila az potom... a myslite ze mam zavolat teda sestrickam?

monrougemerise
3. říj 2016

@lussinka88 Přesně to mě taky napadlo! Počkáte si na dvojčátka! 😵 😵 😵 Já bych tomu věřila, protože jak si psala, tělo není tak zblázněné z hormonů. Podle mě na tom určitě něco bude. 😉 Jinak si strašně statečná! 🙂

monrougemerise
3. říj 2016

@lussinka88 Tak blbý to není, to by ti to číslo nedala. Ale když to nebrala, zavolej sestřičkám. 😉

lussinka88
3. říj 2016

@monrougemerise ja tomu taky verim... 🙂 prej mam jeste pockat a zvysit si utrogestan na maximalni davku. Bud se to zastavi a v tom pripade mam zkusit test 12. Den nebo rozjede a v tom pripade vysadit vse

monrougemerise
3. říj 2016

@lussinka88 Fajn, tak uvidíš, co bude dál. 😉

salenas
3. říj 2016

@lussinka88 hele, žádný léky nevysazuj ! to že špiníš, nemusí znamenat, že přichází menzes. Pěkně vydrž do krve a léky se popřípadně vysadí pak. Pokud se to teď nepovedlo, budeš mít ket v nativu ? to uteče 🙂

jani1982
3. říj 2016

Ahoj holky, tak jsem se konečně taky dočkala a zítra pádíme do Iscare na konzultaci. Jsem zvědavá, co mi řeknou. První ms po šestinedělí mám za sebou, tak budu doufat, že stimulace začne hned další ms.... Snad mě nezklamou 🙂

monrougemerise
3. říj 2016

@jani1982 Já tě nechci zklamat, ale opravdu myslíš, že ti dají stimulaci už takhle brzo? Samozřejmě možné to je, ale mě se to zdá hodně brzo. Každopádně držím palce, aspoň tě teď trochu uklidní, že se něco děje. 😉

monrougemerise
3. říj 2016

@salenas Jak se máte vy? Už se to uklidnilo? 🙂

salenas
3. říj 2016

@monrougemerise řekla bych, že to je lepší ! uf !

karlos12
3. říj 2016

@lussinka88 ještě nevěš hlavu , prý špiní každá druhá , na začátku těhu . Kdyby náhodou ne , tak prý druhý pokus bývá opravdu úspěšnější . Kolegyni to vyšlo na druhý pokus a už má chlapečka 😉 Ještě vydrž .

jani1982
3. říj 2016

@monrougemerise To netusim, ale ve skrytu duse doufam, ze ano, ale pocitam i s jinou variantou. Jedna holcina z jineho fora mi psala, ze jeji znama to presne takhle mela. Na druhou stranu, pokud je telo ok, tak nevidim duvod proc ne. Prave, aspon ten pocit, ze se neco deje 🙂

lussinka88
3. říj 2016

@salenas no mam test negativni, co jsem tu cetla tak holky uz ho maj pozitivni 5.-6. Den... ale pockam, co jinyho mi zbyva 🙂 nadeje umira posledni... jak probiha ten KET, to sleduje OvU a zas 5dni po ovu v prirozenym cyklu se dela transfer?

lussinka88
3. říj 2016

@jani1982 me doporucovali po potratu 3mesice neotehotnet, ale je to individualni! Kazdej rika neco jinyho... preju hodne stesti. Myslim ze poznas sama kdy je ten spravny cas, hlavne nic neuspechat 🙂

salenas
3. říj 2016

@lussinka88 jj, já díky nerostoucí sliznici měla ket řízený , takže jsem byla bez ovulace. ale jinak se čeká na sliznici, může se podpořit estrofemem a taky se může stát, že se ket odloží

monrougemerise
4. říj 2016

@salenas super! 😍
@jani1982 Jasne, tak uvidis, co ti reknou 😊
@lussinka88 a spinis jeste?

lussinka88
4. říj 2016

@monrougemerise vcera to docela ustalo, ale dneska rano je to horsi, ale je to hoooodne slaba MS... ale neni to cerstva krev tak uvidime. Stejne musim cekat do ctvrtka

monrougemerise
4. říj 2016

@lussinka88 Já jsem si něco o tom schválně četla a holky mají pravdu, po IVF špiní kde kdo. 😉 No stejně musíš čekat. My všechny taky pořád jen čekáme... 😀
@salenas kdy máš ten UTZ? 🙂