• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Iscare Praha. Máte zkušenost?

7. prosince 2016 
Booozeee, ja po tom Utrogestanu tak hrozne zeru! :unamused::joy:
20. říj ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@8karolina4 super, to delat muzu. Vezmete me? :smiley:Mam. Katerina Hrncirikova.
20. říj ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@8karolina4 juuu a kde presne? My mame vyhlidlej baracek kousek od Cernosic :slight_smile:
20. říj ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Svinare :slight_smile:) do cernosis celkem kousek :slight_smile: ale cernosdice docela drahy ne? :slight_smile:
20. říj ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@monrougemerise ja taky vzdycky zrala !!! :slight_smile:) jo a ted mi doktorka rikala, ze musim po zavadeni 20min lezet :grin: tak jsem se ji zapomnela zeptat jak to mam udelat kdyz jsem v odpo v praci :grin::grin::grin: prej kdyz ho zobes tak nesmis ridit... to jsem taky nevedela
20. říj ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@8karolina4 Jee, vy s manzelem vypadate hezky! :heart_eyes:
20. říj ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
20. říj ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@8karolina4 no tohle je v Solopiskach (asi 2km od Cernosic) a cena je stejna jak byty v praze... ale porad vahame protoze jsme v sice v najmu, ale to bydleni tu je proste dokonaly :heart_eyes: skoda, ze v tom arealu se moc neprodavaj byty a kdyz jo, tak maj pres 100m2 a tu cenu si umite predstavit. Jsme tu uz 4roky a ted nam smlouvu prodlouzili na dalsi dva. Tak ted zvazujem ze si misto baracku koupime apartman na horach...
20. říj ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lussinka88 ja ho nezavadim, protoze potrebuju mit sex :joy::joy::joy:
20. říj ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussinka88 Dobre, kupte! Prijedeme! :joy::heart_eyes::joy:
20. říj ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monrougemerise
@8karolina4 ja se chci taky fejsbukove kamaradit... najdete si me Lucie Prokopenkova :slight_smile: jinak ja dopoledne nemuzu, muzu az tak od pul 4 :slight_smile:
20. říj ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
20. říj ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@monrougemerise jedem se tam juknout v sobotu... dokonce tam budem spat tak snad to klapne :wink:)
20. říj ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@lussinka88 Nasla jsem te! Jeee, ty jsi taky hezka! :heart_eyes:
20. říj v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lussinka88 posli odkaz domecku :slight_smile:)
20. říj v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@monrougemerise ty uz ten utros nejez :grin::joy:
20. říj v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lussinka88 u Utrogestanu mam dilema, ale zavadet a nemit sex a nebo polykat a nepit pivo! :joy::joy::joy: Tak ted polykam a davam si max jedno :rolling_eyes::smiley: Coz kdyz mas dve deti je malo :joy::joy:
20. říj v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@monrougemerise ty jsi taky hezkaaaa a mas krasny holcicky! :heart_eyes:
20. říj v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lussinka88 jj, je to peklo proste :joy:
20. říj v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussinka88 dekuju, jsou to drze pubertalni kozy :rolling_eyes::joy: Ale miluju je :heart_eyes::smiley:
20. říj v 15:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@8karolina4 jeeee ty jsi taky hezka :heart_eyes: krasny saty a fotky ze svatby
20. říj v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
20. říj v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
20. říj v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussinka88 krasny, to my mame rujnu :slight_smile:
20. říj v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussinka88 baracek je proste baracek....sice prace, ale je to fajn, ten apartman fajn, ale je to fakt jen vikendy a poradne si to ani neuzijes :slight_smile: to je dobry jako investice :slight_smile:
20. říj v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
uz jsme fb kamaradky :slight_smile:)))
20. říj v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monrougemerise
@8karolina4 diky, ale je tam problem se studnou a neni to hotovy, takze by jsme se mohli stehovat tak za 3/4roku tak se jeste koukame po nejakych dalsich moznostech... jedna je treba ze zustaneme v najmu a budem jezdit na vikendy pryc treba do toho apartmanu nebo na vysocinu... (to praktikujeme i ted) no jsem zvedava jak to dopadne uz to resime docela dlouho a impulzem bylo to, ze nam konci za mesic najemni smlouva a ted ji chce majitel prodlouzit na dalsi dva roky tak nas to zas tak netlaci a navic tam platime hodne slusnou cenu
20. říj v 15:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@8karolina4 jeee tam u vas to znam. Bxli jsme tam jednou na kole... stejne tam ta oblast je fakt bozi :slight_smile: zavidim! Jak dojizdis? Vlakem/autem?
20. říj v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lussinka88 aha, tak uvidis. :wink:
20. říj v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek