• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Iscare Praha. Máte zkušenost?

7. prosince 2016 
vlakem, obcas autem :slight_smile: uplne idealni, lepsi jak z nejakyho kouta Prahy :slight_smile:) Miluji to tam :slight_smile:
20. říj v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@lussinka88 nas neni hotovy a dlouho nebude :slight_smile:) my vlastne koupili rujnu :slight_smile:)))
20. říj v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@8karolina4 jasny! Hlavne si to udelate podle svyho a jestli vam vyhovuje misto tak super...
20. říj v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@8karolina4 jeeeee to tam mate krasny :heart_eyes::heart_eyes:...
20. říj v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussinka88 my prave nechteli novy dum - takze tohle byla jasna volba :slight_smile:
20. říj v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@8karolina4 vypada to krasne! :heart_eyes:
20. říj v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky. Tak už mám po IUI. Ovulaci mám prý nádhernou. Mám brát 2x denně ten utrogestan a za 14 dní si mám udělat test. A to je vše co mi řekli. Doktorka odešla z ordinace a nic jiného mi neřekla tak nevím
21. říj ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@m4rtin4 ted jen cekat a cekat :slight_smile:
21. říj ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@8karolina4 a ten utrogestan se pak nějak vysazuje?
21. říj ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@m4rtin4 ja zatim neberu nic ...
21. říj ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
A ty už jsi taky po IUI?
21. říj ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@m4rtin4 nene, byla jsem tam predevcirem a rekla ze at to jeste ihned zkusime prirozene a kdyz nic, tak pristi mesic :slight_smile:
21. říj ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@8karolina4 aha, tak moc držím palce :relaxed:
21. říj ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@m4rtin4 predevcirem, vcera a dnes :slight_smile:) haha
21. říj ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@8karolina4 tak to už musí vyjít :relaxed: v mém okolí je samé čerstvě narozené mimco a hodně čekajících takže to litá ve vzduchu a zachvilku tu budeme všichni těhotné :slight_smile:
21. říj ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@m4rtin4 presne, kolem me taky :slight_smile:) takze musi..... jsem zvedava kdy to prijde :slight_smile: me se smrade nesmi narodit na jare, manzel ma astma a prej by to hrozilo....
21. říj ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@m4rtin4 vysazuje se az po tech 14dnech jestli budes mit negativni test...
21. říj ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lussinka88 a když je pozitivní tak se pokračuje a za 3 týdny kontrola že? A když je tedy negativní tak se mám zase objednat na ultrazvuk? Fakt mi nic neřekla tak nevím a vy tu víte co a jak
21. říj v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@m4rtin4 mě to taky nikdy neřekli... jestli jste domluveny na dalsi IUI tak se objednas za ten 10-12den a jestli jinak, tak bych se stavila po MS
21. říj v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@m4rtin4 kdyby byl pozitivni, tak se objednas za ty 2 az 3 tydny :slight_smile: ale podle me kdyz se objednas driv, tak se nic nestane :slight_smile:
21. říj v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky , tak jsem byla odevzdat a konzultovat výsledky imuna a ejhle. Ihned jsem dostala protokol a souhlasy na IVF , manžel hned odběr krve a až dostanu MS jdu na odběr a pro léky . Jsem v šoku , ta rychlost . Ale jsem natěšená :wink:
21. říj v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@karlos12 ty jooo, super! Co ti na imunu rekli? Kde jsi vlastne byla? A co jsi dostala za leky?
21. říj v 18:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@karlos12 super! A kdy asi zacnes? Fajn, ze se to hnulo. Jaky mas protokol? :wink:
21. říj v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@lussinka88 právě že nejsme domluveni :( tam po MS zavolám a uvidíme. Ale logicky bych se měla objednat 10-12 DC na ultrazvuk a pak zase ta injekce a za dva dny na IUI
21. říj v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lussinka88
@monrougemerise ahoj holky , právě že na imunu vše v naprostém pořádku , byla jsem v Mlynářský . Píchat co budu nevím , protokol jsem nechala v autě a uvidím ho až v pondělí ráno , až pojedem z práce . A ms by měla dorazit ke konci příštího týdne , po 3 letech se budu těšit :wink: na tu mrchu .Protokol krátký .Jsem ráda , já bych zase odkládala a doufala a nebylo by to k ničemu . A koukám že je škoda že nemám FB :unamused: Asi ho založím a budu tam s Váma :slight_smile:
21. říj ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@karlos12 jen si ho zaloz :grin:
21. říj ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
22. říj v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@karlos12 ted mi doslo, ze to budem mit skoro stejne! :wink:
22. říj ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@monrougemerise no to je super :slight_smile:
23. říj v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ještě otázka , když mi k IVF vydala protokol doktorka , půjdu pak zase k ní ? Nebo to bude dělat kdo tam bude ? Jako že by tam byl někdo jiný než ona ? Normálně chodím k mladé , tmavovlasé s brejlema ( nechodím , byla jsem 2 x ) , ale protokol mi dávala rusanda ( nevím jméno ) . Moc díky za odpověď na zmatkovou otázku :slight_smile:
23. říj ve 23:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek