Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

jani1982
1. lis 2016

@monrougemerise Treba jo 🙂 ja si myslim, ze pujdu pozdeji ale.... Uvidime 🙂

jani1982
1. lis 2016

@karlos12 Dekuju. Oranzovou, ja vim, ze je to ta nejmensi 🙂 ale vypada to tak nejak hur v tomhle slozeni nez v Puregonovym peru 🙂

lussinka88
1. lis 2016

@karlos12 ty to nemas jednoduchy 🙂) ale neboj zachvili budes koncit se stimulkou 🙂 je lepsi nosit tu druhou ampuli v pouzdru jestli mas k tomu pouzdro

karlos12
1. lis 2016

@jani1982 vypadá horší , to zvládneš . Pero je fakt hezčejší 😉

karlos12
1. lis 2016

@lussinka88 pouzdro mám , ale rozkaz zněl jasně - do lednice . Já tam nic z léků nedávám , tak se zapomene . Příště už to neudělám 😒 Od zítra mám volno , to už bude v pohodě 😉

salenas
2. lis 2016

@lussinka88 tak zkus dyl delat,ale vypada to dobre

lussinka88
2. lis 2016

@salenas no moc ten tehu test nesili... tak uvidime...

monrougemerise
2. lis 2016

@karlos12 nic si z toho nedelej, me z toho taky hrabe a jsem jak spici medved.

monrougemerise
2. lis 2016

@jani1982 jasne, hlavne aby to dobre dopadlo. 😍

monrougemerise
2. lis 2016

@salenas jak ty si dopadla na screeningu vlastne? 😮😍

lussinka88
2. lis 2016

@karlos12 tak to bude dobry 😉 podle me kdyz to je v tom obalu tak to nevadi on je izolovanej. Ale nevim. Ja jsem to pak normos vezla na chatu v obalu a ucinek to melo 🙂

karlos12
2. lis 2016

@monrougemerise snad to dnes zaspim a bude to lepší. Také jsem unavená, na nočních to nebylo nic moc.

karlos12
2. lis 2016

@lussinka88 testy máš krásné, kdy se má testovat? Na předbíhání super, digi snad nelže, ne? Už jsem napichla další ampulku a případnou další nechám v pouzdře, žádná lednice.

salenas
2. lis 2016

@monrougemerise ahojky! dobre 🙂 a dnes jsem mimi videla znovu.mavalo ruckami a i prstiky jsem spocitala

monrougemerise
2. lis 2016

@salenas jeee, super! 😍 To je krasny! 😍

monrougemerise
3. lis 2016

@karlos12 co kontrola? ☺️

karlos12
3. lis 2016

@monrougemerise ahoj, děkuji za optání. Na každé straně kolem 8-10 folikulů, +- 16, levý +-15 mm, v pondělí jdu na OPU. Ještě dopsala nějaké injekce a utrouš. Jen jsem jí řekla že jsem čekala větší bolesti břicha a už to asi přichází. Měla jsem držet pusu. Ale už jsem na neschopence a je to super. Jak se máš Ty?

lussinka88
3. lis 2016

@karlos12 skvely!!! Me bricho bolelo asi az pozdejc. A jak jsem si pichla ovitrelle tak jsem jsem necitila absolutne nic, splasklo mi i bricho (asi posledni dva dny stimulky jsem ho mela trosicku nafoukly), tak jsem si rikala ze je to v pr... a ono to bylo dobry

karlos12
3. lis 2016

@lussinka88 já jsem trochu břicho cítila , ale nic extra a nafouklé naštěstí není , stačí jak je bez toho 😉 . Také jsem si právě říkala že nic , že by muselo bolet víc a ono teprve začíná . Co jsem chtěla , že 😉

monrougemerise
4. lis 2016

@karlos12 super. Me boli bricho od zacatku. Zatim ne nejak moc. Mam hodne bolestivou ovulku, tak toho se bojim nejvic, asi umru. Ale ta unava, jsem uplne hotova. Chodim a spim. 😒😁

karlos12
4. lis 2016

@monrougemerise tak nechoď a jen spi. Také jsem cítila břicho od začátku, téměř, ale čekala jsem víc, jak to říkala paní doktorka. Jak pak má člověk dělat děti když to tak bolí? To mi řekni ;)

m4rtin4
4. lis 2016

Holky tak zítra mám testovat. Jsem zvědavá na výsledek, ale myslím si že z toho nic nebude. A kdyby jo, tak mám pro manžela krásný dárek k narozeninám ;)

karlos12
4. lis 2016

@m4rtin4 to držím pěsti 🙂

monrougemerise
4. lis 2016

@m4rtin4 taky drzim palce!

monrougemerise
4. lis 2016

@karlos12 Ja jsem si dnes byla pro predoperacni vysetreni k doktorce, ale nedala mi to na tom papiru z Iscare. Dala mi krev, moc, EKG, a celkovou zpravu. Snad to nebude problem.

karlos12
4. lis 2016

@monrougemerise já odevzdala něco na jejich papíře, EKG zvlášť a nehodnoceno doktorem a výsledky také zvlášť a nebyl problém, snad to nebude vadit ani anestezii. Až půjdeš na Ko tak to ukaž a zeptej se, raději.

karlos12
4. lis 2016

Holky pomoc, mé prvotní nadšení je pryč a už mám jen strach. Břicho tolik nebolí, takže mám pocit že je vše špatně a pryč. Co když to v pondělí nestihnou? Co když nebudou kvalitní vajíčka nebi nebude co vrátit? Je mi strašně smutno a mám obavy 😟

jani1982
4. lis 2016

@monrougemerise To vubec nevadi, nikdo jim to nevypisuje na ten jrjich papir... Ja dneska byla taky a ukazali se mi bakterie v moci :( - ale rikala jsem jim, ze jsem jim davala moc v den kdy mi skoncila ms, tak snad to bude ono. Musim jim dat v pondeli znovu mic, ale zaroven jdu v pondeli do Iscare, tak doufam, ze jim to nebude vadit. Jinak holky, vadi na OPU gelovy nehty?

jani1982
4. lis 2016

@karlos12 Neboooj, musis verit! Me na prvnim taky chvili bolelo, chvili ne.... Ja mam ted 4stimulacni injekci a necitim zatim taky nic...

m4rtin4
4. lis 2016

@monrougemerise @karlos12 děkuju za podporu 🙂 a samozřejmě že jsem to nevydržela a otestovala jsem už teď