Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

karlos12
4. lis 2016
karlos12
4. lis 2016

@jani1982 moc děkuji, snažím se, ale moc mi to nejde. Asi máme vyšší práh bolesti. Gel.nehty asi nemáš průhledné, co? U nás v nemocnici už je občas tolerují,i neprůhledné. Pak se raději zeptej, byla by škoda je dát pryč a pak by to nemuselo vadit.

m4rtin4
4. lis 2016

@karlos12 no jsou tam 😲 ale nechci plašit. Přeci jenom říkali že testovat mám až zitra

karlos12
4. lis 2016

@m4rtin4 no ty vole, tiše blahopřeji a zítra znovu, ať máš čisté svědomí. Ti budou narozky, co ;)

jani1982
4. lis 2016

@m4rtin4 To je super, to uz tam zustanou 🙂 ja testovala uz 8 den a byly tam ;) Tichounce gratuluju 🙂

m4rtin4
4. lis 2016

@karlos12 dík dík dík. No jsem na to zvědavá. Bych se z toho taky posrala :D. No to manžel bude cumet to ti povím. Ale nechci plasit a počkám do zítra. Ke všemu tomu jdu ráno do práce. Se tam asi zblaznim, jestli to klapne

jani1982
4. lis 2016

@karlos12 Hmmm, radsi se zeptam... minule jsem si je sundala a pak tam byly holky i s nalakovanyma. Tak ted se mi nechce...mam jen kratounky celobarevny, ale ono je to snad spis kvuli tomu, kdyz jsi pod narkozou, tak ti davaji na prst takovej ten skripec....

m4rtin4
4. lis 2016

@jani1982 moc dekuju a doufám že jo.

karlos12
4. lis 2016

@m4rtin4 to věřím, hlavně klid a zítra znovu. A ukážeš je pak? Ty se máš ;)

karlos12
4. lis 2016

@jani1982 to není kvůli saturátku ( to je ten skřipec, měří okysličení krve) , ale to snímá i při laku, to je kvůli barvě nehty.lůžek, zda nemodrají. Ale za zeptání nic nedáš ;)

m4rtin4
4. lis 2016

@karlos12 já tomu furt nemůžu uvěřit když všude píší že je hodně malá šance. To víš že je ukážu. To si přeci nemůžu nechat prosebe ;) já vím, a je mi to trochu trapný vůdči vám všem ale věřím že na vánoce tu budeme všichni tehu

karlos12
4. lis 2016

@m4rtin4 proč by to mělo být trapný? Nebuď prdla, nebo jako já. Měla jsem trochu výčitky že jdu na neschopenku, je nás v práci málo, ale kdo mi co dá a vrátí? Takže se raduj, vždyť takováhle super zpráva potěší a dodá energii ;)

monrougemerise
4. lis 2016

@m4rtin4 to je uzasny! 😍

monrougemerise
4. lis 2016

@karlos12 neblazni! Bude to dobry. Vajicka mas urcite super! A oni vi, co delaji, takze to stihnou! 😉

monrougemerise
4. lis 2016

@karlos12
@jani1982 Diky moc za rady s papirama. V pondeli to odevzdam a snad to bude ok.

lussinka88
4. lis 2016

@karlos12 kočko neboj se, oni ví co dělaj. Taky jsem měla stejný pocity. Však jsem ti psala, že ke konci jsem už vůbec jakože ani náznakem necítila břicho, cítila jsem se lehčí - jako by si snad si tělo konečně ulevilo. Byla jsem z toho na prášky... jedna holcina tady odtud prozila to same a poradila mi ať se proběhnu. 🙂 prý necítíme samotný vaječníky, ale cítíme je při pohybu jak narazej do okoli. Po čase kdy nás břicho upozornuje že je tam něco novýho, si na ty pohyby kdy to "bolí" zvykneme a tělo je pak automaticky nedělá.... a fakt, chvilku jsem skakala na miste a trosku se probehla a bricho zacalo bolet, pak jsem mela dokonce bála jestli jsem si tim neublizila.... a s tema vajickama... to mas tezky ja jich mela hodne a byly "horší" kvality, ale rikala mi Dr. ze jim mam verit že prostě někomu se chytne takova kvalita a jinému takova. Pry tam meli zenskou jste mela vzdy extra super kvalitni a chytlo se ji az to s tou horsi - asi se to proste nesmi resit.... navic prej embryologove jsou pry hodne prisni v hodnoceni takze treba v jinym caru by byly jednickovy kvality.... takze na tebe budem myslet a drzet ti palce.... vem si ze tohle je teprv prvni meta az ji pokoris, tak budou dalsi a dalsi obavy, setri proto sily...

Kdy pícháš ovitrelle/pregnyl?

m4rtin4
4. lis 2016

@karlos12 tak kvůli práci bych tedy výčitky hodila úplně za hlavu. Nás tam je taky málo a úplně jim na to prdim. Původně jsem chtěla jít na rizikové ( mám těžkou práci) ale šéf mi řekl že pro mě najde jiné místo 🙂 tak jsem na něj zvědavá.

lussinka88
4. lis 2016

@jani1982 já myslim, ze kdyby ti v ISCARE rekli aby sis je sundala, tak by stacil jeden nehet ....

m4rtin4
4. lis 2016
lussinka88
4. lis 2016

@m4rtin4 mooooooooooc gratuluju!!! 🙂

lussinka88
4. lis 2016

Holky jinak já byla dneska na krvi a hCG nám prý krásně stoupá, tak snad to bude dobrý!

karlos12
4. lis 2016

@monrougemerise díky moc 🙂, papíry budou v pohodě, vždyť jsou to jen papíry. Už se těšíš?

monrougemerise
4. lis 2016

@karlos12 Ani nevim. Spis se bojim nez tesim.

karlos12
4. lis 2016

@lussinka88 moc děkuji, snažím se nemyslet, ale moc to nejde. Zítra ráno mámo orgutanol a zítra ve 20 hod pregnyl 10 000, docela darda. Při IUI to bylo 5 000. Doufám že jsem názvy napsala dobře. Také jsi měla po opu utrouš? Já hned další den. Ti je moc dobře že Hcg roste, kdy jdeš na sono? Jsem strašně zvědavá na dva cvrčky 🙂

karlos12
4. lis 2016

@monrougemerise to je fakt psychický teror. A to jsem si myslela jak jsem silná a nic mě nerozhodí, až tak moc ne :(

lussinka88
4. lis 2016

@karlos12 neboj se tech 10tis. Nic to neni 🙂. Ano brala jsem utros od 2. Dne 😉

Heled hcg je zatim hodne nizky ve stredu 55,9 a dneska 91,1. Na sonu bude neco videt az pri hodnote 1000 🙂 takze za 2-3tydny bych mela jit. Bohuzel podle hodnoty se chytil jen jeden bobek...

lussinka88
4. lis 2016

@karlos12 ono to fakt neni tak jednoduchy jak si kazdej zezacatku mysli. Taky ty hormony delaj hodne. Ja ted treba spatne snasim utros... jsem precitlivela, nedokazu myslet pozitivne a chce se mi porad brecet. Sestricka dneska rikala ze je to tim utrogestanem, tak doufam, ze to pak prestane jinak budu svobodna matka

karlos12
4. lis 2016

@lussinka88 to se pozná podle hodnoty Hcg? Hlavně že bydlí alespoň jeden prdolka, teď budeš mít šanci otěhotnět bez doktorů. Já jsem se rozbrečela protože jsem neviděla kam jsem dala housky, prostě děs. Ale utrouš dělal horší stavy, už se moc těším na užívání. Manžel je raději ;) celý den v práci a pak bude asi pár dní v jednom kuse 🙂 ale to dáme. Psychouši se mají dobře, ne 🙂

monrougemerise
4. lis 2016

@karlos12 me se zatim brecet nechce vubec. Vlastne abi nejsem nervozni. Spis jsem proste hrozne smutna, tak se snazim na to nemyslet.

lussinka88
4. lis 2016

@karlos12 dá, když jsou dvojčátka tak jsou hodnoty dvojnasobný... ale tak uvidíme. zatím to stoupá normálně jak u jednoho, ale jsou to ještě nízký hodnoty