Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

8karolina4
24. únor 2017

3 pokus iui ;))@karlos12
@karlos12

8karolina4
24. únor 2017

@karlos12 a kolik ti je Karlos? 🙂) prej stara breca 🙂

lagina
24. únor 2017

Kájooooooo to je božíííí, já mám z tebe radost 🙂 Normálně si tady po ránu v klidu bulím a ty jsi mě rozesmála :D Kolikáty jsi DPO? Božíííííí, takže žádný vánoční dárky, bude to dřív :D :D

karlos12
24. únor 2017

@8karolina4 no vidíš, já měla 4 x IUI a je mi 34 ☹ stará,no. To je fakt skvělé. Ať jste v pořádku.kdy jdeš na krev? A kam?

karlos12
24. únor 2017

@lagina jéžiš zlato, proč bulíš? Víš že ubulený holky nejsou hezký 😉

lagina
24. únor 2017

@karlos12 Já po prvním iui mám test čistý jak sníh. Jsem sice 13DPO ale už jsem napsala Lachetovi s otázkou co bude dál...

lussinka88
24. únor 2017

@lagina prvni IuI nic neznamena!! Vsak vidis kolik jich holky prosly. Je to proste o nejaky nahode. Sama vis kolik jsi toho prosla za vysetreni, na cem vsem zalezi. Jeste asi neni ten spravny cas. A jinak 13DPO muze byt jeste brzo! Ja si stejne myslim, ze bys to mela zkusit az v pondeli. Dokud neni MS neni nic ztracenyho. Koukni na naseho "matlu" co vyhodi test do kose pomalu aniz by se na nej koukla 🙈

8karolina4
24. únor 2017

@lagina podivej na me, az 16 den 🙂)) a to jsem tomu uz vubec neverila 🙂

8karolina4
24. únor 2017

@lussinka88 ja ti dam matlu 🙂) no test byl v kosi, no aco 🙂))) haha, ja se desne smeju 🙂))) uz mam pro nej oznameni pro manzelna 🙂))

karlos12
24. únor 2017

@lagina a co bude dál? Víš jakou máš pravděpodobnost? Hlavu vzhůru a nebreč 😘. Já už bych měla páchat sebevraždy? Co Ti řekl? To zvládneme 😉

evelinah
24. únor 2017

@8karolina4 velká gratulace, ať je vše jak má být.
Nám se z 6 rozmrazených vajíček 3 oplodnily, snad se do pondělí budou pěkně vyvíjet. Holky,když jdete na transfer, necháte se odvézt či některa domů řidíte.Já se vždy nechala odvézt, ale teď toho ježděního bylo hodně, tak nevim jestli mám jet sama.

lussinka88
24. únor 2017

@evelinah u toho posledniho transferu jsem jela sama (ridila)... ja bych delala to co delas normalne 🙂 ono je to asi nejlepsi, nemas moc pak cas nad tim premyslet... ja i po transferu pila vino a spechovala se teplou vodou, druhy den jsme jeli na trek do hor 🙂 az kdyz jsem porusovala to co mi bylo receno, tak to vyslo. 😊

@karlos12
@lagina zadny sebevrazdy nebudou! Davam vam cas max do kvetna!! 😁 nekoukali jste na takovy ty plodici kalendare?? Jaky je pro vas nejlepsi den oplodneni? Ja zapomnela jak se to jmenuje, ale rekla bych, ze mi to i podle toho vyslo... musim to dohledat.

rekla bych, ze pravdepodobnost na jeden cyklus je vzdy 50/50 u kazdyho bez rozdilu. Proste to bud vyjde nebo ne. Nekomu to trva dyl a nekomu kratsi dobu. Ale to ze budete nekdy cekat miminko je 98%, to je dost dobry, nee?? Ve skutecnosti se to nepovede jen 2% a rekla bych ze je to hlavne u tech zen ktery treba uz jsou po 40tce, nemaj vajecniky, jsou po rakovinach...

8karolina4
24. únor 2017

@karlos12 Prosimte na krvi jsem byla už hned ráno - hodnota 288 🙂)
Na kontrolu za 2 tydny 🙂)) to bude čekání horší jak na test 🙂)))

karlos12
24. únor 2017

@lussinka88 já se zabít nechci, ještě musím stihnout Anglii, Kanadu, dodělat zahrádku a vršek a chtěla bych i na Havaj a Madeiru a manžel na Réunion a myslíš že bych ho nechala letět samotného? Já mám ještě plánů 😉 teď bojuji za bílý nábytek do dětského pokoje a jméno pro holčičku. To je fuška, proč mám tak tvrdohlaveho manžela? O žádném kalendáři nevím, koukni a hoď odkaz, jo?

8karolina4
24. únor 2017

@karlos12 a jaký chceš jména? My máme jasno
🙂) pokojik řešit nebudeme. Podkroví bude až příští rok 🙂))

karlos12
24. únor 2017

@8karolina4 aha? To jo, proč Tě nechtěj dřív? Proč takhle napínají? Ať je vše v pořádku a držím pěsti 😘

8karolina4
24. únor 2017

@karlos12 no protože by nebylo nic vidět asi ;)) proto. Co ty jména? Ja chci taky cestovat

karlos12
24. únor 2017

@8karolina4 já také, jen začít tisknout peníze 😉 to je pravda, proč kontrolovat když není co vidět. Hele, co za studii bude? Když už se Tě netýká 🙂

8karolina4
25. únor 2017

@karlos12 Ja nevím přesně. Měla jsem tam jít včera. Ale na stimulaci. Podmínka nemít žádné ivf ale :(( a další a další

evelinah
25. únor 2017

Holky je lepší transfer 3 nebo 5 den?

gabcat
25. únor 2017

@evelinah Ahoj, lepší je 5.den, protože spousta embryí se přestane vyvíjet v určité fázi. Tím pádem můžou lépe vybrat kvalitní embryo. Navíc transfer se provádí do dělohy, kde 3 denní embryo ještě v případě přirozeného početí nemá co dělat.

adusku
25. únor 2017

@evelinah
Jak říká Gabča, 5tý-6tý den je nejlepší, protože to bude vybraný to nejlepší 🙂
Takže za mě rozhodně prodloužená kultivace 🙂

evelinah
25. únor 2017

@gabcat Děkuji, jsem na nervy, odmítla jsem totiž dnes transfer, že chci až ten 5.den. Jednak jsem s tím dnes vůbec nepočítala a také jsem bez auta.

evelinah
25. únor 2017

@adusku jen se chci ujistit, že jsem se rozhodla správně, jsem zvědavá co na to řekne Jaržembovská 🙂

gabcat
25. únor 2017

@evelinah No a proč te chtěli transferovat dnes? Kolik embryí máš? Není to tím, že byl třeba během těch dnů velký úbytek? Protože jinak iscare doporučuje transferovat blastocysty

evelinah
25. únor 2017

Oplodnila se 3 vajíčka, dneska říkala, že 1 se zastavilo, 1 je dvojkov, 1 jedničkové. Že je to prý lepší, ale nemyslím si to 😒.

evelinah
25. únor 2017

Hlavně si to už platime a nemalé peníze ☹, tak chci to nejlepší.

gabcat
25. únor 2017

@evelinah tak to by to vysvětlovalo.. u nás byl v pondělí odběr, 15 vajíček, 15 oplodněných, v pátek dle embryologa bylo 12 časných blastocyt. V den transferu (sobota) pak 8. Takže prodloužená kultivace byla jasná, ať se vidí, kolik jich se bude vyvíjet dál a jak. Pokud je u tebe jasný favorit evidentně už teď, chápu, proč chtěli transferovat dnes...

lussinka88
25. únor 2017

@8karolina4 jsi blaaaazen... konecne se ti muzu smát!!! 😂 nee, je to normalni, ale jsem rada, ze to prozivas stejne a ze se ti muzu tentokrat smat ja 😂

lussinka88
25. únor 2017

@evelinah heled jestli je dvojkove- jednickove na to se vykasli. Me se chytlo az 2- a ty lepsi predtim se nechytly. Je lepsi transferovat ten 5.ty den, protoze jak pisou holky, ten paty 4.,5., den dochazi k selekci - prezijou jen ty nejlepsi.. kdyz jsou dve tak je otazka jestli delat transfer nebo nedelat- jestli prezijou. Spis se rozhodni podle sebe jak to citis...