Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

adusku
25. únor 2017

@evelinah
Mě se ze 6ti vajíčekoplodnili 4.... do pátýho dne to dotáhly dvě... a u toho druhýho se ještě rozhodovali jestli se bude mrazit nebo ne... takže je fakt lepší počkat, i když je embryjek míň 🙂

lussinka88
25. únor 2017

@karlos12 jeee v Kanade i v Anglii jsem byla! 🙂 v Kanade je nadherne. Hlavne v okoli Vancouvercu. Segra byla pred pul rokem na Alasce a podle fotek to byla jeste vetsi bomba jak v Kanade. Ja bych strasne chtela na Sardinii, je to takovej muj sen 😍 snad vyrazime s prckem. Jsem si rikala ze treba by tp uz v zari slo. 🙂) bila do detskeho pokoje je nej. My budem mit malou v loznici, detskej pokoj zatim nemame, tak ji necham premalovat na bilo fialovou a tam bude mit bily nabytek a vsechny doplnky budou barevny 🙂 ten kalendar je podle Jonase. Vyhledej si to na googlu. Zadas datum, cas a misto narozeni tam ti napise dny v roce kdy je nejvetsi pravdepodobnost na otehotneni. Plus ti ukaze pohlavi 😁 u nas se to teda seklo o pohlavi a o 2dny 🙂 ale myslim, ze to neni delany pro IVF 🙂) ikdyz bylo by zajimavy si naplanovat IVF i transfer podle Jonase 😉

lussinka88
25. únor 2017

@karlos12 jaky se ti libi ty jmena? Ja uz je zas zapomnela 🙂

evelinah
25. únor 2017

@lussinka88 už jsem se domluvila na pondělí. U nás je to tak, že pokud by nedošlo k transferu, pokus se nepočítá a jedeme dál. Proto bych chtěla mít větší jistotu kvality pro zavedení. Jsem z toho, ale dost rozhozená 😔

adusku
25. únor 2017

@evelinah
Nepočítá? Jak to?

evelinah
25. únor 2017

Máme program darovanými vitrifikivanych vajíček a jsou tam garantivané 2 transfery čerstvých blast. Snad neřeknou, že když jsem posunula transfer, mám smůlu.

adusku
25. únor 2017

@evelinah
Tak to jooo 🙂
To určitě neřeknou 🙂 3tí den to ještě blasty nebudou....

lussinka88
25. únor 2017

@evelinah v tom pripade jsi udelala dobre!!! 😊 proste paty den je lepsi. Kdyz garantujiu 2trasfery, tak super. Kdyz by nevydrzeli ted tak vydrzi priste... podle me treti den to taky neni blastocysta (4. Den je to morula) takze blastocysta je az 5. Den 🙂) ale chce to zjistit 🙂

evelinah
25. únor 2017

@lussinka88 dneska jsou 3.den osmi a čtyř buněčné. Uvidíme, stane se to, co se stát má 🙂

lussinka88
25. únor 2017

@evelinah presne tak! Kdyz nebude zadny vhodny k transferu, tak by to stejne nevyslo... takze kdyz bude tam mas daleko vetsi sanci

8karolina4
25. únor 2017

@lussinka88 haha. Počkej příští týden na kafe 🙂) a ne ze se budeš smát 🙂)))

lussinka88
25. únor 2017

@8karolina4 to vis ze budu, jako vy me 😁

karlos12
25. únor 2017

@lussinka88 Bydleli jsme u Vancouveru 2 X, takže vím 😉 Aljaška je můj další sen, tam bych strašně chtěla, jen medvědi mě trochu děsí. Bílá je fajn, už mám představu, ale miláček ne a ne. Už mi kvetou krokusy 😀

karlos12
25. únor 2017

Jo a s prodlouženou kultivací, tu jsme platili 2 X a v obou případech mi dávali 4 denní, což rozhodně není prodloužená kultivace, nebo se pletu? A dvojkove mi ro no zavrhli, takže u nás tak ☹

lussinka88
25. únor 2017

@karlos12 prej to tam maj vyreseny tak, ze jidlo a vse co jim voni se uzavirat do nejakych koji... prej si tam nebezpecne nepripadaly. Jeli tam dve holky, pujcili si auto a spali v nem v kempu..a na sardinii jsi nebyla? Mamka tam byla a mela naaadherny fotky

lussinka88
25. únor 2017
8karolina4
25. únor 2017

@lussinka88 Wow tam chci!!!!

lussinka88
25. únor 2017

@8karolina4 heled ja uz se tam chystam dva roky 🙈😁 ale proste tam musim. Kdo tam byl rikal, ze je je to tam nadherny! Mamka rikala ze je to nejhezci evropska destinace.

8karolina4
25. únor 2017

@lussinka88 ty jo bomba! Jedeme ?

lussinka88
25. únor 2017

@8karolina4 ja bych jela 😂 ale nevim kdy, kdyz budes rodit v rijnu 😂. Bych klidne jela v zari

evelinah
25. únor 2017

@lussinka88 Nádherná fotka, hned bych jela.
Jinak jsem psala dr., jestli nebude problém, že jsem dneska odmítla transfer a prý je to ok.Pokud by to nevyšlo, opravdu se pokus nebude počítat. Jsem ráda,uklidnila jsem se.

lussinka88
25. únor 2017

@evelinah chodis k jarzembovske? 🙂 mooooc drzim palce at to vyjde uz ted! Ale kdyby nevyslo, tak to vyjde priste. 😊 ja bych taky jelaaaa a hned.

8karolina4
25. únor 2017

@lussinka88 no září asi moc nestihnu 🙂) to se budu sotva valit a ty budeš mít urvany dítě bez jména 🙂)

evelinah
25. únor 2017

@lussinka88 Jj k Jaržembovské, fakt je skvělá 👍. Uvidíme v pondělí 🙂

lussinka88
25. únor 2017

@8karolina4 my prej jmeno vylosujeme 😂 jen doufam, ze nevytahne Hildegardu 😂

@evelinah tak dej urcite vedet. Budu na tebe moc myslet!!

lagina
26. únor 2017

Ahoj holčičky, tak dneska 28DC od včerejška se mi zda, že mě bolí podbřišek a trochu začínám špinit, takže vysazuju Utroš, protože se zdá že MS je na cestě. Dnes digitální test a negativní, takže jsem smířená, že když z 50 otěhotní jedna holka tak to tentokrát byla @8karolina4 a moc jí to přeju 🙂 🍀
Lacheta mi neodpověděl, takže pokud se mi to rozjede a on se neozve, tak udělám nativní měsíc. Takže o případné ovulaci pochybuju, když bude, udělám iui.
Včera jsme byli na výletě v Panenském Týnci, fakt je to tam super (až na to že jsme šli na procházku tam okolo a bahna až za uši :D) je to hrozně super, že tam už není žádný sníh, cestou domů jsme se stavili v Ikee pro umyvadlo a baterii do kuchyně, psům jsme vzali nového Edu to bylo radosti 🙂)
U nás u baráčku ještě tak 35cm čistá pokrývka sněhu, až jsem z toho byla otrávená, jak jsem se namlsala v Týnci jara :D

8karolina4
26. únor 2017

Hehe a t budeš ta 50 další měsíc 🙂) u nás bylo krásný jaro. Kafe na zahrade :€ dnes si ordinuji spánek 🙂 umyvadlo to co máme my?

lagina
26. únor 2017

Jojo, to porcelánové s přesahem a "historickou" černou baterii. Včera jsme sehnali i úchytky jsem z nich nadšená, jeli jsme v LBC z OBI a říkám hele támhle na tom baráku je napsané že mají kování, podívame se tam? No zapadlý starý železářství jak ze staré doby... a měli skvělé úchytky, já jsem pořád hledala měděné a nikde nemohla sehnat a tady takový výběr... už se na kuchyň hrozně těším 🙂

8karolina4
26. únor 2017

@lagina už se to blíží ke zdárnému konci a jakmile bude hotovo. Miminko přijde samo. Tak to bylo u nás. Ale naše čekalo až bude hotova i ložnice 🙂)

lagina
26. únor 2017

@8karolina4 Tak to doufám, že naše nebude čekat na horní patro :D :D Docela se tomu porcelánu divím, Martin ho za žádnou cenu nechtěl a najednou mi řekl ať si vyberu... ja mu ho ukazovala na několika vescnických kuchyních a najednou změnil názor 🙂)