Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

siki26
19. čer 2009

ahoj Eli, zrovna jsem ti chtěla psát 🙂 děkuju moc. jj, je to zvláštní pocit 😉 ale ještě moc nevýskám, počkám, co mi řeknou zítra. snad to budou samé dobré zprávy.

a jak je vůbec tobě?

elana
19. čer 2009

Jasně, na výskání času dost zítra, ale to by bylo aby nebylo, z 9 aspoň nějaký budou. Ale já vím, já vím, teď už člověka strach neopustí, to je pořád něco🙂

Mě je fajn. Teď momentálně teda trochu cítím hlavu a chtěla jsem se prospat, Paralen mi nezabral, jenže je to samej "vítací" telefon (babička atd.), tak z toho prd bylo.

siki26
19. čer 2009

já bych taky měla být zalezlá v posteli (přítel mě tam pořád nutí), ale raději sedím tady a píšu si s vámi 😉 je to mnohem veselejší.
Ale aspoň lehce by jsme odpočívat měly viď? 😉

aktaka
19. čer 2009

tjooooo tady se kecá a já to málem prošvihla 😀

Siki, gratuluji k úrodě, to se bude oplodňovat jedna radost! 🙂

jinak já se cítím naprosto normálně, netěhotně

El, já si klidně pospím za tebe, můžeš si v klidu vyřizovat telefony 😀

siki26
19. čer 2009

nene, akty, ty musíš dneska pracovat i za mě 😀

aktaka
19. čer 2009

neeee, já dneska nepracuju, pátek je malý víkend 😀
ale abych nekecala, zrovna dneska valím jak včelka, až se nepoznávám 😀

elana
19. čer 2009

Haha, Akty, Tys mě pobavila. Vyřizovat telefony😀😀 můj už dočista umžel, musel na krmník (na nabíječku 😝 ) tak dostal na frak🙂

Siki, jojo, měly bysme ležet...ale věříš, že já jsem z toho nicnedělání už tak unavená, že ani nemůžu?😀

siki26
19. čer 2009

to věřím, mě to v posteli taky nebaví, ale i přesto se s vámi zatím loučím, jde na mě spánek. Vstávala jsem dost brzy.

tak se zatím mějte krásně. papa

elana
19. čer 2009

Siki, ahoj🙂 a zítra se určitě ozvi, kolik dvoubuněčných děcek máte 😉

aktaka
19. čer 2009

Siki zatím pa

já bych si tedy taky šla schrupnout, tento týden jsem nic nenaspala 😒

baraf
19. čer 2009

siki-tak držím palečky, ať jsou embryjka zítra pěkně akční 🙂 a odpočívej.... je vopruz,to jo.... já ležela skoro měsíc (a navíc nic z toho) a taky jsem se pěkně nudila, ještě,že jsem měla PC v posteli

akty-nepřeháněj to s tou prací... ¨a co se spánku týče, taky bych šla... budím Lukyho o půlnoci na čůrání a pak teprve ulehám, tak je to masakr, moc toho nenaspím.....

aktaka
19. čer 2009

Baruš, ještě mi tu vypiš nějaká negativa v souvislosti s dětmi, já si to mateřství možná i rozmyslím 😀

baraf
19. čer 2009

akty-nechci tě strašit, "chraň pánbuh"- Luky je jinak strašně roztomilej a v pohodě. jako mimi celou noc spal a vstával tak kolem deváté ranní.... a přes den taky krásně spinkal (měl teda období,že spal 3xdenně 20 min a to bylo trochu namáhavý,ani kafe jsem si neuvařila 😀 ) I teď je dobrej- vztekací období má každý dítě v jeho věku a navíc je paličatej po tatínkovi... ale když přijde a povídá maminko,chci se pomazlit, tak se na něj nedokážu zlobit. až se dostanu k druhýmu PC,kde mám fotky, zkusím nějakou dát.... mateřství je SUPER!!!!!!

sonka.77
19. čer 2009

Ahoj děvčata, já prostě vůbec nestíhám, před půlhodinou jsem dorazila domů, najedla se už je skoro čas na spaní.
Eli, to je super, že jsi už doma. 🙂

Holky nám už zbývá cca 8 dní. Já se picnu, to letí.

elana
19. čer 2009

Soni, máš pravdu, letí. A jak to bude letět pak při stimulce, kdy se bude pořád něco dít 😝

sonka.77
19. čer 2009

Jé, tady někdo jéééé. To je super!

Eli, jak je?

elana
19. čer 2009

Dobrý, dobrý🙂

sonka.77
19. čer 2009

Já jsem dneska celá uondaná, přijela jsem z Prahy, vlastně jsem i při té příležitosti okoukla Iscare, tak už mám cestu najetou. 🙂

sonka.77
19. čer 2009

Jo ještě jsem zapomněla Siki pogratulovat ke krásnýmu číslu vajíček a budu na zítra moc držet palce, aby bylo hodně bojovníčků! 🙂

elana
19. čer 2009

Soni, tak si jdi odpočinout, je pátek, tak se můžeš hezky vyspat🙂

sonka.77
19. čer 2009

Tak už mám zase povinnosti, jedu vyzvednout přítele z turnaje.
Tak Eli dobrou noc a pa pa

elana
19. čer 2009

Jéje🙂 můj šel s bráchou na pivko, tak mám chvilku na Koňování🙂

Tak dobrou noc.

siki26
22. čer 2009

ahoj holky, tak kde jste kdo? 🙂

hlásím, že máme 5 bojovníčků a zítra ráno si budu volat, jestli půjdu na transfer už zítra nebo až ve středu. Měla jsem se to dozvědět dnes, ale když jsem tam volala, tak řekli, že si mám zavolat ještě zítra ☹ Jsem z toho docela zmatená. Dost mě napínají 🙂

Dneska jsem v práci, doma by to asi bylo dlouhý a cítím se dobře. Břicho trošku sem tam zabolí, ale jinak vše v pořádku.

aktaka
22. čer 2009

ahoj Siki

no super, pět bojovníků, to je dobrá úroda 🙂
heleď, to oni jen čekají, aby všechny dorostly tam, kam mají, aby zbyteně nějakého nezavrhli víš. tak hold se ještě obrň trpělivostí, už to bude jen chvilička 🙂

já jsem si v sobotu vyjela na kole, koupila jsem si nové, tak jsem ho musela projet, že jo. no ale jestli jsem v sobě měla nějakého embrouše, tak jsem ho spolehlivě vyklepala 😀

siki26
22. čer 2009

ahoj Akty!

Tak sis konečně udělala radost 🙂 A jak se cítíš? Všechno v pořádku?

No to doufám, že je to jen z toho důvodu a nevěstí to nic špatnýho. to by mi ale asi řekli.

aktaka
22. čer 2009

cítím se naprosto normálně, všechno v pohodě 🙂

určitě to nic špatného neznamená. PK trvá 3-5 dní, tak zatím můžeš být v klidu. čekají prostě, aby měli jistotu, kteří jsou ti nejlepší 🙂

siki26
22. čer 2009

nejspíš jo 🙂

A kdy testuješ? dnes je to týden nebo 14dní? asi týden viď?

tys drandila na kole a já odpočívala. Většinu času jsem strávila doma. v sobotu jsme byli jen koupit komodu do ložnice, pak jsme jí celou dobu dávali do kupy, ale stálo to za to 😉

elana
22. čer 2009

Ahoj🙂 Jsem jen na skok, jdu Vás zkontrolovat🙂

Siki, to je dobrý znamení, je to známka toho, že embrya nabrala dobrý vývojový směr a proto je nic nenutí cpát Ti je hned do dělohy, ale nechávají je selektovat 😉 to bude dobrý. Ať se drží🙂

Akty, nebo jsi embrouše zaryla do sliznice tak, že budeš ještě přenášet😀

siki26
22. čer 2009

Ahoj El 🙂

jj, taky doufám v tu lepší možnost 😉

A jak je tobě? doufám, že vše v pořádku 😉

elana
22. čer 2009

Mě je dobře🙂 už jsem mlsná a hledám, co bych snědla 😝