Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

8karolina4
26. únor 2017

@lagina je krásný to umyvadlo!!! No naše na podkroví taky naštěstí nečeká 🙂)))

lussinka88
26. únor 2017

@lagina zalezi na tobe. Pokud se neozve a chces jeste stimulaci, tak se objednej 🙂 pokud ne, tak se asi objednej stejne a domluvte se na IVf. Schvaleni trva mesic, predoperacni a tak taky chvili trva... nez se domluvite na protokolu, lecich apod. Ale pred IVF by mel byt nativ aby se telo zregenrovalo

lussinka88
27. únor 2017

@evelinah tak jak dneska? 🙂))

lussinka88
27. únor 2017

Holky dneska na me myslete, jdu na 2. Geneticky screening.

karlos12
27. únor 2017

@lussinka88 držím pěsti 😘

8karolina4
27. únor 2017

@lussinka88 no vse bude tak jak ma 🙂 v kolik jdes?

evelinah
27. únor 2017

@lussinka88 už ležim v posteli a čekám na transfer. Jedno je exp.blast.a druhé kom.morula. Mo jdou obě, snad se něco chytí. A tobě držim pěsti, určitě bude vše ok 👍

lussinka88
27. únor 2017

@karlos12
@8karolina4 diky! 😘jdu v 11:30

@evelinah diky!! Tobe taky drzim palecky! Vidis vydrzeli, tak se urcite chyti! 🙂) jeste budes mit dvojcatka a ja to budu zavidet! 😍nebo se chytne minimalne jedno, expandovana blastocysta je velice nadejna!

evelinah
27. únor 2017

@lussinka88 sliznice prý krásná, tak uvidíme, snad se alespoň (to by teda stačilo 😀) jedno chytne. Dej pak taky vědět, jak si dopadla.

lussinka88
27. únor 2017

@evelinah jeeee tak to je dobre 🙂) ted uz jen vyckat 9mesicu 🙂))

evelinah
27. únor 2017

@lussinka88 jak si dopadla?

lussinka88
27. únor 2017

@evelinah ale joooo, docela dobre. Mala je prej hodne aktivni, 390gramu 🙂 krasne prospiva. Jen ma cysty na mozku, ale nemam mit strach prej neutlacuji mozek, takze to nebude mit zadny nasledek a je vysoka pravdepodobnost ze do 26tt zmizi. Musi je kazdou rutinni kontrolu kontrolovat az do 30tt. No jeste ze jsme si zaplatili neinvazivni screening pac tyhle cysty se prej objevujou u Edwarsova syndromu (trisomie 18) - to vyloucil ten test, ale prej jediny 100% je odber plodovy vody, kterou jsem teda nakonec odmitla. Nakonec rikala, ze zadny jiny znak ze by se jednalo o VVV nevidi. Tak snad to zmizi...

evelinah
28. únor 2017

@lussinka88 budu na vás myslet, aby bylo vše jak má být 🍀

8karolina4
28. únor 2017

@lussinka88 vsechno bude jak ma, uz se tesim az se Hermína narodí 🙂)

lagina
28. únor 2017

@lussinka88 Neboj, když oni neplaší neplaš 🙂 A jaké že máte jména? 🙂 390g to uz je pořádný kus baby :D

8karolina4
28. únor 2017

@lagina Hermína ;)

lussinka88
28. únor 2017

@lagina tohle by mohlo byt pro tebe 🙂

8karolina4
1. bře 2017

@lussinka88 i iscare v dubnu začíná studii 🙂

lagina
1. bře 2017

@lussinka88 Já jsem tam volala, každé reprodukční centrum si dělá svojí studii. Ptala jsem se zda se můžu účastnit pokud mám PCOS a říkala že by to neměl být problém u nich ale že iscare si dělá svoji studii.

8karolina4
1. bře 2017

@lagina presne, ja uz tam byla zapsana od ledna tusim...zeptej se na to Jarzem 🙂 ona ti poradi 🙂)))

lussinka88
1. bře 2017

@lagina no jestli chces usetrit tak to muzes zkusit bud v iscare nebo v upmd...

lagina
1. bře 2017

Jojo, hned ted v uterý až tam pojedu tak se na to zeptam 🙂 Byla bych ráda, kdyby mě tam vybrali 🙂) ale jsou tam nějaký podmínky tak nevím, zda je splním 🙂

8karolina4
1. bře 2017

@lagina uvidis 🙂)) snad jo

lussinka88
2. bře 2017

@karlos12 dneska jdes na genetiku?

karlos12
2. bře 2017

@lussinka88 zítra 😉 dneska jdem montovat umyvadla, vypadla opět elektrika ☹ není nad vesnici 😉

lagina
3. bře 2017

Ahoj holky, jak jste na tom?

8karolina4
4. bře 2017

@lagina Ola Ja uklizim dum
A v úterý na utz 🙂)

lussinka88
4. bře 2017

@karlos12 jak jsi dopadla? Uz vam jde elektrina? 🙂)) jak jsem byla na genetice tak vypadla elektrika na cely praze 4 😁 doktorka rikala, ze je zvedava kdy zhasne i ultrazvuk 😂

evelinah
4. bře 2017

@lagina Čekám, čekám na testování, ale vůbec to neutíká. Nervy pracující na plné obrátky. Nemám ráda tuhle nejistotu 😕

lussinka88
4. bře 2017

@evelinah a kdy testujes? 🙂 neboj, snaz se myslet pozitivne 🙂 urcite to dopadne dobre 🙂.