Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

lussinka88
19. kvě 2017

@michaela_k dej pak vedet kolik mas hcg!! 🙂

lagina
19. kvě 2017

Ahoj holky 🙂
Tak já dnes začínám 8. týden...
V uterý jsem byla na kontrole, srdíčko bylo a bilo 🙂 Říkala jsem Jarže že si nepřipadám moc těhotná, říkala mi - no tak si zapamatujte, že jste těhotná, víc těhotná být nemůžete :D :D
Mno trochu jsem to tehdy zakřikla, po ránu mi pořád není dobře, nebo spíš na lačno, tělo hrozně reaguje když jsem hladová a mám různé divné chutě jako třeba na brokolici nebo na rajskou omáčku :D ale to jsem možná měla vždycky.
Naopak jsem vždycky hodně solila a teď jsem na sůl poměrně cíťa...
Druhý den mě zřírají různé emoce, jinak je vše pohoda 🙂

8karolina4
19. kvě 2017

@lagina krásný gumovy medvidek 🙂 at je ti pořad tak Dobre 🙂

evelinah
19. kvě 2017

@lagina gratuluji a držím pěsti, ať je vše jak má být ❤

michaela_k
19. kvě 2017

Tak z krve potvrzeno HCG 70 a 1.6. Na další kontrolu 🙂 snad bude vše OK🙂

lussinka88
19. kvě 2017

@michaela_k jeeee tak potichounku gratuluju!!! 😍😍😍

lussinka88
19. kvě 2017

@lagina jeeee 😍😍😍 heled me rekla uplne to samy, ale ja do 5.mesice byla bez priznaku i bez bricha 😁. Ted se citim spis tlusta bulimicka nez tehotna zena v nejkrasnrejsim obdobi zivota (to tak nazval urcite chlap 😁). Uz te pustili z Iscare nebo tam jeste budes chodit? 🙂

lussinka88
19. kvě 2017

@evelinah ted je rada na tobe! 😘

evelinah
20. kvě 2017

@lussinka88 je krásné vidět, jak tu všichni těhotníte,moc vám to všem přeji 😘.
Já se v tom stálé nějak plácám. Včera na další kontrola,děloha není stále dočištěná a k tomu cysta na vaječníku 😒. Prý se má sama vstřebat, ale zatím to tak nevypadá. No uvidíme,jak to všechno dopadne a kdy půjdeme na poslední pokus. Manžel už toho má plné zuby. Už se v tom plácáme opravdu dlouhou a intenzivně ☹.

majinka1981
20. kvě 2017

Tak jsem po pransferu. Teď se musí drobek snažit. 😀 30.5. jsem objednaná na krev a na kontrolu.

majinka1981
22. kvě 2017

Volala jsem na kliniku, ještě dvě nám zamrazily. Kéž by nebyly potřeba.

lussinka88
22. kvě 2017

@majinka1981 ty jo tak to byla rychlovka 🙂 ono to utece 🙂)

jajinkaq
25. kvě 2017

Ahojky, nemáte někdo zprávy že mudr.Lachta končí v Iscare.
Dle sestřiček si začne vybírat dovolenou 22.06.17 a pak už nebude.
Prosím o info kam by mohl jít?

sarinkaropuska
26. kvě 2017

@lagina ahoj já se zaregistrovala na studie

majinka1981
26. kvě 2017

Od včerejška mě tlačí břicho,mám ho jak balón, jsem hrozně unavená. Tak jsem zvědavá co z toho bude. Jestli to není jen z toho utrogestanu.

lussinka88
26. kvě 2017

@majinka1981 to muze byt z obojiho, jeste vydrz 🙂 kolikaty jsi vlastne den? 🙂

majinka1981
26. kvě 2017

@lussinka88 v sobotu jsem byla na transferu, tak sobotu nepočítám, takže 6 nebo 7. Na krev jdu v úterý tak uvidíme. Test dělat nechci,vždy jsem byla zklamaná tak se nechám překvapit

sarinkaropuska
28. kvě 2017

@lagina ahoj ráda se k vaší debatě holky přidám taky jsem se zapsala na výzkum 6.6 jdu na krev do Pronatalu. Já už vyčerpala všechny tři pokusy ivf tak jdu zkusit tohle😉

lagina
28. kvě 2017

@sarinkaropuska A oni ti potvrdili že tě do studie zařadí? Mě říkali že max jedno nepovedené ivf v anamnéze...

sarinkaropuska
29. kvě 2017

@lagina Já po druhém ivf mám dítě. Volal my doktor že bych mohla jít žádné choroby nemam😉uvidíme co my řeknou 6.6.
a tebe vzali?

sarinkaropuska
29. kvě 2017

@lagina Tento cyklus v rámci klinické studie by byl pro vás první nebo maximálně druhý buď celkově nebo od posledního klinického těhotenství.
Proto můžu 😉

lussinka88
29. kvě 2017

@sarinkaropuska 6.6. Jdes na konzultaci? To mas zachvilku 🙂) a kr komu chodis?

sarinkaropuska
29. kvě 2017

@lussinka88 jj volal my pan doktor Voboril 😉teď my ket nevyšel tak třeba mne vezmou a vyjde to 😉jj 6.6 konzultace a krev😉
a co ty?

lagina
29. kvě 2017

@sarinkaropuska Já mám za sebou celý IVF cyklus se studií. Dnes nás čeká poslední kontrola v ISCARU.

lussinka88
29. kvě 2017

@sarinkaropuska tak toho neznam. Myslim, ze studie je dobra varianta pokud jsi vycerpala pokusy.. snad ti to vyjde!!
ja jsem po KETu v 35tt, takze u nas se nakonec zadarilo a cekam az to propukne 😂

lussinka88
29. kvě 2017

@lagina dej pak vedet jak jsi dopadla ;)

lagina
29. kvě 2017

@lussinka88 V patek jsem byla u svě gynekoložky, pořád jsem zvracela a zvracela a když něco prošlo tak zase strašný průjem, měla jsem hrozné křeče v podbříšku...
Dala mi čípky a zatím super, už zase piju. Říkala mi že když to nezabere a tento tyden budu dál pokračovat v takových nevolnostech, že mě nechá hospitalizovat... Tak dělám všechno pro to, abych toho co nejvíc udržela 🙂)
Jsem zvědavá co mi na to dnes řekne Jarža :D

8karolina4
29. kvě 2017

@lagina miminko krásné roste 🙂

fialka77
29. kvě 2017

Ahoj holky, já čekám, jak dopadne druhé iui.

evelinah
29. kvě 2017

Ahoj, já pořád čekám, kdy dorazí MS po revizi a stále nic ☹,už budu končit šestinedělí. Ve čtvrtek mám zase kontrolu, jsem zvědavá jestli už bude vše jak má být.
Všem těhulkám držím pěsti ať je vše v pořádku 🍀