Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

luuucatko
3. únor 2018

@blondyna007 tohle myslim prý jen 14 dni mi říkala sestřička.. Za predoperacni se ni neplati.. Nebo myslis IVF ze jsi neplatila? 🙂 Musim ale říct, ze po injekci me to pak cca půl hodky pálí..

lussinka88
3. únor 2018

@michaela_k mooooooc gratuluju 😘😘😘

lussinka88
3. únor 2018

@luuucatko ted jsem na vikend pryc, tak se v pondeli podivam jak jsem to mela... to vysetreni muzes donest pred opu. Myslim ze se nikdo na to ani nekoukl 😂🙈

blondyna007
4. únor 2018

@luuucatko Za to předoperační se neplatí. IVF se platí, za ty injekce + laboratorní procesy, na které pojišťovna nedoplácí.To je u každého jiné. Ahá, tak je možné, že se ta doba zkrátila no.

luuucatko
4. únor 2018

Holky ja jsem z toho jelen.. Dostala jsem puregon 900 a 600.. Dala jsem si do pera tech 900.. První tri dny jsem mela po 200 a dnes 150 a nevyzbylo mi 😲 seklo se mi to na 62,5 ted pri te čtvrté injekci.. Však je to dohromay 750.. Jak to ze je to uz pryc?.. Kontroluji si vse a zapisuji..jsem z toho ted nervózní..

sarinkaropuska
Autor odpověď smazal
Zobraz
sarinkaropuska
5. únor 2018

@luuucatko ahoj jestli jsi dostala na 3 dny 200jednotek tak to je celkem 600 4 den 150 jednotek tak pořád by ti mělo zbyt 150 jednotek
Jestli sis nedávala špatně do pera dávky ?
Poslala jsem ti soukromou zprávu koukni😃

lussinka88
5. únor 2018

@luuucatko a nedelas to ze si z pera vzdy predtim neco odstriknes? 🙈 me to rikali ale davky by mi nevysli. Zavolej od iscare nebo kdy jdes na kontrolu, vyjde ti to?

luuucatko
5. únor 2018

@lussinka88 neodtrikavam.. Prý se nemusí..v tomhle pripade. Hlavně vzdy po nasazení injekce.. A navoleni jednotek je videl vzdy ze tak dve kapky výkonnou..ale urcite by to nebylo tolik:(.. Radsi jsem tam rano volala.. Mam vlastně o jednu dávku 150 na vic..asi..teda.. Proste tam není :D . Tak sestřička rekla ze jelikoz půjdu ted ve středu na kontrolu tak se poradím z dr ..A ta mi rekne jestli si tu posledni dávku 150 ten vecer jeste dat..

peggy_5
5. únor 2018

Tak ja jdu zitra na ultrazvuk a pro vysledky hormonalniho profilu a rovbou donluvime kdy mame prijit na IUI.. typuju ovulaci tak patek max sobota... tak myslim,ze v patek mi to tam striknou... 😂😂😂 jsem nervozni i natesena a hlavne doufam, ze to vyjde...

luuucatko
5. únor 2018

@peggy_5 držím palce 🍀

peggy_5
6. únor 2018

Tak v sobotu 1. IUI... ve ctvrtek ve 21h si mam pichnout ovitrile, tak jsem na sebe zvedava... 😂 po inseminaci si mam kazde rano davat do pochvy nejaky gel s progesteronem.. co me ovsem zarazilo je to, ze tam ma byt muz na odvezdani spermatu DO 8h.. ale na papiru co jsem dostala pri ctupni kobzultaci pisou,ze tam jsou az OD 8h... jsem zmatena...

nita1984
6. únor 2018

@peggy_5 ať dorazí na 8h, to je ideální

besi114
6. únor 2018

@peggy_5 jj na osmou je to ok. Taky jsem si sama nebyla schopna píchnout ovitrile 😀 hodne stesti. Taky jsem po první iui. V pátek cekam výsledek 🙂

luuucatko
6. únor 2018

@peggy_5 😯 nam tam vzdy skrtli 8 hod., napsali od 7 hod do 10,30..pritel tam byl kvuli práci az v 10 hod. a v pohode 🙂

fialka77
7. únor 2018

@peggy_5 V sobotu chtějí o něco dříve donést než ve všední den. Přeji hodně štěstí 😉

luuucatko
7. únor 2018

Tak dneska jsme přišli asi na to spatne dávkování. Sestricky mi dali pero ovaleap ale davky puregonu. Ja podstupuji IVF po prve tak ze jsem vubec netušila. Nejdriv mi nevěřili, ze si to picham spravne..kdyz zjistili ze to zmotali, tak byly hrozne milé 😀 jinak doktorka mi zvysila dávku .. Dneska mela byt.na vic posledni, ale pokracuji jeste do pátku. Tak jsem zvědavá ..A trochu se začínám bát..🙁

lussinka88
8. únor 2018

@luuucatko a rikala ti odhad folikulu? Jinak prypuregon a ovaleap je prej stejnej, tak to snad zas takovej prusvih neni. Me taky na konci zvedali davkovani

lussinka88
8. únor 2018

@luuucatko koukej 🙂 je tam vsechno zaznamenaly 🙂

luuucatko
8. únor 2018

@lussinka88 tak to jsem zvědavá jestli půjdu taky v pondělí.. Dneska jsem chtela rict sefovi kdy teda neprijdu, ale stale to nevím.. No mam napsane ovar l. Dx 3x 13-14 mm a drobné..ovar l. Sin 1x14, 1x13 a drobné..co myslíš ?

peggy_5
8. únor 2018

Dnes byl den J.. aneb pichni jehlu do speku.. 😂 nastesti se teto bohulibe cinnosti ujal muj milovany muz (i kdyz myslim, se si v urcitem slova smyslu uzil,ze me muze bodnout 😂 )... ted uz jen napjate cekat na sobotu na 1. IUI... trochu se bojim.. nekdy zavidim chlapum, ze cela jejich prace je udelat si dobre.. 🙊

kmotra87
8. únor 2018

Ahoj, ráda bych zavítala mezi vám. S manželem jsme do Iscare začali chodit na začátku ledna. Před 2 roky jsem měla zamlklý potrat cca v 8. týdny. Nějakou dobu dostávala a několik měsíců jsme to nechali na přírodě. No příroda jaksi zklamala 😀 Hormonální profil i spermio jsou v pořádku. Tím pádem se nejdříve budeme snažit o IUI. Zítra tam jdu na kontrolu zda mám nyní nějaký dominantní folikul a pokud ano, tak se to zkusí už tento měsíc. Pokud by tam nic nebylo na další cyklus bych dostala Clostillbegit. Doktorka si prozatím myslí, že se mi nedaří otěhotnět kvůli dlouhým cyklům. Standardně mám cyklus nějakých 32 dní, takže by to doktorka chtěla zkrátit už jen kvůli čekání na další pokusy atd. 🙂

peggy_5
9. únor 2018

@kmotra87 strasne se mi libi,ze jsoi v isceru rychli.. my byli na prvni konzultaci 31.1. a to jsem byla 3DC,tal rovnou vzala krev na hormonalni profil a objednala me na ultrazvuk, na kterem jsem byla ted v utery odpoledne,zjistila,ze mam krasny folikul na pravo a ultrazvuk komplet poradku,dala mi injekci ovotrile a zitra jdeme na IUI (zaroven udelaji manzelovi kontrolni spermio- byl na testech koncem leta a ok).. takze v podstate 11 dni od prvni navstevy budeme mit prvni pokus za sebou.. jasne mela jsem stesti,ze jsem prisla na zacatku cyklu,ale i tak je to prima,jinde jsem slysela,ze jim strasne dlouho trva nez se k necemu rozhoupou..

luuucatko
9. únor 2018

Holky, kdyz mám v utery OPU, kdy Iscare provede ET pri prodloužené kultivaci ? V nedeli nebo v pondeli?

evelinah
9. únor 2018

@luuucatko asi bude záležet jak se budou embrya vyvíjet a kolik jich bude. Držím palce aťjich je co nejvíc 🍀

peggy_5
9. únor 2018

Ženy, trochu off topic.... zítra se má kolem 7:30 muž dostavit do Iscaru, já jsem objednaná IUI na 11h, domů to máme hodinu cesty, kde se někde poblíž na těch pár hodin schoulit do tepla? Máte typ? Vůbec to tam neznáme...

luuucatko
9. únor 2018

@evelinah moc dekuji🙂.. bohuzel dnes na posledni kontrole pry jen 6 folikulu :(

kmotra87
9. únor 2018

@peggy_5 Love By Day bistro - nikdy jsem tam nebyla, aby vypadá to hezky. Nebo při nejhorším je v Alze kavárna 🙂

evelinah
10. únor 2018

@luuucatko tak to já nikdy ani těch 6 neměla. Nejvíc při 1.stimulaci 5 a hned na první pokus máme už šestiletého syna. Druhé se ale už nedaří. Důležitá je kvalita vajíček. Ale chápu tě,taky mě to rozhodilo. Pokus se být trochu v klidu, nervů si ještě užiješ dost a dost. Dej si sklenku červeného a mysli na drobecka co budeš mít co nevidět u sebe 😉😊

besi114
10. únor 2018

Ahoj holky, mám za sebou první iui bez stimulace. Bohužel dnes se dostavila ms. Kdy se mám objednat na další pokus? Dnes první den ms. Diky