• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Iscare Praha. Máte zkušenost?

8. prosince 2017 
Holky POMOC! Začala jsem dneska špinit a jestli to teda zítra dostanu, tak vůbec nevím jestli budem moct na to IVF jít. Až do 6.7. musím být NUTNĚ v práci, což by bylo 11DC. Mrcha jedna, kvůli tomu, že přišla dřív jsme na IVF nešli už minulý měsíc. :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Holky co mám dělat? Siky, který DC jsi byla OPU? Mě fakt jebne, proč nemůže mrcha přijít normálně až za tři dny??????? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to jsem dneska jako teprv 23DC, ať se jde ta mrcha bodnout. :frowning2:
25. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Soni, no to je tedy prekérka ti povím :frowning2:

ono je to strašně individuální, když ti bude tělo dobře reagovat, tak klidně můžeš jít už 10dc, ale stejně tak se to může protáhnout a budeš stimulovat až do 15dc, to fakt nikdo předem neví. ještě jsi nikdy nestimulovala, že?
25. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akti, ještě jsem nikdy nestimulovala, já jsem ten minulý cyklus volala do Iscare a tam mi řekli, že dřív než 12DC nepůjdu, ale pak mi na internetu spousta holek řeklo, že byly 10DC. Nezbývá mi než čekat kdy přesně ta mrcha přijde. Počítala jsem s nedělí. Já se picnu, tohle už fakt není spravedlivý. Dřív jsem špinívala i tři dny, ale teď už dva cykly jen jeden den. Tak kdybych teď špinila ty tři dny, tak je naděje, ale jinak.... :frowning2:
25. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni s tím asi nic nevymyslíš. jak říkám, všechno bude záležet podle toho jak budeš reagovat a to ti dopředu nikdo neřekne. a to opravdu bude takový hrozný problém, kdybys tam třeba už toho šestého nebyla? přeci jen 4. a 5. je víkend, takže kdyby ti to náhodou vyšlo třeba na sobotu, tak v pondělí už bys mohla jít do práce, pokud bys na tom nebyla nijak strašně, což se nestává
25. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akti, to bohužel nejde, musím být v práci naprosto nutně od 3.7. do 6.7., jednou za kvartál pracujeme i o víkendu, kvůli vlastníkovi a je to ve firmě priorita číslo 1. Přesčasy nám platí, ale v tu dobu si prostě volno vzít nemůžu, to bych musela být leda v bezvědomí, jiná omluva není. Ach jo, mě to s.re....... :frowning2:
25. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tjo Soni, to je fakt blbé, to skoro vypadá, že to budeš muset odložit zase o měsíc :frowning2:
ještě bych vyčkala až opravdu přijde ms, třeba se ti to zrovna ty tři dny potáhne a nakonec to klapne. pak bych se rozhodla až přijde, jestli se to dá stihnout nebo ne
25. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akto nic jinýho mi už nezbyde než čekat, ale jsem fakt naštvaná. Já nevím, jestli proti mě někdo něco má, ale stejný to bylo i s laparkou. Objednala jsem se na předpokládaný 10DC a nakonec jsem byla ráda, že jsem tak tak stihla MS a ještě jsem špinila a 6DC byla operace. (to se mi MS zase opozdila)
No a příští měsíc má moje doktorka dovolenou, to by teda v nejhorším šlo zajet na UTZ do Prahy. A včera jsem byla na předoperačním....
25. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni to je tedy fakt pech, zákon schválnosti :rolling_eyes:
možná si někdo nahoře myslí, že si musíš projít trochou toho trnitého křoví, aby sis toho pak náležitě vážila, či co :slight_smile:
25. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já si naivně myslela, že ty největší trny už mám za sebou. :frowning2: Teď jsem byla na WC a dokonce to bylo už do červena. Mě fakt omejou, v celým svým životě jsem NIKDY neměla cyklus jen 23 dní. Zato teďka jo! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Jdu skočit z okna..... :rolling_eyes:
25. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt pech
asi tě to neuklidní, ale nejsi v tom sama. já mám cykly taky vždycky podle toho jak NEpotřebuji, buď moc krátké nebo moc dlouhé. ale za to v mezidobí, kdy je mi to jedno, tak je mám pravidelné, že bych si podle nich mohla hodinky řídit :unamused:
25. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akti, já měla od vysazení antikoncepce před třemi lety cyklus vždy 27-29 dní. Jak byla v plánu laparka, tak najednou dvakrát 30 a teď před IVF zase 23 nebo teda 24. Jestli to dostanu zítra, tak stimulovat nezačnu a jestli to dostanu v sobotu tak začnu. Ať rozhodně příroda.
25. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, stejně to neovlivníš. a když, tak jen negativně, jak je vidět :grinning:
no budu moc držet pěsti, aby to klaplo! musíš jí zahánět :slight_smile:
25. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akti díky, jdu si rozbít nos, aby mi tekla červená a MS už neměla z čeho brát. :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: fakt dobrá strategie, asi to vyzkouším, já taky ms nechci :wink:
25. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, kde všechny jste?

A Akti, jak to vlastně vypadá s tím tvým špiněním?
25. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, že nekoukáte na růžovku, že ne? :slight_smile:

Mě za chvíli dorazí drahá polovička, tak jestli tu jste tak honém sem!
25. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak nikdo? :frowning2: Ach jóóó..... :frowning2:
25. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tady se jako nekecá??? :grinning:
26. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
achoj achoj

já se včera depešila :slight_smile:
úúúúúúúúúžasné to bylo, já toho gahana prostě žeru :grinning:

Soni, špinění se rozjelo, už to je asi normální ms, i když je divná tedy. pořád dost slabá a žádná jasná červená krev

co ty, jak to vypadá?
26. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tys byla na koncertoš! Tak to se omlouvá! :slight_smile: že to říkám zrovna já, kdo má omluvený jaký absence, když jsem sama největší absentér. :slight_smile: Dneska jsem doma, mám dovču, jsem trochu nachlazená, tak to chci vyležet.

Akti, tak to už bude asi těsně před MS, já to tak mívám, špiním víc a víc, pak i červeně a pak přijdou bolesti a pravá mrcha.

Já zatím držím, pořád špiním, ale musím říct, že jsem netušila, že největší nervy budou z toho, kdy to dostanu. :frowning2: Snad to vydrží ještě do zítra, ale nevím nevím.
26. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si říkám, že jsi tu tak ráno :slight_smile: to je lepší zůstat doma a nepokoušet to, dobře děláš

no já už to mám asi ms, na špinění je to dost silné, ale prostě to není ta "moje", na kterou jsem zvyklá :grinning:

je to na prd, stačí, že člověk stresuje, aby dobře reagoval na stimulaci, aby bylo dost zravých vajíček, dost zravých embrií atd., ale proč se musí stresovat ještě, kdy přijde nepřijde ms, to jako nechápu :rolling_eyes: už by to měli vymyslet nějak lépe :grinning:
26. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od včera je mi trochu líp, tak doufám, že zítra budu jako rybička. :slight_smile:

Akti vypadá to dobře, dr. mi řekla, že 1DC mám počítat, až když mrcha přijde od rána, nejpozději do 9 hod., takže i kdyby přišla dneska večer, tak je 1DC až zítra a to by pro mě stačilo, abysme do toho šli. Ale úplně největší bájo by bylo, kdyby přišla až v sobotu odpolko, to bych mohla být úplně v pohodě.
26. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no super, tak to klapne, uvidíš :slight_smile:

já bych nejraději zalezla do postele, chjo. ještě musím po práci přežít nákupy a pak už jen lehárko, se těším :slight_smile:
26. čer 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si dneska zahraju na domácí hodpodyňku, je tu fůra věcí na úklid a mě je fajn na ležení to není, tak toho aspoň využiju a něco udělám. Nemám moc čas na úklid, přítel tomu bohužel moc nedá a tak je tu skoro furt bordel, ale co, však se nauklízím ještě dost. :slight_smile:
26. čer 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A copak jdeš nakupovat? V pátek ty nákupy vždycky stojí za to. :confounded:
26. čer 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nákup jen jídlo na víkend, ale to z duše nesnášním, už teď chytám nerv :rolling_eyes:
ale potřebuji i nějaké trekové boty, staré už chodí vlastní cestou někde v popelnici, tak snad něco seženu
26. čer 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé ty botky by se mi taky hodily. Mám jedny asi 8 let staré a pořád drží a udělaly mi velkou službu, ale už jsou přece jen hodně ošuntělé. Tak bych si koupila nové, ale tyhle staré bych ještě nevyhodila. Je to citová záležitost. :slight_smile:

Kam chodíte na výlety?
26. čer 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já je musela vyhodit, pže bych si jinak nové nekoupila :sweat_smile:

tak různě po republice, ale že bychom to nějak přeháněli, tak to zase taky ne :slight_smile: teď se chystáme do jeseníků na prodloužený víkend, tak to bych asi v lodičkách neodchodila :grinning:

Soni a vy máte v plánu nějakou dovolenou?
26. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akti, zatím ne, uvidíme jak dopadne IVF - doufám, že už můžu brát za to, že na něj teda jdeme - a pak se rozhodneme. Je teda fakt, že máme domluveno, že pokud otěhulím, tak jede přítel sám na sportovní dovču s jejich bandou a když neotěhulím, tak pojedeme někam spolu. Tak doufám, že bude moct jet sám. :grinning:

My tady v Čechách moc nechodíme, zatím to byly vždy tůry v horách v zahraničí. Čechy si necháváme až budou dětičky. :slight_smile:
26. čer 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek