Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

sonka.77
26. čer 2009

Kdepak je dneska Elanka? Ještě by měla být doma, že? Jo teď si vzpomínám, oni mají teď někdy jet na dovču.

aktaka
26. čer 2009

jo tak to my zase takový chodci nejsme. akorát jednou jsme se stavili na dva dny ve slovinských alpách cestou do chorvatska. ale je pravda, že se tam od té doby pořád chci vrátit, strašně se mi to tam líbilo

sonka.77
26. čer 2009

Slovinskýma alpama jsem jenom projížděla, ale taky na mě zanechali super dojem. My byli ve Vysokých tatrách, v Norsku, na Korsice a v Řecku a všude jsme turistili.

aktaka
26. čer 2009

my to děláme většinou tak, že jedeme na dovolenou k moři, ale neválíme se u vody a chodíme. koupeme se akorát večer nebo si dáme třeba dvě odpoledne volná a dopoledne děláme jen kratší obhlídky okolí

sonka.77
26. čer 2009

Jo jo, takhle to je nejlepší, doporučuju tu Korsiku, to je fakt nádhera, super moře a nádherná příroda, krásné výhledy z hor.

Akti, tak já jdu na ten úklid, ať mi to dobře utíká.

Pa pa, zítra se ozvu, kdy začínáme s injekcema.

aktaka
26. čer 2009

no tak to já jí doma navrhnu, když řkáš, že je tam hezky 🙂

tak držím pěsti na píchání a podej zprávu jak to jde
papa

sonka.77
27. čer 2009

Ahoj holky, tak mrcha přišla jak jinak než dneska v 8:00. 🙂 Takže dnes 1DC a od pondělka píchám Fostimon. Držte prosím palce. Díky Sonik

siki26
27. čer 2009

ahoj holky, ta se hlásím po dni absence.

Soni no vidíš a to jsi se tak strachovala 😉

mě bolí pořád v bedrech, včera večer mě dost bolely vaječníky a menstruační křeče v podřišku se taky objevují, takže mám samé špatné myšlenky... ☹ zatím nekrvácím, tak nebudu jančit, ale nejsou to dobré pocity.

sonka.77
27. čer 2009

Siki, no strachovala, ale i tak mám do 10DC zapovězené OPU. Což je fakt na hraně. 😔

Siki, já myslím, že na jakékoliv pocity je ještě brzo, stejně to většinou souvisí s tím celým procesem, léky, odběrem vajíček. Vydrž a za týden ti začne být blivno, pak budeš vědět na čem jsi. 🙂

siki26
28. čer 2009

ahojky, tak na chvilku nakukuju, pak jedeme k přítelovým rodičům.

dneska je mi líp. zaťukávám to kde můžu, ale břicho a bedra dnes zatím tolik nebolí, ale návaly horka sem tam přijdou. Jsem v klidu a čekám co bude...Stejně to nijak neovlivním že? 😉

Soni, neboj, mně taky přišlo, že mi do cesty někdo hází pořád nějaké klacky, ale vždycky se to samo vyřešilo a zbytečně jsem se kvůli tomu nervovala...Bude to fajn, uvidíš 🙂

sonka.77
28. čer 2009

Siki ahoj! Kdy máš termín testování? Ať můžu dělat čáry máry na dvě čárky. 🙂

siki26
28. čer 2009

já jsem dneska teprve 4 den a nejraději bych už čůrala, ale vím, že je to zatím zbytečný ☹ v út nebo ve st bych to měla normálně dostat, tak pokud ms nepřijde (doufám, že nepřijde), tak zkusím poprvé testnout...

sonka.77
28. čer 2009

Siki, nech to radši na tu středu, to je podle mě ten nejkratší možný termín, kdy má smysl testovat. Držím palce!

A jsem ti v patách, zítra jdu na první injekci. Jenom doktorce jsem se ještě nedovolala, řekla mi, ať jí hned 1DC volám na mobil a včera mi to nezvedla celý den, tak jsem jí napsala sms a dneska se taky neozvala. 😒

siki26
28. čer 2009

jj, asi to opravdu nechám na tu středu. I když to čekání bude dlouhý... 😒

no, třeba na víkend někde pryč, ale když má číslo na její osobní mobil, tak to by měla asi nějak reagovat...zítra už začínáš stimulovat? 🙂

sonka.77
28. čer 2009

Jo ona říkala, že je často v Německu a to že telefony nebere, ale že tam jezdí třeba na půl dne. No třeba je tam teď na víkend, ale sms by mi napsat mohla ne? Od včera stříkám do nosu Synarel a od zítra začnu píchat Fostimon. Chtěla jsem si s tou dr. potvrdit, že stříkám správně a hold se musím spolehnout na sebe.

To čekání bude dlouhý v každým případě, ale ty to vydržíš, neboj! 🙂

siki26
28. čer 2009

jo, sms by napsat mohla, ale třeba vážně nemá čas. No uvidíš zítra, budeš moudřejší... 😉 Určitě děláš vše tak jak máš. Já si taky pořád říkala, že doufám, že to beru a stříkám správně. Jednu dávku jsem omylem píchla dvojitou a na další den už jsem neměla, tak jsem nepíchla a prd se stalo. doktorka na to dokonce mávla rukou 😉 Tak neboj, všechno se dá vždy zachránit 😉

sonka.77
28. čer 2009

Jo jo, taky si říkám, že to nejhůř od pondělka napravím. Nejsem si jistá, jestli mám do toho nosu stříknout jednou nebo dvakrát. Ale doufám, že jen jednou. No já když trošku minule stresovala okolo toho dne OPU, tak ona se smála a říkala, jeden dva dny, to je jedno. Asi záleží, kdy se píchne ten pregnyl.

Siki, a ty jsi byla který den cyklu na OPU? Ale ty jsi měla dlouhý protokol ne?

siki26
28. čer 2009

jj, já měla dlouhý protokol a myslím, že jsem byla 19DC. Synarel jsem stříkala ráno do jedné dírky jednou a večer do druhé dírky taky jednou.
Neboj určitě to bude fajn...asi nevíš, kdy tě čeká případné OPU viď? nebo už jo?

sonka.77
28. čer 2009

Já stříkám jednu dávku ráno a jednu večer, ale vždy jeden den stejnou dírku a druhý den druhou dírku. Kdy mě čeká OPU netuším, ale počítám mezi 11DC - 18DC (7.7 - 14.7.). Hlavně do 10 DC musím být nutně v té práci.

siki26
28. čer 2009

ono se to nějak vyřeší a všechno stihneš tak jak chceš...Já zase jedu začátkem července do Itálie a taky jsem se bála, že to nestihnu a v poho 😉
tak já mizím, držím palce a doufám, že se zítra dozvíme od tebe dobré zprávičky 😉 papa

sonka.77
28. čer 2009

Pa pa. 🙂

siki26
28. čer 2009

Holky jste tu někdoooo???

aktaka
29. čer 2009

achooooj

Siki, drž plod a netesti dřív jak ve středu! neboj, to vydržíš, už to jsou jen dva dny
ale zase ve středu určitě, já pak odjíždím, tak abych si to stihla ještě přečíst 😅

tjo, já myslela, že ten synarel se stříká jen u dlouhého protokolu.. no mám se co učit ještě 🙂

Soni, hlavně moc nestresuj kvůli té práci, já vím, že se mi to hezky kváká, ale ono to dopadne, uvidíš. v nejhorším si píchneš pregnyl o den déle, po domluvě s mudrou, to se nic nestane

já dnes cestou do práce potkala souseda, tak mi pišně hlásil, že v noci rodili, mají kluka Toníka 🙂

sonka.77
29. čer 2009

Holky, tak mám v sobě první včelku, musím kámošku pochválit, vůbec to nebolelo a ani teď nic necítím. Paráda. To spíš z toho Synarelu se mi vždycky nějakou dobu po stříknutí motá šiška. No snad si zvyknu.

Akti díky za uklidnění, dnes jsem se konečně dovolala doktorce a říkala, že běžně se na OPU chodí 11-12DC, čímž mě teda "uklidnila". Ale peču na to, prostě to časově vyjde a basta.

První UTZ je teda nakonec tuto středu hned brzo ráno, tak vám pak napíšu.

Siky, už se to blíží, dva dny a budeš testíkovat! 🙂

Sousedům gratuluji!!! 🙂

aktaka
29. čer 2009

Soni, mudra tomu nerozumí, ty prostě půjdeš na opu až se ti to bude hodit 😀

siki26
29. čer 2009

ahoj holky 🙂

Soni určitě to časově vyjde tak, jak chceš ty, to je jasnačka 😉

Dneska jsem v práci. Holky nevím, jestli si to vsugerovávám nebo co, ale sem tam mi plave žaludek. To je ale nejspíš ještě moc brzy ne? Aby mi bylo špatně od žaludku...Jinak bedra bolí jak děs 😠

Akty, ani nevím, jak jsi na tom s ms. Dostavila se nebo testuješ?

aktaka
29. čer 2009

Siki teď jsi týden po transferu? měla jsi ho v pondělí? (si nic nepamatuju, děs se mnou 🙄 )

ms dorazila v plné síle, až jsem byla ráda, že jsem doma 😅

siki26
29. čer 2009

měla jsem ho ve st, dnes jsem 5.den. vůbec mi to neutíká, nejraději bych už testovala 😅 Ale vím, že to ještě nemá smysl...

A co teď? Plánuješ teda to IVF nebo zase IUI?

aktaka
29. čer 2009

no tak to ještě netesti, vydrž!!! takhle by ses akorát stresla, protože bys tam viděla jen /
já vím, že je to těžké, ale držím s tebou! 🙂

ještě dáme určitě aspoň jedno iui, ivf si chci nechat až po prázdninách po dovolených

siki26
29. čer 2009

to je rozumné. A manža to zvládá s přehledem?

chtěla bych vydržet s testem až do středy. To bych to měla normálně dostat, takže pokud nic, tak testnu. A počítám s tím, že tam třeba najdu jen /. Tento 2. pokus beru víc s nadhledem, tak uvidíme.