Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aktaka
29. čer 2009

manžel v pohodě, on se víceméně řídí tím, co mu řeknu 🙂

jj, ale určitě tam ta druhá bude, jen není potřeba to uspěchat 🙂

já dnes asi budu vraždit, kompletuji přiznání, abych je mohla odevzdat, všechno je už zauditované, ale moje pseudošéfka se v tom začala šťourat a hledat chyby. podotýkám, že to mohla dělat od ledna, ale ne, ona s tím začne den před termínem, když je všechno hotové 🙄 😠 😠

siki26
29. čer 2009

Tak to nám dnes šéf přinesl konečnou verzi od auditorů, takže máme hotovo 😀 Byla to fuška, takže vím, jak se teď musíš cítit...
Já jsem si dopoledne udělala jen ty nejnutnější věci a teď už jen koníkuju a vymýšlím blbiny 🙂

aktaka
29. čer 2009

no my už máme zauditovanou verzi asi měsíc, jen ona to nepochopila 😀

já to tu dokompletuji a pak si udělám výlet na fú, takže budu mít taky takové pohodové odpoledne. snad tedy

siki26
29. čer 2009

v pátek drandím na dovču 🙂 Už se nemůžu dočkat. Nějak mě ta Praha unavuje.
A nejspíš půjdu dřív domů, řekla jsem šéfovi, že jsem brzy dost unavená (což je pravda), tak se chystám, že po 16h opustím své pracovní místo 😀

aktaka
29. čer 2009

tjooo, se máš
i když já drandím na dovo už ve stř a dnes tu budu max do půl páté, tak nemám co závidět 😀
a kdy se vrátíš?

siki26
29. čer 2009

příští sobotu. ale klidně bych to tam zmákla i 14dní 😀 tak ty už ve středu, se máš...Tak hlavně, aby vám vyšlo počasí.

aktaka
29. čer 2009

tak to máš lepší, já jedu jen do nedělele
ale včera už jsme si plánovali další dovolené, tak doufáj, že to vyjde, hodlám si tohle léto užít a září/říjen se vrhnout na ivf 🙂

siki26
29. čer 2009

já jsem zatím ani nepřemýšlela, kdy to zkusím znovu, kdyby se to nepovedlo. Jestli už ten další měsíc nebo taky po létě. Asi by bylo rozumnější po létě, aby si tělo odpočinulo...Ale já doufám, že to vyjde.

aktaka
29. čer 2009

siky, nad něčím takovým vůbec nepřemýšlej, to je zbytečné 😉

jinak ale všeobecně mezi ivf se doporučuje pauza aspoň 3 měsíce

siki26
29. čer 2009

jo, jen jsem slyšela, že pokud nebyl sebemenší problém s vaječníky a celkově při stimulaci, tak se může i dřív...Ale asi bych ty 3 měsíce pauzu nechala

aktaka
29. čer 2009

já si myslím, že by to bylo lepší, než něco pokoušet
zase v konečném důsledky, 3 měsíce sem tam nehrají roli, i když vím, že to všechny chceme hned, včera bylo pozdě 😀

siki26
29. čer 2009

😀 přesně tak.

A je to tady. už jde na mě únava, no jo 15h to je můj čas 😀 A ani kafčo si raději nechci dávat, i když doktorka říkala, že 2 denně klidně můžu 🙂

aktaka
29. čer 2009

to bych si klidně i kafe dala, když to nebude žádný smrťák. resp. já si normálně dávám, vůbec to neřeším

na mě ale taky padla únava. jsem o víkendu vstávala v sedm (mé tělo nechápe, že o víkendu se spí), tak teď to mám 🙄

siki26
29. čer 2009

já byla taky vždycky zvyklá vylehávat do 11h, ale posledních 14dní se pravidelně budím mezi 6 a 8h ráno 😠 To je děs...Pak jsem brzy unavená, ale nespím, čučím na bednu 😠

aktaka
29. čer 2009

mně nevadí, když vstávám brzy, mám pak ten víkend dlouhý, ale zase to nesmí být tak brzy, abych v pondělí padala na hubu 😒

siki26
29. čer 2009

co já bych dala za to, kdybych tvrdě spala až do těch 11h 😅
No jdu se pomalu chystat, už si tu můžu hubu roztrhnout 😉 Tak si užij zbytek dne (ať na FÚ nebo kdekoli jinde) a zase zítra čusky

aktaka
29. čer 2009

taky hezký zbytek dne. na fú kašlu, jdu tam zítra, jedu k našim a pak se už budu jen těšit do postele
papa

aktaka
30. čer 2009

šaaaaauuu
hezký den všem

siki26
30. čer 2009

achojky, tak jak se dnes máte? Já dnes vstala a bolelo mě břicho, jako kdybych byla hodinu v posilce, dělala sedy lehy - prostě jak namožený břišní svaly...To je děs, už aby to bylo úspěšně zamnou... 😠

Tada v noci byla taková buřina, vzbudila mě. Chvilku jsem se i bála, jaký to byly šlupy. přítel ten spal, jak kdyby se nechumelilo 🙂 toho nic nevzbudí...

aktaka
30. čer 2009

tjo, tobě se tam ty mrňata musejí pořádně zakousávat 😉

no já jsem zjistila až dnes ráno, že to asi v noci řádilo, jsem spala jak zabitá, by mě asi nevbudila ani rána do hlavy 😀

siki26
30. čer 2009

Tak to se máš... Já jsem dost dlouho kvůli tomu zase nemohla usnout
😠

a co ta prudilka u vás...? už se umoudřila? 🙂

aktaka
30. čer 2009

já nevím, já jí ignoruju 😀
ale dnes bude asi klid, dali jí přepracovat jedno přiznání včetně přílohy, tak má co dělat, když se to musí odevzdat. jí to přeju. jsem vůbec děsně přející 😀

a na další utz jdu příští čt zase k andule

siki26
30. čer 2009

a pak hned zase na další IUI? Tyjo to letí... 😉 ale tím líp, viď? Je fajn, že IUI jde dělat tak rychle za sebou a nemusí se čekat...

aktaka
30. čer 2009

jj, jsem taky ráda. aspoň mám pocit, že nezahálíme 🙂

tak jdu teď na ten fú, se aspoň projdu trochu, ještě, že neprší

siki26
30. čer 2009

Tak se flákej, aby jsi tam byla co nejdéle, aspoň ti to pak v práci bude víc utíkat 😉

aktaka
30. čer 2009

tak jsem tady a jsem pěkný blbec. stavila jsem se cestou u bati pro podkolenky a zapomněla jsem tam desky s těmi přiznáními, uvědomila jsem si to až v práci, takže jsem se musela vracet. nohy mě bolí jak nikdy 🙄

a teď jdu zase pro změnu na oběd 🙂

siki26
30. čer 2009

tedaaa, takové zmatky kolem toho přiznání 😀 No hlavně, že ho nikdo nešlohnul, i když...co by s ním dělal viď? 😉

Já jdu na obýdek až v 12:40, mám sraz s kamarádem...Ale hlad už mám teď jako vlk 😅 tak dobrou chuť

aktaka
30. čer 2009

jsem zde, nohy mě bolí jak nikdy ☹
ale asi se ještě posbírám a vyrazím za chvíli na zmrzlinu

siki26
30. čer 2009

Tak to tam máš dneska docela pohodičku co? Já jsem právě přišla z oběda a jsem totálně a doslova přežraná, i když mi to moc nechutnalo. Bramborová kaše byla úplně bez chuti 😝 Ale brokolicový krém byl za to výborný, mňam 🙂

aktaka
30. čer 2009

tak jsem se teď vytočila zase do běla. já fakt nechápu proč tady zůstávám, není tu nic, co by mě těšilo
na podzim jdeme na ivf a jestli se nepovede, tak dám výpověď. já už na to fakt nemám nervy, chjo 🙄

já měla svíčkovou, majda dobrá, ale maso na můj vkus tuhé, snědla jsem 4 knedlíky, ale už mám hlad ☹