• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Iscare Praha. Máte zkušenost?

8. prosince 2017 
akta-teď jsem si přečetla,že jdeš i na hystero.Tu jsem taky měla až po 2.pokusu :sweat_smile:
23. dub 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
víc už proto udělat nemůžem.po zdravotní stránce v poho,zaplacený co šlo.Kdyby jsme si měli platit cyklus jako samoplátci tak spadáme do kategorie cca 100 tis a to už je opravdu raketa
23. dub 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůů, budu mít fotku mimoušů, to je super, to slyším prvně :dizzy_face:

angie fakt jo? já myslela, že se to dělá tak automaticky spolu s lpsk :fearful: co jsem tu četla, tak to tak měla většina holek. já si to nechávám dělat u své gynekoložky, tak mi prý udělá i biopsii (seberou kousek děložní sliznice a vykoumají, jestli je ok), to ani z caru nechtěli.
23. dub 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jdeš na laparku tak to asi jo.Já jí měla asi před 6.lety.Mě udělali všechno v caru.Fotky nikde asi moc nedělaj.No dostaneš fotku s dvouma tečkama :grinning: .Je pravda,že na tý poslední jsou jiný krasavci
23. dub 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže to i laickým okem jde poznat, že jsou jiní? teď tedy určitě kvalitnější :wink:
23. dub 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsou jiný.větší a už puklý.Ten jeden má větší ocásek a ten druhý takovej malej.Dělali si ze mě prču,že to je chlapeček a holčička :wink:
23. dub 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale takový páreček, to by bylo nejlepší :slight_smile: to já bych moc chtěla
ale to jsi mě fakt navnadila na tu fotku, to už se teď trochu víc na ivf těším, pokud mě nějakým zázrakem nemine
23. dub 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No bylo by to pěkný.Už jsem se na to i psychicky připravila co by to bylo za bugr :grinning:
23. dub 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ty už máš aspoň nějaké zkušenosti. já nemám ani kámošky s miminy, tak nemám kde trénovat. tzn. že u mě dvojčata budou fakt mazec :grinning: ale co, jsme ženské = zvládáme dělat víc věcí najednou = zvládneme to levou zadní :sunglasses:
23. dub 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasný....ono jde všechno potom samo
23. dub 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu pověsit prádlo dokud je ještě vidět a nejsem tak líná.Tak za půl hoďky
23. dub 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, za pů hodiny tu ještě budu trčet, bohužel :angry: myslím tím v práci
23. dub 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no půl hoďka vypadá jinak,ale u PC bylo obsazeno :wink:
23. dub 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
okupanti! :grinning:
23. dub 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím, jestli si to tu už nepsala, jaký jsi měla protokol? a jak si snášela stimulace? já se toho trochu bojím, aby se mnou ty hormony moc necloumaly
23. dub 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosim tě ničeho se neboj.Po každý jsem měla krátký protokol s nějakými antago....,,něco".Vůbec nic mi nebylo nic jsem necítila,píchání do břicha a stehna úplně sama a v pohodě.První 2 pokusy jsem stimulovala Puregonem a myslim ovitrillem a na Poslední mi dali Gonal a Cetrotide
23. dub 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to seš ještě v práci? Měla si tam být do půl 7,néé??? :sweat_smile:
23. dub 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
antagonisty :slight_smile:

ne do půl sedmé, ale že tu jsem od půl sedmé, ble :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já tu teď dva týdny nebudu, jdu na tu laparku a hodlám si pak doma trochu oddáchnout, tak tu musím ještě něco dodělat
23. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to jo....
23. dub 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už mám konečně padla a zítra už nebudu pracovat, juchů :grinning:
žijte blaze, já se ohlásím hned jak se vrátím z laparky
23. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
držim palce...vše bude v poho
23. dub 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak koukám, že už jsem prošvihla Aktaku. Tak aspoň na dálku budu držet palce na laparku! Ať je vše OK! :slight_smile:
24. dub 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám že to tu krásně ožilo:slight_smile:

Mně je 30, takže jsme víceméně všechny vrstevnice:slight_smile:

Jinak diagnoza jak už tu někdo psal...pomalý, líný a málo:slight_smile: spermie, IUI už jsme zkusili, bylo mi po něm akorát blbě (průjem, bolebřich), takže další stanice je jasná :wink:

S ICSI...kdybych měla dá-li Bůh hodně vajíček, chceme nechat oplodnit půl přirozeně a půl ICSI s tím, že přednost bysme radši dali transferu přirozených embryí. Jinak to necháme na doktorech a aktuálním spg, i největší borci při přirozeným početí můžou dát vznik defektnímu embryu, takže to neovlivním, postižený děti se rodí prostě, takže ironie, proč z tolika milionů vyhrála zrovna ta nejblbější spermie, tu zůstává...takže budu věřit, že to dopadne dobře, to by se z toho člověk zbláznil, kdyby to řešil takhle do důsledků.

Aktaka, hodně štěstí na lap. a dobré zprávy.

Angie, držím palce, ať mimina kousnou a nepustí.
24. dub 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
elana-díky moc.Nechci tě nějak zklamat,ale jestli máte pomalý a líný tak jdete rovnou na ISCI,protože ty spermie neprolezou ten obal a dr vyberou vždycky ty silný jinak ostatní jsou k ničemu
24. dub 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, uvidíme, prostě rozhodnem na místě podle toho, kolik bude vajíček. Kdyby byl fakt slušný počet, tak určitě nebude rouhání, nechat 3-4 plavat v misce volně a ať dělají, co uznají za vhodný. Ale ICSI se v zásadě nebráníme.
24. dub 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elano, já má zase opačnou zkušenost, kamarádka byla v CAR se špatným spermiem a říkali jim, že doporučují ICSI, oni to zkusili přirozeně a spermouši zabrali a oplodnili 5 vajuch. Z nich teď mají krásná dvojčátka a dva mrazáčky. :slight_smile:
24. dub 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elano a kdy se chystáte na IVF?
24. dub 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonka, IP.
24. dub 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nevím co je IP. :dizzy_face:
24. dub 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Interní pošta, nahoře, bude Ti svítit červeně. Já to omylem poslala sobě:grinning: jsem taky lama pěkná.
24. dub 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek