• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Iscare Praha. Máte zkušenost?

20. ledna 2017 
Teda čemu já se všemu nepřiučím, třeba používat IP. :grinning:
24. dub 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náhodou IP je docela dobře využitelná věc :wink:
24. dub 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, je to dobrý, protože spoustu věcí člověk nechce jen tak napsat do éteru, aby si to mohl kdokoliv přečíst.

Fakt mám radost, že jsme se tu takhle sešly a oživily tuhle diskusi, snad budou brzo i úspěchy v podobě těhulek.
24. dub 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt mám taky radost, dlouho jsem si říkala, že je zvláštní, že všechny český CARy tu mají svoje domečky a Iscare je jen slovenský, když to není malé ani neúspěšné centrum...takže jsem fakt ráda.
24. dub 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se tak nějak nemůžu dočkat té první návštěvy u dr. Ale to je tím, že jsem doma a mám čas přemýšlet, od pondělka jdu do práce a to to začně konečně rychle ubýhat.
24. dub 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
To si piš, poletí to jak drak. Jak se dostaneš doktorům do spárů, hnedtak jim neutečeš, leda Tě vykopnou s fotkou z uzv a zprávou pro gynekologa :wink:
24. dub 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli, máš fakt zajímavé motto. Já sice věřící nejsem, ale je na tom hodně pravdy. Aby se mohl člověk dostat z problémů, musí se zklidnit a přemýšlet.
24. dub 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, já zas chtěla pochválit před chvílí to Tvé, pak jsem to něčím "zapsala" a zapomněla na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ta moje kamarádka to popisovala tak, že tři roky se snažili, chodili i na IUI, pak se rozhodli pro IVF a za tři měsíce byla těhu. Kluky ještě přenášela. Těhu úplně v pohodě.
24. dub 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je krásný. Kéž by to šlo vždycky takhle hladce...ale musíme doufat, že i na nás už se štěstí po tom všem usměje.
24. dub 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky všecky, vítám Elan mezi námi, konečně se to tu začíná rozjíždět. to by bylo, aby o sobě iscare nedal vědět. musíme jim tady uzákat, že tam taky umí dělat děti :grinning:

jinak mám za sebou příjem v nemocnici, na víkend mě pustili domů, v neděli zase nástup a v pondělí na sál. a primář mě "potěšil", prý v sobotu domů. haha, vtipálek, jako kdyby nevěděl, že já jdu ve středu, i kdyby trakaře padaly :sunglasses: :grinning: jinak jim tam přistavují kus budovy, takže od rána do večera humbuk. tím spíš se musím dostat brzy domů, abych se léčila hezky v klidu, to dá rozum, že jo :dizzy_face: každopádně to chci mít už za sebou, nesnáším nemocnice brrr

jinak holky, já jsem se rozhodla, že jestli to dotáhneme až na ivf, tak se prostě povede hned první a basta :grinning: :grinning:
24. dub 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo to je pěkný rozhodnutí :wink: :wink: :wink:
24. dub 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, to jsou takové kecy, stejně to je na přírodě. ale já jsem vždycky počítala s tím horším, abych jako nebyla zklamaná. a tohle je věc, z které budu zklamaná pekelně, ať s tím budu počítat nebo ne. tak jsem si prostě řekla, že se pozitivně naladím a bude. proč se stresovat už předem :slight_smile: jsem chytrá jak rádio zase :grinning: :grinning:

angie a jak se cítíš? máš nějaké příznaky čehokoli?
24. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne musíš tomu věřit,ikdyž je to hrozně těžký :pensive:
Nemám vůbec žádný.Nosim větší džíny,aby mě netlačilo břicho,trochu cítím prsa,ale to může být po utrogestanu.Já už jsem asi tak vycepovaná,že už se vůbec nepozoruju a nic si nepřipouštím
24. dub 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už asi 3 hod žehlim tak odbíhám sem a tam.Vůbec mě to neba :rolling_eyes:
24. dub 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je na prd, když má člověk nadopované tělo hormony, tak prd pozná, co je příznak a co jen jejich vliv. i když, ono rozeznat těhu příznak od ms příznaku, to někdy taky dost dobře nejde. mně se třeba teď poslední dva cykly stalo, že mě bolely prsa a měla jsem je dost nateklé. nikdy před tím jsem to neměla, takže už jsem pomalu chodila kupovat kočár :grinning: no samo z toho nic nebylo, jen mám prostě další ms příznak :rolling_eyes:

žehlení nezávidím, i když je to domácí práce, která mi vadí ze všech nejmíň. nesnáším utírání prachu a vysávání, u toho mě vždycky rozbolí hlava :unamused:
24. dub 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akti, vyřiď panu primářovi, že mě pustili domů dva dny po operaci, tak ať neprudí :slight_smile: , zvlášť když tam mají rámus a pěkně tě taky pustí.
Držím palce na pohodový pobyt v nemocnici a pozitivní výsledek operace!

Jo a žehlení taky nesnáším, ale správným praním a věšením prádla jsem ho omezila na minimum. :sunglasses:
25. dub 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soni, díky moc. já jim kdyžtak uteču :grinning:

jinak holky, já jsem asi magor, ale já skoro všechno oblečení žehlím 2x :sweat_smile: poprvé, když ho vyperu před uložením do skříně a podruhé, když si ho cheme vzít na sebe, tak aby tam nebyly vidět ty sklady. třeba u triček a tak. očividně mám asi dost času na kraviny :grinning:
25. dub 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
aktaka-já jsem taky takhle na hlavu-nejseš v tom sama :wink:
25. dub 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo? no super, hned se cítím lépe :wink:
25. dub 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď jsem nasmažila asi metrák bramboráků-to taky nesnášim-nevim co mi hráblo :wink:
25. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, mňam, nechceš si udělat výlet do řeže? :grinning:
já teprve peču kuře :sweat_smile: jsme dospávali náročný týden, takže snídaně byla až někdy v půl jedenácté :astonished: :slight_smile: to ale nemám ráda, takhle pozdě obědvat, pak z toho dne nic není. a ještě musím zajet nakoupit přesnídávky :slight_smile: asi to spojím a koupím si i něco pěkného na sebe, za odměnu, že budu trpět v nemocnici :grinning:
25. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
počkej počkej začíná ti období,že si nemůžeš nic koupit :wink: budeš těhule a co s tim :sweat_smile:
25. dub 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
někde jsem kdysi četla "rady pro snažilky", bylo to ve smyslu jak přežít období snažení a nezešílet. většinou kraviny typu "nemyslete na to", ale velice mě zaujal jeden bod: neodkládejte nákupy nového oblečení s tím, že budete brzy těhotné. a tím já se tedy hodlám rozhodně řídit :grinning: já si tedy dost naivně myslím, že za pár měsíců po porodu se do toho zase vlezu :sweat_smile: :grinning:
25. dub 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky chodím do Iscare, jdu si pročíst něco o vás :sunglasses:
26. dub 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb, vítám tě u nás, dělá se tu prima partička. :slight_smile:

Akti, svatá pravda, když si vzpomenu, co jsem všechno odkládala, jakože už přece brzo budu těhotná, tak je to k pláči. Třičtvrtě roku jsem žila jen mimískem, až jsem pochopila, že to je cesta do pekel, takže od té doby na to peču a chovám se jako bysme se nesnažili. :sunglasses:
26. dub 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonka: můžu se tě zeptat, kde ti dělali laparku ? já jsem po mimoděložním a jelikož mi ho lékaři v Hloubětíně neohlídali, přestože mě tam moje dr. z Iscaru poslala s podezřením na mimoděložní, nechali mě měsíc doma, dokud mi to neprasklo a pak mi už při laparce spíš zachraňovali život než cokoli jiného, takže mi ozvámili jen, že nemohli druhý vejcovod zkontrolovat, protože jsem měla už břicho plné krve :( a že bych před dalším těhu měla jít znovu na laparku, aby mi ho zkontrolovali
jenže k nim už nechci, po tomto zážitku,
26. dub 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb, byla jsem v Děčíně a asi to pro tebe bude z ruky, ale fakt doporučuji, skvělí lékaři, moc hodné sestřičky, lidský přístup, o všem si se mnou dr. promluvil, vše vysvětlil. Super!

Ten tvůj zážitek je teda děs, tvoje dr. má podezření na mimoděložní a oni s tebou měsíc nic nedělali, to vůbec nechápu, co si mysleli, přece jsi musela mít nějaké hcg. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. dub 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Seb, předpokládám, že o ten jeden vejcovod jsi přišla, že?
26. dub 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jak dlouho už se snažíte a co už máte za sebou ?
bylo by to dobrý, kdyby se tahle diskuse rozjela a přišlo sem víc lidiček se zkušenostmi z Iscar
26. dub 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek