Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

aannggiie
23. dub 2009

akta-teď jsem si přečetla,že jdeš i na hystero.Tu jsem taky měla až po 2.pokusu 😅

aannggiie
23. dub 2009

víc už proto udělat nemůžem.po zdravotní stránce v poho,zaplacený co šlo.Kdyby jsme si měli platit cyklus jako samoplátci tak spadáme do kategorie cca 100 tis a to už je opravdu raketa

aktaka
23. dub 2009

jůů, budu mít fotku mimoušů, to je super, to slyším prvně 😵

angie fakt jo? já myslela, že se to dělá tak automaticky spolu s lpsk 😨 co jsem tu četla, tak to tak měla většina holek. já si to nechávám dělat u své gynekoložky, tak mi prý udělá i biopsii (seberou kousek děložní sliznice a vykoumají, jestli je ok), to ani z caru nechtěli.

aannggiie
23. dub 2009

Když jdeš na laparku tak to asi jo.Já jí měla asi před 6.lety.Mě udělali všechno v caru.Fotky nikde asi moc nedělaj.No dostaneš fotku s dvouma tečkama 😀 .Je pravda,že na tý poslední jsou jiný krasavci

aktaka
23. dub 2009

takže to i laickým okem jde poznat, že jsou jiní? teď tedy určitě kvalitnější 😉

aannggiie
23. dub 2009

Jsou jiný.větší a už puklý.Ten jeden má větší ocásek a ten druhý takovej malej.Dělali si ze mě prču,že to je chlapeček a holčička 😉

aktaka
23. dub 2009

no ale takový páreček, to by bylo nejlepší 🙂 to já bych moc chtěla
ale to jsi mě fakt navnadila na tu fotku, to už se teď trochu víc na ivf těším, pokud mě nějakým zázrakem nemine

aannggiie
23. dub 2009

No bylo by to pěkný.Už jsem se na to i psychicky připravila co by to bylo za bugr 😀

aktaka
23. dub 2009

ale ty už máš aspoň nějaké zkušenosti. já nemám ani kámošky s miminy, tak nemám kde trénovat. tzn. že u mě dvojčata budou fakt mazec 😀 ale co, jsme ženské = zvládáme dělat víc věcí najednou = zvládneme to levou zadní 😎

aannggiie
23. dub 2009

to je jasný....ono jde všechno potom samo

aannggiie
23. dub 2009

jdu pověsit prádlo dokud je ještě vidět a nejsem tak líná.Tak za půl hoďky

aktaka
23. dub 2009

jo, za pů hodiny tu ještě budu trčet, bohužel 😠 myslím tím v práci

aannggiie
23. dub 2009

no půl hoďka vypadá jinak,ale u PC bylo obsazeno 😉

aktaka
23. dub 2009

okupanti! 😀

aktaka
23. dub 2009

nevím, jestli si to tu už nepsala, jaký jsi měla protokol? a jak si snášela stimulace? já se toho trochu bojím, aby se mnou ty hormony moc necloumaly

aannggiie
23. dub 2009

prosim tě ničeho se neboj.Po každý jsem měla krátký protokol s nějakými antago....,,něco".Vůbec nic mi nebylo nic jsem necítila,píchání do břicha a stehna úplně sama a v pohodě.První 2 pokusy jsem stimulovala Puregonem a myslim ovitrillem a na Poslední mi dali Gonal a Cetrotide

aannggiie
23. dub 2009

to seš ještě v práci? Měla si tam být do půl 7,néé??? 😅

aktaka
23. dub 2009

antagonisty 🙂

ne do půl sedmé, ale že tu jsem od půl sedmé, ble 😝
já tu teď dva týdny nebudu, jdu na tu laparku a hodlám si pak doma trochu oddáchnout, tak tu musím ještě něco dodělat

aannggiie
23. dub 2009

jo tak to jo....

aktaka
23. dub 2009

tak já už mám konečně padla a zítra už nebudu pracovat, juchů 😀
žijte blaze, já se ohlásím hned jak se vrátím z laparky

aannggiie
23. dub 2009

držim palce...vše bude v poho

sonka.77
24. dub 2009

Jé, tak koukám, že už jsem prošvihla Aktaku. Tak aspoň na dálku budu držet palce na laparku! Ať je vše OK! 🙂

elana
24. dub 2009

Ahoj holky, koukám že to tu krásně ožilo🙂

Mně je 30, takže jsme víceméně všechny vrstevnice🙂

Jinak diagnoza jak už tu někdo psal...pomalý, líný a málo🙂 spermie, IUI už jsme zkusili, bylo mi po něm akorát blbě (průjem, bolebřich), takže další stanice je jasná 😉

S ICSI...kdybych měla dá-li Bůh hodně vajíček, chceme nechat oplodnit půl přirozeně a půl ICSI s tím, že přednost bysme radši dali transferu přirozených embryí. Jinak to necháme na doktorech a aktuálním spg, i největší borci při přirozeným početí můžou dát vznik defektnímu embryu, takže to neovlivním, postižený děti se rodí prostě, takže ironie, proč z tolika milionů vyhrála zrovna ta nejblbější spermie, tu zůstává...takže budu věřit, že to dopadne dobře, to by se z toho člověk zbláznil, kdyby to řešil takhle do důsledků.

Aktaka, hodně štěstí na lap. a dobré zprávy.

Angie, držím palce, ať mimina kousnou a nepustí.

aannggiie
24. dub 2009

elana-díky moc.Nechci tě nějak zklamat,ale jestli máte pomalý a líný tak jdete rovnou na ISCI,protože ty spermie neprolezou ten obal a dr vyberou vždycky ty silný jinak ostatní jsou k ničemu

elana
24. dub 2009

No, uvidíme, prostě rozhodnem na místě podle toho, kolik bude vajíček. Kdyby byl fakt slušný počet, tak určitě nebude rouhání, nechat 3-4 plavat v misce volně a ať dělají, co uznají za vhodný. Ale ICSI se v zásadě nebráníme.

sonka.77
24. dub 2009

Elano, já má zase opačnou zkušenost, kamarádka byla v CAR se špatným spermiem a říkali jim, že doporučují ICSI, oni to zkusili přirozeně a spermouši zabrali a oplodnili 5 vajuch. Z nich teď mají krásná dvojčátka a dva mrazáčky. 🙂

sonka.77
24. dub 2009

Elano a kdy se chystáte na IVF?

elana
24. dub 2009

Sonka, IP.

sonka.77
24. dub 2009

Já nevím co je IP. 😵

elana
24. dub 2009

Interní pošta, nahoře, bude Ti svítit červeně. Já to omylem poslala sobě😀 jsem taky lama pěkná.