Iscare Praha. Máte zkušenost?

nikusa
26. srp 2007

Ahoj. Viděla jsem, že tady holky diskutují o Iscaru v Bratislavě. Máte někdo zkušenosti s tím pražským? Prošla jsem témata a o Icare Praha jsem nic nanašla. Navíc nefunguje hledačka, tak se omlouvám, pokud už jste to někde řešily. Jdeme tam na konzultaci v září, tak abych věděla, na co se připravit, kolik nás bude stát případně IVF a všechno ostaní, co bychom měli vědět. Díky za názory.

sonka.77
24. dub 2009

Teda čemu já se všemu nepřiučím, třeba používat IP. 😀

elana
24. dub 2009

Náhodou IP je docela dobře využitelná věc 😉

sonka.77
24. dub 2009

Jo, je to dobrý, protože spoustu věcí člověk nechce jen tak napsat do éteru, aby si to mohl kdokoliv přečíst.

Fakt mám radost, že jsme se tu takhle sešly a oživily tuhle diskusi, snad budou brzo i úspěchy v podobě těhulek.

elana
24. dub 2009

Fakt mám taky radost, dlouho jsem si říkala, že je zvláštní, že všechny český CARy tu mají svoje domečky a Iscare je jen slovenský, když to není malé ani neúspěšné centrum...takže jsem fakt ráda.

sonka.77
24. dub 2009

Já se tak nějak nemůžu dočkat té první návštěvy u dr. Ale to je tím, že jsem doma a mám čas přemýšlet, od pondělka jdu do práce a to to začně konečně rychle ubýhat.

elana
24. dub 2009

To si piš, poletí to jak drak. Jak se dostaneš doktorům do spárů, hnedtak jim neutečeš, leda Tě vykopnou s fotkou z uzv a zprávou pro gynekologa 😉

sonka.77
24. dub 2009

Eli, máš fakt zajímavé motto. Já sice věřící nejsem, ale je na tom hodně pravdy. Aby se mohl člověk dostat z problémů, musí se zklidnit a přemýšlet.

elana
24. dub 2009

No vidíš, já zas chtěla pochválit před chvílí to Tvé, pak jsem to něčím "zapsala" a zapomněla na to 😝

sonka.77
24. dub 2009

No ta moje kamarádka to popisovala tak, že tři roky se snažili, chodili i na IUI, pak se rozhodli pro IVF a za tři měsíce byla těhu. Kluky ještě přenášela. Těhu úplně v pohodě.

elana
24. dub 2009

No to je krásný. Kéž by to šlo vždycky takhle hladce...ale musíme doufat, že i na nás už se štěstí po tom všem usměje.

aktaka
24. dub 2009

ahoj holky všecky, vítám Elan mezi námi, konečně se to tu začíná rozjíždět. to by bylo, aby o sobě iscare nedal vědět. musíme jim tady uzákat, že tam taky umí dělat děti 😀

jinak mám za sebou příjem v nemocnici, na víkend mě pustili domů, v neděli zase nástup a v pondělí na sál. a primář mě "potěšil", prý v sobotu domů. haha, vtipálek, jako kdyby nevěděl, že já jdu ve středu, i kdyby trakaře padaly 😎 😀 jinak jim tam přistavují kus budovy, takže od rána do večera humbuk. tím spíš se musím dostat brzy domů, abych se léčila hezky v klidu, to dá rozum, že jo 😵 každopádně to chci mít už za sebou, nesnáším nemocnice brrr

jinak holky, já jsem se rozhodla, že jestli to dotáhneme až na ivf, tak se prostě povede hned první a basta 😀 😀

aannggiie
24. dub 2009

jo jo to je pěkný rozhodnutí 😉 😉 😉

aktaka
24. dub 2009

já vím, to jsou takové kecy, stejně to je na přírodě. ale já jsem vždycky počítala s tím horším, abych jako nebyla zklamaná. a tohle je věc, z které budu zklamaná pekelně, ať s tím budu počítat nebo ne. tak jsem si prostě řekla, že se pozitivně naladím a bude. proč se stresovat už předem 🙂 jsem chytrá jak rádio zase 😀 😀

angie a jak se cítíš? máš nějaké příznaky čehokoli?

aannggiie
24. dub 2009

Ne musíš tomu věřit,ikdyž je to hrozně těžký 😔
Nemám vůbec žádný.Nosim větší džíny,aby mě netlačilo břicho,trochu cítím prsa,ale to může být po utrogestanu.Já už jsem asi tak vycepovaná,že už se vůbec nepozoruju a nic si nepřipouštím

aannggiie
24. dub 2009

já už asi 3 hod žehlim tak odbíhám sem a tam.Vůbec mě to neba 🙄

aktaka
24. dub 2009

to je na prd, když má člověk nadopované tělo hormony, tak prd pozná, co je příznak a co jen jejich vliv. i když, ono rozeznat těhu příznak od ms příznaku, to někdy taky dost dobře nejde. mně se třeba teď poslední dva cykly stalo, že mě bolely prsa a měla jsem je dost nateklé. nikdy před tím jsem to neměla, takže už jsem pomalu chodila kupovat kočár 😀 no samo z toho nic nebylo, jen mám prostě další ms příznak 🙄

žehlení nezávidím, i když je to domácí práce, která mi vadí ze všech nejmíň. nesnáším utírání prachu a vysávání, u toho mě vždycky rozbolí hlava 😒

sonka.77
25. dub 2009

Akti, vyřiď panu primářovi, že mě pustili domů dva dny po operaci, tak ať neprudí 🙂 , zvlášť když tam mají rámus a pěkně tě taky pustí.
Držím palce na pohodový pobyt v nemocnici a pozitivní výsledek operace!

Jo a žehlení taky nesnáším, ale správným praním a věšením prádla jsem ho omezila na minimum. 😎

aktaka
25. dub 2009

Soni, díky moc. já jim kdyžtak uteču 😀

jinak holky, já jsem asi magor, ale já skoro všechno oblečení žehlím 2x 😅 poprvé, když ho vyperu před uložením do skříně a podruhé, když si ho cheme vzít na sebe, tak aby tam nebyly vidět ty sklady. třeba u triček a tak. očividně mám asi dost času na kraviny 😀

aannggiie
25. dub 2009

aktaka-já jsem taky takhle na hlavu-nejseš v tom sama 😉

aktaka
25. dub 2009

jo? no super, hned se cítím lépe 😉

aannggiie
25. dub 2009

teď jsem nasmažila asi metrák bramboráků-to taky nesnášim-nevim co mi hráblo 😉

aktaka
25. dub 2009

jéé, mňam, nechceš si udělat výlet do řeže? 😀
já teprve peču kuře 😅 jsme dospávali náročný týden, takže snídaně byla až někdy v půl jedenácté 😲 🙂 to ale nemám ráda, takhle pozdě obědvat, pak z toho dne nic není. a ještě musím zajet nakoupit přesnídávky 🙂 asi to spojím a koupím si i něco pěkného na sebe, za odměnu, že budu trpět v nemocnici 😀

aannggiie
25. dub 2009

počkej počkej začíná ti období,že si nemůžeš nic koupit 😉 budeš těhule a co s tim 😅

aktaka
25. dub 2009

někde jsem kdysi četla "rady pro snažilky", bylo to ve smyslu jak přežít období snažení a nezešílet. většinou kraviny typu "nemyslete na to", ale velice mě zaujal jeden bod: neodkládejte nákupy nového oblečení s tím, že budete brzy těhotné. a tím já se tedy hodlám rozhodně řídit 😀 já si tedy dost naivně myslím, že za pár měsíců po porodu se do toho zase vlezu 😅 😀

seb
26. dub 2009

ahoj holky, taky chodím do Iscare, jdu si pročíst něco o vás 😎

sonka.77
26. dub 2009

Seb, vítám tě u nás, dělá se tu prima partička. 🙂

Akti, svatá pravda, když si vzpomenu, co jsem všechno odkládala, jakože už přece brzo budu těhotná, tak je to k pláči. Třičtvrtě roku jsem žila jen mimískem, až jsem pochopila, že to je cesta do pekel, takže od té doby na to peču a chovám se jako bysme se nesnažili. 😎

seb
26. dub 2009

sonka: můžu se tě zeptat, kde ti dělali laparku ? já jsem po mimoděložním a jelikož mi ho lékaři v Hloubětíně neohlídali, přestože mě tam moje dr. z Iscaru poslala s podezřením na mimoděložní, nechali mě měsíc doma, dokud mi to neprasklo a pak mi už při laparce spíš zachraňovali život než cokoli jiného, takže mi ozvámili jen, že nemohli druhý vejcovod zkontrolovat, protože jsem měla už břicho plné krve :( a že bych před dalším těhu měla jít znovu na laparku, aby mi ho zkontrolovali
jenže k nim už nechci, po tomto zážitku,

sonka.77
26. dub 2009

Seb, byla jsem v Děčíně a asi to pro tebe bude z ruky, ale fakt doporučuji, skvělí lékaři, moc hodné sestřičky, lidský přístup, o všem si se mnou dr. promluvil, vše vysvětlil. Super!

Ten tvůj zážitek je teda děs, tvoje dr. má podezření na mimoděložní a oni s tebou měsíc nic nedělali, to vůbec nechápu, co si mysleli, přece jsi musela mít nějaké hcg. ☹ ☹ ☹

sonka.77
26. dub 2009

Seb, předpokládám, že o ten jeden vejcovod jsi přišla, že?

seb
26. dub 2009

holky, jak dlouho už se snažíte a co už máte za sebou ?
bylo by to dobrý, kdyby se tahle diskuse rozjela a přišlo sem víc lidiček se zkušenostmi z Iscar