IUI 2019, koho čeká?

biedronca
29. pro 2018

Pojďte sdilet zkušenosti z Vašich IUI nebo sdílet pocity ci postupy pred planovanym IUI v roce 2019.
Jak dlouho se snažíte,a kolikate IUI podstupujete?

kkacca
4. led 2019

@biedronca tak to budeme zkoušet test stejně 🙂

biedronca
autor
4. led 2019

@kkacca jen teda jsem id vcera nachlzena....
Tak to asi nemuze vyjít

kkacca
4. led 2019

@biedronca to bych neřešila, děti vznikají při nějvětších party, když někdo fetuje, proti tomu je nachlazení fakt nic...

biedronca
autor
4. led 2019

@kkacca tak si dame za 14 dni vědět! ;)

kkacca
4. led 2019

@biedronca ano, držim palce, já si ted jdu dát skleničku až dvě, jinak tu snahu doma už dneska nedám 🙂)))

lilienelli
4. led 2019

holky, dejte pak vědět... držím palce !

lilisis
6. led 2019

@biedronca ano jsme v CARu od října..v prosinci 1 iui..po 1,5 roce snazeni jsme sami otehotneli,takze se pak očekávalo,ze to pujde samo zase :/ docela jsem se caru bránila,ale uz po prvni navsteve jsme si rikali,ze nase obavy byly zbytecne a meli jsme tam jit driv..

biedronca
autor
6. led 2019

@lilisis je dobře ze jste tam šli.
Ja tam cíleně chtela, sli jsme po roce snažení a zároveň pár měsíců po 1 potratu.
A protože nam tam první IUI vyšlo (ikdyz nedopadlo), věřím to letos prostě vyjde!!

lilisis
7. led 2019

@biedronca já v to pevně doufám, že nám to také letos vyjde! Už musí 🙂

lilienelli
7. led 2019

@biedronca ahoj, jak se cítíš po iui ?

biedronca
autor
8. led 2019

@lilienelli Vubec nijak, jakoby se nic nedelo. Uplne normalka, bezny provoz...... co ty, jak valčíš?

lilienelli
8. led 2019

@biedronca no u mě děs.. v pondělí mám eurofertil,pěkně naplánované tak, ať mi hned udělají i hormon. profil a jak naschvál jsem to teď dostala, tzn. že o dva dny dříve, možná dři dny dříve. teď tam budu volat a moc je poprosím, jestli by nás nevzali už tento čtvrtek, jinak se mi to vše zase prodlouží.

biedronca
autor
8. led 2019

@lilienelli No jestli máš MS, tka asi už se hormonalní profil nestine ne?

lilienelli
8. led 2019

@biedronca ne, vzali mě okamžitě, tak super...dej pak vědět a držím palce ať iui klapne !

lilienelli
8. led 2019

@biedronca přeobjednala mě a IUI ještě v tomto cyklu.

biedronca
autor
8. led 2019

@lilienelli HEZKYY!!!! SUPER !!!! Tak kdy tam jdeš? Hned ted v MS už budeš stimulovat na IUI?

biedronca
autor
8. led 2019

@lilisis A odkus jsi,že docházíš do EuroFertilu?

lilienelli
8. led 2019

@biedronca jdu tam ve čtvtek... začala mi nějak blbnout menzes, jsem z toho na nervy.. takže jsem to dostala o dva dny dříve, aspoň se to do čtvrtka pořádně hezky rozjede... ptala jsem se setřičky, říkala, že v tomto cyklu IUi. tak jasný, rozhodující slovo má lékař, ale tak sestřička už asi ví co a jak, říkala to docela jistě. hormonální profil bych měla mít v pořádku, není tomu tak dávno co mi ho můj gynekolog dělal ...záleží teď co manželův spermiogram, ten by také nemusel být nejhorší vzhledem k tomu, že jsem s ním už dvakrát těhotná byla.moc se těším, neupínám se na první IUI, to v žádném případě, vím, že je tam pravděpodobnost malá, ale moc se těším na to, že se konečně začne něco dít, pač my spolu můžeme spát nonstop a já prostě neotěhotním. přeji pěkný den a dávej info o Tobě, jak to s tebou vypadá atd. mimochodem, IUI zřejmě nebolí, že?

lilienelli
8. led 2019

@biedronca jsem z okresu opava.

lilienelli
8. led 2019

@biedronca doufám, že tam nepotkám nikoho známého. vím, že tam z okolí hodně žen dochází, my to totiž tajíme i před rodinou...

biedronca
autor
8. led 2019

@lilienelli No nám právě první iui v Eurofertilu vyšlo, ikdyz nedopadlo...
No ono se před IUi stimuluje 3DC. Tak nevím nevím jestli jeste v tomto cyklu vubec může být at už hormonalní profil a nebo IUI.

lilienelli
8. led 2019

@biedronca to by mi sestřička neříkala, že v tomto cyklu, takže předpokládám, že ano. každopádně myslím, že mi vyjde hormonální profil dobře a co jsem četla na netu, někdy to dělají čistě bez hormonů - chci se na to zeptat, jestli by ta první IUI NEŠLA bez hormonů? no za zeptání nic nedám, už se tam těším.

lilienelli
8. led 2019

@biedronca nechám se překvapit, však ve čtvrtek řeknou co a jak 🙂

biedronca
autor
8. led 2019

@lilienelli to je dobře, že to nabralo spád. No ja mma PCOS, nemam ovulaci, takže u mě se museli uzívat hormony,aby narostly folikuly.
co tak slyším,že všichni před IUI užívají ClostylBegyt a nebo případně Femaru. Ale obojí se od 3DC užívat.
IUI nebolí...
Pířptel příjde, odebere vzorek a máte dvě hodiny času .... mezitím v laboratoři, oni vyselektujou nejkvalitnější, nejlepší. Pak za 2 hodiny příjdeš, oni to do tebe vstriknou (přímo až do dělohy - proto se cesta spermiím zkratí,jdou přímo na cíl), slezeš a jdeš domů. Ukon za 5-10 min.

lilienelli
8. led 2019

@biedronca super, díky... ovulaci mám, jsem si tím jistá, ale uvidíme.. pěkný den a držím fakt palce !

biedronca
autor
8. led 2019

@lilienelli Dej vedet, jak jsi ve čtvrtek dopadla!

lilienelli
8. led 2019

@biedronca děkuji... každopádně.. hodně jsem teď o tom přemýšlela... inseminaci ano, umělé ne, nejdu do umělého.. nechci takové šílené svinstva do sebe cpát, nezvládla bych to ani psychicky... celý ten kolotoč toho umělého oplodnění, co je před tím, co po tom. vím, že na to psychicky nemám....pokud nevyjdou inseminace, tak končím , protože jedno dítě už máme, takže mi to bude muset stačit .-) dám určitě vědět, moc se tam těším .-))

biedronca
autor
8. led 2019

@lilienelli Jo to ja jsem taky byla uplně odůrce IVF. Prostě pro mě SCI-FI. Rikala jsem si že ten kolotoč kolem, hormony, injekce, odběr vajíček v narkoze. Za týden transfer už emryjí do dělohy a čekání .......... že tohle nedam.
A jo dám! Kdzy se snažíme dva roky, a nevychází nic, nezbyvá než našetřit 30 tis a zkusti to. Na jaře do toho jdem.
Ale nam první IUI vyšla. To je prostě nejpřirozenější, prostě jen ty nejlepší spermie, v nejlepší dobu - ovulace - Ti vstříknou až do dělohy. A iui může být 6x za rok a zdarma.... To přece MUSÍ VYJÍT.

kkacca
8. led 2019

@lilienelli ahoj, IUI ti udělají klidně bez stimulace, to není problém

lilienelli
8. led 2019

@biedronca také si říkám... vůbec si nepřipouštím, že by první iui vyšla, ale třeba třetí ano. umělé za mě ne, ale já mám k tomu důvod, mám jedno dítě, které je už na základní škole... kdybych neměla ani jedno, jdu do toho. fandím Ti, drž se.