IUI 2019, koho čeká?

biedronca
29. pro 2018

Pojďte sdilet zkušenosti z Vašich IUI nebo sdílet pocity ci postupy pred planovanym IUI v roce 2019.
Jak dlouho se snažíte,a kolikate IUI podstupujete?

werisekk
1. črc 2019

@kristis děkuji snad to tak bude🙂 nedělala první jsem dělala včera a to bylo právě 14 dní

misko5
7. črc 2019

@kristis ahojky, tak co? testovalas dřív? já dnes odpol. a nic, zatím bílo..9 dnů po IUI..

kristis
8. črc 2019

@misko5 ahoj tak jsem to dnes riskla zatím doufám že zatím bilo. V pátek to bude 14 dní takže skúsim už jenom v pátek.

saja13
8. črc 2019

Ahoj holky jdete některá v pátek na iui a kolikátý pokus? My jdem na druhý tak doufáme že se Zadari, všem hodně štěstí

azby
8. črc 2019

Ahoj, jsem potřebovala bych radu. Dnes po druhé kontrolní folikulometrii a folikul narostl na 16 mm. Ale jsme na začátku procesů v centru, dostali jsme teď ATB - manžel špatný spermio a já protilátky na spermie. ATB to mohou vylepšit. Teď k otázce - folikul je 16 mm dostala jsem ovitrelle a zítra m píchnout a pak se tři dny snažit doma. Má to vůbec s našimi výsledky cenu pichat? ( Kontrolní testy budou až za měsíc) Není folikul moc malý?

kkacca
8. črc 2019

@azby ahoj, folikul pak praská cca za 36hodin, takže ještě povyroste, on u každého praska taky jinak..jinak ja bych asi pockala, mesic vás nevytrhne a ty atb mas i ty?

azby
8. črc 2019

@kkacca ano máme je oba. Podle předchozí kontroly roste asi 1 mm za den (pokud to není ve skocích). Na jednu stranu si říkám, že bych počkala, že je to asi stejně zbytečné vzhledem k výsledkům, ale na druhou stranu mě hlodá to, že tím nic nezkazim. Na každý posun čekáme jako na zázrak.

kkacca
8. črc 2019

@azby tak pokud nevadi doktorce atb, tak to zkuste, ta šance je s vasima výsledkama stejne malá a aspoň nebudeš mít pocit, ze si ztratila mesic 🙂

kristis
10. črc 2019

@misko5 ahoj tak u mě asi nic už od pondělí spinim takže čekám až se MS rozjede. A ty jak.

saja13
10. črc 2019

Ahoj holky kolik by jste zkusily iui s jedním vejcovodem? Přemýšlím o 3 pokusech nějak to nedávám teď v pátek nás čeká 2 pokus 😉

kkacca
10. črc 2019

@saja13 ja se dvěma, zkoušela dvě, pak už jsem sama doktorce navrhla ivf a sama o tom se mnou chtěla mluvit.zalezi jak se ti chce cekat

saja13
10. črc 2019

@kkacca no teď mi léčí štítnou zlazu premyim no jestli 3 nebo víc, pořád doufám že do 3tice všeho dobrého 😉

saja13
10. črc 2019

@kkacca a jak poznám že po ovitrele nastala ovu? Minule sem pichala a za 10-12 hodin docela bolesti? Zítra skočím na gyndu aby mi řekla jesrli ovu vůbec je a jak to vypadá

kkacca
10. črc 2019

@saja13 tak, dej nejdriv dohromady stitnou a uvidis, třeba vyjde už druhé 🙂

kkacca
10. črc 2019

@saja13 tak muzes cítit bolest, ale nemusis nic 🙂

saja13
10. črc 2019

@kkacca dneska sem volala na výsledky te žlázy a prej dobrý no ale hodnoty mám vyšší, bojím se právě že když mě bolí břicho tak brzo že něco prosvihneme 🤔

werisekk
10. črc 2019

Ahoj🙂 dávám jen vědět že jste měli pravdu a opravdu jsem tehotna doktor to dnes z ultrazvuku potvrdil

folik1
13. črc 2019

@kkacca tak doufam ze se nevypari

misko5
13. črc 2019

@kristis ahojky..i ostatní holky tady..
Tak 1.IUI 2019 nevyšla. Mám za sebou celkem
5 ×IUI, 1IVF s minimální stimulací....(32 tis..)
Do kolika let budu zkoušet?? Brzy 41let..noo?? Jedu už takhle 2,5 roku..na palici..ale což..nestresuji..nepomůžu si tím..jen mrzí..Jednu super slečnu už mám..tak díky Bohu za ni!
Nově nabraný horm.profil, imuno i spermijky v pořádku..čekáme ještě na genetiku..
Všem těhulkám moc gratuluji..super!

kkacca
14. črc 2019

@folik1 parada, jen tak dal, to je po iui?

folik1
14. črc 2019

@kkacca KET, iui nam 2 x nevyslo tak jsme si rekli o IVF prvni ET nevysel a ted KET snad dopadne

kkacca
15. črc 2019

@folik1 tak tfuj tfuj, ať jde všechno jak má

moncheris
24. črc 2019

Ahoj děvčata ☺Tak dnes ultrazvuk, dva folikuly 18 a 21 mm, dnes ovitrel, zítra naše první IUI... jsem z toho nervózní...

monikaka95
31. črc 2019

Zdravím, holky.
Jen Vás chci podpořit -> chodila jsem do CARU kvůli IUI 8 měsíců, za pomocí femary, posléze clostilbegytu... z toho jen 3x mi uzrál folík...takže jsem tam 5x přišla na UZV, s tím, že "tento měsíc zase inseminace nebude". Každý nepovedený pokus jsem obrečela.

Když jsme tam byli posledně, bylo mi řečeno, že pokud to teď nevyjde, už leda IVF, což jsem vůbec nechtěla... .
Smířila jsem se s tím, že dítě nebude, už jsem si naplánovala kurzy paraglidingu, a jak procestuju Evropu, a když jsme šli pak na to poslední IUI, brala jsem to, že tam jdeme v podstatě pro srandu, a stejně to určitě nevyjde, no a co...

15 dnů na to jsem čučela jak puk na pozitivní test. A teď jsem 15tt :o)
Takže hlavy vzhůru, může se to povést i na nejposlednější pokus, a asi opravdu dělá hodně ta psychika...Mi pomohlo naplánovat si život jinak a hodit to celé za hlavu 🙂

folik1
4. srp 2019

Děvčata loučím se v této skupině. Přeju hodně štěsti. A nebojte ono se to povede 👶🏻👶🏻

misko5
5. srp 2019

@monikaka95 děkujeme za povzbuzení a tobě držíme palce

misko5
5. srp 2019

@folik1 gratuluji a držte se 🙂

kristis
10. srp 2019

@misko5 rozhodli jsme se že jdeme do ivf 3x iui a nic v červnu naposled a prej riziko 3cat. A stejně nic. Jenom mám strach aby se nestalo že to nevyjde na 2 ivf peníze nemám. A vůbec netuším kolik bude stát tohle.

folik1
10. srp 2019

@kristis nas to vyslo na 25.tis z 9 folikulu 7 vajicek a zbyla jen 2 . Et nevysel a Ket ano. Ted jen at roste jak ma . Urcite to vyjde !!!! Drzim palce

juliemichal
13. srp 2019

Ahojky holky,můžu se k Vám přidat 🙂 🙂
snažíme se nebo spíše nesnažíme se 11 měsíců,pro mě oficiálně skoro 5 měsíců,ale manžel mě půl roku přemlouval aby jsme šli do miminka a pořád měl v tom půl roku nehody,ale pro mě oficiálně příští cyklus 5tý měsíc snažení.dnes jsem volala do caru abych jsem se informovala zda může zmizet alergie na spermie a tam mi sdělili,že je to nepravděpodobné,tak mě objednala do caru na 27.8.2019 na konzultaci,to budu mít 2 či 3 dny před menstruací,takže si myslím,že příští měsíc budeme mít první IUI tento rok.
kolikaté IUI Vám vyšlo?
když jsme se snažili o Matea tak nám vyšlo až 5té IUI měli jsme 5 IUI během 2 let,ale před 5tým IUI přišli na příčinu proč nemůžu otěhotnět a to,že jsem alergická na sperma.takže po zjištění příčini jsem otěhotněla hned po prvním IUI 🙂 🙂 a je tu některá co chodí do Fertimedu do Olomouce?když jsme u třetího dítka chodili do caru tak jsme chodili do Fermitedu do Polanky nad Odrou.ale už ten car tam je zrušený tak budeme chodit do Olomouce,tak bych jsem se chtěla informovat jaké to tam je a jací jsou tam doktoři a přístup od doktorů a sester?děkuji 🙂