• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IUI - platíte inseminaci? Kolik?

7. července 2014 
Nějak jsem nepochopila ...dneska po návštěvě lékařky mi sestra mezi dveřmi řekla, že se inseminace údajně 2-3měs. platí 700kč!!
Koukala jsem na ní,protože já za leden neplatila nic a v únoru jsme tedy vynechali a vloni jsem též za 2 nic neplatila a najednou mám doplácet proč?
13. bře 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nemyslela za léky ?
13. bře 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám řekli,že jedna inseminace stojí 2500kč a je tam 10% šance,tak jsme to odmítli....
13. bře 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by mě taky zajímalo, taky nás to v dubnu čeká a nejsem si jistá kolik budou chtít, tak jsem napsala do centra e-mail, v ceníku to totiž nemají uvedené!:slight_smile:
13. bře 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jezdíme do Sanusu v HK a vždy jsme platili za IUI 1000 Kč
13. bře 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
my za IUI platili 2000kč
13. bře 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
V našem centru se za IUI nic neplatí. Maximálně pregnyl 38 kč. Můžeme IUI využít 6x za rok.
13. bře 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
my byli pred tydnem na IUI v Gennetu v Liberci a neplatili jsme prekvapive nic :slight_smile: , jen za injekci Ovitrelle. V ceniku ale maji uvedene IUI za 2000 Kc. Mozna je to v pripade samoplatcu, nevim :unamused:
13. bře 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
my taky neplatili nic, jen za ovitrelle cca 350 kč. otázka je, jestli se ceníky od nového roku nějak nezměnily.
13. bře 2013 ve 23:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve Zlíně jsem tehdy platili 3000kč,podruhé taky tak. Ale stejně jsem otěhotněla nakonec přirozeně,již podruhé. Takže zpětně vyhozené peníze,ale za zkoušku to stálo :slight_smile: Někde se neplatí vůbec,u nás ve Zlíně se mi to zdá dost :sweat_smile:
13. bře 2013 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem u VZP a minulý měsíc jsem byla na IUI v Heliosu. Bylo mi řečeno že mi radí, abych si IUI zaplatila sama, aby se to nepočítalo do pokusů na umělé oplodnění. Řekla jsem, že na netu z diskusí mi vyplynulo, že ten legislativní nesmysl z 1.4.2012 je již více než půl roku dořešen a že pojišťovny již IUI nepočítají do pokusů na IVF. Odpověděli, že takové informace nemají a že by mi radili si to zaplatit sama. Můžete někdo poradit, jak to tedy je a zda se IUI počítá do pokusů, tudíž je lépe si ho uhradit sama? Pokud to hradí pojišťovny a nepočítají to do pokusů na umělé, kolikrát za rok mám nárok na IUI hrazené pojišťovnou? Díky moc za info.
3. srp 2013 v 10:13  •  čeká miminko, termín má v květnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
My půjdeme na IUI v září a budeme doplácet 1500,- Kč. Mají to tak uvedené v ceníku...každý CAR to má asi jinak...
7. srp 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky tak se kvam pridam cekame IUI. předtím jsem podstoupila dvakrát ivf a to neuspesne finance uz na další ivf nemam tak mi doktor nabidl IUI ze se nic neplati jen 30kc mate stim nektera skusenosti chodim do pronatalu v teplicich :slight_smile:
7. črc 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
6x do roka hrazené pojišťovnou. Já jsem doplácena asi 350,- za ovitrelle + něco málo za duphaston. A 30,- regulační poplatek.
V ceníku je to uvedeno hlavně pro samoplátce a pak se myslím platí pokud je sperma od dárce.
7. črc 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek