IVF a nekonečné čekání. Je tady někdo po ET?

luciere
21. kvě 2020

Ahoj, je tady nejaka cekatelka po ET? Bez příznaků, asi me z toho uz klepne.

kackacerm
21. kvě 2020

Ahojky, já jsem po Ket a také žádné příznaky nemám. Když jsem byla na prvním před lety, žádné příznaky jsem neměla, myslela jsem si, že to neklaplo, ale krev byla pozitivní, tak hlavu vzhůru!🙂

luciere
autor
21. kvě 2020

@kackacerm
Jedine co mam tak me boli prsa, ale to me pri stimulaci boli vzdycky.

kackacerm
21. kvě 2020

@luciere Mě ani to ne. Jen jsem pořád unavená, ale to je z Utroše.

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
luciere
autor
21. kvě 2020

@kelerub
Ja vim, kazda jsme jina ale i tak no... V nedeli mam testovat, je to nekonecny

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
luciere
autor
21. kvě 2020

@kelerub
Tak to jses teda nacekala ti povim a to si rikam ze nasich 6 let uz je moc.

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
luciere
autor
21. kvě 2020

@kelerub
Dekuju, ja uz taky doufam, mame jen jednoho mrazacka a pak uz teda nevim. Pojistovnu uz nemame

andyskarsgard
21. kvě 2020

Ahojky já jsem po ET, taky neměla žádné příznaky. 😳 A přesto se to povedlo. A měla jsem slabého ducha až v den testování a digitální byl 1-2,.. Držím palce ať ti to vyjde. Já jsem teď v 10 tt, a už několik mám šíleně nevolnosti a nechuť. 😳

luciere
autor
21. kvě 2020

@andyskarsgard
Tak to mas super. Ja zkousela test 7 den i kdyz jsem vedela ze je to brzo. Testovat mam podle CARU ted v nedeli😥

andyskarsgard
21. kvě 2020

@luciere já se přiznám testovala jsem víc krát a vždy bylo bilo I den před testovanim co jsem měla podle plánu z Caru, a to jsem už brečela že je to ztracené,... čekali jsme na tohle 9 let, doufám že to zvládnem až do konce.

luciere
autor
22. kvě 2020

@andyskarsgard
Uz mam strach testovat driv, prave. Ja verim ze ted uz to zvladnete do konce, drzim vsechny palce

peggy_5
22. kvě 2020

já byla na KETu ve středu... třetí pokus.. minule mě píchalo v podbřišku tak 4 dny, teď nic.. spiš občas cítím takové napětí, jako při menstruaci.. snažíme se 4 roky.... už mám pocit, že je to celá věčnost.. 19 let, to bych asi vážně byla spíš v blázinci... neskutečný, klobouk dolů...

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
luciere
autor
24. kvě 2020

@kelerub pozitivníiiiiii bože, neverim tomu

andyskarsgard
24. kvě 2020

@luciere gratuluji. 😳 Držím palce ať to zvládnete

luciere
autor
24. kvě 2020

@andyskarsgard dekuju. Poradne uverim asi az krvi a ultrazvuku, ale carka je zřetelně vyditelna

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
luciere
autor
24. kvě 2020

@kelerub nemuzu tomu uverit, ano máš pravdu ted bude zase jine čekání, hned jsem to taky rikala. Dekuju strasne moc

andyskarsgard
24. kvě 2020

@kelerub to je pravda taky to tak pořád mám v 11 tt, a to mě ještě do 10 tt strasily v centru at se tolik neraduji že i když to vypadá dobře vždy to může....

luciere
autor
24. kvě 2020

@andyskarsgard no to je hrozny zitra budu volat do centra jak dal tedkom, pivodne jsem test delat nemela a mela jit na krev

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
luciere
autor
25. kvě 2020

@kelerub tak na krev si me vubec nepozvali, jen mam 10.6. přijít na ultrazvuk... dalsi nekonecne cekani

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
luciere
autor
25. kvě 2020

@kelerub jo, rikala jsem ze me maji ma svedomi, že budu mit nejspis vetsi spotrebu testu🤣🙈

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
luciere
autor
25. kvě 2020

@kelerub ne nejsi jediný magor😂

zuzicek2013
Autor odpověď smazal
Zobraz
luciere
autor
10. čer 2020

Jsem po UZ a mame potvrzene krasne srdicko a jsem tedy 6+1tt😁🥰