IVF a transfer leden 2021. Je na tom někdo podobně?

koderly
19. led 2021

Zdravím, v lednu jsem podstoupila své 3. IVF (již mám dvě děti, obě z IVF), dnes mám dvě třídenní embrya a ve čtvrtek jdu na transfer🙂 Je tu někdo na tom podobně?

sadovka
26. led 2021

@koderly jeee to vypadá moc slibně 🙏🙏 držím palečky a tiše gratuluji maminko

koderly
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
majili
26. led 2021

@koderly strašně moc gratuluji a držím dále pěsti 🍀

Já mám zrovna po ET, nakonec z těch 12 zbyly jen 4 a zaváděli mi jedno o kterém pan doktor říkal, že je super, ale v papírech mám B/1, tak budu doufat, že to taky dopadne dobře jako u tebe. Jestli něco zůstane na zmražení se dozvím až zítra.

karolkama
26. led 2021

@majili tak to je krásný vývoj. Jen tak dál

karolkama
26. led 2021

Ahoj holky, já jsem byla na odběru 23.1. Měla jsem 5 vajíček, takže žádná sláva. Ale všechny krásné. Sledovala jsem je jaždý den a z 5-ti se vyvíjí jen jedno a to ještě pomalu. Po třech dnech má 6 buňek, ale snaži se. Rozhodlo se , že se dnes vloži ke mě, tak jsem zvědavá, jestli se mu bude u mě dařit lépe.🤗

koderly
autor
26. led 2021

@sadovka ten dnesni testik po uschnuti😅🙏

karolkama
26. led 2021

@koderly wowww, to je po 4 dnech? Jestli dobře počítám? 🙏🙏 držím palečky.

koderly
autor
26. led 2021

@karolkama Drzim palce! to bude TEN sampion!😁 Ja mela ze 13ti vajicek jen jedno embryjko...A to vydzelo do 5. dne a vypada to, ze se chytlo🙏 takze i jedno muze vyjit👏😉

karolkama
26. led 2021

@koderly děkuji, nic jiného si nepřeji..😊...jsou to ale nervy. Daří se mu od začatku, ráno ještě 4 buňky a za pár hodin 6. Tak doufám, že se bude snažit...🥇

sadovka
26. led 2021

@koderly tak to je supeeeer🥰 já budu zítra 6 den, tak přemýšlím, že zase testu, u když jsem si ještě ráno slíbila, že nejdříve v neděli 🙉🤪

karolkama
26. led 2021

@koderly máš naplánovaný test z krve?

karolkama
26. led 2021

@sadovka tak to budu držet moooc palečky..🙏

koderly
autor
26. led 2021

@karolkama mam, az na 4.2.😂 asi si zajdu jako samoplatce drive ale...uvidim, jak poroste carka, treba se neudrzi😓 musim doufat, je to zatim zacatek...

koderly
autor
26. led 2021

@sadovka hele ja mam za sebou 2 ivf a vzdycky slaby dusik tak 7. den po transferu, nekdo ma i az 10. den, takze kdyz tam nic nebude, nic to neznamena!!! kazdemu roste hcg jinak, kazdemu se embryjko zavrtava jinak dele;)

koderly
autor
26. led 2021

@karolkama dnes jsem 5. den po ET😅 myslim, ze doktorka mi ho tam zavrtala katetrem sama🤣🤣🤣

karolkama
26. led 2021

@koderly určitě se udrží 😊😊, věřím tomu a mooc ti to přeji. Chápu, že to nemůžeš vydržet, ale já bych počkala. Nespechej..😉, ja jdu 9.2.

karolkama
26. led 2021

@koderly 😂😂😂, umřu smíchy. Aspoň dobrá nálada tady vládne. Já doma ležím a ani se nehýbu.

karolkama
27. led 2021

@majili moz tě zdravím, tak si opožděně čtu, že jsme měly ET stejný den. 🙂... můžeme se navzájem podporovat, jak už jsem psáa já měla jen 5 vajiček a z toho 1 (2). Takze pomalej šneček. Transfer radši 3 den. A ty máš kterej den vloženo?

majili
27. led 2021

@karolkama to jsem ráda, že je na tom někdo stejně. Budeme se informovat 🙂
Já měla zavedeno jednoho prďolu 5. den. Ještě 3. den jich bylo 12 a včera mi ten 5. den řekli, že zbyly 4 embrya, jedno z nich vložili a čekám na dnešní výsledky, jestli zůstane nějaký na zamražení.
Moc držím pěsti, aby nám to oběma vyšlo 🙏 😍

karolkama
27. led 2021

@majili a ty 4 embryjka se vyvíjeli stejně? Každý den? Budu držet palečky, mě mrzí, že nemám nic zmraženo, pokud to nevyjde, tak nevím jestli to podstoupim znova😞. Ty injejce atd... jodně štesti dnes. Dej potom vedět..🙏

majili
27. led 2021

@karolkama no ještě 3. den to vypadalo hodně slibně, protože 7 jich bylo kompaktní morula a 4 byly osmibuněčné a 1 sedmibuněčná a ten 4. den byl pro ně nějaký kritický a zůstaly 5. den jen 4 a jsou to blastocysty a jedna zavedena a zbytek se ukáže až dneska. Až po 11. hodině tam bývají výsledky.
Taky by mi bylo líto, kdyby nezůstalo nic na zamražení, protože sice pevně věřím a doufám, že to ET nám vyjde, ale představa dalšího kola injekcí mi není moc příjemná ☹

majili
27. led 2021

@karolkama a už nějaké děťátko máš? Jak dlouho se snažíte a proč jste šli na IVF?

koderly
autor
27. led 2021

Dobré ráno holky...tak já dnes 6. den po ET😅 je mi k tomu zle ráno a večer...

majili
27. led 2021

@koderly to tak ráda vidím 😍 ať se drží prďola 🍀 ❤

sadovka
27. led 2021

@koderly tak to je krása ❤️ já dnes taky 6 den po Ket, snehobilo, takže myslím, že my máme prohráno

koderly
autor
27. led 2021

@sadovka kocko ja mela vzdycky 6. den po ket bud mini dusika nebo bilo! ja nechapu, co se ted deje😅

majili
27. led 2021

@koderly možná dvojčátka jednovaječná 😊

koderly
autor
27. led 2021

@majili no to ani ze srandy🤣🙈 mam doma uz dva chlapecky😅 ted chci JEDNU holcicku🤣🤣🤣 kdyz bylo embryjko petidenni, to by jeste mohlo se delit na dve?😅

majili
27. led 2021

@koderly nechci strašit, ale internet píše: Dojde-li k rozdělení rýhujícího se vajíčka mezi třetím a sedmým dnem od početí (tedy v době, kdy se vajíčko uhnízďuje v děložní sliznici), mají oba zárodky pouze jednu placentu a jeden vnější plodový obal, ale dvě vnitřní plodové blány. Takto vzniká většina jednovaječných dvojčat.

sadovka
27. led 2021

@koderly jsi moc hodná za podporu. Já tam neměla ani toho minipidi dušika, moc tomu už nevěřím, ale vydržím do neděle a uvidíme 🙄