IVF. Bojíte se jako já?

petulev
7. kvě 2010

Holky, kdo jde na IVF teď v květnu a bojí se jako jááá? ☹

clera
28. kvě 2010

carlin - děkuji ... takdy jste tu jedný komu jsou to pošeptala jinak jsem zatim ani nemukla že potajmu testuju 🙂 ... jsem doma líbila že počkam do neděle ... no ale vydržte to .... 😀

michina
28. kvě 2010

Martiiik18: 1.IVF 4.3.- test pozitivní, není zřetelný plod ani srdeční akce, 16.4. revize dělohy, čekání na 2.IVF - 28.5. synarel ( dlouhý protokol)
petule: 1.IVF 05/2010, nyní ve stádiu čekání
clera: 1.IVF první 1/2 05/2010, nyní ve stádiu čekání
evik31: 1.IVF 13.5./2010- dlouhý protokol+ICSI+ 4mrazáčci,krev -Negativní,3.6. první ultrazvuk před KET
Tinockab:1.IVF 12.5.2010,test pozitivní,čekáni na ultrazvuk
boudica: 1. IVF únor 2010 bez ET, 2. IVF 12.5. - stim. dlouh. protok. - ze 2 vajíček 2 embryjka - krev 27.5
marcajda : 5IUI,2x potrat, stimulace na IVFod 1.6.2010dlouh.protokol Gonal
valkil: stimulace na 1. IVF resp. ICSI od 6.5. (dl. protokol) - Zoladex, od 25.5 Gonal
mirabela: 1.IVF 05/2010 dlouhý protokol, z 10 vajíček 4 embryjka, 2 zavedena (neúspěšně) + 2 mrazáčci - čeká na kontrolu po MS
carlin: 2008 zamlkle spontanni tehotenstvi, 1.IVF 02/2010 - bez reakce na stimulaci k ET nedoslo, 2.IVF 05/2010 ET s darovanymu oocyty - negativni. Lednacci : 0. Cekani na nejake dobre zpravy.
michina: 3.IVF květen 2010, stádium čekání, kontrola 2.6.

michina
28. kvě 2010

Cleri, moc gratuluju, zatim tise a jak bude silet carka, tak i gratulace budou sinejsi a vetsi.. 😉 😎

tulik1
29. kvě 2010

ahoj holky, tak zatim vse v pohode, vcera jsme zacali pichat injekce, dalsi kontrola 4.6. a OPU asi 6.6. nebo 7.6.,tak uvidime 🙂

tulik1
29. kvě 2010

Martiiik18: 1.IVF 4.3.- test pozitivní, není zřetelný plod ani srdeční akce, 16.4. revize dělohy, čekání na 2.IVF - 28.5. synarel ( dlouhý protokol)
petule: 1.IVF 05/2010, nyní ve stádiu čekání
clera: 1.IVF první 1/2 05/2010, nyní ve stádiu čekání
evik31: 1.IVF 13.5./2010- dlouhý protokol+ICSI+ 4mrazáčci,krev -Negativní,3.6. první ultrazvuk před KET
Tinockab:1.IVF 12.5.2010,test pozitivní,čekáni na ultrazvuk
boudica: 1. IVF únor 2010 bez ET, 2. IVF 12.5. - stim. dlouh. protok. - ze 2 vajíček 2 embryjka - krev 27.5
marcajda : 5IUI,2x potrat, stimulace na IVFod 1.6.2010dlouh.protokol Gonal
valkil: stimulace na 1. IVF resp. ICSI od 6.5. (dl. protokol) - Zoladex, od 25.5 Gonal
mirabela: 1.IVF 05/2010 dlouhý protokol, z 10 vajíček 4 embryjka, 2 zavedena (neúspěšně) + 2 mrazáčci - čeká na kontrolu po MS
Tulik1: 4 IVF 05, 06/2010 dlouhý protokol - kontrola 4.6. pak OPU

martiiik18
29. kvě 2010

ahoj holky 🙂

tuliku: moc držím pěstičky, ať máš vajucha a následně embryjka natolik kvalitní, že z nich budou krásná miminka 😉 určitě už to dopadne tak, že za 9 měsíců budeš chovat- opravdu Ti to moc přeju.

petul: tak testila jsi? a????? výsledek????

clera: zatím pouze tiché gratulace a přání ať sílí a vše je jak má být 😉

ostatním čekatelkám alespoň hezký den 🙂

petulev
autor
29. kvě 2010

Ahoj holky,

tak jsem to dneska nevydržela a testnula jsem a nic - ani duch 😒 Tak možná je ještě brzy, jsem dneska 7. den od ET. Dneska mám pocit, jak když to mám dostat - jsem protivná, nevyspalá, dokonce jsem si už i poplakala, zkrátka krásný předmenstruák 😒

evik31
29. kvě 2010

petulev:hlavně klid a nenervuj se taky si myslím,že je to ještě brzo,já taky zkoušela 7den a nic,ale já už vím proč tak ty nevěš hlavu 😎
dopadne to dobře uvidíš 😉
my jsme dneska s manžou byly volit a daly jsme se do rabování krámu kamarádce co včera porodila jsme nakoupily spoustu dárečků,ale nejkrásnější byl kolotoč nad postýlku tak sned budou mýt holky radost,už jsem jí slíbyla mimi dort
ten jsem nikdy nedělala tak bude premiéra tak snad se podaří 😵
takže jak vidíte děvčata i takové zprávy pozvednou náladu tak hlavu vzhuru a dejme se do boje 😀 😀 😀

petulev
autor
29. kvě 2010

Eviku a jak to, že jsi věděla proč?

martiiik18
29. kvě 2010

petul: já měla 7. den po ET ducha u toho nejcitlivějšího testu ( byl to takový ten v plastovém obalu)... když tam nic nemáš, tak je ještě brzy... uvidíš, že se stresuješ zbytečně... zkus to za 2 dny a už tam určitě něco bude 🙂 držím pěsti a nezoufej...

petulev
autor
29. kvě 2010

Hele, normálně nemůžu tomu uvěřit, ale vzteky jsem ten test zase vyhrabala z koše a je na něm úplně malilinkatá čárečka - je to fakt jak duch, ani se to nedá vyfotit. Ale bylo to asi hooodně po termínu. Nevíte, jak se tomu dá věřit?

carlin
29. kvě 2010

Petulev : Urcite je jeste brzo, zatim se zbytecne nestresuj.
Carecka po uschnuti testu uz neni prukazna, pisou to i na testu, po 10 minutach a dale uz neni vysledek spolehlivy. Mela jsem testy, kde byl po uschnuti taky maly duch ale bohuzel to nic neznamenalo.
Tim nechci rict, ze je to spatne, u Tebe je jeste brzo. Tim chci rict, ze spolehat se na ducha po uschnuti testu se neda.
Drzim palce, aby tam byl za 2 dny opravdovy duch!

evik31
29. kvě 2010

petulev:psala jsem že ted už vím proč,jelikož jsem to dostala a vysledky z krve negativní tak ted vím proč tam duch nebyl
a ty nezoufej zkus to tak ten 9 až 10 den 🙂

jaru30
29. kvě 2010

Ahojky,
jsem tu jen na skok, takže bohužrl nemam čas dočítat, ale koukán na poslední zprávičky......
Petul, jdeš v mých stopách 😀 Vždyť už jsem tu psala, že když se testuje dřív než se má, má se čekat dýl, než píšou na krabičce. Já ze začátku taky nic, až když jsem se vrátila k testu po 20 minutách, byly tam!!!!!! A podívej, za chvilku se nám ten polimitový "duch" narodí. Takže bych tomu klidně věřila 😵 pomaloučku, polehoučku gratuluju!!!!!! 🙂

marcajda
29. kvě 2010

petu, to je napínání, vůbec nevím, jak to vydržím 14 dní.. to bude síla.. smála jsem se, jak jsi psala, že sis dokázala vsugerovat všechny těhotenské příznaky, to důvěrně znám.. a už tolikrát, že mě až děsí, co budu prožívat za nějaké tři týdny.

četla jsem si naši diskuzi zpátky a ptaly jste se mě, jestli jsem si šplíchala. tak to ne, ani nevím, k čemu to je. mě dali druhý den měsíčků injekci a teď po 14 dnech jdu na kontrolu a začneme s tím gonalem a pregnisonem.

já chodím do FN Olomouc k primáři Dostálovi. Jsou tam delší čekací lhůty, ale pěkně mě vyšetřili a nějak tomu státnímu zdravotnictví víc věřím. Chodila jsem do Fertimedu, vyšetření žádná a jenom platit. taky jsem koukala kolik mi proplácí jednotek a je tam psáno 2800. tady jste mluvily o 1000, tak nevím, jestli mluvíme o tom samém 🙂

jejda, venku je konečně trošku krásně, škoda že jsem v práci, ale je tu naštěstí klid, tak odpočívám. přeji moc pěkný víkend i vám všem.sluníčko v srdíčku a pohlazení bolavých bříšek, ať už se to tam klube 😀 😀 😀

clera
29. kvě 2010

ahojky, všem, tak jsem to asi přepískla. // ikdyž po limitu byly povzbuzující, dneska nebyly ale žádná .. tak to vidim bledě. dnes jsem 14 dní po transferu.

carlin
29. kvě 2010

Clera : To jsou desny nervy, ja to mela stejne. Pididuch po limitu ( resp. az po uschnuti testu ), druhy den nic. Tak jsem to nevydrzela a zasla sama na krev 9. den po ET. Bohuzel negativni.
Kdy mas jit na krev, v pondeli ?
Moc drzim palce, at nedopadnes jako ja.

jaru30
29. kvě 2010

Snažilky, přeju všem, ať brzy najdete // na testu.
Z téhle diskuze mizím, beztak jediné, kdo si tu povídají jsou akorát Petul a Mirabel. A já jsem z naší diskuze zvyklá, že se bavíme všechny. Nesrovnatelné....a děsně fajn, je tam super parta. Mějte se a hoděn štěstí 🙂

martiiik18
30. kvě 2010

hezké nedělní ránko,

clera: eště to nevzdávej- počkej na krev a ta je rozhodující...držím pěsti 😉

petul, zkoušela si dneska testit? doufám, že // budou čím dál víc sílit ... já je měla též zprvu po limitu... myslím si, že se tomu dá věřit ( jelikož to je docela brzy...).. ale za pár dní se Ti už budou ukazovat hned od začátku, co to vložíš do moči ( tak jak to jede nahoru ta růžová barva tak uvidíš //) 🙂

Carlin: jak vy teď budete pokračovat??

jinak u nás na vysočině pěkně leje ☹ a to bylo včera tak krásný počasí ... snad to bude jen dneska a pak celý týden sluníčko...

clera
30. kvě 2010

ahojky, dneska // ale už poměrně pěkně viditelná ... jenže zase až po limitu 😖

marcajda
30. kvě 2010

cleri, to je vyborné, kdyby to byla jen reakce na pregnyl, tak určitě nebude sílit!!
zajdi si na krev a určitě tě potěší!!
tak na svitavsku taky leje a vypadá to, že hned tak nepřestane.. to je odpočinková neděle.. bude aspoň něco pěkného v telce? nějaká pořádná poobědní pohádka nebo romantika?
oběd vaří mamka, tak paráda. mějte krásnou neděli a dobrou chuť 😀

clera
30. kvě 2010

přidává se velmi mírné špinění ... tak vám nevim .. buď to bude silný jedinec co si to vybojuje nebo se akce blíží ke konci

michina
30. kvě 2010

Cleri, jsme na tom uplne stejne, me dneska rano zacalo bolet bricho jako na MS a pridalo se velmi mírné špinění... jsem zmatena.. presne jako naposledy... ☹

petulev
autor
30. kvě 2010

Ahoj holky,

tak dneska ani po limitu duch, tak už nevim, co si o tom myslet. Nakonec to skončí jako Ty, carlin, ach jo 😒 Ale zatím nepropadám depresi, jsem dneska teprve 8. den od ET.
Jinak už mě taky bolí břicho jako při MS, dokonce se přidaly i velice důvěrně známé symptomy, tak nevim už co se děje. Ale já teda zatím nešpiním. To jsou teda situace. ☹
Držím všem palečky, snad to dotáhneme do nějakého zdárného konce.

clera
30. kvě 2010

já nám všem taky fandim ... ráno mažu se vnutit k doktoru a uvidim .. buď z něj vymámim žádanku na ultrazvuk do nemocnice nebo žádanku na krev .. ale ještě den nejistoty a zešedivim

evik31
30. kvě 2010

ahoj holky,no co to tady dneska vidím,samá špatná nálada i jaru už to s náma vzdala
myslím si ,ale že se nás tady bavilo víc,ale to je jedno podle mě je tady každý podle svých možností 🙂
někdo má čas ted a jiny zas jindy já mám třeba taky jiné povinnosti 😉
takže nám děvčata přestante propadat depresím 🙂 ,kdo jiný nás čekatelky má naladit,když né vy 😅
všem vám držím strašně moc palečky 😀 😀 😀 😀 😀
mě začne ježdění zas až od čtvrtka,ale už se docela těším
tak jo holky já zas na chvilku padím jedem se podívat na to mimi a mám tu neteř,tak se ozvu až zas večer
takže pa a držte se 😵 😵 😵 😵

michina
30. kvě 2010

Mej se , eviku, a užij si neteř 😉 my se budem držet, dle možností. 😅

marcajda
30. kvě 2010

Evi. taky tě to malinko zamrzelo? já doma nemám net, tak jsem moc ráda, když se k němu dostanu ☹

holky moje, nestrašte, že se to nepodaří, já do toho příštího týdne potřebuji strašně moc odvahy, už váhám rok a do úterka to ještě pořád mohu vzdát.. ale ne, vy jste to taky dydržely, vydržím i já. a Eviku, vypadá to, že budeme bojovat spolu. teda nevím, ket je asi rychlejší?

já jsem si na víkend a do práce vzala dvě neteřinky a bylo to výborné. hned je v tom prázdném domě veseleji. ale večer zase odevzdám..

clero, na ultrazvuk bych tak nespěchala, krev je jistější, ten drobeček bude ještě malilililinky 🙂 ale bude!!! a tak at mu nějaká ta ultravlna neublíží 😉
a petu a michi, moc na vás myslím, vydržte!!!

marcajda
30. kvě 2010

michi a ten testík co píšeš, že máš doma, nevyzkoušíš?
jejda, umíš si to představit, že by se zahnízdila všechna mimča? z ničeho nic doma takto veselo.. tak přemýšlím i já, věk už vysoko, další pokus už těžko stihnu, tak bych šla taky do víc embryek.. naštěstí už mám mamku už blízko důchodu a je moc šikovná, takže pomoc by byla na blízku, jen kdyby pán bůh dal!!

evik31
30. kvě 2010

ahojky tak jsem zde zas na chvilku,než mě rozmrzne testo na závin 😒
jinak den užasný,neteř zlatá no už je to přeci jen velká holka
mimi bylo také krásnoučký a vonavoučký no prostě bobíšek přála bych každé mýt doma takového drobečka 😅
dokonce už jsem si mohla pochovat no prostě užasnej zážitek ani jsem se nebála nato,že váží jen necelé 2200kg no prostě drobeček 😵
jinak marcajdo nevím jestli mě to zamrzelo asi jo,spíš mě to tak přišlo trošku nefér vůči těm co jim to nevyšlo,jelikož každý prožívá zklamání jinak někdo se z toho musí vyzpovídat jiná se uzavře do sebe a protrpí si to sama,tak nevím co víc k tomu říct
a někdo jak píšeš ty nemá přístup k netu
každý si udělá čas kdy může a hlavně když má náladu někdy opravdu ta nálada není 😔