IVF. Bojíte se jako já?

petulev
7. kvě 2010

Holky, kdo jde na IVF teď v květnu a bojí se jako jááá? ☹

evik31
13. čer 2010

hodila jsem ještě dvě fotky do alba pro přehled kdože jsem 😀
nelekněte se 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evik31
13. čer 2010

asi mám v sobě skryté nadání 😀

78marcela
13. čer 2010

Sluší ti to tam moc, Evi. Ta kytička je krásná a šaty taky.

evik31
13. čer 2010

jooooooooo kadeřník a ostatní kamarádky mají holt ruce šikovné 😀
kyti mě dělala paní co je pro mě od narození teta podotýkám ,že je to vyučená cukrářka,pracující v květince,ale má zlaté ručičky
kytku sem ořvala ,když sem jí dostala byla nad mé očekávání a mám ji dodnes

evik31
13. čer 2010

taky jsem přihodila do albíka pár kočíků co se mě líbí,jinak se zatím loučím navrátil se mě tatka dom 😅

evik31
13. čer 2010

tak koukám fotky kočárků mě admini smázli asi jim vadil nápis internetového obchodu aspon myslím 😔
jinak nevím proč by je mazaly 😢 zkusím najít jinda bez nápisu 😵

78marcela
13. čer 2010

Taky jsem se chtěla kouknout a fotky pryč. Předtím jsem jenom koukla letem světem, že pak prohlédnu podrobněji a naráz byly fotky fuč. Ale právě brouzdám po těch stránkách obchůdku, co jsi z tama měla ty fotky a mají zrovna tu značku, co bychom chtěli i my. A včera jsme zrovna na jeden narazili při nákupu a oběma se nám líbil. Jen bych chtěla asi ten béžový nebo kombinaci s oranžovou, to jsou moje barvičky. Ještě tak zelený by byl pěkný a cenově je tato značka taky přijatelná, viď.
Snad už to obě budeme brzy řešit, Evi, takové krásné starosti...

evik31
13. čer 2010

jo holky byly na mazání rychlí 😀
já jsem si to ani neuvědomila až pak kdaž je smázli holt začátečnice hlavně si na to musím dát bacha nebo mě smáznou celé album chtěla jsem sem dát tu fotku dortu ,ale asi ji taky smáznou ,i když to je pro mimi tak nevím 😖

evik31
13. čer 2010

jo jinak značka je to dobrá určo budem asi taky kupovat tuhle,ale jestli to budou dvojčatka tak budem volit asi jinou,ale to je daleká budoucnost aspon zatím pro nás

evik31
13. čer 2010

jinak koukám ostatní k nám asi dneska nezavítají 😢

martiiik18
13. čer 2010

ahoj holky, ko vcelku dobré- stále budu píchat 262,5 gonalu... akorát se Dr. něco nezdálo, takže zítra jedu opět na KO... jsou to nervy... jinak sliznice 9 mm a foliků cca 11 různé velikosti... no uvidíme zítra co bude dál... jdu si vás dočíst a hlavně si píchnout dnešní dávku hormonů ...

evik31
13. čer 2010

tak jsem ty kočárka našla na jiných stránkách tak už my je sna nesmáznou 😀
doufám

78marcela
13. čer 2010

Mají i pro dvojčátka a docela pěkný taky. Já asi u této značky zůstanu, i kdyby to byly dvojčata. Já myslím, že dort sem určitě můžeš dát, pokud je to tvoje výroba a není to nějaké šíření reklamy, jak byly třeba ty vebovky u kočárků. Dortík určitě přidej, at se můžeme kochat

evik31
13. čer 2010

Martiiik: ahoj neměj strach zítra bude určo vše v pořádku,úplně tě chápu my jsme tam pak byly každý druhý den strašnej nápor na nervy,úplně ti rozumím ,ale neboj bude to určo v poho 😀
Marcel: já vím,že mají,ale takové ty klasiky,mě se líbý ty se dvouma korbičkama každé mimi má své pohodlíčko u firkonu jsem je zatím neviděla
jinak fotky mě nesmázli jupííííííííí 🙂 (aspon zatím) 😀

evik31
13. čer 2010

tak jsem zkusila dát ten dort,ale fotky mají nějaký malý formát,když jsem je zvětšila už byly mazlí

evik31
13. čer 2010

bože ty fotky jsou vážně nic moc,asi by to chtělo lepší mobil v digitálu nebyly baterky bohužel 😢

evik31
13. čer 2010

tak jsem našla na netu krásný bodyna pro dvojčata,jestli se nám jednou povesou tak určo koupím hodila sem je do blogu kdyby jste se chtěli inspirovat 😀
jinak dobrou padají my oči tak jdu chrupkat 😔

78marcela
14. čer 2010

Tak dnešní čárka je o něco silnější jak včera. Ale zase nepřišla po dvou, ale skoro až po deseti minutách, co byla pěkně vidět. Ale už tomu asi začínám věřit, že se to povedlo... 🙂

78marcela
14. čer 2010

Ten dort je úžasnej, jsi šikovná, já bych nic takového nesvedla, ani kdyby mě mučili. Jsi fakt dobrá.

78marcela
14. čer 2010

Fotečka pro srovnání, myslím, že je trošku silnější než ta včerejší, vrchní.

marcajda
14. čer 2010

ahojky děvčata!! marceli, ta je výrazně silnější!! kdyby ji mě dělat pregnyl, tak by určo nesílila a tahle sílí!!
moooooc ti držím pěsti a už se taky nemůžu dočkat středy🙂)
a všechny vás zdravím po víkendu. musím se pochlubit, přítel mě po 4 letech seznámil s maminkou 🙂 je dost nemocná a tak už jsem znala všechny kromě jí a je to za mnou. já už si tchýni pár let užila, tak jsem nijak netlačila, ale nakonec mě to moc potěšilo. tak mám radost.

no a jinak stále píchám, zatím nic necítím, taky nevám, jestli něco cítit mám.. ve středu mi řeknou.

martiik, ty už něco vnímáš? tlačí tě bříško nebo tak?

eviku, jukla na mě tvá fotka, chválím tě, šikulko a za ten nádherný dort 2x. moooc se povedl, to muselo být radosti a fotek. na taková překvapení se nezapomíná 😉
teda holky, nad kočárkem mě ještě ani nenapadlo přemýšlet. vy si to plánování užíváte mnohem víc než já, to je super. zítra budu mít víc času, tak taky juknu 🙂
přeji pěkný den!!

marcajda
14. čer 2010

a barbiko, kdy jdeš na krev? já pořád věřím, že to vyšlo. když měsíčky nejsou.

valkil, je to napínavé, ta prodloužená kultivace, a tolik mimísků. určitě dnes budou samé dobré zprávy. prosim tě, jak dlouho předem jste to mužovo sperma zamrazovali, je s tím nějaký problém, nebo na požádání v pohodě. přítel má jít na operaci s kolenem a nevíme, jak se nám to čekání na folíky bude prodlužovat. napíšeš mi něco o tom?

evik31
14. čer 2010

Přeji hezké ráno všem,
Marcel-tak to budeš asi první kdo nám sem bude psát jaké jsou ranní nevolnosti 😀
jé holky já vám tak závidím vy budete mýt po et a já budu pořád čekat ach joooooo 😖
u mě to vypadá jak jsem počítala tak na polovinu července,takže asi tak ještě měsíc 😝
už mě to čekání nebaví hlavně jsem doma a nuda jak v Brně 😀 a docela u mě převládaj obavy,že se to zas nepovede 😕
ach jo asi dorazila kámoška depka 😀

jinak zdravím ještě Marcajdu,ale jak tak čtu ta si s náma asi dneska zase moc nepokecé,jo někdo pracovat musí 😅
a kde jste vy všechny ostatní nooooooo 😉

martiiik18
14. čer 2010

ahoj holky, takže ko v pohodě ( teda utz, jelikož hormony se dozvím až o půl 2). OPU bude ve středu-folíky od včerejška povyrostly o 2 mm- což je ukázkové... takže dneska budu píchat naposledy gonal...

marcajdo: já mám břicho jako balón... nemůžu se moc rychle hýbat, páč to docela dost cítím...

marcelo: šeptem gratuluji a doufám, že Ti to potvrdí i z krve... ať pěkně čárka sílí 😉

eviku: tak tu depku hezky odežeň, ať jde pryč... to Ti uteče a budeš opět v centru dění a ultrazvuků a kontrol 🙂 neboj 🙂

martiiik18
14. čer 2010

kdepak je Petul, kocina, atd??? už se za náma nepůjdou podívat? doufám, že sou v pořádku ..

evik31
14. čer 2010

ahoj Marti, to je fajn,že kontrola dopadla dobře to už se ti to pomalu a jistě krátí a budeš mýt miminka u sebe v bříšku 😀
to zas bude pocit vid 😀 taky mě ukápla slza na pokoji když jsem si uvědomila,že jsou tam,škoda že nevydrželi 😢
to bys jich mohla mýt hodně ,když tě tak bolí břicho 😵
depku se snažím odehnat seč můžu,ale už nevím co bych si vymyslela za aktivity,když jsem doma
dokonce jsem se naučila vkládat fotky do fotoblogu,dalo to chvíly ,ale podařilo se 😀
akorát se budu nudit budu šmátrat po netu a za chvíly jich tam budu mýt milion 😅

barbika
14. čer 2010

Marcajda - no na krev nejdu, protože jsem po ET a ne KETu. Jinak dneska jsem si dělala (17 den po ET) test a bílo. Tak jsem volala do CARu a ptali se, jestli už jsem to dostala, když jsem ve středu dobrala Crinone. No a já to zatím nedostala. Tak mám vydržet do konce týdne a zkusit ještě test. Ale je to divný. Prý si mě pak kdyžtak pozvou na UTZ.. Tak nevím co si o tom mám myslet ☹

barbika
14. čer 2010

Marcel tak to je super. Je to viditelný, že čárečka krásně sílí!! Držím tiše palce ať sílí víc a víc!!!

martiiik18
14. čer 2010

evi: popravdě se toho pocitu docela obávám... strašně moc se bojím toho, že to nevyjde... to nevím co to se mnou udělá... nedokážu si to představit... mám jich cca 11... tak uvidíme kolik z nich bude vajíček... já co su doma, tak hodně peču, uklízím a aj převislé jahody sem si zasadila do truhlíků na balkón... holt se člověk musí nějak zaměstnat 🙂 ze všech aktivit co bych mohla dělat bych nejradši pořídila psa... ale bohužel na něj teď nemáme peníze... ☹ to by byly myšlenky úplně jinde...

martiiik18
14. čer 2010

barbika-tak třebas budeš ta výjimka, která je těhula aniž by se to potvrdilo testem ale až z krve nebo utz 😉 moc držím pěsti..