IVF. Bojíte se jako já?

petulev
7. kvě 2010

Holky, kdo jde na IVF teď v květnu a bojí se jako jááá? ☹

78marcela
15. čer 2010

Ještě mě do toho začalo nějak píchat v podbřišku. Asi znamení, že se to se mnou loučí nebo se chystám na MS. Je mi nějak smutno, holky.
A Evi, neboj, já určitě nikam nechci odcházert, musíme to nějak spolu doklepat do konce. A určitě nebudu rodit dřív než tx, protože ty půjdeš potom v červenci a já až v srpnu, takže budeš těhotná dřív jak já.

barbika
15. čer 2010

Marcel, nesmutni. Určitě to bude v pohodě. Podívej na mě, já pořád čekám co se mnou bude. Mrcha 18 dní po ET nikde, na testu bílo.... Nevím co si o tom mám myslet. Ty máš na testu aspoň tu šmouhu a určitě bude sílit. To píchání v podbřišku už může být jenom takový to hodně se pozorování, protože jsi v nejistotě.
Držím palce, ať se Ti zítra zase čárka ukáže silnější!!!

evik31
15. čer 2010

@78marcela nesmutni dokad nekrvácíš tak je to dobrý 🙂
mě embryoložka říkala,že můžu klidně i špinit,že to může být známka toho,že se to uhnízdilo,tak to třeba bude dobrý
hlavně netahej nic těžkýho a nemysli na to ,že půjdeš někam v srpnu
zítra zkus zas testík a uvidíš jaký krásný // na teba juknou
tak nesmutni 😀
no já doufám,že nikam nejdeš 😀
neboj za 9měsíců si tu budem všichni psát a čekat na porod
to bude téma sem oteklá a co ty 😀
já v to strašně věřím tak doufám,že ti budem
a když né za 9 měsíců tak třeba za 12,ale nám se to povede 😅

78marcela
15. čer 2010

Evi, je to hodně optimistický, co píšeš a já bych byla ta nejšťastnější, kdyby se nám to tak povedlo. Bylo by to supr.
Barbika je to hrozné, ta nejistota, viď. Kéž už to skončí, abychom věděly, na čem jsme a mohly se těšit už dál, ať už je to cokoliv.

misa.77
15. čer 2010

marcelo píchání v podbřišku je dobré znamení, roztahuje se děloha, tak nestresuj

78marcela
15. čer 2010

No nevím, jestli se mi roztahuje děloha. A taky nemyslím, že by byl v těle pragnyl ještě po 14 dnech. Sice moc nevěřím, ale tak nějak jste mě dokázaly dostat k pocitu, že třeba možná ještě není úplně vše ztraceno. Ještě že vás mám, holky. Přítel to dnes ráno úplně zabalil, když viděl test.

evik31
15. čer 2010

@78marcela neboj on to přítel zítra zase rozbalí až uvidí testík s krásnýma // 😀

evik31
15. čer 2010

já musím být optimista jinak bych se už tady domaq z toho všeho zbláznila 😅

marcajda
15. čer 2010

ahoj děvčata, konečně chvilka času 🙂
tak se vám pochlubim, co jsem včera vyvedla.. vzala jsem si všechno pěkně do práce a když jsem chtěla píchat, tak jehly nikde, já je nechala doma, no, skoro jsem brečela. dojíždím 42km, tak jsem píchala až ve 3. no, jestli jsem něco pohnojila, tak budu pěkně zuřit..
a jinak zatím necítím nic, tak jsem zvědavá co mi zítra řeknou. mooooc zvědavá.

marceli, tak nervíky se pěkně rozjíždějí, že? to je náročné, ale zvládneš to!!! a teď chodíš do práce? hlavně nic těžkého!!

barbika, to jsou teprv nervy, já už bych to v tvé situaci nevydržela a šla na gyndu na krev. hlavně, že nemáš menzes, to je obrovská naděje!!

míša za námi vždycky vklouzne a podá nějakou optimistickou zprávičku, děkujeme 😀 😀 a že jsou potřeba!!!

a zdravím Evičku, krásně nám tu tu diskuzi držíš, ještě, že tě máme. masíruji přítele o tem noubuck, tak doufám, že bude a pak si vás užiji mnohem víc 😉

marcajda
15. čer 2010

martiik, ještě pícháš, jak pokračuješ? chodíš obden na kontroly? a co bříško, stále roste?

evik31
15. čer 2010

@marcajda jééééééééééé no kdo se nám tu vyloupnul 😀

evik31
15. čer 2010

@marcajda musíš masírovat rychleji 😀
no kdo nám bude podávat zprávy po ET noooooooo 😢
a nebo někde aspon pujčit anebo tě nastěhujem k mamince 😀
tá má aspon jestli se dobře pamatuji 😅

evik31
15. čer 2010

@barbika tak mě tak napadlo kdyby jsi si řekla svému gynekologovi,nebo obvodákoj oni ti krev nevemou?já mám supr gynekoložku ta by my ji vzala určo

evik31
15. čer 2010

jééééééééé holky škoda že jsme každá odjinud,mohly jsme si hačnout někde na záhrádce a dát si kávičku 😅
no na mě by jste to nesměli kecnout jelikož já nemám vycházky 😀
no jo no tak si jdu tu kávičku uvařit sama nooooo 😖
manža před chvilkou přišel z práce s prominutím sežral guláš a zas šel,tak jsem tu zase osiřela no hrůůůůůůůza 😖
tak to net zase jistí,já to album budu mýt za chvíly těma fotkama zakydaný,že já se to učila 😀

78marcela
15. čer 2010

Eviku, k nám to máš vcelku kousek, tak se zastav. Taky jsem si teď dala kávičku. Celou dobu jsem nepila, ale když se to teď nevyvedlo, tak jsem si ted dala.

evik31
15. čer 2010

@78marcela a myslíš,že by slabá rozpustná s mlíčkem vadila?
Kámošce ji právě gyndař doporučil jelikož měla blbý tlak 😵
A neříkej,že nevyvedlo dokad se nečervená tek je to dobrý neboj 😉
no nevím jestli kousek já jsem jinak z Hostinného a ty jsem koukala máš tam daný okres Ustí nad orlicí tak nevím nevím 😖 nějakej kylometřík to bude 😀
ale není překážka 😀

martiiik18
15. čer 2010

marcelko: vůbec nevěš hlavu... uvidíš, že zítra ráno tam budou // jak vyšité!

eviku: jak to, že nemáš vycházky? téééda, tak to musí být pěkně na hovinec, když potřebuješ nakoupit nebo cokoliv a musíš jít s pocitem, že může přijít kontrola... to mne mrzí, že Ti je nedali...

marcajdo: včera sem píchala naposledy gonal a ve 21:00 Ovitrelle... zítra jdu na odběr vajíček... mám bříško jak balón a už se nemůžu dočkat až ta kilča po těch dvou IVF budu dostávat dolů... musím sedat hodně pomalu, jelikož to je jak když dosedáš na nějakej nafukovací balón a Dr. říkal, že nemám radši nic moc dělat.... doufám, že budeme mít pěkný vajucha... no uvidíme... zítra jedu do Brna na 8:30...zpátky bych měla být cca ve 14:00... myslím si, že když si píchala pouze jednou v jiný čas než obvykle, tak by to nemuselo vadit...

evik31
15. čer 2010

@martiiik18 vycházky by byly,ale jelikož jsme to sdr.tak zakecaly tak jsme si ani jeden nevšiml,že je tam zapomněl napsat 😀
ale příští týden si asi zajedu pro lístek na peníze tak my je tam dopíše pokud tam při mém štěstí bude 😀
@marcajda my jsme na puregon měly takové pouzdro a tam jsme měly fochy na jehly na gonal to nemá?

evik31
15. čer 2010

jéééééééé
@martiiik18 má už ntak y foto 😀
tak tenhle sport obdivuju,ale neriskuju mě mě jak se něco klouže pod nohama tak jsem v prde.. 😀

martiiik18
15. čer 2010

evi : takto jó- vlastně Ty si to tady psala... su trdlo... jinak sem Ti ještě chtěla pochválit svatební fotečku - moc Ti to slušííí 😉 a co se týče toho gonalu- ten to má taky tak... je to krabička a tam pero, jehly a příbalový leták...

martiiik18
15. čer 2010

evi, ne jednou sem se pěkně roztřískala, ale jezdím už dlouho- s předchozím přítelem i teď s manželem.. každý rok jezdíme na hory... je to super- hlavně se u toho zapojí veškeré svalstvo o ketrém člověk přes léto ani neví, že má 😀

evik31
15. čer 2010

jinak at ti OPU zítra dobře dopadne a pak podej info
tak to vypadá,že tu brzo budem mýt další maminu na čekané 😀
ach jo já fakt budu poslední a tady pak nikdo to my nesmíte holky udělat jinak si vás najdu 😀
nééééé Marcelka slíbila,že to se mnou doklepe do 9 měsíce 😀

martiiik18
15. čer 2010

evi neboj, všechny to budeme prožívat s Tebou...začínám být pěkně nervózní...

evik31
15. čer 2010

tak to já to svoje svalstvo radši ani hledat nebudu 😀
ale až pojedeš do krkonoš tak se stav na groček nebo svřáček v zimě bodne 😀

evik31
15. čer 2010

píšu jak prase

evik31
15. čer 2010

no já mám zatím humor,ale on přejde 😀

evik31
15. čer 2010

jinak děkuju za pochvalu fotky já doufám,že začnete časem taky tvořit alba nemám přes den co prohlížet 😀

martiiik18
15. čer 2010

Evi, předloni sme byli v Krkonoších- v Černém Dole... 🙂 ten humor je potřeba- jinak by sme se už musely zbláznit... strašně moc přeju nám všem, aby se nám to povedlo...

martiiik18
15. čer 2010

měla sem album s fotečkama z prvního IVF- hlavně těhu testíky, ale po tom co mi oznámili, že půjdu na revizi dělohy, tak sem to vše smazala... dala bych sem taky svatební fotku, leč mám strach- su z malého města... tak Ti ji pošlu do IP...

evik31
15. čer 2010

@martiiik18 jéééé to bude prýma aspon se pokochám 😀
to,že jsi to album smazala úplně chápu ☹ asi bych udělala to samé
já sem v albu měla dvě svatenbí,ale už sem taky jednu smázla ,jedna úplně stačí a až budou nejaké miminkovské tak smáznu třeba i tu 😀
já vkládám do alba zatím co se mě líbí,aspon se doma nenudím,za chvilku budu na netu profík až budete něco hledat dejte vědět najdu všecko 😀