IVF. Bojíte se jako já?

petulev
7. kvě 2010

Holky, kdo jde na IVF teď v květnu a bojí se jako jááá? ☹

misa.77
16. čer 2010

marcel no jo, ale ona to měla hlavně za léky, já měla na mysli ty platby za ICSI, zamražení a rozmražení apod. léky do toho nelze počítat páč každá z nás reaguje jinak, takže jsou potřeba jiné dávky a ty jsou individuální

misa.77
16. čer 2010

já jsem v Sanusu v Jihlavě a jedno IVF mě vyšlo cca na 14tis, když připočítám léky, tak 18tis, takže jsem pořád na menší částce než vy všechny 😉

barbika
16. čer 2010

Marcel a Evik děkuji. Docela jsem s tím takhle počítala, měla jsem to stejný i u prvního IVF. Teď už budu čekat na KET 🙂

Misa já chodím k Apolináři a i s lékama jsem v tom při ICSI za necelých 7 tis. Takže dobrý 😀

evik31
16. čer 2010

jé co bych já dala za 7000,- já jenom ICSI platila 11000,- + 3000,- zamražení ach jo 😝
no jo co se dá dělat jen ten Ket kdyby se povedl a bylo by mě to úplně jedno co to stálo takhle už se děsím dopředu
a nemýt část hrazenou pojištovnou tak do toho nejdu někde třeba 90 000,- za jeden pokus bych asi nedala hlavně je nemám 😖

evik31
16. čer 2010

to je to v Praze tak levný jo to jsem pak asi měla uvažovat jinak a radši si zajet dál 😀
no jo no život je boj

78marcela
16. čer 2010

Já zkusím naše mrazáčky a doufám, že se zadaří. Jak ne, tak se budu rozhlížet, do jakéhocentra dál, v Reprofitu už nezůstanu. Mluvila jsem včera s jednou holkou, co se mnou studuje vysokou a dělá sestru v Unice a že dělají balíčky, ICSI, PK a AH za 18999, což se mi zdá taky docela slušné.
No uvidím ještě, moc si přeju aby ti mrazáčci aspon vyšly, když už ne ET.
Nechce se mi vůbec do těch lázní, zbytečně o měsíc posunovat KET, nejradši bych šla hned znovu, dokud je tělo plné hormonů a je tam jakás takás šance...

valkil
16. čer 2010

Tak se tu opět po čase ukazuju 😵
Včera na ET. Vůbec jsem to necítila (teda až na ty nástroje).
Měli jsme domluvené, že zavedou jen jednoho mrňouska, toho nejhezčího a najednou se mě s nohama nahoře ptají kolik? Tak to jsem nevěřila. Tak jsem je poslala za manžou, co seděl vedle v pokoji. Nakonec teda mám jedno a doufáme že to dopadne!, protože v pondělí jich bylo ještě 7 pěkných a dnes ráno byl na zamražení jeden. Ostatní jsou prý nic moc ještě uvidí zítra (to je 7. den).
Nějak se v tom nevyznám 😖

evik31
16. čer 2010

@valkil tak hlavně odpočivej a hlaš nám průběh držím palce at to vyjde a za 10dní hlásíš krásné // 😀

evik31
16. čer 2010

@78marcela a teba posílají do láznímě teda né asi vědí ,že mě by nepomohly

78marcela
16. čer 2010

Valkil, držím pěsti...
Evi, mě posílají, ale na průdušky a kvůli hlasu, byla jsem tento školní rok pořád nějak na hromadě, pořád němocná a několikrát jsem ztratila hlas (a že ho mám normálně jako zvon🙂 ) a tak paní doktorka mě poslala na foniatrické vyšetření a že mám chronickou laryngytidu nebo co a napsala mi lázně. Chtěla jsem to na prázdniny, jenže to jsem ještě netušila, že to vyjde takhle blbě.

78marcela
16. čer 2010

Tak bych se na ně nejraději vybodla...jenže nevím, jestli můžu...a nějak mě pobolívá podbřišek, už to asi dostanu, ms.

evik31
16. čer 2010

to jako měsíc nebudem mýt o tobě info jooooo 😢
a kam do lázní jedeš

evik31
16. čer 2010

hele nesejčkuj seš první adept na // a žě tam už byly
😀

evik31
16. čer 2010

tak to nevím jestli vadí,když odmítneš lázně z osobních důvodů ,snad né 😖
ale já bych si odpočinout jela i když já už jsem doma přeodpočatá

78marcela
16. čer 2010

Tak nějak jsem doufala, že když otěhotním, lázně odmítnu a bude to. Nedokážu si představit, že bych byla měsíc bez internetu. Bojím se, že se tam budu nudit a překecávám přítele, at mi tam půjčí notebook, ale moc se mu do toho nechce. Má ho relativně novej a já zatím zničila každej počítač, co mi koupil, říká.
Do lázní mám jet do Luhačovic, vybrala jsem si je, prý tam bude pěkně. Pokud by to šlo, tak bych je odmítla, i když doktorka v CARu říkala, že bych jet měla, protože tam je ženská v pohodě, bez stresu a že je to pozitivní a může pomoct. Tak já furt nevím, no.
Jet tam nechci.

78marcela
16. čer 2010

A nesejčkuju, Evi, možná jsem byla adept na //, možná tam i byly...jenže nejsou, no. A psala mi včera jedna holčina haaribo, že se jí stalo něco pobodnýho a taky teď, koukni na její blog, nejdřív se uhnízdilo a pak to vzdalo, při kontrole na krvi měla HCG jen 2,36 (myslím), takže odešlo, než se stačilo pořádně začít vyvíjet. A tak myslím, že to bylo i u mně.

78marcela
16. čer 2010

Děsně mě to mrzí. Včera v noci jsem už přestala bejt hrdinka a hodinu jsem bulela do polštáře. Usnula jsem kolem jedné v noci, ráno o půl páté zase testovala, a nic, jen ten stíneček. Asi jsem neměla testovat, jenže to se nedá vydržet. Asi by bylo lepší, kdybych nevěděla, že se aspon trochu uchytlo. Takhle ta radost a následně šok, to je asi horší, než kdyby tam nic nebylo od začátku.
Zkusím při KET netestit, až v uvedený termín, uvidím, jestli to vydržím, ale snad jo.

evik31
16. čer 2010

taky jsem se rozhodla při Ket netestit počkám až půjdu za 14 dní na krev a hotovo(pokud to teda mezitím nedostanu)
akorát jsem zvědavá jestli to vydržím 😀
jestli nechceš do lázní tak je odmýtni pokud se tam budeš ještě víc stresovat to by nebylo dobré

78marcela
16. čer 2010

Tak asi jo, příští týden se objednám k doktorce a zruším to, mimis je pro mě přednější.

78marcela
16. čer 2010

A ještě jsem si rozbila svůj oblíbený puntíkatý hrníček, do háje. Jak jsem došla domů, tak mi tu něco zasmrdělo, nevím co, vynesla jsem koše, vyčistila ledničku a nemůžu na to dojít a jak jsem ramovala nádobí, tak mi spadl můj kafáček a rozbil se...můj první, co mi přítel koupil, když jsem se sem k němu nastěhovala...ach jo.

evik31
16. čer 2010

hele ten smrad může byt dobrá známka všem co jsem znala při těhu smrdělo všechno tak neházej flintu do žita 😉
a střepy přinášejí štěstí 😀
koukala jsem taky jsi se šla mrknout k holkám na ket taky tam občas juknu,ale než přelouskám tu slovenštinu tak to dá 😅

78marcela
16. čer 2010

Tam jsou jenom Slovenky? Mě se slovenština líbí a dobře jí rozumím, tak mě to vůbec nepřijde. Jojo, narazila jsem na to před chvilkou, tak jsem tam vlezla.

78marcela
16. čer 2010

A už jsem došla na to, co mi smrdělo, dělala jsem předevčírem játra na cibulce a kousek jater mi spadl a nevšimla jsem si toho a pěkně to už rychnilo, Takže játra, žádný těhu 😖

evik31
16. čer 2010

né já myslím,že tam jsou i češky no mě nějaká slovíčka dávaj zabrat pak přemýšlím co to vůbec znamená 😀
já tam jukla včera
tak já pádím smažit ty palačinky akorát zítra to zas bude dilema co vařit 😝
marcajda tady dneska není aby poradila 😠

78marcela
16. čer 2010

A s těma střepama, no nevím. Vzhledem k tomu, jak často něco rozbíjím, bych musela bejt hodně šťastnej člověk. A to mi teď zrovna nepřipadá 😝

evik31
16. čer 2010

no tak ani si ten smrádek radši nepředstavuju 😝

78marcela
16. čer 2010

No, já ti neporadím určitě. Byla jsem ráda, že jsem zvládla ty játra. A to jsem ještě volala domů o postup. Ze školy ti akorát můžu říct, že tam měli napsaný kuřecí raráčci a brkaše. Ale co ti raraši jsou, to nevím.

evik31
16. čer 2010

jé tak jsme na tom podobně taky pořád něco rozbíjím,akorát jsem si všimla ,že je to nádobí co tam už manža měl svoje si nerozbíjím,ale né že bych to udělala schválně 🙂

78marcela
16. čer 2010

To nepředstavuj. Hlavní je, že jsem zjistila, co to je. A kde to je. Už je to pryč.

evik31
16. čer 2010

rarášci to jsou kousky masda obalené většinou v pivním těstíčku 😀
já vařím ráda ,ale ještě tak vědět co
inspiraci hledám na maminčiných receptech má tam i krásný dorty a vždy se mě všechno od ní povede
má tam recept na čertovské jatýrka a to je bašta 😀