IVF. Bojíte se jako já?

petulev
7. kvě 2010

Holky, kdo jde na IVF teď v květnu a bojí se jako jááá? ☹

carlin
18. kvě 2010

Ahoj holky, dneska rano jsem zkusila test ( 8. den ) a nebylo tam nic. Doufala jsem, ze by tam mohl byt alespon duch, alespon naznak, ale absolutne bilo.... Mela jsem prodlouzenou kultivaci po 5 dnech, tak uz je to asi v pytli. Jasne, ze mi budete psat, ze je brzy, ale ja jsem smutna a nastvana a tak a bojim se.

clera
18. kvě 2010

Carlin tak my ti nebudeme psát že je brzy, ale napíšem ti abys to zkusila za dalších pár dnů. 🙂 protože je brzy 😉

martiiik18
18. kvě 2010

Ahoj Holky,

koci, když jen špiníš, tak to se mimi zavrtává 🙂 dokud není nic potvrzené z krve, tak nevěš hlavu 🙂 nevzdávej to 🙂
všem co čekají na potvrzení těhu držím pěsti... 🙂
carlin: 8. den po ET je na čárku klidně ještě čas... já tam sice slabounkou čárku měla, ale taky to celé nedopadlo dobře... většinou jdou ty rozdíly na testech vidět ob dva dny... taky záleží na tom, kdy si ten test děláš... já si ho dělala dycky ráno. známá si ho dělala taky ráno, ale už od předešlého dne od večera nepila, aby neměla moc zředěnou moč 🙂 ale to simyslím není ani potřeba..
clera: kdy máš Ty stimulaci?
já začínám se stimulací ( dlouhý protokol) od 28. 5. . takže teoreticky ET budu mít ( orientačně , dle minulého pokusu )- 25. 6.... ještě to je docela daleko :(..

martiiik18
18. kvě 2010

petulev: držím pěsti na odběr, ať máš krásný vajucha... Ty si měla stimulaci - krátký protokol ?

clera
18. kvě 2010

ahojky, já se přiznam, že než se mi všechny termíny zažily .. byl to takový fofr že už čekám doma v pelíšku na výsledek. někdy koncem měsíce bych měla zjistit zda byl první krok úspěšný .. pak jich ještě pár chybí ale ten první bud za mnou.

martiiik18
18. kvě 2010

clera, takže Ty už jsi po ET?

clera
18. kvě 2010

jojo ... v sobotu jsem byla v Praze

tinockab
18. kvě 2010

Ahojky holky. Tak jak se cítite? Mate už nekterá nejaké tehu příznaky? Ja se cítim docela dobre, příznaky zatim žádne ☹ ale aspon mě už hyperstimulák opustil 🙂

Koci tak jak seš na tom? Je to špinení pořád stejné?

Carlin - ja jsem si chtela delat test 7.den po transferu ale asi to odložim na pozdejš. Je fakt brzy,zkus to za par dnu,jak píše Clera 🙂 Hlavne mysli pozitivne,že se to povede,držim palce 😉

tulik1
18. kvě 2010

ahoj holky, tak jak je? ja jsem se konecne dostala na net, tak si vas jdu docist. Ja pokracuju ve stimulce, mam dlouhy protokol, takze si jeste pockam nez bude ET ☹ , ale snad to bude vse v poho a za 14 dni bude OPU 😉

tinockab
18. kvě 2010

Tulik - četla jsem si tvuj článek, máš toho za sebou fakt hodne, moc te obdivuju a preju ti aby se vam to tentokrat povedlo. Držím palce a fakt mě bude zajimat jak dopadneš. Ja taky chodim do Pronatalu v Praze a jsem tam moc spokojena až na tu čekaci dobu 🙂

martiiik18
18. kvě 2010

tulik1: držím pěsti, ať Ti vajucha pěkně rostou ( hlavně aby příroda upřednostnila kvalitu nad kvantitou)... to já teprve čekám na 21. den cyklu, abych mohla začít se stimulací... mám před sebou druhý pokus ( první byl úspěšný, ale bohužel v 7 tt nebilo srdíčko a nebyly zřetelné obrysy plodu, pouze getační váček krásně rostl- tak sem podstoupila revizi dělohy před měsícem)... Tobě držím pěsti, aby se na vás usmálo štěstí a vše ste dovedli o zdárného konce- zasloužíte si to...

martiiik18
18. kvě 2010

tinockab: moc držím pěsti na //... a když se bojíš testovat, tak klidně to o den ( o dva odlož) , ať se zbytečně nenervuješ.. ale držím pěsti, ať to dopadne pozitivně 😉

tulik1
18. kvě 2010

holky dekuju, ja myslim, ze si to stesti zaslouzime vsechny ..., tak uvidime, jak to dopadne 😉. Ja jsem zatim v Pronatalu taky spokojena, tak snad to bude i pokracovat 😉. Zatim se citim ok, slibili, ze udelaji vse pro to, abychom se vyhli hyperstimulaku, tak snad ju, hlavne aby byly kvalitni vaja 🙂

kocina7
18. kvě 2010

Tinockab no to špinění se proměmilo v krvcení ale nic mě nebolí. V páek si budu dělat test a pak v neděli a v pondělí jedu na krev. Ty gely Crinone jsem vysadila a ted beru utrogestan ale točí se po něm hlava tak stále ležím.Jen potřebuju radu.Jestli když to na poprvé nevyšlo to IVF jestli jste šli do druhého do toho samého sanusu nebo jste šli jinam to je to co zatím nevím jestli zkusit jinam. No včera mi bylo mizerně ale dnes je mi lepe a věřím že se to jednou povede a nejen mě ale všem kdo sem chodí a ještě jednou se budu zlobit jak ty raubíři zlobí.

kocina7
18. kvě 2010

Stále věřím že by se aspon jeden mimísek mohl uchytit a když to neklapne tak mě čeká dovča u moře. Nebejt mehé milujícího přítele tak nevím jak bych to zvládla je to můj anděl a moc si ho vážím. No každopádně to nějak dopadne a pak budu řešit co bude dál. nemá cenu dělat nějaké závěry a věřím že nám všem co jsme tady to jednou prostě klapne a bude to vše moc fajn 🙂

martiiik18
18. kvě 2010

kocino, mysli pozitivně... dokud Ti nevemou krev a neřeknou, že je to negativní, tak vždy je šance, že to vyšlo... a vím přesně co myslíš s tou podporou- já nemít manžela, tak bych si to šla hodit už ( hlavně po té kontrole. když mi řekli, že musím na revizi dělohy)..je fjané vědět, že je tady člověk, který Tě dokáže podržet- to je vše snažší... a nevzdávej to ještě!

petulev
autor
18. kvě 2010

Ahoj holky,

tak dneska jsem byla na odběru, odebrali mi 18 vajíček, z toho 3 prý šly do háje rovnou - moc maličký. Ale 15 je taky docela dobrý skóre, ne? 😉 Jinak když jsem se probudila po té narkóze (ani jsem nevěděla, že je to tak super 😎 ), tak jsem měla pocit, že mi snad vyndali vnitřnosti a udělali revizi dělohy, ani jsem se nemohla hnout. Máme si prý zavolat ve čt, kdy bude transfer, prodlouženou kultivaci máme zaplacenou, tak snad se toho budou držet.
Martiiiiku, měla jsem krátký protokol.

A co vy? Kocino, jak to krvácení?

carlin
18. kvě 2010

Ahoj Petulev, to je velmi dobre skore, drzim palce, at mate co nejvice schopnych embryi a zbyde Vam jeste na mrazeni, coz by pri takovem poctu nemel byt problem. Ovsem nejlepsi bude, kdyz ty lednacky nebudete potrebovat 🙂.
Ja jsem si rano pobrecela, mam pocit, ze nam to nevyslo. Ale hroutit se nehodlam, nic bych tim stejne nezmenila, tak co. Jde se dal.

jaru30
18. kvě 2010

Ahoj Petul, to je super úrodička!!! gratuluju!!!! 🙂

ifet
18. kvě 2010

Ahoj holky, mě čeká 2. IVF teď v květnu...zítra začínám stimulovat Puregonem a v pondělí jdu na kontrolu na UTZ...tak jsem zvědavá, doufám, že budu mít úrodičku jako Petulev 😀

kocina7
18. kvě 2010

Ahoj ifet můžu se zeptat na to druhé IVF jdeš do stejného zařízení jako jsi byla na tom prvním nebo zkoušíte jiné.

ifet
18. kvě 2010

Ahoj Kocino, ne jdu do toho samého...chodím do Gennetu v Liberci...nezměnila jsem CAR

kocina7
18. kvě 2010

Jo já jsem říkala že kdyby to nevyšlo na poprvé tak že do druhého by jsme šli zase do Sanusu do Jihlavy už jen proto že je tam všechny znám a jsou tam moc hodní. Tak držím palečky at ti vše klapne tak jak má

ifet
18. kvě 2010

No právě proto jsme tam taky zůstali...už měli zkušenosti z prvního pokusu, tak to snad teď klapně...co ty? Ty čekáš na krev?

kocina7
18. kvě 2010

jo já mám jít v pondělí na krev ale v neděli jsem začala krvácet takže nevím jak vše dopadne.Doktor mi říkal že se to stává ale strach tu prostě je a proto když to neklapne tak halt budem muset jít do druhého kola no. Ted v pátek si budu dělat test pak další v neděli a v pondělí mažu na krev a ultrazvuk. Je a bude to velkej boj ale snad nad ním jednou zvítězíme

petulev
autor
18. kvě 2010

Carlin - určitě se z toho nemusíš hroutit, třeba to ještě nic neznamená, jak jsi na to přišla? ☹
Koci a máte něco zamraženýho?

carlin
18. kvě 2010

Petulev : Dnes jsem 8. den po transferu, po 5 denni kultivaci. Test negativni a nemam vubec zadne priznaky. Zkusim jeste testnout pristy dny, v pondeli jdu na krev.

kocina7
19. kvě 2010

Ahoj Petulev nemáme nic zamraženého protože jsme měli jen 3 vajíčka ale to jedno bylo špatné a dvě mi vraceli takže nebylo co zamrazovat takže pokud to neklapne na poprvé tak musíme vše podstoupit znova od začatku ☹

clera
19. kvě 2010

pěkné ráno všem 🙂

petulev
autor
19. kvě 2010

Taky přeju hezké ráno z pelechu 😀

Carlin, třeba to ještě fakt nic neznamená, stejně jako Koci. Nepropadejte panice, holky. Mému strejdovi vyšlo IVF předloni až na 9. pokus!!!! A nevzdali to, pořád říkali, že je to naposledy a naposledy a pak to vydrželi 9x. Nikdy jim nevydrželo nic zamraženého, takže znovu a znovu od začátku. A jakýho mají teď krásnýho kluka 😉