IVF, centrum Sanus Hradec Králové. Máte zkušenost?

barca28
26. bře 2007

Ahoj holčiny,máte někdo zkušenost v Sanusu v Hradci Králové?Začali jsme tam chodit a tak by mě zajímalo,jaké máte zkušenosti s přístupem.A jestli se tady nějaké holčině podařilo oplodnění.

mmissulle
25. bře 2017

Zdravím, chtěla jsem se vás zeptat. Čeká nás IUI. Kdo to provádí? Někdo z lékařů nebo embryoložka? Moc dík za info 🙂

efijil
25. bře 2017

Mám za sebou 2 IUI - první prováděl lékař, druhé embryoložka. Takže uvidíte, kdo Vám přijde....

anettak
25. bře 2017

@mmissulle já to měla také tak, první zavedení lékař a druhé embryoložka

mmissulle
25. bře 2017

Děkuji za info. Tak se nechám překvapit 🙂

anettak
25. bře 2017

@mmissulle nezáleží na tom kdo to zavede, přeji hlavně štěstíčko 😉 a úspěch ❤

mmissulle
25. bře 2017

@anettak Děkuji, i když stejně počítám s IVF, ani moc nechápu proč mi to IUI chtějí dělat, když mám jen jeden vejcovod a ten se dle posledního ultrazvuku u mého gynekologa začíná údajně zalepovat a nejspíš se tam tvoří i tekutina. Tak uvidíme, ale přijde mi že je to předem prohraný.

anettak
25. bře 2017

@mmissulle tak bych se domluvila v CARU zda nejít rovnou na IVF, ale třeba IUI také dopadne 🙂 náhoda je náhoda 🙂 přece jenom IUI pro začátek nestojí tolik peněz jako IVF

mmissulle
25. bře 2017

@anettak Je to domluvené tak, že zkusíme jedno IUI a pak nás čeká IVF. Jen mě to docela překvapilo, protože jsem myslela, že půjdeme rovnou do IVF. Ale i zázraky se občas dějí, tak uvidíme ;) .

anettak
26. bře 2017

@mmissulle tak přeji mnoho štěstíčka 🙂

mmissulle
26. bře 2017

@anettak dekuji 🙂

leninek79
25. dub 2017

zdravím, je tu někdo teď čerstvě v Sanusu HK po ET? potřebuju to s někým sdílet...

misa_kav
19. kvě 2017

Dobrý den, v červnu mě čeká laparoskopie v hradeckém Sanusu, máte někdo zkušenosti? Jinak máme za s sebou dvě neúspěšné IUI......

jarmarca
19. kvě 2017

@misa_kav Ahoj, ja si psala s @medakote ,ta byla v sanusu. Ja byla ve FN a byla jsem moc spokojena,strasne jsem se bala a klidne bych sla znova,zubar je o dost horsi😉 tak drzim palec🙂

efijil
19. kvě 2017

@misa_kav Ahojky, zkušenost zatím nemám, ale třeba se tam uvidíme. Jsem objednaná na 6.6. Mám akorát týden po 3.IUI, tak čekám na výsledek a tajně doufám, že se mně ten zákrok týkat nebude ;)

mmissulle
20. kvě 2017

Prosim o radu. Kdo jste byl v Sanusu HK na OPU? Kde se mam hlasit? Ted mi doslo, ze mam vymaz a vubec nevim, jestli v ty laborce nebo ambulanci nebo nekde na luzkovym? A delal vam ho vas osetrujici lekar?

anettak
21. kvě 2017

Ahojky na OPU se nahlas nahore na luzkovem oddeleni, ano vse mi delal muj lekar, preji mnoho stesti🙂

mmissulle
21. kvě 2017

@anettak moc dekuji za info 😉

anettak
21. kvě 2017

@mmissulle vubec neni zac, presne vim jake to je, pac clovek je ze vseho trochu, a pak mu nejake info vypaadne z hlavy, byla jsem na tom uplne stejne 😀

mmissulle
21. kvě 2017

@anettak Presne taaak, bylo to moc info najednou. Ziju v domneni, ze mi rikali, ze se mame dostavit do laborky, ale zase v ambulanci jsem ted nekolikrat videla, ze si sestricky pacienty odvadeli na luzkovy a pak me zase napadlo, ze mi rikali, ze to luzkovy je primo nad laborkou, takze mam jit asi tam. No, snad to nejak dopadne a prinejhorsim me odeslou jinam 😕

anettak
21. kvě 2017

@mmissulle nicim se neskazi, kdyz se do laboratore pujdes nahasit ze jsi tam, a oni te bud poslou nebo odvedou sami🙂

mmissulle
21. kvě 2017

@anettak to je taky fakt, stejne tam pujde pritel, tak pujdu s nim a uvidim. Dik 😉

jitule_79
8. čer 2017

ahoj holky já taky přispěju svou troškou do mlýna. Byla jsem už v Sanusu v HK jednou na jednom IVF, zatím neúspěšný. Přístup tam byl super, nějak jsem to neřešila, jsem držka 🙂 Takže jsem se bavila s personálem v pohodě a oni taky byli moc fajn. Teď jsem pod hormonama podruhé a čeká mě druhé ivf a zase další 20 tisíc. Je tu někdo, kdo je na tom stejně?

mandlicka25
9. čer 2017

@jitule_79 Já jsem byla v pondělí na et 🙂

jitule_79
10. čer 2017

@mandlicka25 Jůůů, tak to budu držet palečky, aby to všechno dobře dopadlo 🙂 Jak to máš? Ležíš pořád nebo chodíš do práce? Některé holky to prý mají tak, že celých 14 dní proleží, dokonce jedí i vleže, tak nevím 🙂

mandlicka25
10. čer 2017

@jitule_79 jsem na neschopence, lezela jsem prvni tri dny. Doktor mi rikal, ze muzu i do prace, ale chtela jsem byt v klidu. Lezet dyl je nesmysl, vetsina doktoru rika, ze to neni ani potreba. Ja si myslim, ze je dulezity hlavne nic tezkyho netahat a necvicit, toho se ridim. Pak uz jen psychicka pohoda a to je nejtezsi .... uz jsem taky jednou byla a neuspesne, ted tam mame dva, tak kez by to vyslo, ale mam strach...

anettak
11. čer 2017

Ahojky holky všem vám tu moc a moc držím palečky🙂 mě bude čekat KET v srpnu 🙂 pokud se tedy neusměje štěstíčko a nepůjde to samo.

mandlicka25
11. čer 2017

@anettak tak to držím palečky! Je fajn mít možnost ketu, ja jsem tento pokus nemela na pojistovnu, tak jsme se rozhodli, ze zkusime obe, ktere nam vysla. V pondeli to bude tyden do krevniho testu, je to nekonecnejch 14 dni...

anettak
11. čer 2017

@mandlicka25 máme v mrazáčku ještě dva bojovníčky 🙂 už teď se namůžu dočkat KETU, doufám že se do té doby nic nepoprdí, ano 14 dní je dlouhých já jsem byla doma pač mám fyzicky namáhavou práci, pěkně odpočívej 🙂

mandlicka25
11. čer 2017

@anettak to uteče! Kéž by nám to vyšlo :*. K jakému chodíš doktorovi?

anettak
11. čer 2017

@mandlicka25 chodím k doktoru Šilhanovi, se Sanusem jsem spokojená, teď tam bude nový pavilon jen na IVF, bude to lepší, nebude IVF alespoň spojena s gynekologií. K jakému ty??