IVF, centrum Sanus Hradec Králové. Máte zkušenost?

barca28
26. bře 2007

Ahoj holčiny,máte někdo zkušenost v Sanusu v Hradci Králové?Začali jsme tam chodit a tak by mě zajímalo,jaké máte zkušenosti s přístupem.A jestli se tady nějaké holčině podařilo oplodnění.

michaelaz91
29. črc 2017

@mmissulle mockrát děkuji,17.8. Tam jedem tak už se nemůžu dočkat 🙂

mmissulle
30. črc 2017

@michaelaz91 Neni vubec zac, at se brzy zadari 🙂

mmissulle
2. srp 2017

@mandlicka25 Tak pak podej prosim info, jak to vsechno probihalo. Jak dlouho to trvalo, jestli delaj i 3D, jestli zkousej tipnout pohlavi. Dik, uz se tesim na pristi tyden 🙂

mandlicka25
2. srp 2017

@mmissulle tak to sestricka nejak popletla a byla jsem na normalnim ultrazvuku a na odberech krve ke screeningu. Na screening jdu az 16., takze budu rada, kdyz ty das vedet mne! ❤️ Drzim pesti! Ja podle ultrazvuku mam pry krasne miminko, tak snad i na screeningu!

mmissulle
2. srp 2017

😝 Jejda, tak to jsem nechtela slyset. Ale jasny tak ja dam za tyden vedet, jak to probihalo 😉. Uz se tesim, az prcka zase uvidime.

michaelaz91
7. srp 2017

@mmissulle Děkuju 😘😉

mmissulle
10. srp 2017

@mandlicka25 Zdravím, tak hlásím, že screening máme úspěšně za sebou. Měli jsme opravdu našeho p. dr. Štěpána ml. .Bylo to moc hezké. Viděli jsme jak klasický, tak 3D ultrazvuk, slyšeli tlukot srdíčka, dr. miminko změřil, zkontroloval nosní kůstku, šíjové projasnění a něco ohledně jater (už si přesně nepamatuji, co říkal), jen pohlaví nám zůstává stále utajeno (mimi bylo tak natočeno, že dr. nic neviděl). Ani nevím, jak to celé mohlo dlouho trvat, ale předchozí pár tam byl necelou čtvrt hodinku. Až mě to přišlo skoro líto, že jsme se tímto se Sanusem rozloučili, něco jsme se tam přece jen najezdili (hlavně díky OHSS). Tak přeju, ať vám to taky všechno dobře dopadne a budu čekat příští týden na zprávu od tebe 😉

mandlicka25
10. srp 2017

@mmissulle ty jsi zlata! Dekuju za nadhernou zpravu! Doufam, ze ta moje taky bude tak vyzarovat stestim! ❤️ A gratuluju! Jsem zvedava, jestli se nam bude chtit ukazat!

mmissulle
10. srp 2017

@mandlicka25 Není zač a určitě taky napiš, budu se těšit. Držím pěsti, ať je vše, jak má 😘

mandlicka25
16. srp 2017

@mmissulle tak konecne po! A vse v nejlepsim potadku! Jsem strasne stastna a vypada to na chlapecka ❤️. Moc dekuju za podporu!

mmissulle
16. srp 2017

@mandlicka25 Skvele zpravy, to mam radost. Jen tak dal.😉

mmissulle
7. zář 2017

@mandlicka25 Ahojda, můžu se zeptat, když jsi zůstala v Sanusu, jak často máš teď plánované kontroly? Já byla poprvé u svého gynekologa a další návštěva až za 4 týdny, přijde mi to hrozně dlouhá doba, vůbec to neutíká 😢. Do HK jsme jezdili v podstatě po 2 týdnech (možná teda taky díky OHSS).

mandlicka25
7. zář 2017

@mmissulle ahoj, klidek. Bohuzel je to normalní, jeste jsem u doktora ze sanusu, pujdu pryc az po druhem screeningu, protoze se budeme stehovat, tak abych nemenila doktory... vcera jsem byla na kontrole a dalsi za mesic. Je to normalni uz v tomhle stadiu. Pry to ted uz dobre dopadne 🙂. Uz i ja jsem klidnejsi.

efijil
7. zář 2017

Holky, prosím, jakými vyšetřeními jste prošly a po jaké době jste šly IVF? Moc DĚKUJI, hodně štěstí 🙂 @mandlicka25 @mmissulle

mmissulle
7. zář 2017

@efijil Ahojda, já byla v 3/16 na laparoskopii, jelikož jsem měla tekutinu ve vejcovodu, o ten jsem přišla a zjistili mi endometriozu. Potom jsme se až do preventivky v 1/17 snažili o mimi doma a když mi bylo řečeno, že i ten druhý vejcovod nevypadá dobře, tak jsem nás objednala do Sanusu. Poprvé jsme tam byly na začátku března, pan doktor mě poslal na krev kvůli vyšetření hormonálního profilu a ještě ten měsíc jsme podstoupili IUI, kde vyšetřili přítelův spermiogram. Když se nezadařilo, tak jsem hned šla na IVF, i když pan doktor říkal, že klidně ještě můžeme párkrát zkusit IUI. Všechno jsme měli v pořádku jen ten můj vejcovod, už jsem na něj nechtěla spoléhat. Tudíž v květnu stimulace, OPU a ET.

mmissulle
7. zář 2017

@mandlicka25 Njn, všude to čtu, že se chodí po měsíci, jen jsem si říkala, že když je to CAR, tak jestli se tam třeba nechodí častěji. Njn, tak to budu muset vydržet, jako každá další těhule 😀, jsem tak netrpělivá. Stále se nám nechce ukázat, co to bude a já už bych tak ráda nakupovala. Těch neutrálních věcí moc není.😒

efijil
7. zář 2017

@mmissulle Děkuju mockrát 🙂 Takže akorát laparo, asi i hormonální profil, spermio a jinak nic. Třeba nějakou imunologii či genetiku, dělali Ti? Já jsem totiž na slepé cestě a nevím, kam... Vše máme OK! Už jedno děcko máme, je mu 3,5 roku a od té doby nic - jen potrat (už to budou 3 roky a já už to fakt nedávám, už je to prostě jenom čekání). A nevím, co dělat. Mám bohužel i málo iniciativního lékaře, který nás tlačí do IVF. Příští týden jdu na 4. IUI, tak uvidíme... Je to fakt náročné! Tobě GRATULUJU 🙂

mmissulle
7. zář 2017

@efijil Děkuji. Imuno ani genetiku nám nedělali. A ty chodíš do Sanusu? Co třeba změnit lékaře, já byla se svým lékařem v Sanusu opravdu spokojená. Jinak držím moc pěsti, ať to IUI tentokrát vyjde 😉. Hlavně mysli pozitivně a věř, že to vyjde 🙂

efijil
7. zář 2017

@mmissulle Děkuju za odpověď. Už jsem taky o variantě změnit lékaře přemýšlela, ale nejsem si jistá, zda by to k něčemu vedlo. V CAR jsme od loňského července.

mandlicka25
7. zář 2017

@mmissulle kdy jdes na screening? Ja nejak 5. Rijna

mandlicka25
7. zář 2017

@mmissulle nam skoro nic nedelali, jak rikas hormonalni profil z krve a spermio a bylo vse. Ostatni jako imunologie, genetika az po druhem neuspechu. Vse vyslo v poradku, u nas zadny problem nebyl nalezen. Pry jde nekdy o poprve. A na potreti se to povedlo a nejspis cekame chlapecka. Drzim pesti!

mmissulle
8. zář 2017

@mandlicka25 Hezké ráno, já ještě termín 2.screeningu nevím. 26.9. jdu do poradny a pak už mi snad řekne, kdy půjdeme na screening. Jen tomu trochu nerozumím, proč na 1. screening posílají na specializovaná pracoviště a ty další dva bude dělat můj doktor sám. No, snad vědí, co dělají.

jarmarca
19. říj 2017

Ahoj holky, nevite prosim, jestli je mozne do sanusu na spermiogram donest vzorek z domu? Diiik🙂

efijil
20. říj 2017

Ano, lze to, po dohodě je to možné. Nesmí být ale starší než 2 hodiny a musíte dodržet "tělesnou" teplotu toho vzorku.

anettak
20. říj 2017

@jarmarca myslim že ano, ale jen do určitého času.

jarmarca
20. říj 2017

@anettak
@efijil
Diiik holky, nakonec asi zkusime Arletu v Kostelci, i kdyz jestli je mozna donaska jen do nejakych 2 hodin, tak to zas nestihnem dovezt az do kostelce...😂

anaid1
25. únor 2018

Ahoj ,chtela jsem se optat nevite jestli v Sanusu H.K.JE mozne ivf v nativu nebo minimalni stimulace.Dekuji

bassetlady
25. únor 2018

@anaid1 určitě je možné, měla jsem tam minimálku

anaid1
26. únor 2018

Mohu se optat jestli jde i nativ ,nebo minimalka kdyz partner ma azospermie.A popripade jaky je postup ,a kolik to stoji.

anaid1
3. bře 2018

@bassetlady Dobry den,mohu se jeste zeptat na kolik vas ta minimalka vysla a jaky byl postup.Dekuji