• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, červenec 2010

29. ledna 2012 
@ankil až v pondělí
4. srp 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok tak to uteče jak voda, zítra už je čtvrtek :slight_smile: a to se jdeš domluvit na ket nebo už na utz
4. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ankil jdu na utz před ket. Kdy bude samotný ket jěště nevím. Vleče se to :frowning2: :frowning2:
4. srp 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok třeba bude už příští týden a zobeš už nějaké léky
4. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ankil Dostala jsem Estrofem a vzali mi Utroš.Ráda bych samozřejmě příští týden,ale už mám aky lístky na Grand Prix a ráda bych šla,tak uvidím.Samozřejmě mimi je důležitější. :wink:
4. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok já jsem měla estrimax a ket byl 18 DC
4. srp 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ankil Machač říkal,že je jedno jestli Estrimax nebo Estrofem,tak mi dali tohle.Utz vychází na 12 DC,tak to buď šupnou na sobotu anebo na pondělí.
4. srp 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok jj, určitě je to jedno jestli máš ten nebo ten, výsledek je pořád stejný :wink: dobrou
4. srp 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok - já mám úplně stejný pocit jako ty. A taky mi všechno pořád šrotuje v hlavě...
4. srp 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukam ze jste se dali do debaty o zviratech my mame dve kocky..nikdy jsem je moc nemusela ale uz mi chybelo zvire tak jsme se rozhidli ze si jednu poridime (k baraku patri), ale poridili jsme si ji v unoru tsk nam ji bylo lito vyhodit ven na mraz tak jsme ji nechali doma a uz doma zustala..chicht a k te druhe jsme prisli loni jak slepy k houslim..manza jel z prace domu a uprostred krizovatky sedelo malinke kotatko bylo mu ho lito tak ho vzal domu..pry si ho nekdo vezme..houbelec zustalo nam taky, ale musim rict ze to jsou hrozni mazlici jsme z nich absolutne hyn..chicht speji s nama i v posteli...jsem nakonec rada ze je mame ;o) pejska chceme taky ale musime nejdrive dodelat plot..a taky jsme se dohodli ze si ho poridime az budu ,,doma,, treba na rizikovce;o) abych se mu mohla venovat prckovi ;o)..ted je to pase kdyz mame praci do peti domu se dostaneme pred sestou a to bych na nejaky vycvik nemela ani cas a abych pravdu rekla ani naladu.
5. srp 2010 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@holubice.petra :grinning: :grinning: to je klasika :grinning: :grinning: :grinning:
my doma teď žádné zvířátko nemáme, nemohla bych to udělat tomu našemu černému zlatu (labrador) je mu už 12let je děsně rozmazlenej a mazlivej..je jak dítě..pořád si hraje s plyšákama :grinning: :grinning: a tyky s naší prací to nejde...jzdim domů až kolem 6/7hod..byl by to chudák..snad jednou...zahrádku sice máme i s plotem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale já bych ho tam nenechala :grinning:
Jinak včera jsme zase trošku zapíjeli zásnoubení :grinning: a někomu tady bylo ráno moooc špatně :grinning: a já to nejsem...zázrak :grinning:
Ten čas se tak vleče...už aby bylo po 9h..ikdyž se dooost bojim...
Jo a DOBRÉ RÁNO VŠEM!
5. srp 2010 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@okcelok - Ahoj, jestli můžu poradit, já byla teď v pondělí na UTZ před KET a KET mi napsali na sobotu. Vyšetřoval mě Machač. Utroš dostaneš až po ultrazvuku, taky jsem brala jen estrimax a od pondělí mám k tomu ještě utroš.
5. srp 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásny deň všetkým :slight_smile: Svieti slniečko tak dúfam,že budeme počuť všetké len samé dobré správy :grinning:
5. srp 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83
Ahoj.Hlavne mysli pozitívne,všetko bude naprosto v poriadku,držím ti všetky palečky :wink:
5. srp 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko babule :slight_smile:

@petrita83 no jsem cela napjata... zacina trosku drama v te nasi telenovele :slight_smile:

@stazina1 a co? drzis se? jeste jsi netestovala? ja jsem si vcera koupila mama testy... ale jeste cekam... asi to prubnu o vikendu :slight_smile:
5. srp 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem ta volala a hádejte co...výsledky nemají :angry: :angry: to je vážně divné..prý se mi ozvou..to je teda děs :angry:
5. srp 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
AOJJJ
5. srp 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. srp 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 no to už je vážně k nevíře,kdo píše scénář,že tam má tak špatné herce??? :angry: :angry:
@petrita83 to si delaji prdel ne??? to uz ani ve scenari toho serialu neni!!!!!!!
@78marcela Já jdu na utz v pondělí,tak uvidíme,kdy mě dá zpěz mimíska :slight_smile:
5. srp 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jinak doktor z Reprofitu mi neodepsal :frowning2:
5. srp 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. srp 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 tak jestli nastávající zasnoubení pořádně zapil,tak to budete mít krásné a dlouhé manželství!!! :wink:
5. srp 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už volali..zvedla jsem to a slyšim strašně smutnej hlas :frowning2: :frowning2: :frowning2: a je mi to jasné..z 530.jsem měla včera 382 :frowning2: :frowning2: tak že je jasně něco špatně..teď se prý konečně zeptaj doktorky co se mnou dál..jestli ještě nějáké odběry..nebo kontrola..ale myslim. že všichni víme jak to je :angry: :angry: :angry: je mi to strašně líto...ikdyž jsem to tušila.. :frowning2:
5. srp 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampeliska36 Asi se na mě vykašlal.Zřejmě musím čekat do pondělka.
Kdy buděš testit? :slight_smile: O víkendu? :wink:
5. srp 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. srp 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 To mě opravdu moc mrzí!!!!Držte se!!!!
5. srp 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. srp 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrita83 pořádně se vyplakej,ať naberete sílu jít dál za svým cílem!!
5. srp 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek