IVF, červenec 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)
okcelok
4. srp 2010
@ankil až v pondělí
ankil
4. srp 2010
@okcelok tak to uteče jak voda, zítra už je čtvrtek 🙂 a to se jdeš domluvit na ket nebo už na utz
okcelok
4. srp 2010
@ankil jdu na utz před ket. Kdy bude samotný ket jěště nevím. Vleče se to 😞 😞
ankil
4. srp 2010
@okcelok třeba bude už příští týden a zobeš už nějaké léky
okcelok
4. srp 2010
@ankil Dostala jsem Estrofem a vzali mi Utroš.Ráda bych samozřejmě příští týden,ale už mám aky lístky na Grand Prix a ráda bych šla,tak uvidím.Samozřejmě mimi je důležitější. 😉
ankil
4. srp 2010
@okcelok já jsem měla estrimax a ket byl 18 DC
okcelok
4. srp 2010
@ankil Machač říkal,že je jedno jestli Estrimax nebo Estrofem,tak mi dali tohle.Utz vychází na 12 DC,tak to buď šupnou na sobotu anebo na pondělí.
ankil
4. srp 2010
@okcelok jj, určitě je to jedno jestli máš ten nebo ten, výsledek je pořád stejný 😉 dobrou
lucavka
4. srp 2010
@okcelok - já mám úplně stejný pocit jako ty. A taky mi všechno pořád šrotuje v hlavě...
holubice.petraautor
4. srp 2010
Koukam ze jste se dali do debaty o zviratech my mame dve kocky..nikdy jsem je moc nemusela ale uz mi chybelo zvire tak jsme se rozhidli ze si jednu poridime (k baraku patri), ale poridili jsme si ji v unoru tsk nam ji bylo lito vyhodit ven na mraz tak jsme ji nechali doma a uz doma zustala..chicht a k te druhe jsme prisli loni jak slepy k houslim..manza jel z prace domu a uprostred krizovatky sedelo malinke kotatko bylo mu ho lito tak ho vzal domu..pry si ho nekdo vezme..houbelec zustalo nam taky, ale musim rict ze to jsou hrozni mazlici jsme z nich absolutne hyn..chicht speji s nama i v posteli...jsem nakonec rada ze je mame ;o) pejska chceme taky ale musime nejdrive dodelat plot..a taky jsme se dohodli ze si ho poridime az budu ,,doma,, treba na rizikovce;o) abych se mu mohla venovat prckovi ;o)..ted je to pase kdyz mame praci do peti domu se dostaneme pred sestou a to bych na nejaky vycvik nemela ani cas a abych pravdu rekla ani naladu.
petrita83
5. srp 2010
@holubice.petra 😃 😃 to je klasika 😃 😃 😃
my doma teď žádné zvířátko nemáme, nemohla bych to udělat tomu našemu černému zlatu (labrador) je mu už 12let je děsně rozmazlenej a mazlivej..je jak dítě..pořád si hraje s plyšákama 😃 😃 a tyky s naší prací to nejde...jzdim domů až kolem 6/7hod..byl by to chudák..snad jednou...zahrádku sice máme i s plotem :-p ale já bych ho tam nenechala 😃
Jinak včera jsme zase trošku zapíjeli zásnoubení 😃 a někomu tady bylo ráno moooc špatně 😃 a já to nejsem...zázrak 😃
Ten čas se tak vleče...už aby bylo po 9h..ikdyž se dooost bojim...
Jo a DOBRÉ RÁNO VŠEM!
78marcela
5. srp 2010
@okcelok - Ahoj, jestli můžu poradit, já byla teď v pondělí na UTZ před KET a KET mi napsali na sobotu. Vyšetřoval mě Machač. Utroš dostaneš až po ultrazvuku, taky jsem brala jen estrimax a od pondělí mám k tomu ještě utroš.
stazina1
5. srp 2010
Krásny deň všetkým 🙂 Svieti slniečko tak dúfam,že budeme počuť všetké len samé dobré správy 😃
stazina1
5. srp 2010
@petrita83
Ahoj.Hlavne mysli pozitívne,všetko bude naprosto v poriadku,držím ti všetky palečky 😉
pampeliska36
5. srp 2010
dobre ranko babule 🙂

@petrita83 no jsem cela napjata... zacina trosku drama v te nasi telenovele 🙂

@stazina1 a co? drzis se? jeste jsi netestovala? ja jsem si vcera koupila mama testy... ale jeste cekam... asi to prubnu o vikendu 🙂
petrita83
5. srp 2010
Tak jsem ta volala a hádejte co...výsledky nemají ]-( ]-( to je vážně divné..prý se mi ozvou..to je teda děs ]-(
okcelok
5. srp 2010
AOJJJ
petrita83
5. srp 2010
@okcelok AoJJJJ 😃
okcelok
5. srp 2010
@petrita83 no to už je vážně k nevíře,kdo píše scénář,že tam má tak špatné herce??? ]-( ]-(
pampeliska36
5. srp 2010
@petrita83 to si delaji prdel ne??? to uz ani ve scenari toho serialu neni!!!!!!!
okcelok
5. srp 2010
@78marcela Já jdu na utz v pondělí,tak uvidíme,kdy mě dá zpěz mimíska 🙂
okcelok
5. srp 2010
jo,jinak doktor z Reprofitu mi neodepsal 😞
pampeliska36
5. srp 2010
@okcelok 😞
okcelok
5. srp 2010
@petrita83 tak jestli nastávající zasnoubení pořádně zapil,tak to budete mít krásné a dlouhé manželství!!! 😉
petrita83
5. srp 2010
tak už volali..zvedla jsem to a slyšim strašně smutnej hlas 😞 😞 😞 a je mi to jasné..z 530.jsem měla včera 382 😞 😞 tak že je jasně něco špatně..teď se prý konečně zeptaj doktorky co se mnou dál..jestli ještě nějáké odběry..nebo kontrola..ale myslim. že všichni víme jak to je ]-( ]-( ]-( je mi to strašně líto...ikdyž jsem to tušila.. 😞
okcelok
5. srp 2010
@pampeliska36 Asi se na mě vykašlal.Zřejmě musím čekat do pondělka.
Kdy buděš testit? 🙂 O víkendu? 😉
okcelok
5. srp 2010
@petrita83 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
okcelok
5. srp 2010
@petrita83 To mě opravdu moc mrzí!!!!Držte se!!!!
petrita83
5. srp 2010
😞
okcelok
5. srp 2010
@petrita83 pořádně se vyplakej,ať naberete sílu jít dál za svým cílem!!

Začni psát odpověď...

Odešli