IVF, červenec 2010

holubice.petra
6. čer 2010

Ahojky ceka me me prvni ivf ted v cervenci...25.6. si jdu pro leky...jsem z toho vseho nejak zmatena...prida se ke me nekdo myslim ze je nas vic :o)

78marcela
5. srp 2010

@okcelok - tak počítej asi taky se sobotou, pokud budeš mít v poho sliznici. Mě pochválil, prý ji mám v pořádku, 10 mm, a že je kvalitní, tak uvidíme. Já teď strašně věřím, že to vyjde, byla jsem teď 5 týdnů v lázních, jsem báječně odpočinutá, žádný stresy jak při minulém transferu...tak to prostě vyjde.

okcelok
5. srp 2010

@78marcela tak to držím palce,ať to vyjde.No teda sliznici jsi měla jak obláčky,krásnou! 🙂 Já teď tomu KETu taky věřím,dopadne nám to dobře. 🙂

78marcela
5. srp 2010

@okcelok Určitě dopadne. Moje ségra má taky po IVF, při normálním ET nic, a malá se jí podařila taky na KET. Tak tomu vážně věřím, za rok už budeme mít u sebe mimísky a budeme drndat s kočárkama. Teď při kontrole jsem měla Machače poprvé a působil na mě děsně dobře, klidně bych ho brala i při Ketu, minulý transfer mi dělal Štencl, ale Machač se mi líbí víc. Tak jsem zvědavá, koho budu v sobotu mít.

okcelok
5. srp 2010

@78marcela mě transfér dělala nějaká mladá doktorka,tak jsem zvědavá. Slyšela jsem pár názorů,že ty mražáčci se chytají líp,tak tomu věřím a budeme doufat! Dostala jsi prednison?

78marcela
5. srp 2010

@okcelok Byla ta doktorka černovlasá a nakrátko? Jestli jo, tak to byla Pospíšilová, ke které normálně patřím. Prednison jsem nedostala, ani nevím, na co by měl být.Beru jen estrimax a utroš.

okcelok
5. srp 2010

@78marcela ne,byla to vysoká zrzka,hubená. Jsem zvědavá,kdo to bude tentokrát.

pampeliska36
5. srp 2010

@petrita83 tak to je mi teda berusko straaaaaaaaaaaasne moc lito!!! ☹

petrita83
5. srp 2010

@okcelok řvu jak želva... ☹ nemáme ani nanučky..tak že všechny optimistické představy jsou pryč ☹ ☹ větší smolař tady asi fakt neni...holky držte se..smůlu už máme vybranou za Vás za všechny ☹ ☹

pampeliska36
5. srp 2010

@okcelok jj vypada to na vikend 😉

pampeliska36
5. srp 2010

@petrita83 to je mi jasny. proste se vyplac... to pomuze! drz se a strasne moc na tebe myslim!!!

okcelok
5. srp 2010

@petrita83 mám slzy i za vás 😢 ,ten život je nespravedlivej.

okcelok
5. srp 2010

@pampeliska36 a hodíš nám to na nástěnku? 😉

pampeliska36
5. srp 2010

@okcelok no jasny! doufam, ze bude co hazet 😉

petrita83
5. srp 2010

@okcelok ty se nestresuj..tebe čeká KET a pak krásnejch 9měsíců...
já jsem v řiti...pardon

okcelok
5. srp 2010

@petrita83 v řiti nejsi,půjdete znovu na konzultaci a nevzdáte to!!!!!

okcelok
5. srp 2010

@pampeliska36 to víš,že tam bude co házet! Dálnice to bude!! 😉

okcelok
5. srp 2010

@78marcela byli jsme u dr. Kuřecové

pampeliska36
5. srp 2010

@okcelok keeeeeeeeeeeeez by 😀 😀 😀

petrita83
5. srp 2010

@okcelok

okcelok
5. srp 2010

@petrita83 já neúspěchy beru tak,že asi nebylo něco v pořádku a to tělo to pozná samo

pampeliska36
5. srp 2010

@petrita83 proste naberes sily, telo se da do poradku a pujde to dal! uvidis!

holubice.petra
autor
5. srp 2010

@petrita83 jezisi to snad neni mozny ja bych nejradeji brecela taky...to jsem si myslela ze jsem tu smulu vybrala ja za nas za vsechny :o(

petrita83
5. srp 2010

@holubice.petra no myslim, že jsem si jí vybraly obě pořádnej kus..to tvoje bylo neuvěřitelný..a tohle vlastně taky..ale nakonec..ber to pozitivně..ty budeš moct na další pokus hnedle..já až bůhví kdy ☹ ☹
nevíte kdy HCG klesne na 0?testy pořád pozitivní..a přitom výsledek taak negativní... ☹ pořád čekám na tel..ale vlastně neřekli kdy budou volat ☹

okcelok
5. srp 2010

@petrita83 tak v tomto já vůbec neporadím,nevím,jak dlouho to trvá! Zkusíš si tam teda zavolat sama anebo budeš čekat na ně?

petrita83
5. srp 2010

@okcelok čekám na ně..sestra řikala, že se musí spojit s doktorkou a pak že buď kontrola - aby něco nezanedbali, nebo zase krev..po včerejšim zážitku už bych fakt ráda na kontrolu..navíc mě pořád bolej záda , trošku břicho..tak čekám..protože tam třeba moje doktorka dneska neni..budu muset čekat..kdo ví...prostě... jak to bylo včera s tím kasovním trhákem?

stazina1
5. srp 2010

@petrita83
☹ ☹ Tak to je mi luto,ale ešte nezufaj,čo ked si mala mať dvojčátka a jedno ti ešte ostalo a preto sa ti znížilo HCG?
Asi by si mala ísť na UTZ,ja ešte stále verím,že to budeš mať OK 🙂

stazina1
5. srp 2010

@pampeliska36
Láka ma to,práve mi volal manželík,že je napätý ale žeby sme to mohli skusiť testnúť,aj ked tam nič nebude tak aspoň skusim,a ak tam náhodou bude,tak čo myslíš može to byť pozostatok hormónov zo simulácie?Starký príde odpoledne domov tak to testnem,nejako to už len dopadne.A čo ty? 😀

okcelok
5. srp 2010

@stazina1 vidíš,to je taky možnost,ale to by to původní hcg měla vyšší,ne?

okcelok
5. srp 2010

@petrita83 bavily jsme se,že nacvičíme scénku,kde pacientky CARů zabijí nepříjemné sestry a doktory a půjdeme s tím do Národního!! 😀 Jak tady někdo psal,včera nebyla konstelace hvězd,tak jsme nadávaly.

pampeliska36
5. srp 2010

@stazina1 no ja to vidim az tak na vikend 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru