IVF červenec - srpen 2013

gebymaruska
9. čer 2013

Založeno pro společnou podporu při bojování o to nejcennější.
S manželem se chystáme na IVF na konci července. Původně jsme chtěli ET se 3 embrya, ale to mi dr. v CAR nedovolil. (jdu na 1. IVF). Tak zvažujeme 2 embrya. 🙂 Uvažujete někdo o pracovní neschopnosti při IVF cyklu? Případně jak se připravujete na IVF? Vitamíny, kontryhel a jiné... =) A ještě jedna otázka. Je tu někdo, kdoIVF podstoupím v létě v Eurofertilu Ostrava?

lolinek
17. čer 2013

@absti Teď už dobře,ale ze začátku po tom utrogestanu strašně ospalá a malátná.Jako bych v sobě měla neustale 2 piva.První tři dny mě docela bolel bodbřišek,ale to si myslím,že bylo z OPU a hned za dva dny jsem měla ET.

allmeyo
17. čer 2013

@janice_opice jo jo mám to takhle rozjeté v případě,že by toto IUI nevyšlo.Pojišťovna mi IVF schválila,takže uvidíme jestli to budem potřebovat nebo ne 😉 MS opravdu ještě nedorazila,ale to zpoždění přičítám spíše utroši 🙂 Test udělám opravdu až v ten pátek jestli ovšem do té doby nedorazí MS 😒
Děkuji za pěstičky a i já tobě přeji moc štěstí a aby se zadařilo 🙂

bohumilka1
19. čer 2013

ahojky holky, tak já se též přidám 🙂 v červenci nás čeká 1 IVF, mám krátký protokol Fostimon a Synarel cca 800,- + narkóza 1000,- . Teda teď už čekám jenom na schválení od pojišťovny a pak až dorazí MS a hurá na to 🙂 se nemůžu dočkat a zároveň se bojím 🙂

gebymaruska
autor
20. čer 2013

@bohumilka1 já ještě nevím kolik budu doplácet, dívala jsem se na ceník našeho CAR, ale moc cchytrá z něj nejsem. Ptala jsem se jedné kolegyně v práci, která chodí do stejného CAR a říkala, že dopláceli 30 000, ale taky záleží, co všechno v tom měli za metody. Tak zhruba počítám taky. Nedávno jsem se přihlásila na RBP na e-přehled pro pojištěnce, a myslím si, že by mi ev. mohli příští půlrok vrátit přeplatek nad ten limit 5000Kč, ale nejsem si jistá. 🙂

janice_opice
23. čer 2013

@lolinek jak si na tom??????doufám, že dobře!!! 🙂

lolinek
23. čer 2013

@janice_opice včera jsem testila a ještě nic,mrcha nikde,žádné špinění.Dnes jsem nečůrala,tak až zítra budu testovat.Byly mi dána dvoudenní embryjka,tak nevím,asi je ještě brzo(tím se zatím utěšuju).

janice_opice
23. čer 2013

@lolinek to víš že jo a kolikátý den jsi po ET?

lolinek
23. čer 2013

@janice_opice tak jsem se zrovna vrátila z wc a trošičku jsem zašpinila tmavou krví.Mám pocit,že je to v háji.Dnes jsem 11 den po ET.

janice_opice
23. čer 2013

@lolinek :( tak uvidíš, někdy holky taky špinily celkem tmavě..uvidíš, ještě tomu věř, rozhodně bych si zašla na krev.....

lolinek
23. čer 2013

@janice_opice To jdu ve středu,tak uvidíme.Naděje umírá poslední.

janice_opice
23. čer 2013

@lolinek já si taky myslím, tak se drž, já jdu zítra na OPu tak uvidím, jeslti aspon jedno vajco tam bude:
Držím ti pěsti at se to v ddobré obrátí!!!

lolinek
23. čer 2013

@janice_opice Díky Ti.Tak zítra na Tě myslím,ať je kopa vajec.Tfuj tfuj pro štěstí.

janice_opice
24. čer 2013

@lolinek jak to vypadá????

holanci
29. čer 2013

Ahoj holky, jestli můžu, ráda se k vám přidám. V pondělí začínám stimulovat na naše první ivf. Mám nějakou novinku - je to jedna injekce píchne se jen 2 DC a působí 7 dní a kupodivu bez doplatku 🙂 takže super, jsem na to vše zvědavá. Na jednu stranu se moc těším, že se něco už děje, na druhou stranu se toho všeho bojím, co nás čeká atd. hlavně teda si odběru se bojím a pak jak to zvládnu psychicky :-/

eevvaa
29. čer 2013

ahojky, no nám už se to taky blíží, vyhlížím červenou paní a pak hurá na KET.

eevvaa
29. čer 2013

@holanci to zvládneš, já mám 1.IVF za sebou v dubnu, ale bohužel neúspěšně, máme dva mrazáčky, tak teď v červenci to zkusíme, snad to bude úspěšné.

radka64
30. čer 2013

Ahoj holky, přidávám se k vám, od třetího července začínám první IVF, tak snad všechno půjde tak jak má. Všem vám držím palce at vám to dobře dopadne.

eevvaa
1. črc 2013

ahojky holky, tak dnes 1.DC, začínám zobat Estrofem a kolem 20. by mohl být KET, takže srpen s // je náš 🙂 , musíme tomu věřit.

mysskyna
2. črc 2013

Ahoj holky, jdu se k vám přidat. Tento cyklus jsem podstoupila IUI a když to nevyjde, tak máme měsíc pauzu a pak nás čeká první IVF. Trochu tuším, že to nevyšlo, tak proto se k vám přidávám. Musím říct, že mám z toho trochu obavy, ale tak snad nejsem jediná 🙂
@leni_tom Ahoj, doufám, že ti nevadí, když ti tykám 🙂 koukala jsem, že jsi z Chomutova. Také jsem žila celý život v CV až poslední rok bydlím v Teplicích. Chtěla jsem se zeptat kam chodít do CARu?

holanci
2. črc 2013

@radka64
@eevvaa Ahoj spolubojovnice, tak jak to jde???? Já píchla včera, další mě čeká sobota, neděle a v pondělí jedu na kontrolu... 😒 😉

gebymaruska
autor
2. črc 2013

Ahojte, tak jak to s Váma vypadá. Já se vrátila z dovolené. MS se trochu zpozdila, a tudíž nevím jestli stimulace začně v červenci nebo v srpnu. =(. Tak se necháme překvapit. Dnes jsem se bavila s jednou kolegyní z jiného oddělení bavila o tom, co mě čeká po ET. Chtěla jsem volat tento týden volat do CAR, abych se objednala, na kontrolu a na vyzvednutí všech receptů na stimulaci, ale asi ještě týden počkám, protože bych šla asi zbytečně brzy. Tak všem přeji hodně štěstíčka a ať brzo máme //. 🙂

radka64
2. črc 2013

@holanci Ahojky, tak to máme skoro stejně. Já začínám zítra první a pak neděle, pondělí a v úterý kontrola 🙂. Je to moje první IVF, taky vůbec nevím co mě pořádně čeká. Na odběru jsem ještě ani nepřemýšlela, vypořádávám se s injekcema, nějak s něma nejsem kamarádka 🙂, doufejme, že to zítra na poprvé klapne. A co ty, jaké jsou zatím pocity?

holanci
2. črc 2013

@radka64 také první ivf.... a přesně jak píšeš ty, injekci jsem měla zatím jen jednu. Naštěstí nemusím každý den - působí 7 dní, ale ono i tak to bude stačit.... 😒 i nad odběrem jsem přemýšlela - myšlenky mi lítají všude možně... Kéž by nám to klaplo, musíííííí bude spolu sdílet pocity a dojmy a završíme to // 🙂 😉 Nemáš náhodou píchat taky orgalutran?

leni_tom
2. črc 2013

@mysskyna Ahoj, jasně že tykej. Já se zas do Chomutova přistěhovala z Klášterce 🙂 Chodím k doktorce, která má atestaci na reprodukční medicínu a přímo spolupracuje s ISCARE v Praze a Pronatalem v Teplicích. Vybrali jsme si ISCARE - tam pojedeme jenom na OPU a ET jinak všechny kontroly a léky budu mít tady u gyndařky.

@gebymaruska Ahoj my máme taky po dovolené a malýho Řeka jsme si nepřivezli, už jsem dostala MS. Léky na IVF máme schválené, někdy po 20DC mám přijít na sono před stimulací a už nám to asi začne. Doufám, že srpen pro nás bude vítězným.
Oba se těšíme, já se teda zároveň i bojím neúspěchu.

radka64
2. črc 2013

@holanci První injekce je Elonva a pak mám dvě Cetrotide, další že pak dostanu v úterý po kontrole. Pracuješ nebo jsi doma v klidu?

holanci
2. črc 2013

@radka64 Tak doufám, že ta elonva nám pomůže viď? Já chodím do práce, jsem v kanclu, takže pohoda, alespoň se snažím hlavu zaměstnat trošku jinak. Je to tak strašně náročné na psychiku... 😒 já mám tu elonvu, pak sobota, neděle orgalutran a v pondělí kontrola... Doufám, že bude dost krásně zralých vajíček...

radka64
2. črc 2013

@holanci Taky doufám, že nám to všechno zabare a nebudeme muset na další pokus. 🙂 Určitě ti kontrola dopadne dobře. V ponděli budu držet a pak musíš napsat. At vím co mě čeká v úterý 🙂. Taky chodím do práce, ale jak mi vloží vajíčka zpět, tak si vezmu dovču asi čtrnáct dní.

holanci
2. črc 2013

@radka64 Jsi hodná, určitě napíšu a v úterý zas budu držet pěstičky já 🙂 No já si po ET vezmu dovču asi tak den, dva určitě, uvidím jak to přesně vyjde, ale pak bych šla třeba na den dva do práce a pak už mi začíná 14tidenní dovolená, takže by to mohlo vyjít parádně... 😉

radka64
3. črc 2013

@holanci Ahojky, tak to máš naplánované fakt parádně 🙂. Já musím dovčou šetřit, rozjela jsem se s ní na začátku roku a vůbec jsem nepočítala, že půjdu na IVF. Tak už mám za sebou první injekci a přežila jsem 🙂, ta jehla je fakt boj. A jak to jde u tebe?

radka64
3. črc 2013

@gebymaruska Ahoj, taky přeju hodně štěstíčka 🙂.