IVF, co vám pomohlo při zahnízdění mimíska?

lucishek007
10. únor 2014

ahoj holky, chci se zeptat zda některé pomohly takové ty rady typu - 2dcl červeného vína, čili papričky, čerstvý ananas pro udržení mimíska při IVF? Nás teď IVF čeká tak bych tomu chtěla nějak pomoct 🙂 začala jsem pít kontryhelový čajík. Teď ke konci týdne má dorazit MS a pak šup stimulovat. Ikdyž se hrozně bojí,, že to nevyjde, musím se naučit tomu věřit, že to dopadne dobře.
Díky za každý názor.

lucishek007
autor
14. bře 2014

@barussa no to víno je dobré na prokrvení sliznice a pokaždé co sem byla na kontrole mi doktor sliznici chválil, že ji mám opravdu pěknou, tak to asi něco do sebe má... jinak ta kyselina listová je i v tom femibionu a je přímo zoštěpená či co to a jsou tam další důležité vitamíny. femibion 800 se užívá do 12tt... jako ten kontryhel jsou bylinky a myslím, že když ho budeš pít tak tím ničemu neublížíš.
děkuji za podporu, doufám, že to vyjde 🙂 a ty se taky drž 😉 za chvilku budeš taky těhulka 😉

barussa
14. bře 2014

Tak ja zase takovy problem se sliznici ani nemam. Tak Femibion si asi tedy koupim a ten cajik tez,proc to nezkusit,kdyz mi to neublizi 🙂 Ja ted cekam na MS,mam zpozdeni,jsem lo vyvolavacce a stale nic ☹ Dnes jsem volala do CARu,a kdyz to nedostanu do utery,mam prijit na dalsi vyvolavacku ☹ Kdyz uz se blizime ke konci,tak mi to pro zmenu zhati MS..Hruza.. 😒

barussa
14. bře 2014
lucishek007
autor
14. bře 2014

@barussa já sem taky neměla nikdy problém,ale říkala sem si, proč to nezkusit. když si vezmeš tak ten čajík stojí nějakých 30Kč a femibion mě stál 320,-Kč a je to na měsíc. není to taková cenová hrůza a jestli to pomůže tak tím líp 😉 že my ženské toho musíme tolik vytrpět 🙂 ale je to krásné trpění 🙂 já už se nemůžu dočkat pondělku co mi řeknou

barussa
14. bře 2014

@lucishek007 No asi to zkusim 🙂 A Ty vydrz,to mas za chvili!!! To budou same dobre zpravy,uvidis 🙂

luc1979
14. bře 2014

Já chodila před tím vydařeným IVF a ještě i chvíli po zavedení na akupunkturu k dr. a ten mi dal ještě nějaká homeopatika, ale ty byly spíš na potlačení nevolností a úpravu krve, prý mi pradoxně pomohl hyperstimulační syndrom, že se pak děti líp uchytávají (ale to nedoporučuju 🙂 ) a cvičila jsem Mojžíšovou, asi 3 měsíce před posledním IVF a po zavedení už ne, bylo mi blbě z toho HSS.

ctiborka
14. bře 2014

@lucishek007 SUPER !!!!!!!!! Moc na tebe myslím a držím palečky !!!!!! Alespon nekdo má to štěstíčko..... 🙂

ctiborka
14. bře 2014

@barussa Ahoj, také tě tu vítám... 😉

barussa
14. bře 2014

@ctiborka Ahoj dekuji 😉

barussa
14. bře 2014

@luc1979 Ahoj,tak Mojzisovou jsem cetla,ale nejak mi nezbyva cas na tu praktickou cast 🙂 a pokud by HSS pomohl k uhnizdeni,tak to.je jediny pozitivum,ktere si na tom tedy najdu...🙂 Ale znovu bych ho nechtela..Nebylo to nic prijemneho 😖

lucishek007
autor
14. bře 2014

@barussa jj už je to za chvíli. zítra zkusím další test tak snad bude čárka silnější už 🙂

lucishek007
autor
14. bře 2014

@ctiborka děkujiii 😉 jsem ráda, že i k nám se štěstíčko naklonilo po těch trápeních 🙂

barussa
14. bře 2014

@lucishek007 No musim rict,ze asi taky budu na nervy az na to prijde..Ta nervozita,vid? A kolikaty si den? Nejak mi uniklo

lucishek007
autor
14. bře 2014

@barussa jj ty nervy kolem toho jsou šílené... mě naštěstí tento týden utekl docela rychle, ptž jsem chodila do práce, ale už se nemůžu dočkat na pondělííííí 🙂
já jsem dneska 11den po ET

barussa
14. bře 2014

@lucishek007 A kolikaty pokus? To uz mas jasne 😉

lucishek007
autor
14. bře 2014

@barussa teď je to první kompletní. před 2,5rokem jsme k transferu nedospěli

catchulinecka
14. bře 2014

@lucishek007 tak zítra jak si budeš dělat testík, tak chceme vidět silnější čárky, jasný? 😀 potřebujeme nějakou inspiraci 😉

barussa
14. bře 2014

@catchulinecka Souhlas! 😅

lucishek007
autor
14. bře 2014

@catchulinecka no budu se snažit 😉 vyřídím to i prďoškovi 😵

ctiborka
16. bře 2014

@lucishek007 přesně tak, musíš dopadnout lépe než já !!!!!!!!!!!!!!! A jak dlouho celkově se už o mimi snažíte a kolik ti je ???? Pa 😉

lucishek007
autor
16. bře 2014

@ctiborka snad to zvládnem 😉 no my to řešili před 2,5lety, jenže manželovi tehdy neodebrali žádné spermijky ani při operaci mesa/tese a tak jsme čekali, až se to srovná v hlavičkách u obou abysme byli dost silní znovu o mimíska bojovat. mě je 26 a mojemu 30.

ctiborka
19. bře 2014

@lucishek007 ahoooj, tak jak to u vás vypadá ???????? Doufam, že vše v nejlepším pořádku... 😎

lucishek007
autor
19. bře 2014

@ctiborka ahojky, no zítra jdeme na první utz, tak snad půjde vidět aspoň gestační váček 🙂 jinak v pohodě. cítím se jako netěhotná 😀 příznaky zatím žádné nemám

lucishek007
autor
19. bře 2014

@ctiborka a co ty? jak se máme? sluníčko nám zase svítí 😵

janice_opice
20. bře 2014

@lucishek007 ahoojjj tak dneska jo?🙂))) drzim.pesti ;)

lucishek007
autor
20. bře 2014

@janice_opice ahojky!!!! anooo dneska!!! krásně rosteme a už šla bublinka i vidět 😵 máme 6,5mm a jsem správně umístění. HCG mám už přes 3500 🙂 dnes je den štěstí tak se mi ta dnešní kontrola vyplatila 😵 já su tak šťastná!!!! ptala sem se a že tak do 14dnů bysme měli mít srdíčko 🙂 jupííííííí

janice_opice
20. bře 2014

@lucishek007 no super a kolikátej jsi dnes tt?🙂 a den po ET?

catchulinecka
20. bře 2014

@lucishek007 jeeeeeeeeeee,moc moc gratuluju!!!!to je dneska krasny den 😵 😵

lucishek007
autor
20. bře 2014

@janice_opice doktor říkal 4,5t po ET mám 17den. no doufám, že vše půjde dobře. za týden zase kontrola a do 14dnů bysme měli mít i srdíčko 🙂 je to můj prďolíček maličký 😵

lucishek007
autor
20. bře 2014

@catchulinecka moooooooc děkuju 😵 je to krásné vidět ten černý flíček 😵