• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, co vám pomohlo při zahnízdění mimíska?

2. prosince 2014 
@lucishek007 tak to jsme měli dost podobnou hodnotu z krve.-)
20. bře 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucishek007 to musi byt uzasne :slight_smile: tak se pekne opatrujte :wink:
20. bře 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janice_opice noooo a ty už si 27.tt :grinning: já už chci taky pupka :grinning: už se těším na srdíčko a další fotečku :dizzy_face:
20. bře 2014 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@catchulinecka jj je to krásné.... po takové dlouhé době čekaní a samých špatných informacích je toto fakt nádhera :dizzy_face: děkuju
20. bře 2014 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucishek007 no jo dnes 96 dni do terminu ;) pupik uz mam peknej a zacala jsem.konecne verit, ze se to opravdu po tolika letech a pomusech povedlo :slight_smile:
20. bře 2014 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@janice_opice jj teď už tě čeká jen mazlinkování s mimískem v náruči :wink: no a spooousta starostí :sunglasses: ale to k tomu patří
20. bře 2014 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucishek007 mno daleko vetsi starosti jsou s pubertakama..miminka jsou zlata :grinning:
20. bře 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janice_opice tak do puberťáků máme my zatím daleko... toto je naše prvňátko roztomiloučké :sunglasses:
20. bře 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucishek007 to je super moc ti gratuluji a drziiiiiim pevne pesticky .aby bylo vse ok.
20. bře 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja dnes byla v car a mam synarel a gonal tak verim ze ti pujdu po stopach............
20. bře 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aaajjjaaa912 moc moc moc děkuji :dizzy_face: synarel je na co? já měla taky gonal 225jednotek, to pero je pohodička, to hravě zvládneš a určitěěěěěě půjdeš v mých stopách :wink: :wink: :wink: :wink: věřím, že Ti to dobře dopadne
20. bře 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucishek007 kocko vis ze ani presne nevim na co presne je ale je to nosni sprej...... jezis ja mam takovou radost je tak pekny videt ty pozitivni testiky...... :wink:
20. bře 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaajjjaaa912 mas dlouhy protokol?
20. bře 2014 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@aaajjjaaa912 to je fuk na co je, hlavně že pomůže :wink: tak mysli pozitivně i ty :wink: taky jsem se dost snažila a dívej, zatím máme 6,5mm ale věřím, že porosteme a bude vše v pořádku
20. bře 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jo janicko mam. Dlouhy protokol a jak ty kocko rostes...
20. bře 2014 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucishek007 uz se tesim na fotecku mimiska jak roste do krasy
20. bře 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaajjjaaa912
@lucishek007 synarel je sprej hormonální do nosu ,který se používá právě hlavně při IVF v tom dlouhém protokolu...normálně navozuje umělý přechod a v tom dlouhém protokolu se používá pár dní(třeba 10) před stimulkou..jakobyutlumuje funkci vaječníků a pak vlastně dostaneš léky jako je gonal nebo puregon nebo ty vlastně gonal a ten naopak povzbuzuje činnost vaječníků... :slight_smile:
20. bře 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@aaajjjaaa912 no jak bude pořádná fotka tak hned něco hodím :slight_smile: musím počkat až se prďolka ukáže ve vší kráse :wink:
20. bře 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@janice_opice tééééda :wink: ještě že Tě tu máme :wink: hned sme chytřejší :wink: a já vlastně díky tobě papkám i femibion a pila sem vínečko, takže opožděně děkujuuuuuuuu :dizzy_face:
20. bře 2014 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aaajjjaaa912 no já rosto holka, v úterý vstupuju do třetího trimestru:slight_smile:) Pupík mi už vykouknl pořádně:slight_smile: akorát ted dva dny mě trápí záda..blok nebo skřípl se mi nějak blbě nějakej nerv pod levou lopatkou a blbě se mi dýýcháá a hýbe a k tomu se přialy zuby na levé straně...odhalujou se mi krčky a nic nepomáhá, ale jen na levé straně akorát je to únavný a jsem z té bolesti taková otrávená a přeju si,aby to přesšlo...příští středu mám poradnu už první ve třetím trimestru:slight_smile:, dostnu injekci na negativní rh faktor a doufám, že jsme stále v pořádku:slight_smile:..zatím je kočička zlatá..nechci to zakřiknout,ale všechny testy a všechno dopadlo zatím skvěle, řádí jako černá ruka:slight_smile:) vím o ní celej den,ale v noci naštěstí spí, poslední boule a kopance dostanu tak kolem půlnoci a pak až ráno,když už jsem vzhůru, ale pak jede celej den s přestávkama:grinning:DDD aspon tak vim, že je OK..tak si říkám, že se ai konečně dočkám trochu klidu a štěstí po těch 10 letech a 8 IVF:slight_smile:) ale nechci to zakřiknout.....fakt doposud žádné trápení, problémy, otoky nic až tedy ted na ty zuby a záda.... tak ještě uvidíme jak tam vydrží a jakej bude porod, pořád se uklidnuju, že fakt horší než ten první už být nemůže:slight_smile: hlavně at se narodí zdraví a je v pořádku a už tu vrní v postýlce:slight_smile: moc ti držím pěsti !!!!
20. bře 2014 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucishek007 heleee kdo ví,jelsti to pomohlo a přispělo, každopádně jksem moc ráda, že ti to vyšlo a to vínečko zase nebylo tak špatný ne??:slight_smile:))) :grinning:
20. bře 2014 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janice_opice tak určitě jsem tomu pomohla :wink: vínečko perfektní nápad, akorát teď už si ničeho nedám bůhví jak dlouho :grinning:
20. bře 2014 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucishek007 já jsem si dala co jsem těhotná na silvestra jednu sklénku sektu asi dvakrát malý pivko a v neděli 1,5 dcl červenýho a vypila jsem tak 1 dcl a měla jsem jí jako z praku a usnula jsem:slight_smile:)) :grinning:
20. bře 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucishek007 uz se moooc tesim
20. bře 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice az budes mit ten uzlicek v naruci a hodi na mamku ocko ,tak si pak clovek rekne ze i ty bolistky za to staly,at je ti brzy lip.......
20. bře 2014 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucishek007
@janice_opice jestli se to povede i u me tak jani nechas si to vinecko a ty vitaminy patentovat.....jsi proste sikulinka sikovna
20. bře 2014 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aaajjjaaa912 to jo jen ten porod prave doufam ze bude lepsi uz kvuli male..hele, ale to vino a vitaminy neni muj objev..ttoje jen kombinace veci, ktere mohou pomoc..ja k tomu jeste pila ten caj a bastila chilli
20. bře 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No dyt ja to vsechno taky bastim akorat ted ten cajik jsem 14dni nepila nez mi prisel..........
20. bře 2014 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@janice_opice tak já su veliký pivař, takže sem tam si pivečka cucnu :slight_smile: ale na jednu stranu to není taková oběť kvůli prckovi :dizzy_face:
21. bře 2014 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@aaajjjaaa912 i já se moooc těším :wink: noooo janička nás tady nakazila a za chvíli z nás budou vinaři všichni :grinning:
21. bře 2014 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek