IVF, co vám pomohlo při zahnízdění mimíska?

lucishek007
10. únor 2014

ahoj holky, chci se zeptat zda některé pomohly takové ty rady typu - 2dcl červeného vína, čili papričky, čerstvý ananas pro udržení mimíska při IVF? Nás teď IVF čeká tak bych tomu chtěla nějak pomoct 🙂 začala jsem pít kontryhelový čajík. Teď ke konci týdne má dorazit MS a pak šup stimulovat. Ikdyž se hrozně bojí,, že to nevyjde, musím se naučit tomu věřit, že to dopadne dobře.
Díky za každý názor.

janice_opice
21. bře 2014

@lucishek007 ja taky a cucnuti nevadi 🙂

lucishek007
autor
21. bře 2014

@janice_opice no jako znám jednu co celé těhotenství pila bílé víno.... já alkohol v těhotenství odsuzuju. neříkám nějaký hlteček

janice_opice
21. bře 2014

@lucishek007 ja se teda priznam, ze na to ani nemam chut a kdyz tak mi fakt staci malo....zbytecne kourenim a alkoholem riskovat zdravi vymodlenyho ditka je pro me spatny ;) to je muj postoj 🙂))

kalka
21. bře 2014

Ahoj holky, mám za sebou 3 cykly IVF a v dubnu mě čeká poslední KET. Na 4 IVF už nemám nárok:( Máme zmražená 2 embrya. Rozhodli jsme se, že si tentokrát nechám zavést dvě. Je to náš poslední pokus, pokud se nezadaří, tak to bude pro mě velký zlom, budu mít jistotu, že miminko mít nikdy nebudu, hrozně se toho bojím. Není tu některá která má taky poslední pokus? Co udělat, abych pomohla zahnízdění? ☹

lucishek007
autor
21. bře 2014

@janice_opice já teda chutě mám zatím normální jako netěhotná,ale jak píšeš kouření a alkohol těhotné nepatří 😒

janice_opice
21. bře 2014

@kalka ahoj a co mas za problem, ze budes mit jisyotu, ze u vas nejde prirozene? drzim palce at se podari

janice_opice
21. bře 2014

@lucishek007 ja jsem zadny specialni chute ani nemela cele tehotenstvi jen proste nemam chut na pivo ani na vino...🙂

lucishek007
autor
21. bře 2014

@janice_opice a nevolnosti? já doufám, že je mít nebudu...

lucishek007
autor
21. bře 2014

@kalka též držím palečky aby se vše povedlo 😵

kalka
21. bře 2014

@janice_opice jisotu..no jak se to vezme, jsme v pořádku, ale je mi 38 let. Shodli jsme se s manželem, že pokud se nám nezadaří, aby se nám mimčo narodilo do mých 39 let, tak pak už nebudeme těhotenství pokoušet.

janice_opice
21. bře 2014

@lucishek007 nevolnosti jsem taky nemela jen jakoby lehkou kocovinku asi tyden ;)

janice_opice
21. bře 2014

@kalka tak uvidis, treba pak jeste zkusite 4.pokus anebo se najednou zadari normalne ;) dneska 38 neni uz zadnej vek ;) hodne stesti!!!!

barthia
21. bře 2014

@kalka Vždyť to nemusí být poslední šance na dítě. Existují i jiné možnosti jako IUI nebo nativní cyklus nebo minimální stimulace, které nejsou tak drahé. Já mám dítě z 2. IVF a teď se snažíme o další a už také nemáme nárok na další IVF. Jsem také samoplátce, ale chceme to dál zkoušet. Nativní cyklus není drahý a zkoušeli jsme i IUI. Chceme to ještě aspoň 2x zkusit. Také jsme přemýšleli o IUI s dárcem, ale to je až poslední možnost. Jinak jsou i levnější stimulační léky. Po dohodě s carem se dají sehnat i léky od dárkyň a místo IVF se to dá napsat jako nativní cyklus....Neházela bych flintu do žita, a určitě víc pomůže zahnízdění, když se nebudeš stresovat, že to je poslední šance. 😉

kalka
21. bře 2014

@barthia O mimčo bojujeme 9 let. V podstatě celou tu dobu samý stres, neznám recept na to jak být nad věcí a v klidu. IUI jsem měla několikrát, bez výsledku. A všechny možný léky horem spodem semnou zamávaly. Co to znamená v nativu? že by mi odebrali v měsíci jedno vajíčko a to oplodnili a byl ET bez stimulace? Možná se ptám hloupě, ale neznám tuhle cestu 😔

janice_opice
21. bře 2014

@barthia souhlas...kdyz nekdo muze vyuzit moznosti iui apod tak urcite jak rikas!!! to u nas to bohuzel nejde a ani nativ...takze 8 IVF , ale I pres to jsme to nevzdali ;))) a presne kdyz to jde a jsou jine moznosti tak se nestresovat, ze je to posledni sance🙂

janice_opice
21. bře 2014

@kalka nativ je s minimalni stimulaci a je to kolem 1-3 vajicek a stoji cca 12-15 tisic

kalka
21. bře 2014

@janice_opice aha, to je príma... a to stojí 12-15 tisc. (léky, odběr vajíček, transfer?) Nebo jen ty léky?

janice_opice
21. bře 2014

@kalka v centru kam jsem chodila tak stál nativ 12 tisíc bez léků a byl v tom balíčku i ah, icsi a ještě něco ale nevim co přesně.já nativ mít nemohla ,....ale určo být tebou tak to zkusím🙂

ratatooy
21. bře 2014

@kalka nás stalo ivf 30tis,leky z toho byli 7tis

kalka
21. bře 2014

@janice_opice moc děkuju za tip!

kalka
21. bře 2014

@ratatooy a to šlo už jsi byla taky samoplátce?

janice_opice
21. bře 2014

@ratatooy ahooojjjjjj a jak se ti daří??????

janice_opice
21. bře 2014

@kalka jinak nás jedno IVF jako celé IVF vyšlo na 35 tisíc(v balíčku ICSI, kryo, AH a PK) a plus léky

janice_opice
21. bře 2014

@kalka léky jsem platila vždy hodně třeba 20-25 tisíc,ale já potřebuju veliký dávky

kalka
21. bře 2014

@janice_opice Vážně?.. čekala jsem víc, počítala jsem něco kolem 60 tisc. V jaké CARu si byla?

kalka
21. bře 2014

@janice_opice A co OPU? za to se určitě taky platí?

ratatooy
21. bře 2014

@kalka ne bylo to první a jediný ivf

janice_opice
21. bře 2014

@kalka no s těma lékama to tak nakonec vždycky vyšlo....Opu je v tom balíčku jak nativu tak v tom plnym pro samoplátce právě.. v Iscare jsem platila jen za OPU a ET 48.000:(((

janice_opice
21. bře 2014

@kalka Poslední 8. pokus jsem absolvovala v IVF Cube

ratatooy
21. bře 2014

@janice_opice ahoj no nám dobře,včera sem zrovna koukala že už jsi 28tt to letí