IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

ahojkyy
24. říj 2010

@petulke - držím palce na cukrovku. Ja som poobede vtedy ešte zacukrila banánom a pozvracala sa 😀
A čo si sa dočítala ohľadne tej placenty?

ahojkyy

lenca78
24. říj 2010

@petulke tak tu cukrovku prezij, to bylo pro me zatim nejhorsi vysetreni - proste strasna nuda sedet a cekat, nez mi naberou znovu krev 🙂)

lenca78
24. říj 2010

@ahojkyy to jsem rada, ze uz nespinis. Mne uz je taky mnohem lepe, cely den teda jen spim a nic nedelam, no ale holt ted budou i takove dny. Az na to, ze ted vecer me pekne boli zada z celodenniho lezeni, oci z celodenniho cuceni na TV a do casopisu a jsem zvedava, co budu delat v posteli - asi cucet do stropu 🙂. No ale hlavne ze me je uz lepe. Braly me hrozne krece do bricha, pak uz jsem se bez bolesti nemohla ani vycurat. Ale preslo to. Asi to bylo opravdu z jidla, protoze celou dobu litam na zachod 🙂
Mejte se hezky holky, ja jdu zase pokracovat v lezeni a spani a nic nedelani 🙂.

lenca78
25. říj 2010

@delf14 odhlasovano a jsou prvni 🙂

delf14
25. říj 2010

Ahojky holky chci vám poděkovat za hlasy co jste posílali jste hodné a že jste vydrželi to mé p řipomínání o ně.takže moc moc děkuji.
Jinak ta soutež končila včera trvala do 24.10.tak nechápu,že to jde hlasovat je to divné mají v to mhold děsný bordel fakt.
no holky sna už vám je lépe teda a šetřete se.

ahojkyy
25. říj 2010

@lenca78 - no len pekne odpočívaj ešte ďalej, uvidíš, že Ti to pomôže. Ja som si tiež včera po návrate z nemocnice hneď lahla a som vôbec nebola unavená, nakoniec som mala po dvoch hodinách spánku problém vôbec vstať, potrebovala som pripraviť niečo na večeru, manžel sa vrátil. Ono - telo si to vyžiada, tie miminká majú na nás väčšie nároky 🙂
@delf14 - jak je to možné? Ja som dokonca včera večer skúsila ešte raz zahlasovať a pridalo to hlas, teda - ak to bol ten môj, tak dva.. takže už nehlasovať? Určite?

tesím sa na petulke, aké správy prinesie z cukrového testu 🙂 či jej bude tak blivno ako mne 😀 😝

ahojkyy

ahojkyy
25. říj 2010

už sa na to nedá kliknúť, chýba tam ikonka hlasovať a napísané: hlasování povoleno do 24.10., takže bude výlet delf, vyhrali ste! 🙂

delf14
25. říj 2010

@ahojkyy jo jo už to utli petule má dnes cukovku jo ó jé taky mě to čká zítra mám poradnu ,tak jsem zvědavá kdy mě tam pošle

delf14
25. říj 2010

no doufejme,že jsme vyhráli víš jak dokud to nepošlou tak nebudeme věřit. 😉
jé jak chodíte do poradny ještě jednou za 3 týdny a nebo už po 14 dnech?

lenca78
25. říj 2010

@delf14 tak to utli az pozdeji, takze za me rano jeste 3 hlasy pricteny 🙂))) super, vylet bude 🙂

lenca78
25. říj 2010

@delf14 ja chodim jednou za 3 tydny, s dvojcaty a ve 30. tydnu 🙂

lenca78
25. říj 2010

@ahojkyy jojo, budu lezet, celou noc me totiz picha na pravem boku, jak slepak. Ale kdyz si lehnu a dam si polstar mezi kolena, je to lepsi. Tak to bude asi jen polohou jednoho z mimin :(. Ale je to teda pekna bolest :(
A ty jsi v praci nebo jsi zustala doma?

ahojkyy
25. říj 2010

@lenca78 - ahoj, no dnes mám prednášku.. 2x45 min, práve sa tam chystám, tak musím vymyslieť, jak si na tých 90 min sadnúť, lebo v sobotu som stála 6 hod. a som to nejak nezvládala.. možno to bolo týmto blokom pre dialkárov, aj to špinenie..
to proste musím dotiahnuť, do prosince. Po výuke som sa chystala domov, na príkaz manžela 😀 ale šéf nás stiahol na info schôdzku ohľadne monografie, takže nič z toho 🙂
Ale zatiaľ nešpiním, takže v pohode.

pekne oddychuj, uži si to 🙂
ahojkyy

ahojkyy
25. říj 2010

@delf14 - no ja som na cukrovku bola v 26. tt.. začínam pochybovať, či to nebolo skoro. Ale snáď Dr. vie, čo robí. Oki, bežím prednášať, ozvem sa 🙂
ahojkyy

petulke
25. říj 2010

uf, to byl hnus, holky. kroutí mi krkem ještě teď, když si na to vzpomenu. ☹ snažím se to přepít. vysledky už snad bude mít zítra doktor u sebe.

delf14
25. říj 2010

@ahojkyy tak ono se chodí na tu cukrovku od 24tt do 28tt,takže mám čas ale počítám,že mi to zítra řekne na kontrole,že mám jít.

petulke
25. říj 2010


@delf14 už bych do toho nešla. 😅

lenca78
25. říj 2010

@ahojkyy ty jo, no tak at to zvladnes, ja jsem ted byla jen v tom LIDLu pro kojici podprdu a jdu si zas lehnout, jak jsem znicena. Podprda je uplne obycejna, z bavlny a pekne mi sedi, tak jsem nadsena. Minuly tyden jsem se stavila ve dvou obchodech a pokud clovek nechce dat za tu podprdu 600 a vice (a to ja nechci, buh vi, jak to se mnou bude), tak ty obycejny byly fakt hrozny. Treba ta z CaA byla priserna, mela jsem ten kosicek az nahoru po klicni kost, hnus. Tyto jsou docela fajn. Meli tam dva druhy, ty z letaku za 119 se mi nelibily , ale vedle byly za 169 a ty jsou fajn. Hned jsem si vzala dvoje. Na Bulovce nam napsali povinny seznam do porodnice a chteji min. 2 kojici podprsenky, tak mam splneno 🙂

lenca78
25. říj 2010

@ahojkyy neboj, ja byla ve 24.tt 🙂 Ja pise Delf, chodi se 24. az 28. tt.

lenca78
25. říj 2010

@petulke hruza, co? Me ani tak nevadilo to vypit - i kdyz me potom palila zaha neskutecne. Spis to cekani bylo opravdu otravny. Tak hlavne at to mas v poradku.
Kamaradce to popletli a musela na tu cukrovku znovu - to by byla moje smrt 🙂

petulke
25. říj 2010

@lenca78 😠 to mi ani neříkej, to by si mohli dovolit. je fakt že jsem tam usínala. 😒

lenca78
25. říj 2010

@petulke neboj, tobe delali pravdepodobne jen cukrovku. Te kamaradce ten den nabirali ve stejne laboratori jeste protilatky (ma RH - a mimino ma +). No a misto aby zkontrolovali cukr po tech dvou hodinach, taki udelali test na protilatky. Myslela, ze ji rani mrtvice.... 🙂

ahojkyy
25. říj 2010

@lenca78 - no len aby sa Ti nezmenili prsia po porode, ze sa Ti naleju..

ahojkyy
25. říj 2010

@petulke 😀 to prejde

petulke
25. říj 2010

@lenca78 to já mám taky rh -, ale naštěstí tohle mi vzala sestra na gynekolog. to je fakt, po porode se prsa nalijou a jsou větší 😅

petulke
25. říj 2010

anička se potom cukru nějak probudila, tak mi tam nadskakoval pupík 😕

ahojkyy
25. říj 2010

no veď práve, mamka mi vravela, nech počítam s veľkosťou o 1 alebo 2 väčšou.. tak neviem, možno až po pôrode si kúpiť.. ale čo v pôrodnici.. ešte som to neriešila, sa priznám. Bože, koľko vecí mi ešte chýba..

petulke
25. říj 2010

@lenca78 ale může se stát, jestli pujdeš císařem, že se ani tolik nenalijou. a nechci strašit, ale možná se tí udělá jen minimum mlíka a stejně budeš muset dokrmovat, kór s dvojčátky.

petulke
25. říj 2010

@lenca78 spíš bych si udělala zásobu lahviček

lenca78
25. říj 2010

No ja jsem si je vzala tak, aby mi byli trosku volnejsi pres hrudnik a v kosicku mam trochu mista - minimalne na tu prsni vlozku a trochu naliti🙂. Ja jsem si vsimla, ze mi hodne narostla prsa jen ten prvni trimestr, pak nic. A dve kamaradky, co rodily, mely sice prsa vetsi , ale ne od dve velikosti. Prave proto jsem do toho moc nechtela investovat a tech 169 Kc mi prijde na zacatek do porodnice adekvatni castka, kterou jsem schopna za to dat. Po porode uvidim.