• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, duben 2010

(Zamčená)
8. dubna 2012 
eustoma - taky mám rozepsanej Menopur.Kolik bys měla píchat?Třeba to fakt nakonec dopadne a ty už jsi těhulka :dizzy_face: Mohlo se mimísek uhnízdit dýl.....

princezna - ne já níc nepíchám, až 2dc

dobrou kočky :pensive:
27. dub 2010 ve 21:55  • Odpověz
mam rozpis tiez od 2 dc a pichat 3x75UI
27. dub 2010 ve 21:56  • Odpověz
Dobre rano holky, koukam, ze Liny jeste nenapsala.
Liny - drzim palce na ten testik, at tam mas dve carky :slight_smile:
28. dub 2010 v 07:53  • Odpověz
krasne ranko, skusila som testik a jedna carka. takze nic. ale to sa dalo cakat, sance ze tam nieco bude boli malinke. takze to bude na vyvolavacku a ivf najskor v maji.
28. dub 2010 v 08:37  • Odpověz
Dobré ráno holky á koukám nové paráda vítejte,no jsem zvědavá na liny jestli teda testla snad ano a moc držím pěstičky.
ahojky Dasty,eustoma,lenca :wink:
28. dub 2010 v 08:39  • Odpověz
Eustoma - jak citlivy test mas? Nemuze to byt tak, ze se to tam zatim neukaze? Nechces radsi skocit jeste na krev? Ja jsem si testy uz nakoupila - zacnu testovat tak od 8. dne :slight_smile:) a predstavte si holky, ze mamatest ma novinku, testy s citlivosti od 10 (standardne jsou od 20) a stoji 2 ks jen 33 Kc. Tak jsem si jich koupila hned vic, kdyz jsou tak levny.
28. dub 2010 v 09:12  • Odpověz
lenca: mne meska ms, a bez nej nemozem stimulovat na krvi som bola, bola negativna. takze dostala som agolutin na vyvolanie ms, a 10 dni po pichnuti ms nikde.takze pojdem si pre novu davku agolutinu.
28. dub 2010 v 09:17  • Odpověz
hm, tak to asi nebude tehotenstvi. To mi je lito. Ale agolutin mi obcas taky nezabral, zabralo mi to, az kdyz mi podruhy pichly dva najednou.
28. dub 2010 v 09:26  • Odpověz
fákt lenca už mají tkovou citlivost no paráda tak to teda taky budu muset nakoupit zásobu
28. dub 2010 v 09:32  • Odpověz
Delf - jojo, prave me to prekvapilo, protoze ty extra citlivy testy byly docela drahy (co si pamatuju z lonska, tak cca kolem 150 Kc jeden). Kdyz jsou ted dva za 33 korun, to je uplne hrich netestovat, co?
28. dub 2010 v 09:43  • Odpověz
a fakt tam má napsané mamatest že to je citlivost 10?to je fakt paráda
copak liny asi ona na nás prdí potvůrka jedna aby informovala
28. dub 2010 v 09:45  • Odpověz
jo jo, dokonce se to jmenuje mamatest 10
28. dub 2010 v 09:49  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: jdu juknout na internet zda najdu
28. dub 2010 v 09:53  • Odpověz
ahojky baby, tak vy ste toho stihli napísmenkovovať, však ja ani nestíham čítať :grinning: :wink:
tak mi volali z Gennetu, máme tých 7, ktoré sa dobre vyvíjali. Zajtra sa ozvú a podľa ďalšieho vývoja bude ET štvrtok, piatok alebo v sobotu..
držte palce, idem Vás dočítať.
ahojkyy
28. dub 2010 v 10:03  • Odpověz
Ahoj holky,
jak se dnes máte? Ještě jsem netestovala děti mi dávají zabrat :grinning: . Mám test RapiClear Direct, citlivost 10 a dá se dělat přes celý den.
28. dub 2010 v 10:19  • Odpověz
tak tady na něj koukám a přemýšlím zda dnes a nebo raději zítra :unamused: .
28. dub 2010 v 10:21  • Odpověz
liny - radšej by som to urobila ranným močom.. jak to, že si to nestihla? :wink:
28. dub 2010 v 10:28  • Odpověz
no děti se vzbudili dřív než já a chtěli snídani a pak si chtěli hrát a pořád jsem je měla za zadkem....tak já ten test udělám až zítra
28. dub 2010 v 10:30  • Odpověz
ahojkyy a těch 7 vyvíjejících mimoušků to je super zprávička :slight_smile: tak přeji ať se jim daří co nejlépe
28. dub 2010 v 10:42  • Odpověz
díky, liny. Ja idem s manželom na akciu, je to posledná akcia pred ET čo sa týka celej noci.. dúfam, že to na telo po OPU nebude veľa a že to embryjko neovplyvní. Tak zajtra určite otestuj a daj vedieť, ako si dopadla. Aj ja písnem. pozdravujem všetkých. ahojkyy
28. dub 2010 v 10:50  • Odpověz
autor
ahoj holky

liny..ty si poděs! takhle nás napínat, no je vidět, že jsi v klidu, tak je to tam!! :wink:
ahojkyyy-ahooj, no jasně užij si s manžílkem..pokud by si byla extra unavená, tak půjdeš dřív domů..tělo si řekne
lenca..kolikátý si DPO?
eustoma..tak si dej červený vínko, horkou vanu, sexík a madam se uráčí přijít.. :sunglasses:

já jsem dnes 9 DPO a už zase začínám vyšilovat, prsa mne bolejí již od stimulace(hlavně kolem bradavek) a semtam píchne na pravé nebo levé straně, jinak vůůůbec nic. Mooc vám závidím ty mrazáčky :pensive:
28. dub 2010 v 11:08  • Odpověz
Ahojkyy - tak 7 je mooc krasny pocet, to by vam mohly vydrzet i na zamrazeni. tak at se udrzi vsechny :slight_smile:
28. dub 2010 v 11:10  • Odpověz
garp hehe poděs jo :grinning: , když já se pořád bojím no a že mě děti nenechali ani chvilku na pokoji se mi aji hodilo :sweat_smile: , zítra ráno test udělám určitě a hned pak napíšu ať tam bude cokoliv. Jinak to pobolívání prsou mám také už 10tý den,ale malinko to ustoupilo, jinak taky žádné závratné příznaky, proto jsem z toho taková rozpačitá.
28. dub 2010 v 11:13  • Odpověz
Garp - ja jsem dneska 4. den po tranferu, OPU bylo 20.4. (tj. před 8 dny) - ale na tom byla darkyne.
28. dub 2010 v 11:14  • Odpověz
Včera večer jsem si aplikovala poslední Crinone a dnes už si dám Ultrogestan, mám mít pak 3denně po dvou tobolkách a k tomu stále beru prednison. Ty jo ještě se dvakrát vyspím a budu vědět na čem jsem... to je mazec :confused:
28. dub 2010 v 11:16  • Odpověz
autor
lenca..tak to jsme na tom podobně...jak časově tak dárcovsky..my máme zase darované spermie :wink:
liny, máš můj neskonalý obdiv..já už asi budu testovat zítra nebo v pátek..normálně mám LF 11 dní, tak už by tam mohlo něco být/nebýt :pensive:
28. dub 2010 v 11:19  • Odpověz
Liny - smekam pred tebou, ze to tak dlouho vydrzis. To bych potrebovala taky. Ja mela co delat, abych test nedelala uz dneska rano :slight_smile: Budu ti drzet palce.
Ten prednison tu bere spoustu holek - na co to je? Ja mam jen estrofem s uttrogestanem.
28. dub 2010 v 11:19  • Odpověz
holky nic neobdivujte vždyť já jsem normální posera co se bojí dozvědět jak to je,abych vůbec dojela v pátek na tu krev :sweat_smile: jsem fakt hrozná, tohle se mi nikdy nestalo vždy jsem si říkala že musím vědět jak to je a teď před tím utíkám.
28. dub 2010 v 11:23  • Odpověz
lenčo a co to bolení bříška je to už lepší?
28. dub 2010 v 11:23  • Odpověz
Liny - uz jo, ale nesmim nic delat. Treba kdyz dlouho chodim nebo me pes taha na voditku (ma 40 kg), tak me pak to bricho zase boli. Jen je nejake obri:slight_smile: Nedopnu kalhoty, to nechapu. Asi to bude tema hormonama, co do sebe laduju.
28. dub 2010 v 11:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.