IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

delf14
30. dub 2010

no paráda lenca tak u mě by to bylo právě naopak já bych v práci byla nervní a bála se že něco poseru skrz ivf a proto bych chtěla být doma už od stimulky,no zeptám se ho jak se říká líná huba holé neštěstí aspo myslím,ono taky záleží co děláš za práci právě.
liy holka drž se věřím že to tam je.moc a tebe myslím a hned napiš 😉

delf14
30. dub 2010

no teda kde jste kdo?liny jak to vypadá?garp sobota se už blíží vid a jak to vypadá všechno dobré?vyvyjí se všechny dobře?

fazde
30. dub 2010

Ahojda ahojkyy - tak to je super, že jsme na tom úplně stejně, jdu v sobotu na transfer a ostatní zmrazit. Já chodím do Sanusu do HK. Mám to tam nejblíž a na první pokus jsme říkali, že to stačí. Pokud by se to nepovedlo uvažujeme spíš o Arlettě v Kostelci. 🙄
Liny - tak jak? Myslím na tebe a držím pěsti. Z toho testu si nic nedělej. Hlavně aby vyšla krev. Dej vědět, co a jak. 😉 😉 😉

delf14
30. dub 2010

fazde já taky chodím do hk to je dobré a tak pokud by se nezadařilo asi bch přešla do arlety

fazde
30. dub 2010

Ahoj Delf, no to je dobré a jak dlouho tam chodíš?

delf14
30. dub 2010

od listopadu a ty?ke komu chodíš?

fazde
30. dub 2010

Já tam chodím od 15. Dubna - MuDr. Dejmek a ty?

delf14
30. dub 2010

já k doktoroj šilhanoj je to takový poděs,dejmek mi jednou děla utz když měřil folikuli

fazde
30. dub 2010

Ale to se divím, Šilhana si lidi docela pochvalují. A jak to máš s tou neschopenkou, kdy budeš stimulovat?

delf14
30. dub 2010

já vím chválí,ale zatím mě nepřesvědčil,málo informcí víš,vůbec ni nevysvětlí,úplě se obávám toho až půjdu toho 4.5.na utz+krev a pro nádobíčko na stimulku,že mi skoro nic neřekne a já se budu muset jak trubka ptát a to nesnáším.no na tu neschopenku bych jsem se ho chtěla zeptat právě že už od stimulky no kdyby mi jí navrhl sám,byla bych ráda,ale o tom pochybuji

delf14
30. dub 2010

a jaký je dejmek?všechno t vysvětlí sám nebo se musíš taky hodně ptát?

ahojkyy
30. dub 2010

čaute. Tak 7 embryok sa nám stále drží 🙂 niektoré ešte dokonca dobehli "sestričky a bračekov" 😀 máme ich 5 úplne super a 2 trošku zaostávajú 🙂 ET je zajtra, ráno mi ešte upresnia hodinu sestry, budú volať z Gennetu. Po transfere sa len pol hodky leží - je to ok? stačí to?
liny? ako si dopadla?
fazde - držím palce
pozdravujem všetkých, kde ste baby???

fazde
30. dub 2010

Tak to je nemilé, protože vím jak se cítíš, taky to nesnáším na vše se ptát. Vypadáš pak jak hysterka, která se na vše musí ptát. Já jsem měla štěstí, že mi to doktor řekl vše na první konzultaci a měla jsem tam manžela. Takže co jsem si nezapamatovala já, to si zapamatoval manžel. Neschopenku mi dal bez problémů, jenže já dělám v dětském kolektivu, které je hodně infekční a já mám problémy s imunitou. Ale i tak si myslím, že by ti ji měl dát, už jen proto, že při stimulaci bývá špatně. A hlavně pokud nechceš v práci vše zdlouhavě vysvětlovat a brát si stále propustky 😖 😖

delf14
30. dub 2010

ahojkyy no paráda tak zítra si na tě vzpomenu no páni ty už to budeš mít za sebou a mě vše ještě čeká 😝

fazde
30. dub 2010

Ahojkyy tak já jdu zítra ráno v 7:30 mám být na recepci a zaplatit účet, mám prý 6 kvalitních a 1 trochu rychlejší ve vývoji. 😕
A ležet tam prý budu minimálně dvě hodiny...

delf14
30. dub 2010

no právě napsala jsi to úplně přesně pak si člověk připadá jak hysterka,která musí vše vědět.no právě já v práci zvedám bedny stále se ohýbám do klecí atd takže děs a to ti jí nybýdl sám tu neschopenku od stimulky a nebo sis o ní řekla?

delf14
30. dub 2010

a kolik platíš fazde?smím-li se zeptat

ahojkyy
30. dub 2010

dve hodiny??? tak ja sa na to skúsim opýtať, prípadne si zaplatiť pokoj, už tých 1000,- Cz ma nezabije..
myslíte, že to ovplyvní? môže to vypadnúť?? alebo čo? 😀 asi blbosť.. 😀
delf - ano, som rada, že sme tak daleko, ale ako manzel povedal, nemam sa na to upinat, tento uspech este neznamena konecny uspech. aj jo

fazde
30. dub 2010

delf - nejdřív mi neschopenku nabídl sám a já ji odmítla, ale když už jsem jela na druhý UTZ během 4 dnů, tak jsem si ji nechala napsat. Hele jestli v práci něco zvedáš, tak to určitě nahlaš, mě bylo řečeno, že když mám tolik folikulů, tak je nebezpečné něco zvedat. 😠
Zatím jsme platili - 5000 za injekce, 8000 za napíchnutí vajíček, 3300 za odběr vajíček a budeme platit 300 za pobyt po transferu, 3000 za zamražení folikulů.
Je to trochu drahé, že? 😲

fazde
30. dub 2010

Ahojkyy mi jsme dokonce uvažovali o zaplacení pokoje, na celý den. Ale pak nám to rozmluvili, že prý nad dvě hodiny to už moc neovlivňuje. Samozřejmě domů jet co nejrychleji, tam podložit hýždě a ležet a ležet a ležet, Prvních pět dní prý vstávat jen na záchod... 😀 😀 😀

garp776
autor
30. dub 2010

Liny..krásná zpráva, duchové jsou slibný začátek!! takže teď už jen potvrdit z krve..
Ahojkyy a Fazde..držím place na váš velký den!! ( a závidím ty mrazáčky😉
Jinak já se chci s vámi po tichoučku podělit o malou radost..včera mi to nedalo azkusila jsem test(rapidclear citlivost 10) a čárka tam byla...dnes ráno i mamatest citlivost 25..sice pomaleji ale nakonec se slabě růžová čárka objevila. Vím, že nemám vyhráno..teoreticky bych ms měla dostat dnes, zítra, pozítří...pokud přežiju do uterý tak se štěstím zblázním..bože to jsou nervy.hrozně se bojím, asi na to něco je, že se nemá testovat moc brzy.. 😔

delf14
30. dub 2010

no páni to je docela dost pálka to ti povím a vidíš a nám ještě nic neřekl konkrétního jenže platba bude asi od 2000kč do 18kč to je docela rozdíl né?! 😝 no kéž by to sám navrhla a já nemusela se ptát je mi to tak trapné připadám si jak nějáký lazar,kteréme se nechce pracovat,ale nechci nic pokazit právě,když už jsme došli až k ivf

fazde
30. dub 2010

Garp - tak ať to nezakříkneme!!! Zatím potichoučku gratulujeme. Najdi si činnost, ať ti to uteče. 😅 😅

delf14
30. dub 2010

teda garp potichoučku gratuluji paráda jen to nezakřiknout mačkám vše co mám aby to bylo ono

delf14
30. dub 2010

jé to je dobré jak jsem napsala jen 18kč to by bylo dobré no jo mělo tam být 18000kč 😝

fazde
30. dub 2010

Delf nedej se. Neschopenku ti může vystavit i tvůj obvoďák!!! Jestli s ním máš dobré vztahy, tak ti určitě pomůže. Nebo gynekolog. O cenách nám pan doktor řekl, hned na začátku. Tak jsme byli připraveni... 😒

liny
30. dub 2010

ahoj tak už jsem doma.... lékař mě přivítal slovy "mám pro Vás jednu dobrou zprávu a jednu špatnou" no a v tu chvíli mě polilo horko. O těhotenství jde,ale zatím to není 1OOpro potvrzeno, mám málo hcg jednotek. Dnes je to 12 den a já mám 25, doktor říkal,že na přesné potvrzení je potřeba tak 150. Prý se mohlo embryjko uchytit později, možná je to i brzy ten 12 den a nebo se mu nedaří ☹ . V pondělí jedu znovu na krev snad už budou vědět víc to už bude 15dní po ET.

garp no věř mi testovat moc brzy se nevyplatí, protože to jsou pak hrozné nervy a možná sem tam i zklamání.

ahojkyy tak to je paráda ty vaše embryjka jsou šikovní čiperové držím pěsti.

fazde tak co už se těšíš? 😀

delf14
30. dub 2010

jo a napsal ti i vycházky hned a nebo bez vycházek?nebo je nemáš?

fazde
30. dub 2010

Ahoj Liny - tak to určitě dopadne, moc se nevrť a seď s nohama u sebe a hezky papej 😀 😀 😀 😀
Na zítra se těším, ale nejvíc se těším na 15. května, to už budou výsledky. Asi budu doma stříhat metr 😎 😎

delf14
30. dub 2010

no liny paráda alespon jednotky tam jsou ted hlavně aby v pondělí byli větší ale určo budou ítím to v kostech a můj tušák mě ještě nezklamal jasné 😝