• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, duben 2010

(Zamčená)
8. dubna 2012 
Liny: nevadí, že se ptáš, ale sama to nevím :slight_smile: Nějak se v tom nevyznám. Třetí den cyklu jsem začala Puregonem, 5.a 6 den den přidávám menopur 1amp., a 7. a 8. den ještě Orgaluztran amp. 0,25 mg. 8. den jdu na kontrolu.
Fakt nemám tušení, zda je to krátký nebo dlouhý protokol.
2. kvě 2010 v 15:05  • Odpověz
liny: oprava: orgalutran (ne orgaluztran :grinning: )
2. kvě 2010 v 15:06  • Odpověz
Jééé, já jsem ale hloupá. Teď jsem to našla na protokole napsané: Protokol s GnRH-antagonisty.
2. kvě 2010 v 15:07  • Odpověz
vítej marmar,ahojky holky liny kočko odpočívej,testila jsi ještě nebo to necháváš až na zítra?
eustoma a jak se daří tobě s injekcemi je to ok není ti špatně?
no čím víc se blíží úterý tak jsem nervní a nervní.to je děs jak to uteklo těch 14 dní co jsem tam byla kdyby to tak vždy uteklo,když člověik má testit :wink:
2. kvě 2010 v 15:08  • Odpověz
mne je uplne v pohode. ako 2 krat stipalo pichnutie. ale potom uz je to v pohode. nic mi neni, povedala by som ze ziadne priznaky. iba prdenie. to aj minule som stimulovala fostimonom a prdela som. inak vobec nic :wink: zatial :wink:
2. kvě 2010 v 15:12  • Odpověz
marmar máš úplně jiné léky než já tak jde asi o jiný problém. Už víš kdy půjdeš na OPU?
2. kvě 2010 v 15:13  • Odpověz
ahoj delf :slight_smile: já si ten druhý test nekoupila... podle doktora to nemá smysl, asi by to ukázalo // nám jde spíš o to aby se zvýšily jednotky HCG měla jsem jich jen 25 a od 20 se to bere jako,že jde o těhotenství...ale pro úplné potvrzení je potřeba mít tak 150.
2. kvě 2010 v 15:15  • Odpověz
2. kvě 2010 v 15:16  • Odpověz
no ale podle čárky by se to dalo i trochu poznat jestli sílí :wink:
2. kvě 2010 v 15:17  • Odpověz
delf já už to nechám jen na tom co řekne lékař :sunglasses:
2. kvě 2010 v 15:23  • Odpověz
no jo jasně,jen aby to bylo ok zoš bude určo
2. kvě 2010 v 15:27  • Odpověz
nevím zda by to bylo nějak výrazně vidět po dvou dnech....uvidíme spíš podle krve, zítra budu 15den po ET tak třeba to bude lepší než v pátek....tedy doufám.
2. kvě 2010 v 15:29  • Odpověz
bude určo bude liny
2. kvě 2010 v 15:30  • Odpověz
Liny: zatím termín OPU nevím. Musím počkat do čtvrtku. Držím Ti palečky, aby se těhu 100 % potvrdilo.
2. kvě 2010 v 15:30  • Odpověz
holky kolko dni ste stimulovali a kolkaty DC ste mali odber?
viem ze u kazdeho to je ine, len tak orientacne.
2. kvě 2010 v 15:36  • Odpověz
eustoma já ti to řeknu za pár dní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teda doufámsnad se něco nepokazí a já budu moci začít stimulku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2010 v 15:43  • Odpověz
marmar díky taky Ti držím pěstičky aby vše probíhalo bez komplikací :dizzy_face:
2. kvě 2010 v 15:45  • Odpověz
eustoma já stimulovala gonalem 10 dní a do dalších 2 dní bylo OPU
2. kvě 2010 v 15:47  • Odpověz
tak holky mizím ještě musím zajet pro malou a vyrážím do práce ach jak mě se nechce teda.tak pa pá a opatrujte se mi tu
2. kvě 2010 v 16:00  • Odpověz
delf tak se měj moc hezky a ať Ti to v práci rychle uteče.
2. kvě 2010 v 16:14  • Odpověz
eustoma - já mám zatím jen na papíře, že každý den od 2dc Menopur 225 - ale kolikrát denně to nevím a pak tam je ještě od 6dc Cetrotide 1/tbl. a pak od 1dc 1/2Prednison.A utz mám napsanej až 9dc - není to dlouho????(a celou tu dobu 2-8dc ten Menopur 225....).
2. kvě 2010 v 19:07  • Odpověz
delf - tak ať ti ta blbá noční uteče.Ještě chvilku a už budeš na neschopence :dizzy_face:
2. kvě 2010 v 19:08  • Odpověz
autor
ahoj holky,
takže zítra je pro tebe liny velký den, kdy budeš vědět výsledky? Leni měla jsi 2 embryjka? (krvácení může být z překrveného čípku, nebo zavrtávaní embryjek nebo se jedno loučí..) Eustoma...to je prima, že už stimuluješ, mě stimulace uběhlasstrašně rychle :wink:
Vítám marmar, delf a dasty, kdy už se k nám přidáte?
Jinak já stále nic..břicho sice dnes bolelo..ale špinění je pryč(asi jsem ho zahnala tou zvýšenou dávkou utrouše) Zítra zase testnu, snad tam // pořád budou
:pensive:
2. kvě 2010 v 19:22  • Odpověz
garp - já se přidám tak za týden :slight_smile: už aby to bylo.

taky vítám marmar :dizzy_face:
2. kvě 2010 v 19:25  • Odpověz
garp - ty sis nechala dát 2 embryjka?
2. kvě 2010 v 19:26  • Odpověz
dasty: to mame rovnaku davku. mne aj po tom 6 dni budu pichat injekcie, ale zase nevedia v akych davkach. tak preto je tam kontrola.
2. kvě 2010 v 19:26  • Odpověz
eustoma - ty tam máš aspoň kontrolu,aby ti přidali a nebo ubrali dávku.Ale já tam mám napsáno pořád 225 :confounded:
A to pícháš 3x denně???
2. kvě 2010 v 19:28  • Odpověz
garp jj zítra se dozvím víc v 11:45 na krev a do hodiny výsledky jsem ještě víc nervozní než v pátek... a jak se cítíš ty?
2. kvě 2010 v 19:29  • Odpověz
autor
jojo, 2 embrya, ale jedno bylo pomalejší.. :pensive: Nejhorší je, že já bych samozřejmě chtěla, aby přežila obě dvě. To, že ostatní 3 embrya nepřežila k bodu zamražení mě hrozně rozesmutnila..chudinky nedostaly možnost :frowning2: Hrozně se bojím...
2. kvě 2010 v 19:29  • Odpověz
Ahoj holky - vitam marmar:slight_smile:
Garp - a ty uz nespinis? Tak to je dobre. A kdy pujdes na krev?
Ja jsem odpoledne dostala brutalni krece v brise, krvacela jsem zase vic, az jsem to nevydrzela a zavolala sestricce z CARU na mobil. Ta me uklidnila, ze prave 7. - 8. den je krvaceni/spineni caste a vetsinou znamena graviditu. At lezim a beru dal leky. Tak jsem celou dobu lezela a ted k veceru jsem si udelala test - ten s tou horsi citlivosti (25mIU) - a // tam zase byly, sice je ta tehotenska slabsi, ale je tam a ukazuje se hned do 3. minut. Tak snad odeslo jen jedno embryo. Kazdopadne jistotu budu mit az v patek po krvi. Bud se neco udrzelo nebo ne, je to jak sazka do loterie.
2. kvě 2010 v 19:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.