• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, duben 2010

(Zamčená)
8. dubna 2012 
garp - neboj se a když už ti testík ukazuje krásné //, tak tomu věř :slight_smile:

liny - uvidíš,že hcg krásně povyskočilo :slight_smile:
2. kvě 2010 v 19:31  • Odpověz
autor
liny..tak to je super rychlý..alespoň tě nebudou tak napínat :wink: Moc na tebe myslím, aby bylo číslo co nejvyšší a všechny pochybnosti se už vyvrátily. Mě dnes bolelo skoro celý den v podbřišku, úplně stejně jako na mrchu, což jsem předtím neměla, takže jsem dost vyšilovala..teď už je to lepší, nejradši bych měladoma vlastní soupravu na testování krve a malý ultrazvuk..nechodila bych do práce a celý dny bych se testovala :grinning: Ty čůrací testy už mi nestačí..bojím se aby to nebylo biochemický :unamused:
2. kvě 2010 v 19:33  • Odpověz
lenco - fakt to takhle je?že se hodně krvácí 7.-8. den?Asi proto,že se mimísci uhnízďili!
Tak fakt bych radči odpočívala a vyprdni se na práci :dizzy_face:
To je super, že tam jsou // - potichoučku gratuluju
2. kvě 2010 v 19:33  • Odpověz
právě mě děsí,že všichni kolem mě buď špinily, nebo tak něco a já jsem 14 dní po ET a nic ..... tak nevím, proto se bojím ještě víc
2. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz
Jo to bych taky brala utz domů :grinning:
2. kvě 2010 v 19:34  • Odpověz
autor
lenco, musíš sestřičce věřit, pravděpodobně má pravdu. Jo // čárky na testu moc pomáhají. Já jdu na krev asi taky v pátek to budu 14 DPET
2. kvě 2010 v 19:35  • Odpověz
liny -když holky otěhotní přirozeně, tak někdo špiní okolo toho 8.dne, kdy se mimi zahnízďuje a něko nic.....
Každá jsme jiná.A to samý je i po IVF, někdo špiní a někdo nic.
Nestresuj se a uvidíš, že bude vše tak jak má být. :slight_smile:
2. kvě 2010 v 19:36  • Odpověz
autor
liny, já měla jednou jen trochu hnědého hlenu a to jen na čípku...každá jsem originál, neboj
2. kvě 2010 v 19:36  • Odpověz
dasty díky za podporu nejlepší by bylo kdyby to měli všichni stejně pak by to bylo jednodušší takhle když mám něco jinak tak jsem hned vystresovaná a smutná,že to nevyjde .Vím,že na poprvé to vyjde málokdy teda někde jsem to četla,ale přece jen proč bysme nemohli být vyjímky ne :sunglasses:
2. kvě 2010 v 19:37  • Odpověz
Holky a když jste byly na transferu, tak to šlo dobře???Probíhá to stejně jako při IUI?
Protože mě IUi hrozně bolelo a vždy jsem po něm krvácela a ještě museli něco použít
a skřípnout mě čípek - že prej jsem úzká :unamused:Tak se bojím,aby to pak šlo dobře......
2. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz
dasty já IUI neprožila,ale ET je v pohodě
2. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz
liny - proč by to nemělo vyjít na poprvé?Tady je hodně důkazů (zatím jen šeptám, ať nic nezakřiknu),
že to tady začíná těhotnět :slight_smile: a to je moc moc dobře :slight_smile:
2. kvě 2010 v 19:40  • Odpověz
díky liny :slight_smile:
2. kvě 2010 v 19:41  • Odpověz
dasty: ja picham 3x75IU = 1x 225 :wink:. ako picham raz 3 ampulky :wink:
ty jo, holky, tak ta domaci soupravicka na testovani by me asi taky zabavila, byla bych schopna testovat se i nekolikrat denne :slight_smile:)
Jinak bud liny rada, ze jsi nespinila. Protoze ja se ted desim, ze se treba embryo zahnizdilo, ale uz se pustilo a ten test je jen pozustatek jeho zahnizdeni :( Radsi bych nespinila vubec. A hlavne jak pisou holky - kazda to mame jine a u kazde se to bude projevovat jinak. Kazdopadne ti drzim zitra palce, at je hcq aspon trojnasobne :slight_smile:
garp - tak to je super, pujdeme na testik stejne. doufam, ze v CARu budou v patek i po 15.hodine, abych se dozvedela vysledek. Kdyby to toitz nevyslo, tak si uziju vse zakazane - kolo, motorku, cviceni a tak :slight_smile:
garp a souhlasím s tebou ohledně toho přístroje na krev a ultrazvuk doma a ještě bych brala i domácího lékaře :grinning:
eustoma - 3ampulky 1x denně?Třeba ráno a je to???
2. kvě 2010 v 19:42  • Odpověz
jj, tak. teda ja chodim pichat okolo 10:00
2. kvě 2010 v 19:42  • Odpověz
dasty - IUI jsem taky nezazila, ale ET je v pohode, jak bezna gynekologicka prohlidka - naopak si myslim, ze kdyz delaji na prevenci ster delozniho cipku, je to horsi jak cele ET.
2. kvě 2010 v 19:43  • Odpověz
To by bylo super - protože už přemýšlím, jak to budu provádět v práci.A tohle by bylo ideální.Píchla bych ráno, než bych jela do práce a nebyl by žádnej problém.V práci to je naprd i s ledničkou atd.
2. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz
A taky jsem koukala, ze nekolika holkam z diskuze IVF unor/brezen 2010 se to podarilo napoprvne, tak verim, ze i nam se to podari napoprve
2. kvě 2010 v 19:44  • Odpověz
a ved menopur nemusi byt v chladnicke. som sa aj na to pytala a sestricky mi povedali, ze nie v beznej pokojovej teplote.
2. kvě 2010 v 19:45  • Odpověz
lenco - tak to je dobře, že to nebolí :slight_smile:
2. kvě 2010 v 19:45  • Odpověz
eustoma- nemusí?Mě právě jedna holka psala, že by měl být taky v chladničce......tak nevím
2. kvě 2010 v 19:46  • Odpověz
dasty - ja si pichala i ve stanu, kdyz je to pak potreba, clovek to provede kdekoliv :slight_smile:)
lenčo asi máš pravdu....já taky doufám,že HCG bude aspoň 3krát tak vyšší to by bylo fajn. Lenčo a jak dlouho budeš čekat na výsledky? Taky se to dozvíš do hodiny? Nebo jak to tam u vás máte.
eustoma - ty píšeš Slovensky a v profilu máš okres Praha.....????Jakto???
2. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz
liny - u nas mam jit na krev rano do 9.00 a vysledky jsou pak po 15. hod
2. kvě 2010 v 19:47  • Odpověz
lenco - žádné cvičení a kolo a motorka nebude - bude mimi :slight_smile:
2. kvě 2010 v 19:48  • Odpověz
som slovenka zijuca v prahe, uz 10 rokov :wink:. a ked pisem cesky robim riadne chyby. teda ono aj slovensky sa mi sem tam podari spravit poriadny preklep, ale cesky to je horsie.
2. kvě 2010 v 19:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.