• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, duben 2010

(Zamčená)
8. dubna 2012 
Ahoj garp - já pozítří jedu pro injekce, už se těším :slight_smile:

Taky se divím,že Lenča není radči v klídku v posteli -aspoň ze začátku...

ahojky - uvidíš, že tyhle 2 bojovníčci to zvládnou :slight_smile: , zrovna tak i bojovníčci garp - to samé :slight_smile:
Jiné nebudete potřebovat :slight_smile: :slight_smile:

Kdepak je Delf - asi doma zkoumá injekce..... :grinning:
4. kvě 2010 ve 12:46  • Odpověz
autor
dasty...tak to je prima, mě to píchání docela bavilo...hlavně, že už se něco bude dít, viď
4. kvě 2010 ve 12:50  • Odpověz
garp - fakt tě bavilo?? :grinning:
No tak to já nevím, já injekce moc nemusím - ale tohle musím zvládnout tím perem
Já se na to těším,ale taky se hrozně bojím, aby bylo hodně vajíček a hlavně kvalitní
a aby se oplodnily a pak i pěkně zavrtaly - začínám z toho mít pěkné nervy :sweat_smile:
Jak jsi to dělala,abys byla v klidu???Dělala jsi dnes testík???A jak ti je?Nějaké příznaky?
4. kvě 2010 ve 13:06  • Odpověz
Ahojky holky,já ti dám že skoumám injekce ty potvůrko,no jo máš pravdu trochu to musím proštudovat byla jsem teda na krvy na výsledky si mám volat o půl druhé pokud bude vše ok hned si píchnu au au asi to nezvládnu bude muset petr :confused: na utz bylo vše ok,tak ted jen ta krev zapaltila jsem přez 4000kč.
Tak a to je moje nádobíčko :wink:
4. kvě 2010 ve 13:11  • Odpověz
Hurá delf se vrátila a má nádobíčko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Fakt to nezvládneš?To mě ani neříkej...bojím,bojím....
A co nového, vše mě popiš
4. kvě 2010 ve 13:15  • Odpověz
To je léků - to je děs - vypadá to děsně :angry:
A kolik budeš píchat Puregonu?
4. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz
autor
dasty...vůbec nejsem v klidu...ani při stimulaci...ani po OPU...už vůbec ne po ET...testuju každý den...// tam pořád jsou..snad nikam neutečou..příznaky vůbec žádné nemám :confused: no i když je fakt, že bych byla nejradši v posteli a četla si..
delf..máš pero nebo normální injekce? holky fakt je to v pohodě..vůbec není čeho se bát, tak držím palce ať jsou výsledky, takové jak mají být.
4. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz
delf14: ahoj, hezká výbavička :slight_smile: Podobnou mám doma... s perem to jde snadno. Já si dnes ještě píchala i obyčejnou injekcí a to jsem fakt sama nedala, musel mi pomoci manžel :slight_smile:
4. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz
autor
jj-už to vidím, máš pero..tak to je pohodičkaaaa
4. kvě 2010 ve 13:18  • Odpověz
autor
ahoj marmar, tak co bolení bříška? už je to lepší?
4. kvě 2010 ve 13:19  • Odpověz
hurá jsem zde,tak mám rozpis píchat budu 2x denně ráno 75 a večer 150 +ráno půl tablety,ted nevím jak se jmenuje myslím pregnisol nebo tak nějáko a večer celou tabletu v úterý mám jít na utz jak to vše vypadá,teda záleží jak bude vypadat krev o půl druhé se to dozvím pokud vše ok tak hned píchnout,ale mám z toho strach myslela jsem že to zvládnu,ale nevím
4. kvě 2010 ve 13:20  • Odpověz
teda garp pohodička?no nevím mě to nepřijde nějako se začínám toho bát
4. kvě 2010 ve 13:21  • Odpověz
garp - to je fakt, jsou to nervy :slight_smile:

delf - takže třeba příští týden budeš mít OPU,ne?A budete mít prodlouženou kultivaci?a ICSI?
4. kvě 2010 ve 13:28  • Odpověz
no nevím uvidím dasty ale mám fakt strach z toho píchnutí,ikdyž třeba nebude potřeba,pokud blbě dopadne krev,ale sna to bude ok za 5 minut se to dozvím.
4. kvě 2010 ve 13:30  • Odpověz
autor
holky, samotný píchání je fakt pohoda..nervy jsou až při UTZ kolik roste folíků, pak se nervozita stupňuje před OPU, týden před ET..no a vrcholí jestli jsou tam // nebo nebo ne. Já se teď bojím hrozně toho, že je strašně případů , kdy byly // a pak z nějakého důvodu se to stejně posr...(liny má alespoň mrazáčky, ale já nic :frowning2: )
4. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz
no garp budeme ti věřit no já půjdu za pět minut volat a tu krev
4. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz
garp: bříško je v poho, jen občas mě v něm píchne. Ale nic strašného. Naštěstí jsem v práci, tak se musím zabývat něčím jiným než sama sebou :grinning:
4. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz
tak holky jdu píchnout au au bojím
4. kvě 2010 ve 13:55  • Odpověz
ahojky, tak informujem o mojom stave. 6DC - mam 2 foliky 10mm, inak hromadu malych. takz epicham dalej a kontrolu mam v piatok. no uvidime co a ako bude dalej.
4. kvě 2010 ve 14:02  • Odpověz
autor
ahoj eustoma...to je teprve začátek..za pár dní budeš mít o dost folíků cvalíků víc..kdy máš další UTZ?
4. kvě 2010 ve 14:32  • Odpověz
v piatok. to je za par dni. snad tam nieco porastie :wink:. no 2 by stacili, len nech su poriadne :wink: a nich poriadne vajucha :wink:
4. kvě 2010 ve 14:35  • Odpověz
autor
eustoma...to je jasný..2 a pořádný macíci..
4. kvě 2010 ve 14:42  • Odpověz
tak je to tam holky já teda né musel přítel píchnout
4. kvě 2010 ve 14:46  • Odpověz
delf -ty seš posera,jako já.A bolí to?nebo štípe to????
4. kvě 2010 v 15:44  • Odpověz
eustoma -do pá budeš mít krásnou úrodičku :slight_smile:
4. kvě 2010 v 15:45  • Odpověz
dasty právě že vůbec já jsem čuměla radši pryč a furt jsem čekala kdy to bodne a stále nic a najednou řekl a kde to mám zmáčknout,takže už tam měl jehlu a já to necítila :wink: a vůbec to neštípalo až pak po chvilce malinko bolelo po vpichu
4. kvě 2010 v 15:50  • Odpověz
no ale byla bych radši kdyby to píchal on :grinning:
4. kvě 2010 v 15:51  • Odpověz
delf - a máš neschopenku?
4. kvě 2010 v 15:51  • Odpověz
a dnes ti brali krev a dělali utz?
4. kvě 2010 v 15:52  • Odpověz
Tak to druhou injekci už zvládneš sama?A v CARu ti ukazovali, jak to máš píchat???
4. kvě 2010 v 15:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.