IVF, duben 2010

garp776
16. bře 2010

ahoj holky,
mám za sebou 2 neúspěšné IUI pokusy, takže jdu snad v průběhu dubna na své první IVF. MM má azoospermii, takže máme vždy dárce. Pokud by jste se chtěly přidat se svými zkušenostmi, názory..budu moc ráda.

gabikri
13. kvě 2010

dasty : a kam jezdíš do CARu? Jinak po hormonech mě bolelo břich vždycky.....to je docela časté 😉

dasty79
13. kvě 2010

gabikri - jezdím do Arlety do Kostelce nad Orlicí (ale to je pro tebe z ruky),ale je tam hrozně hodnej pan dr. a vše pěkně vysvětlí a není to tam jak na běžícím páse .....Jedna holčina mě psala o Apolináři a je tam strašně spokojená.Proč chceš jít jinam?
Neboj, třeba se ještě druhá čárečka objeví 🙂 Buď zatím v klidu 😵

dasty79
13. kvě 2010

lenca - jaký zatím je test pozitivní?Prostě je test pozitivní, čárečky pěkně sílí a je to!!!!!!! 😎

dasty79
13. kvě 2010

delf - kdo ti píchnul Pregnyl?Manžel a nebo jsi na pohotovosti?A jakto, že už dnes?já myslela, že se píchá ten večer před OPU?No mám to asi nějkaý popletený...

dasty79
13. kvě 2010

liny - nesmutni, v červnu to určo vyjde 😉

delf14
13. kvě 2010

ahojky dasty vzpoměla jsem si že vedle ve vesnici je sestřička v důchodu už dřív pracovala u nás na středisku u doktora,tk jsem jí poprosila a v poho tak jsem ráda ne né pregnyl se píchá 36 hodin před odběrem

gabikri
13. kvě 2010

dasty : protože je tam čekací doba na darované vajíčka dva roky pokud někoho nepřivedeš a to si vzhledem věku nemůžu dovolit 😉 No a taky si myslím, že jsou tam sice dobří, ale darovaná vajíčka nejsou úplně jejich šálek kávy 😉

delf14
13. kvě 2010

no supr zvládla jsi to píchnout gratuluji

lenca78
13. kvě 2010

gabikri - v gennetu stoji darkyne 40tis plus pak vse to okolo - isci, prodlouzena kultivace, doplatky na predepsane leky. Nas to ted vyslo se vsemi leky (za ty tri moje pokusy na jare🙂 tak na 60tis, mozna trosku vice. Ale darkyni mi hledali jak na bezicim pasu, jeden mesic to nevyslo a do 8 dnu meli pro me novou. Takze cekaci doby tam nejsou dlouhe. Ja jsem za to rada, uz nejsem nejmladsi a hlavne nemam zadnou jinou moznost nez s darkyni, tak jsem se rozhodla zkusit to rovnou v soukromem CARU.

lenca78
13. kvě 2010

ahojkyy - tobe taky drzim palce na krev 🙂

delf14
13. kvě 2010

lenca a poč musíš mít dárkyni?to víš já jsem hlava děravá?

gabikri
13. kvě 2010

lenca : já mám ještě poslední pokus na pojišťovnu........tak by ta částka nebyla tak hrozná, ne ? A jestli vůbec ale berou VZP 😕

lenca78
13. kvě 2010

delf - mam predcasne ovarialni selhani -jsem v prechodu a moje vajecniky asi nikdy ani nefungovaly, jen si toho nikdo nevsiml za tech 17 let na gynde 🙂

lenca78
13. kvě 2010

gabikri - tohle byl muj druhy pokus s pojistovnou. Takze ta cena byla za hrazeny pokus, netusim, kolik by to stalo, kdyby to bylo nehrazene. Oni proste vybiraji ten pausal 40tis na darkyni bez ohledu na to, zda mas hrazeny pokus nebo ne.
muzu se zeptat, kolik to stoji ve statnim CARU?

gabikri
13. kvě 2010

lenca : no právě......stojí to málo...8000,- což je pakatel.............ale dozvěděla jsem se, že máš nárok jen maximálně na pět vajíček. Že třema od jedné dárkyně se to dělí mezi dvě až tři příjemkyně 😕 Docela šok 😖 Jsem si bláhově myslela, že budou mrazáčky 😝 Kolik Tobě oplodnili vajíček na ten jeden pokus? 😉

lenca78
13. kvě 2010

gabikri - hm, tak to je fakt mnohem mene. tak to bude mozna nase varianta pro priste, mam nasetreno jen na pulku dalsiho pokusu, takze se ted embryo/embrya musi udrzet, i kdyby nechtela 🙂
Tady mi rikali, ze at je vajicek kolik chce, vsechny by byly moje. Nevim, kolik mela darkyne odebrano oocytu, ale z nich bylo 7 zralych a ty oplodnily. Den pred transferem jich bylo 5 hezkych, pak uz nez 3 a nakonec zavedli dve a nic nezamrazily. Takze to vyjde jak ve statnim caru 🙂))

gabikri
13. kvě 2010

lenca : no já měla oplodněných šest....dvě zavedli....dvě se vyvíjely v laboratoři, ale pak to vzdaly. Na zamrazení nic. Takže to vyjde nastejno. Jedinou výhodu na tom vidím, že mají dárkyni hned 😉 No a hlavně ty jsi živým důkazem....že ty prachy asi stály za to...........!!! 😵 😵 😵 😵
Jo a ta cena je stejná ať máš nebo nemáš hrazený pokus pojišťovnou?

lenca78
13. kvě 2010

gabikri - no rekla bych, ze ta cena je takova, protoze to mam hrazeno pojistovnou. Buhvi kolik bych pak platita treba za ten transfer - to netusim, kolik stoji.
No uvidime, hlavne to nezakrikni, az po ultrazvuku se muzu zacit radovat, do te doby radsi pockam .Skoda, ze ten cas neleti, ja se te kontroly snad nedockam.

gabikri
13. kvě 2010

lenca . neboj.....dočkáš se.hlavně už jsi v tom dlouhém boji hooooodně daleko 😵 😵 😵 😵 😵 😵

gabikri
13. kvě 2010

lenca : jo a ještě se Tě chci zeptat, kolikadenní Ti zavedli embryjka?? 😉

lenca78
13. kvě 2010

gabikri - myslis? ja ti nevim, cim dele ctu ruzne diskuze na konikovi, tim vice se bojim a uvedomuju si, co vsehcno se muze stat a ze to muze skoncit. Zlate casy, kdy jsem o tom nic nevedela 🙂

lenca78
13. kvě 2010

mela jsem 5denni embrya, podle embryolozky pry primo ukazkova 🙂 - ale to nevim, jak se posuzuje, nejsem odbornik, pro me kazde embryo schopne preziti bylo ukazkove 🙂)

gabikri
13. kvě 2010

lenca : no právě mě dali jen dvoudení....a tady bych viděla toho zakopaného psa 😉 Pětidenní má daleko větší šanci se uchytit 😉

alenta10
13. kvě 2010

ahoj holky dneska jsem začla píchat puregon a chtěla bych se k vám přidat do diskuse...lze???Dík pa Aju

lenca78
13. kvě 2010

gabikri - aha, tak to bylo o tri dny mene. Hm, a proc je nenechali dele? Nebo se bali, ze by neprezily? Ja jsem druhy den mela 5, ale ten paty uz jen dva. Mozna je fakt vetsi sance. Tak uvidis, na krev jdes kdy, zitra? drzim palce

alenta - ahoj a vitej

Jinak uz vam holky popreju dobrou noc, musim do postele, zitra vstavam v 5 a mazu do prace 🙂

gabikri
13. kvě 2010

lenca : na krev jdu až v pondělí 😉 U Apolináře právě moc tu prodlouženou kultivaci nedělají......co jsem vypozorovala....ale třeba se mýlím 😝

Dobrou noc 😵 😵 😵 😵

dasty79
14. kvě 2010

Ahoj holky.
Taky je u vás tak hnusně? 😠

gabikri - vydrž do pondělí, třeba bude pěkné hcg 🙂 Mě dr. navrhoval prodlouženou kultivaci už při povídání o IVF a to ještě ani nevěděl, jak to vše bude vypadat........

alenta10 - vítej 🙂 Tak to jsme na tom stejně, taky jsem včera začala píchat.A kdy jdeš na utz?Já příští čt.

delf - tak to máš dobrý, že ti píchla bývalá sestřička.

gabikri
14. kvě 2010

Dobré ranko 😵

dasty : no nic jiného mi nezbyde..............ale už tomu nevěřím. Zázraky se sice dějí.........ale mě se vyhýbají obloukem 😝

Jinak to počasí venku.....hnus.má bát takhle celý víkend.ach jo..kdyby aspoň svítilo sluníčko, tak by člověk dostal lepší náladu a neměl čas upadat do depresí 😖

Přeju všem hezký den........... 😵 😵 😵

ahojkyy
14. kvě 2010

ahojte baby. Tak som po odbere krvi, výsledky budú tak po 3ej, tak sa asi dovtedy zbláznim. Hlavne tie inštrukcie od sestry - ak bude test negatívny, tak vysaďte lieky.. ak pozitívny, berte ďalej.. ak by ste začala krvácať, volať.. proste tie možnosti, ktoré spomínala, ani som netušila, že sa toľko vecí môže udiať 🙂
fazde - to nemyslíš vážne? Začala si krvácať aj napriek tomu, že berieš utrogestan? Ja som po IUI nezačala, kým som ho nevysadila, aj to trvalo ešte pár dní, kým sa menzes rozbehla..
gabikri, alenta - vitajte 🙂 držím Vám palce!
dasty - aj u nás je hnusne, som celá mokrá, ako som šla z Gennetu, tak si idem dať nejaký fantastický, teplý a sladučký čajík
🙂 hlavne nech ma to v tom čakaní na výsledok ukľudní..
Ale je to zvláštne, že VŽDY práve na víkend sa počasie zhorší, tak je baby?
lenca - kedy ideš na UZV? Mne dnes povedali, že ak tá krv teda vyjde pozitívna 😕 tak sa mám objednať tak o tri týždne. Myslela som, že ma zavolajú skôr..

petulke
14. kvě 2010

já v 11, budu volat pro vysledek krve, ale začínám mít hrozný strach, jestli se mi to neuhnízdilo, někde špatně, pže před čuráním mám bolesti. minule jsem to neměla. Máte to taky?