• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, duben 2010

(Zamčená)
8. dubna 2012 
lenco - hlavně, že máš // na testíku, to je hlavní :wink: A jak se cítíš?
16. kvě 2010 v 10:19  • Odpověz
a že ti krásně roste hcg :dizzy_face:
16. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz
leni jen at se pěkně udrží a ty odpočívej.
dasty j břicho vůbec necítila taky,taky jsem myslela,že tam nic nebude a bylo naštěstí teda
16. kvě 2010 v 10:20  • Odpověz
dasty - jsem relativne v pohode, nic nedelam, chodim jen do prace a se psem na prochazku. Ale mam casto bolesti v podbrisku, jako pred menses - tak nevim, jestli tohle je normalni. K tomu se mi ted zacala hodne tocit hlava a tak tri dny mam zaludek na vode. Jedine, co jsem schopna snit, jsou bily rohliky s maslem. Po vsem jinem je mi na zvraceni. Predpokladam, ze mi asi zacinaji tehotenske nevolnosti :slight_smile: Do ultrazvuku je to jeste daleko, jdu az 24.5. a vubec mi to neutika ....

A jak se mas ty? Jak jde pichani?
16. kvě 2010 v 10:24  • Odpověz
lenco - jo dík za optání, píchání jde dobře.Ale zítra přidávám ten Cetrotide .- tak jsem na to zvědavá...Ale musím si s tím nějak poradit.Bojím se, aby tam ve čt něco bylo...
lenca - tak to máš krásné těhotenské nevolnosti :wink: Buď ráda, aspoň víš, že jsi těhulka.Já bych taky chtěla blinkat :grinning:

delf -taky jsi necítila břicho?Já jen 1. den po té injekci - tak jsem si říkala o bože,jestli to bude takhle bolet a teď nic :frowning2:
16. kvě 2010 v 10:32  • Odpověz
já vůbec dasty necítila nic fákt,bylo mi to taky divné teprve až když jsem měla jít na opu tak jsem ho cítila
16. kvě 2010 v 11:05  • Odpověz
kdepak je naše fazde holka jedna snad k nám bude chodit dál a marmar
16. kvě 2010 v 11:07  • Odpověz
delf - ahojky. Jsem pořád tady, akorát nemám teď tak nějak co napsat. Uvažuji, že bych šla zítra do práce. Dělám v kanclu, takže nic namáhavého a aspoň budu myslet na něco jiného. :slight_smile:
16. kvě 2010 ve 12:23  • Odpověz
jé ahojky no nevím marmar,ale stejně na to budeš myslet jen se neboj to si jen myslíš,že né. :grinning:
16. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz
marmar - ja jsem taky sla do prace, utika mi to pak mnohem rychleji. Doma se z cekani muzu zblaznit:slight_smile:
16. kvě 2010 ve 12:30  • Odpověz
lenca - taky si myslím, že to rychleji uteče. Kolik dní po ET jsi šla do práce?
16. kvě 2010 ve 12:47  • Odpověz
marmar - ja jsem sla 5. den po ET, ty prvni 4 dny mi fakt stacily, mame byt hlavne psychicky v pohode, ale ja se mohla doma zblaznit :slight_smile: Pro me zlata prace :slight_smile:)
16. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz
marmar - pokud máš v práci pohodu, tak běž do práce.To já mám samej stres a blázinec.Já bych určitě do práce nešla.Sice taky dělám v kanclu.Ještě loni to byla relativně pohoda,ale tento rok co máme nového šéfa to je jen stres.Tak já bych určo chtěla být doma.
16. kvě 2010 v 15:47  • Odpověz
já už jsem doma :grinning:
16. kvě 2010 v 15:48  • Odpověz
ahojte baby. Tak som tu, skôr sa mi nepodarilo prihlásiť, ale ako som videla, liny pomohla / oznámila :slight_smile: dík liny :slight_smile:
Výsledky som mala až v sobotu, HCG bolo 970 :slight_smile: kontrola HCG o týždeň, no a UTZ resp. kontrola u Dr. Daněka 2.6..
A bojím sa, či to bude oki :slight_smile: chytila ma mánia a la: "nedostala som náhodou M? Nezačala som krvácať?" :grinning: :confused:
16. kvě 2010 v 15:53  • Odpověz
ahojkyy supr hcg gratulka :wink:
16. kvě 2010 v 15:54  • Odpověz
:slight_smile: dík
16. kvě 2010 v 15:55  • Odpověz
ahojkyy - tak to je nádhera.Krásné hcg.Moc gratuluju a moc ti to přeju :slight_smile:

delf - kde jsi byla?
16. kvě 2010 v 15:55  • Odpověz
delf - jo ty už jsi na neschopence :slight_smile: já myslela, žes teď někde byla a že seš už doma :grinning:
Asi po těch hormonech mám opožděné reakce :grinning: :grinning:
delf - máš vycházky?
16. kvě 2010 v 15:57  • Odpověz
dík, dasty, dúfam, že sa to udrží. Stále sa na to viažem viac a viac. ahojkyy
16. kvě 2010 v 16:02  • Odpověz
to je v poho dasty ty hormony jsou někdy hrozné :grinning: nemám byla tam sestra čarodějnice tak jsem neříkala,ale zeptám se až půjdu na Et,jestli by to nebylo možné kvůl dceři.
16. kvě 2010 v 16:07  • Odpověz
ahojkyy - uvidíš, že bude vše tak jak má být :slight_smile: Musí! :wink: A tys měla 2 embryjka,viď?A cítíš nějaké nevolnosti?Ono je asi ještě brzo...

delf - zatím bez vycházek, to je naprd.Potřebuješ s pejskem na vzduch.a s holčičkou.
16. kvě 2010 v 16:10  • Odpověz
když tam byla ta můra když mi vypisovala neschopenku tak se tvářila jak no nevím k čemu to přirovnat. :angry: tak to zkusím ve středu jestli to dopadne.když ono to je těžké s vycházkama správně to je rizikové,tak nač vycházky právě.no uvidíme ale příště se zeptám.
16. kvě 2010 v 16:18  • Odpověz
delf - jo rizikové to je,ale upnutá na lůžku nejsi a těhulkám se normálně dávaj neschopenky,aby mohly aspoň na ty prochajdy pěkně pomaloučku.Určitě ti je napíšou.
16. kvě 2010 v 16:22  • Odpověz
já ještě nejsem těhulka :grinning: uvidíme jak se s ním dohodnu zatím to bylo šilhanoj jedno vše :angry:
16. kvě 2010 v 16:23  • Odpověz
dasty - ano, mala som dve. Myslíš, že sa chytili obe? Sestrička vravela, že to HCG je vysoké.
Nevoľnosti zatiaľ žiadne. Tiež čakám, čo sa bude diať :slight_smile:
16. kvě 2010 v 16:24  • Odpověz
delf - nejseš těhulka,ale vycházky by ti dát mohli jako těhulce :grinning:

ahojkyy - právě, že mě připadne taky to hcg vysoké :slight_smile: Tipuju dvojčátka :dizzy_face:
16. kvě 2010 v 16:26  • Odpověz
:grinning: Tak to veci naberú - rýchlejší spád :grinning: :grinning:
16. kvě 2010 v 16:31  • Odpověz
ja sa na dnes lúčim, tak zase zajtra. Pekný zvyšok víkendu. ahojkyy
16. kvě 2010 v 16:52  • Odpověz
ahojkyy - mas fakt pekne hcg. Moooc gratuluju.
16. kvě 2010 v 17:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.