• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, duben 2010

(Zamčená)
8. dubna 2012 
eustoma a kdy budeš testit ?cítíš nějákou změnu?měla jsi prodlouženou kultivaci?hlavně aby se našli z těch 6 aspon dvě které budou bojovat a budou silné
15. kvě 2010 ve 13:29  • Odpověz
testit budem 29.5. ale sa tesim. inak dnes mi stvrdli prsia, je to u mna nezvycajne.
kultivaciu som mala kratku. davali mi 8 bunecene embryjko.
delf urcite najdu. hlavne ty sa musis ukludnit psychicky na transfer. telicko musi byt v pohode, aby zvladlo v sebe nieco nove.

kedy by mal byt predpokladany tranfer u teba?
15. kvě 2010 ve 13:34  • Odpověz
delf - 6 vajíček je krásný výsledek. Já měla ze 7 jen 5 dobrých, a oplodnily se nakonec 3. Dvě mám u sebe.
15. kvě 2010 ve 13:35  • Odpověz
měl by být ve středu eustoma teoreticky.
marmar a vy jste měli isci nebo jak se to píše my právě máme kvůli spermiu
15. kvě 2010 ve 13:37  • Odpověz
delf - měli jsme ICSI i asistovaný hatching. Vajíčka která mám u sebe byla ale jen s kvalitou B, 6ti a 7mi buněčné. Pořád doufám, že to vyjde.
15. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz
jo jo
15. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz
no holky půjdu se natáhnout jde na mě nějáko únava asi to možná zalomím a hodku,pak se ukážu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2010 ve 13:41  • Odpověz
kocky drzim pesticky.
15. kvě 2010 ve 13:43  • Odpověz
Delf hezky si odpočiň. Taky ležím a relaxuji. :slight_smile:
15. kvě 2010 ve 13:44  • Odpověz
delf - no to je nádhera :slight_smile: To bylo strachu, super :slight_smile: Jen si pěkně odpočiň :slight_smile:
15. kvě 2010 ve 14:01  • Odpověz
delf - super zpráva, tak odpočívej a nabírej síly.
Ahojkyy - kdepak jsi? Rikala jsi že se tady dnesak ukážeš. Jak to vypadá u tebe stou krví???
15. kvě 2010 ve 14:07  • Odpověz
ahoojkyy - taky jsem zvědavá :slight_smile:
15. kvě 2010 ve 14:19  • Odpověz
ahoj :slight_smile: psala ahojkyy že HCG má 970 :dizzy_face:
15. kvě 2010 v 15:55  • Odpověz
tak to je supeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a kdy se pripoji?
15. kvě 2010 v 16:06  • Odpověz
fazde to je mi moc líto drž se. Taky jezdím do Sanusu,ale jihlavského. je divné,že já musím čekat na druhé MS a ty jdeš tak brzy na KET :confused: .
15. kvě 2010 v 16:07  • Odpověz
jo to nefím :grinning: snad dnes jo...
15. kvě 2010 v 16:07  • Odpověz
fazde já když čekala na výsledky tak jsem zaslechla sestřičky jak se bavili,že třeba já budu konečně ta úspěšná,že teď je moc zamlklých těhu....takže jsem se začla třepat jako ratlík a pak se zařadila k těm neúspěšným :frowning2: . Na konzultaci jdu po druhých MS 10DC což je až koncem června....
15. kvě 2010 v 16:09  • Odpověz
ahojky liny to uteče a budeš mít zas v bříšku prdolu.tak jsem si dáchla na hodinu a půl asi,ale břicho teda cítím fest tak je ležím a odpočívám jsem zvědavá kolik se jich oplodní snad nějákej bojovník tam bude.
15. kvě 2010 v 18:21  • Odpověz
delf - gratuluju. 6 vajicek je opravdu krasne cislo. Drzim palce.
15. kvě 2010 v 18:35  • Odpověz
liny - konec cervna - to uz je tady za chvili. Jen co se pocasi trochu umoudri, tak ti to utece raz dva. Ja bych si ten mesic a kousek byt tebou co nejvic uzila, treba kolo a inliny, jestli to mas rada, protoze potom to uz nebudes moct :slight_smile: Nebo si nekam zajedte na prodlouzeny vikend. Ja jsem se take nemohla dubna dockat, kdyz jsem zacala stimulovat pred transferem a jeli jsme s pritelem do Rakouska na lyzovacku. Jen na tri dny,ale i to mi stacilo. Prisla jsem na jine myslenky a mela jsem starosti s hledanim penzionu. Tak mi to uteklo raz dva. Zato ted se mi to nejak vlece ..... Stal se ze me filmovy maniak, divam se tak na dva filmy denne, rano se vzdycky probudim tak ve 4 - 5, nemuzu spat - pustim film, pak do prace, vecer se psem a zase film a v 9 jsem tuha :slight_smile:)
15. kvě 2010 v 18:44  • Odpověz
ahojkyy - to je krásné hcg :slight_smile: Gratuluju :slight_smile:
15. kvě 2010 ve 21:31  • Odpověz
delf - určitě zítra bude nějakej bojovníček.Tak budu čekat s tebou :slight_smile: tak pa po 10h :dizzy_face:
15. kvě 2010 ve 21:39  • Odpověz
ahojky holky tak noc relativně v klidu akorát občas při prudkém otočení zabolelo břicho,tak jsem si udělala čajík a za půl hodiny udělám další hold se to musím naučit pít abych neměla ten syndrom.uf to bude ze mě chcanda tak za 30 minut budu volat kolik se jich oplodnilo a jak to vyzerá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz
delf - uz jsi asi volala, ale stejne drzim palce :slight_smile:
16. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz
ted jsem dovolala tak ze 6 vajíček bylo pět vyzrálích a těch pět se oplodnilo,tak zatím to je na dobré cestě no uvidíme dále zítra si mám volat o půl jedné,děkuji leni,že jsi myslela na mě.
16. kvě 2010 v 10:08  • Odpověz
Ahoj holky.

delf - to je nádhera :slight_smile: Máš krásné skóre :dizzy_face:
16. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz
delf, to je moc hezke. My jsme taky mely 5 oplodnenych kousku, pak sice do 5. dne zbyly jen dvě, ale ty pry byly ukazkove a zatim mi prinesly // na testu. Drzim palce, at jich mate vic a muzete nejake nechat zmrazit.
16. kvě 2010 v 10:11  • Odpověz
díky holky kéž by to vyšlo a vyvíjeli se všechny aby byli mrazáčci já vím nejsem skromná :grinning:
16. kvě 2010 v 10:15  • Odpověz
delf - ani ja jsem nebyla skromna :slight_smile:) ale nakonec jsem byla rada i za dva kousky:slight_smile:
16. kvě 2010 v 10:16  • Odpověz
delf - tolik strachu a přitom tolik krásně oplozených vajíček :dizzy_face:
Teď se začínám bát já, co bude ve čt - protože mě břicho nebolí, tak jestli vůbec budou nějací folíčci.
16. kvě 2010 v 10:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.