• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF, duben 2010

(Zamčená)
8. dubna 2012 
když já můžu testit až tak 12 dní od pregnylu mě se drží strašně dlouho v těle
19. kvě 2010 ve 13:33  • Odpověz
takže ááááž 26.5.si udělám test zda už bude bílej to bude pregnyl pryč doufám.
19. kvě 2010 ve 13:34  • Odpověz
NO jo, mám dvě. A 26.5. jdu na krev. To už pak bude jasno.
19. kvě 2010 ve 13:38  • Odpověz
to budu držet pěstičky moc moc
19. kvě 2010 ve 13:40  • Odpověz
Děkuji.
19. kvě 2010 ve 13:42  • Odpověz
delf - TSh z hormonálního profilu, tak to nic neříkal - tak to by snad mělo být ok.
To je dobře, že máš vycházky.To teda moc nebudeš ležet - zítra do školky a pak večer už ležet taky ne,já myslela
že holky asi 4 dny určitě ležely :slight_smile:

marmar - slabá čárečka,Tak to je super, to určo budeš těhulka,když ti testík ukázal už 7.den po Et druhou :dizzy_face:
19. kvě 2010 v 15:19  • Odpověz
delf - tak dnes jsi musela půl hodky ležet s prdelí nahoře :grinning: a ET bolí to?
19. kvě 2010 v 15:27  • Odpověz
alenta - 8 vajíček, to je krásný počet :slight_smile:
19. kvě 2010 v 15:28  • Odpověz
no měla jsem dasty ležet 2 hodiny s prdelí nahoru,ale ležela jsem hodinu a půl pak jsem vzala krmle dostala jsem tam i jídlo zdarma objednala jsem si hranolky a řízek+džus.nebolí to vůbec akorát ted cítím bříško jako bych měla dostat mrchu snad né :astonished: jak jste na tom byli holky vy taky jste měli pocity na mrchu?je to jako iui,akorát ded u toho dělají utz,aby vyděli jak tam ty embria(ta tekutina)vstříkla víš oni tady bude ta hadička nebo jak se to jmenuje a tady uvidíte jak je pouštíme dovnitř a já jo jasně a stejně jsem to na tom nepoznala :grinning:
19. kvě 2010 v 15:32  • Odpověz
Proč jsi neležela 2hodky?a teď fakt nebudeš vůbec ležet?Myslím, že to tak 3-5dní doporučujou, že to někdo psal na jiný diskuzi.Jídlo zdarma ...hm a přítel ti ho nesnědl? :grinning: Je to jako IUI?No potěš.....mě totiž IUI dělalo hrozný problém.Teda ne mě,ale dr. - říkal že jsem hodně úzká a nemohl se tam dostat - musel brát nějakej amerikán, já vždy musela zakašlat, on mě skřípnul čípek a pak se tam dostal.....a já pak krvácela :frowning2: Tak to mě čekaj věci.....Snad mimísci nemůžou odejít, když se krvácí.Nebo taky krvácíš?
19. kvě 2010 v 15:38  • Odpověz
ne né nekrvácím a mě to vůbec nebolelo to iui my bylo někdy nepříjemný a tohlebylo ok.no už mě to nebavilo ležet a přítel spěchal do práce,jako kdyby mě vzali v těch osm tak bych ležela ale vzali mě až v 9:30takže to narušilo plán,ale ve tři si přijela babička pro káju a bude tam do zítra pak pro ní pojede přítel má volný víkend.jídlo mi nesnědl já mu nedala :grinning: takže ted ležím a zítra taky budu ležet a pak jen tak polehávat budu.
19. kvě 2010 v 16:06  • Odpověz
delf - jen pěkně odpočívej.A sliznici jsi měla pěknou?
19. kvě 2010 v 16:09  • Odpověz
no říkal sliznice je ok tak snad ano neptala jsem se kolik má
19. kvě 2010 v 16:10  • Odpověz
No uvidím co mě dr. řekne zítra a kdyžtak si naordinuju ten kontryhel :slight_smile:
Koukám, že tady je nějak mrtvo......nikde ,nikdo.
Všechny už mají po ET, tak na nás prdí :frowning2:
19. kvě 2010 v 16:56  • Odpověz
no jo už moc nechodí vid?tak jsem si vzala utrouš vrhem měla jsem to napsané v papíře ale večer už spodem zaplat pán bůh protože se mi docela točí hlava a dost :confounded:
19. kvě 2010 v 17:17  • Odpověz
Delf jak tak čtu ta už máš mimča na tom správném místě :slight_smile: tak odpočívat odpočívat a odpočívat a mezi tím odpočíváním mít pozitivní myšlenky :grinning:
19. kvě 2010 v 17:41  • Odpověz
fazde jak se cítíš?
19. kvě 2010 v 17:44  • Odpověz
všem co jsou po ET držím pěsti :slight_smile:
19. kvě 2010 v 17:45  • Odpověz
delf hehe s utroušem jsem si tak užila své , když jsem ho dala vrchem tak jsem měla šílenou motanici ,a spodem to bylo děsný , protože mám dlouhé nehty a ta malá kulička mi vždy zůstala trčet v tom nehtu zespodu a nechtělo se mě to pustit :grinning: tak pak mi to aplikoval přítel když byl doma.
19. kvě 2010 v 17:51  • Odpověz
ahojky liny to jsi hodná že jsi tu mě spodem to ic nedělá,ale vrchem to je motanice jako kráva,jo jo už je mmám v sobě snad se udrží a co ty holka jak to vypadá?ted si echáš už dvě? :wink:
19. kvě 2010 v 17:58  • Odpověz
já ještě nevím, musím čekat až na konec června pak se uvidí kdy bude KET,pokud bude co transferovat. Možná tentokrát nechám dvě nevím.......necítím se na dvojčátka.
19. kvě 2010 v 18:01  • Odpověz
já taky né,ale ted když mám vsobě dvě tak bych byla ráda za ně a už mi to nevadí,že by byli dvě :grinning: konec červa?tobuž nejde ted?vždyt to odešlo samo tak proč tak dlouhé čekání ach jo. :fearful:
19. kvě 2010 v 18:08  • Odpověz
dasty - já to při transféru měla podobně, jako ty při IUI. MUDr. se po do mě nemohla s katétrem dostat, taky vzala cosi, čím mi skřípla čípek a popotáhla za dělohu. Bylo to nepříjemné, ale dá se to přežít. Pravdou je, že i já jsme pak asi 3 dny špinila, ale nebylo to tak hrozné, protože jsem věděla, že krvácet budu.
19. kvě 2010 v 18:15  • Odpověz
marmar taky jsi měla hned od začátku pocit že to dostaneš?já ho mám právě :unamused:
19. kvě 2010 v 18:33  • Odpověz
No jo, ten pocit mám asi furt :slight_smile: Navíc mě už 3 dny bolí hlava, ale to může být tím ošklivým počasím.
19. kvě 2010 v 18:45  • Odpověz
no jo to bude asi počasím a jestli jsi doma tak tím,že jsi zavřená to taky může být :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to jsi mě uklidnila teda já se bála,aby ta mrcha nepřišla třeba už ted :sunglasses:
19. kvě 2010 v 18:54  • Odpověz
Doma jsem jen odpoledne, dopoledne chodím do práce. Původně jsem plánovala doporučené procházky do přírody, ale teď můžu akorát koukat na zeleň z okna. :grinning:
19. kvě 2010 v 18:59  • Odpověz
ahoj holky, koukam co jste toho dneska stihly probrat. Ja ted zvladam jen praci a spani :(. Drzim palce vsem po transferech, at se embryjka dobre uhnizdi. A preju vam taky lepsi pocasi, kdyz uz jste doma, tak at aspon muzete chodit na prochazky ven, tohle destivo mrazivo je na nic.
Mejte se hezky L
19. kvě 2010 v 19:39  • Odpověz
Koukám, že všechny chodíte do práce.

marmar - tak hlavně, že jsi to zvládla - i když to bylo nepříjemné,ale co by jsme pro mimísci neudělaly,že?

lenco - přišla na tebe únava? :slight_smile:

Tak se tady holky mějte a zítra si na mě prosím vzpomeňte - snad na utz budou folíci :slight_smile:
dobrou
19. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz
já né dasty ani mě nehne já lenoším :wink:
19. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.